Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73201) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Most kaptam e-mailt, hogy a dec 9-ig válthatok Happy home 500 Premium csomagra 8499Ft-ért. 500-as net 115+33HD csatorna meg Nonstop S. Ez megéri szerintetek? Jelenleg 6800 körül fizetek 120-as netért és alig van pár HD csatornánk (csak a közszolgálatik). Vagy kaphatok ennél jobb ajánlatot ha lejár az előfizu? Igazából még majdnem fél évig van hűségem, ez az új meg 12 hónapos hűség lenne. 500-as netnek örülnék.

[ Szerkesztve ]

(#73202) 4Grider válasza BaLee (#73201) üzenetére


4Grider
nagyúr

És jelenleg jól működik a szolgáltatói eszköz? Mert az újjal mindenképp connect box-ot kapsz, amivel nem feltétlenül jársz jobban...
Szerk.: Van nálatok másik - esetleg optikán működő - szolgáltató?

[ Szerkesztve ]

(#73203) BaLee válasza 4Grider (#73202) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én meg vagyok elégedve a connect box-al. Pár havonta kell 1x újraindítani.

T-systems szolgáltat még de azok jóval drágábbak. Persze ha mindened ott van (teló előfizu stb.) akkor hasonló árat el lehet érni.

[ Szerkesztve ]

(#73204) lacyhsv válasza kali (#73197) üzenetére


lacyhsv
csendes tag

Szia,igen két készüléket is 100 Mbps érzékel.
De ez okozhatja azt,hogy PS-en mindig ki dobál partiból,baráttal laggolok,és a számítógépen is lassan jönnek be az oldalak?
Hozzá teszem pont a PS-t és a számítógépet 1000 Mbps-nek látja.Csak a tv-ét meg beltérit látja 100-nak.

(#73205) Gabró válasza BaLee (#73201) üzenetére


Gabró
tag

Neked kell tudnod, hogy megéri-e a felárat a +380 Mb és a HD csatornák. Ha nem annyira fontos, lehet, hogy visszakérdeznék, hogy milyen árat tudnak mondani a Happy Home 150 Comfort díjcsomagra.

Nekem is 120-as netem van (TV-m nincs), és havi +pár száz forintnál nem adnék többet egy 300-as vagy egy 500-as netért, mivel nagyon ritkán fordul elő, hogy valaminek a le- vagy a feltöltési sebességével nem vagyok elégedett. (Inkább a feltöltésnél szokott előfordulni, abban viszont az erősebb UPC csomagok sem túl jók, így ez alapján inkább a T-nél kellene nézelődnöm, de annyira jó áram van a UPC-től, hogy nem hagynám itt őket.)

(#73206) BaLee válasza Gabró (#73205) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Happy home comfort 7099Ft/hó de most nagyobb tv csomagunk van, az a happy home premium az már 7699Ft ami már egy 1000-essel drágább, mint a mostani és csak +30mb/sec.

(#73207) kezo0 válasza BaLee (#73201) üzenetére


kezo0
addikt

Érdekes, én is pont most kaptam egy ilyen levelet, csak nekem mindezt 9999 Ft-ért ajánlják...

cintula187: Épp tegnap voltam ügyintézni egy UPC ügyfélszolgálatnál, és kérdeztem az ügyintézőt, hogy tudnak-e egy közeljövőben érkező új boxról, de azt a határozott választ adta, hogy ilyenről nincs hír. Persze tudom, ők általában nem tudnak ilyenekről előre.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#73208) blakey válasza kezo0 (#73207) üzenetére


blakey
titán

Én is kaptam viszont nekem 8499 Ft és ennyiért jobb ajánlatot kaptam tőlük amikor felhívtam óket. Ennyiért van 3 CI-kártyám, Filmbox csomagom, M telefonom és 300-as netem. Hogy az ajánlat jó-e vagy sem azt egyénenként, területenként lehet eldönteni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73209) pjen válasza blakey (#73208) üzenetére


pjen
félisten

Én is most váltottam.Tv prémium,film box ,my prime,hbo max pakk,2 felvevős box+ 1 kártya,alap telefon+500 as net+1 Gb mobil net=11300Ft.

