Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48801) donat_sz válasza 4Grider (#48798) üzenetére


donat_sz
senior tag

vissza, de most muszáj elmenni itthonról, így csak késő délután/este lesz időm pakolni hozzá, de ha végeztem a blakey által javasolt tisztogatással (mert a tv a régi helyére került, kábelezésnek az utolsó 1,5 m-e mozgott csak) kipróbálom újra a régi tv-ben.. nem látok jobb megoldást, végső esetben hétfőn jön a upc technikai segítsége..

köszi az eddigi segítséget, nagyon hálás vagyok érte mindenkinek, aki próbált segíteni.

(#48802) pjen válasza khorvat (#48800) üzenetére


pjen
félisten

Apródonként emelnek hűség után,de folyamatosan. :(( :(( :((

(#48803) #54715584


#54715584
törölt tag

Amikor hűséget vállalunk és e-mailben megküldik a doksikat (ha jól emlékszem pdf fileok), azokat el lehet érni utána valahol? My UPC profil alatt van valahol ilyen opció?

[ Szerkesztve ]

(#48804) pjen válasza #54715584 (#48803) üzenetére


pjen
félisten

Én egyszer kértem és elküldték postán,papíron.

(#48805) vargalex válasza khorvat (#48800) üzenetére


vargalex
félisten

Engem is áremelkedős ajánlatot kaptam a hamarosan lejáró hűség miatt. Igaz, itt 240 Mbps-es net helyett 500 Mbps-t adnának, valamint a csodás új Horizon boxot. Így 9990 Ft helyett 13990 Ft lenne. Még én is várok.
Megemlítettem, hogy legfeljebb majd megyek máshová, erre az ügyintéző azt tudta mondani, hogy más szolgáltató hűségidő alatt sem garantálja az árat...

Alex

(#48806) canniball válasza Intruder2k5 (#48787) üzenetére


canniball
nagyúr

Ahhoz már nem volt energiám. :B
Azt amúgy nem tudod véletlenül, hogy most is Sződről jönnek a bitek mint korábban vagy most máshol van a "központunk"?

fezlergabor!
Én másodjára a TV-t el is felejtettem megnézni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#48807) kabelmania27 válasza khorvat (#48800) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

1221 lemondás gomb után azt kell mondani hogy tévére elég a mindigtv telefonra és internetre pedig a mobil. Tied a 48800-as hsz.
vargalex: Jól tetted, hogy nem fogadtad el, lehet másik ügyintéző jobb csomagot tud adni. Előfordul, hogy telefonos megkereséshez képest a 1221 lemondás gomb után kapott ajánlat jobb.

[