(#73210) kali válasza lacyhsv (#73204) üzenetére


kali
legenda

Nem, az csak azt eredményezheti, hogy 100 Mbps alatt maximalizálódik a sebességük, de ha az eszközökkel egyéb tekintetben nincs probléma, akkor más gondot nem okozhatnának.

[ Szerkesztve ]

(#73211) kezo0 válasza blakey (#73208) üzenetére


kezo0
addikt

A XIII. ker. sűrűn lakott részén vagyok, itt van a házban az összes konkurens szolgáltató...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#73212) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Engem az érdekelne nem terveznek-e a jövőben globális sávszél emelést, mert lehet most még megfognak akit tudnak aztán behozzák az 1000-es netet. Igazából akció nélkül ez a home premium 500 valami 11500 ft bár annyit tuti nem fizetnék érte.

(#73213) blakey válasza kezo0 (#73211) üzenetére


blakey
titán

Akkor hívd fel őket, nálam nincs olyan nagy konkurencia.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73214) kezo0 válasza blakey (#73213) üzenetére


kezo0
addikt

Az lesz, bár tegnap személyesen jártam egy ügyfélszolgálaton, és kérdeztem, milyen feltételekkel léphetnék feljebb (Gold tévé helyett az új Premium kéne, plusz a 240-es net helyett a 300-as, minden más maradna), de csak kb. 1000 Ft-tal magasabb árat tudtak mondani, mint amennyit most fizetek... Sok van még hátra a jelenlegi hűségemből, így az ügyintéző szerint kb. februárban érdeklődjek újból, amikor már csak fél év lesz a lejáratig, és akkor esetleg már kaphatok kedvezőbb árat. Nem igazán értem a rendszert.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#73215) blakey válasza kezo0 (#73214) üzenetére


blakey
titán

A 1221-en a lemondást kell választani, ott azért kapják a pénzt, hogy megtartsák az ügyfeleket. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73216) DonThomasino válasza blakey (#73215) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ha van még hűségidő akkor szerintem hiába hívja. (sajnos)

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#73217) atos30 válasza blakey (#73215) üzenetére


atos30
aktív tag

És más árlistából dolgoznak. Legalábbis nekem azt mondták, hogy az ő árlistájuk más, mint amikor a UPC közvetlen keres meg. Engem sikerült megtartaniuk :)

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#73218) dannnzzzz


dannnzzzz
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Az alábbi eszközeim vannak:

- asztali PC (Windows 8.1.)
- Macbook Pro mid 2012
- Iphone 8 Plus
- Router: UPC EvW3226 2,4 Ghz (wmm engedélyezve, wmm energiatakarékos mód letiltva)

A speedtest alapján kifogástalan az internet sebessége az asztali PC-n: 125 Mbps / 10 Mbps

DE

A macbookon ez az érték: 90 Mbps / 10 Mbps

Az iphone-on pedig még kevesebb: 0,76Mbps / 10,5 Mbps

Ha kikapcsolom a wmm módot, akkor csak a macbook lesz lassabb, az iphone értékei nem változnak.

Van valami ötletetek mivel tudnám javítani, főleg az iphone képességét? Rettentő lassúnak tűnik ez nekem....

Köszi a segítséget előre is!

(#73219) atala válasza blakey (#73208) üzenetére


atala
addikt

Telefonon tudnak adni jobb ajánlatot.
Van egy terület függő ajánlat amit meg tudsz nézni, ha beírod a címet a UPC weblapján.
Ezen kívül lehet még alkudni.
Én egy hónapja hívta őket, hogy szeretnék majd szerződni egy hónap múlva. Akkor a weboldalas 7600-as árból még engedett volna az ügyintéző 2100 Ft-ot. Nem rendeltem meg, mert még sok volt a hűség a T-nél.
Egy hete felhívtam őket, és megint csak a 7600 Ft-ot ajánlották, hiába mondtam, hogy ennél már kaptam jobbat.
Rá két napra megint hívtam őket, és az az ügyintéző már megadta az 5500-as árat.
Szerintem van nekik egy ár sáv, amit jutalékként megkapnak, és abból tudnak engedni, de akkor annyival kevesebbet kapnak. Erre nem mindenki hajlandó. De ez csak az én elméletem. :)

(#73220) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

tényleg ennyire sz@r a upc oldala?
kiváncsiságból beütöttem a két szomszédom címét,hogy most milyen csomagajánlat lenne az utcában,és erre azt írja,hogy a megadott címen szolgáltatunk :DDD
pedig látom a magenta optikát bekötve,nyilván az utcában nekem van egyelőre csak upc(vidék kisváros,martfű):DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#73221) atala válasza Kicsirics77 (#73220) üzenetére


atala
addikt

Nem azt jelzi, hogy oda be van kötve, hanem azt, hogy azon a címen tudnak szolgáltatni.

(#73222) Kicsirics77 válasza atala (#73221) üzenetére


Kicsirics77
veterán

mikor nem volt szolgáltatás is azt írta :DDD
még a fejálomást kezdték kialakítan csak tavaly előtt :DDD
na mindegy,okosabb nem lettem.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#73223) kali válasza dannnzzzz (#73218) üzenetére


kali
legenda

Szia,

2.4 vagy 5 GHz szórásra van állítva a HGW? (Párhuzamosan nem tudja sajnos a kettőt.)
A 300 Mbps kapcsolatot akkor tudja a szolgáltatós eszköz, ha maximumon mehet a sávszélesség (bandwidth), ami adott esetben 40 MHz, ha csak 20 MHz van beállítva, akkor a (kapcsolati) sebesség feleződik.
Az iPhone 2.4 GHz esetén nem tud olyan gyors kapcsolatot, mint az EVW3226, a MacBook Pro adott verziója passz, de nem kizárt, hogy ott is az 5 GHz-re gyúrtak már.
Ha 2.4 GHz-en használod a szolgáltatós eszközt és az a frekvencia telített ott, vagy olyan szélsőséges csatorna van beállítva, amit nem tetszhet az eszközöknek, pláne az iPhone-nak, akkor érdemes manuálisan más, megfelelő értékre beállítani - akár a környezetet, az elérhető idegen hálózatokat is figyelembe véve, erre vannak alkalmazások, inSSIDer és társai.

[ Szerkesztve ]

(#73224) dannnzzzz válasza kali (#73223) üzenetére


dannnzzzz
csendes tag

Köszi a gyors választ!

Huye vagyok, nem irtam, hogy a gep UTP-n csatlakozik a modemhez...

- 2,4g-n megy, most atallitottam a savszelt 20mhzrol 20/40mhz-ra.
- Ezaltal a csatorna 11+7-re valtott

a macen van egy beepitett wifidiagnosztika, inssider sajnos nincs. Az ezt mutatja.

Erdemes 5g-ra valtanom, vagy azzal nem leszek elorebb?

koszi meg egyszer a segitseget!

(#73225) Kicsirics77 válasza dannnzzzz (#73224) üzenetére


Kicsirics77
veterán

a mac-en mindenképpen 5GHz és 40MHz ha lehet akkor an a mód,de próbáld ki hol a legjobb,illetve csatornát is tudsz kézzel állítani.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#73226) kali válasza dannnzzzz (#73224) üzenetére


kali
legenda

A Mac 130 Mbps kapcsolatot ír, azon a 90 Mbps mérhető (hasznos) sebesség teljesen jó.
A legjobb titkosítási mód a WPA2 - AES, érdemes arra átállítanod vegyes WPA/WPA2-ről az EVW3226-ot - az iPhone esetén ez is okozhat például gondot, fogékony ilyesmire.
Feltétlenül próbáld meg az 5 GHz-et, gyorsabbnak kell lennie, annyi, hogy a magasabb frekvencia fogékonyabb az akadályozó tényezőkre, így lehet olyan hely, ahol az 5 GHz kapcsolat már nem olyan jó, mint a 2.4 GHz-es.

[ Szerkesztve ]

(#73227) z67 válasza atala (#73219) üzenetére


z67
őstag

Holnap lejáró telefon hűséggel jelentkeztem be, valamiért a telefon érzékeny pont volt mindig. Ezt sikerült kihozni 7990 Ft-ért:

Kábeltv - digital HBO Pak
Kábeltv - DTV plusz TV-n
Kábeltv - DTV plusz TV-n
Kábeltv - Felvétel opció
Kábeltv - TV Premium
Internet - ePack
Internet - Internet 500
Telefon - Nonstop S díjcsomag

(#73228) dannnzzzz válasza kali (#73226) üzenetére


dannnzzzz
csendes tag

Leköteleztetek! :)

Átállítottam 5g-ra, channel automatikus. Wpa/Wpa2, AES+TKIP

macbook: 116 mbps / 10 Mbps
iphone 120 mbps / 10 Mbps

Eszerint helyreallt a vilag rendje :)

Ezer hala a segitsegert!

(#73229) kali válasza dannnzzzz (#73228) üzenetére


kali
legenda

Szuper, akkor valóban jobb lett a sebesség.
Szerintem állítsd át a titkosítást a jobbik, csak WPA2 - AES kombóra, az is jót fog tenni.
Nincs mit!

(#73230) #19482368 válasza AtHoS (#73195) üzenetére


#19482368
törölt tag

Sehogy nem jelzi. Ennek adatvédelmi okai vannak. :D Legalábbis, nekem amikor ment akkor semmilyen információt nem írt ki. De én kikapcsoltattam. WifiMAN szólt, hogy rajta lóg egy ismeretlen eszköz. hm... Mivel nem lehetett beazonosítani, ezért inkább hanyagolom a kérdést.
Mekkora sávszélt kapnak
A UPC-WI-FREE felhasználónévhez van rendelve, központilag. A UPC oldalán találsz erről pontos dokumentációt. Elméletileg nem a te sávszélességedet terheli, külön van teljesen, és semmilyen formában nincs átjárás. Elméletileg.

Én személy szerint alig várom hogy le teljen a hűség, és más megoldások után nézek. Nekem ez Backup, illetve Home Office-ra kellet. De már megbántam, mert túl sok volt vele a baj. Nem jöttek meg időben levelek, stb... Pedig ritkán van bekapcsolva, és ritkán használjuk. És sok esetben ezt a minimális elvárást se tudta teljesíteni. Csak a probléma van vele. :(

(#73231) Redmaster


Redmaster
csendes tag

Üdv!

Ma lettem tulajdonosa egy upc mediaboxnak ( kcf-sa900pco ) és első indításkor kiválasztottam a magyarországot aztán jött szoftver frissítés rá azt is letöltöte majd újraindult megint kiválasztottam magyarországot majd elkezdet a töltőcsík szép lassan végigmenni majd mikor befejezte kb 40 perce azóta csak fekete képernyő és a boxon meg fut körbe körbe a led és más nem csinál. Újraindítani nem merem hátha csinál valamit. Esetleg ötletek?

Baconbe csavart szalonna

(#73232) pjen válasza Redmaster (#73231) üzenetére


pjen
félisten

1221.egy telefon és szerintem megoldódik.

(#73233) DJDavid98


DJDavid98
újonc

Nemrég a helyi hálózatom része lett egy Pi-hole, amit egyben DHCP szerverként is beállítottam. Azóta látom, hogy az új Horizon Media Box, amit egy rokon hozzánk költözése miatt kértünk a régi, hagyományos box mellé, 10 másodpercenként indít DNS kéréseket a google.com-ra (ld. csatolt fájlok). Ez normális működés?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24+ / Mobil: Telekom / Mobilnet: DIGI / Vezetékes: DIGI 1000 FTTH

(#73234) Watercolour válasza DJDavid98 (#73233) üzenetére


Watercolour
aktív tag

A Pi-Hole-t szerintem DNS szervernek állítottad be, és nem DHCP szervernek.

A DNS kéréseket nem a google.com-ra küldi, hanem a DNS szerverednek, ami ebben az esetben a pi-hole, és ez annyit jelent, hogy szimplán próbálja feloldani a google.com-ot. Látatlanban nem tudom, mi lehet a célja vele, és mivel nincs ilyen boxom, csak tippelni tudok, de feltételezem a DNS szerver elérhetőségét teszteli, esetleg a DNS feloldás után egy pinget vagy egy HTTP HEAD requestet küldhet rá, hogy ellenőrizze, működik-e az internetkapcsolat.

Bár kissé furcsa megoldás, de én emiatt nem feltétlen aggódnék, a UPC ügyfélnél lévő eszközeinek ennél jóval nagyobb problémái is vannak.

(#73235) gduck válasza cintula187 (#73198) üzenetére


gduck
addikt

Akkor az még mindig "rosszabb" lesz mint a 10 éves PHILIPS? ... Nevetséges :(

(#73236) Gubek-Einste válasza gduck (#73235) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

De talán előrelépés lesz a jelenlegi egy tuneressel szemben.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#73237) tomp


tomp
félisten

Lehetséges, hogy a UPC letiltotta az F1 felvételét? Se a záró futamot se az előtte lévőt nem tudtam felvenni a Cisco boxal! Beállítottam a felvezető stúdió beszélgetés, futam, levezető stúdió beszélgetést. Ebből az elsőt és utolsót rendben felvette de magát a futamot nem. Még szerencse, hogy az előző futam sikertelen felvétele miatt a tv-n is beállítottam a futam felvételét így ott meg tudtam nézni.
Anno a tv-n is volt hasonló. NatGeo-n ment egy műsor aminek a felvételét megtagadta a tv "szolgáltató által letiltva" üzenettel.

cintula187
Na erre kíváncsi vagyok! Pár nap és itt a tél. Ennél a Horizon f0sboxnál még az analóg vhs is jobb... A vicc, hogy amikor bejött az egyik upc irodás fiúk a fejüket fogták, hogy wtf. Mikor már készen volt a samsung boxos magyar reklám és eleve arra készültek. Volt már kiküldött komplett infó és prospektus is róla. Aztán kuka...

(#73238) kezo0 válasza tomp (#73237) üzenetére


kezo0
addikt

Nekem felvette a box a felvezetés-futam-levezetés kombót, de én az ilyen felvételt sosem úgy programozom előre, hogy beállítom az egymás után következő három műsorszám felvételét. Ugyanis nálam eleve az van a boxnak beállítva, hogy minden felvétel induljon el 5 perccel a beállított kezdő időpont előtt, ill. a beállított záró időpont után még menjen 10 percig a felvétel. (Néhány ker. csatornán még ennél is többet csúsznak a műsorok a kiadott műsorrendhez képest, így néha sajnos még ennyi plusz-mínusz ráhagyás sem elég.) Mivel a box nem rögzít egyszerre két, párhuzamosan futó műsort, ezért az időráhagyás miatt nem vesz fel két, ugyanazon a csatornán egymás után következő műsort sem – ez nagyon régi bug. Ezért én ilyen esetben azt a workaround-ot alkalmazom, hogy csak az első műsorszám felvételét programozom be, majd e felvétel befejező időpontját kitolom annyival, hogy az utána következő műsorszám(ok) is beleférjen(ek) a felvételbe. Jelen esetben tehát csak a felvezető műsor felvételét programoztam be, majd a felvétel befejező időpontját úgy módosítottam manuálisan, hogy a futam és a levezető műsor is beleférjen. Így egyben rögzítette a box a három, elvileg különálló műsorszámot.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#73239) dannnzzzz válasza kali (#73229) üzenetére


dannnzzzz
csendes tag

Átálítottam a titkosítást is, tökéletesen mükszik! Még egyszer köszi a segítséget!

(#73240) tibitabbi


tibitabbi
kezdő

FÖLDHUROK LEVÁLASZTÓ

Érdeklődnék hozzáértőktől hogy földhurok leválasztó beszerelését lehet-e ingyenesen kérni a szolgáltatótól? Kettő darab tévéről lenne szó.

Ha kihúzom az antennát a csatlakozóból és összeérintem őket akkor szikrázik és ráz is. Időnként vízszintes csíkozódást okoz a tévé képében, főleg csatorna váltáskor van kb. 10-15 vízszintes csík, de gyors mozgású jeleneteknél a is jelentkezik. Médiaboxnál lép fel a jelenség. Pár napig jó a kép, aztán megint elromlik pár napra.

[ Szerkesztve ]

(#73241) 4Grider válasza tibitabbi (#73240) üzenetére


4Grider
nagyúr

A lakásod elektromos hálózatának hiányos földeléséért te vagy a felelős nem egy szolgáltató. Főleg nem kábeltv-s.
1000 Ft környékén kapható olyan földhurok-leválasztó, amit bármelyik 80 éves nagypapa be tud tenni a tv és a koax vége közé.

(#73242) blakey válasza tibitabbi (#73240) üzenetére


blakey
titán

Ezt neked kell beszerezni, antennaboltban kapható.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73243) tibitabbi válasza 4Grider (#73241) üzenetére


tibitabbi
kezdő

Köszi a választ de én nem vagyok szakértő a témában és ezért kérdeztem. Tehát vegyek kettő darab kütyüt és tegyem be a tévé és az antenna csatlakozása közé?

(#73245) tibitabbi válasza blakey (#73242) üzenetére


tibitabbi
kezdő

Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#73246) tibitabbi válasza 4Grider (#73241) üzenetére


tibitabbi
kezdő

Szóval igazából azzal sem voltam tisztában hogy a földhurok mitől van.

(#73247) ztsoft válasza blakey (#73208) üzenetére


ztsoft
őstag

Én is kaptam levelet, amit ajánlottak, HAPPY HOME 500 Premium, 8299 Ft havidíjjal. A csomag tartalma is érdekes.

* 500 Mbit/s internet és Connect Box wifimodem
* Prémium wifiélmény a Wifi Power Pack rendszer segítségével
* Határtalan szórakozás 115 digitális és 33 HD csatornával
* Kiegészítő TV szolgáltatások: Műsorvisszanéző, Horizon Go, MyPrime
* Díjmentes hívások - hálózaton belül

Ennyire gyenge a Wi-Fi a Connect Box-ban, vagy ennyire nem fogy a Wifi Power Pack. Mivel két CI kártyám van, így a "Kiegészítő TV szolgáltatások" kieset.

Még ami furcsa számomra a levélben, van egy szöveg (kép), "Jelentkezz be a upc.hu-n, és nézd meg az ajánlatot", ami a "http://lgclick.email-domain.com/t/..."-ra mutat, miért kell itt is 3. felet bevonni?

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#73248) pjen válasza 4Grider (#73241) üzenetére


pjen
félisten

Mi az összefüggés UPC koax kábel rázásának a lakás földeléséhez?Kihívtam a szerelőt,teljesen ingyen beszerelte az isolatort.

(#73249) blakey válasza ztsoft (#73247) üzenetére


blakey
titán

Ennyire gyenge a Wi-Fi a Connect Box-ban - nem gyenge egyáltalán de sokan használnak pl. AiMesh-t és ha működőképes a UPC megoldása akkor nem kell beruházni plusz eszközökre. Nem tudom milyen lehet ez a csomag, enyémbe is szerepel de nem hozott lázba. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73250) Cifu


Cifu
nagyúr

Hoi!

Tapasztalt valaki mostanság letöltés irányba korlátozást vagy lassulást?
240/20Mbites netem van, eddig elég stabilan tudta a 200-220Mbitet lefele. Mostanában viszont inkább 80-90Mbit/s az általános, napszaktól függetlenül. Felfele stabilan megvan a 19.5-20Mbit.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.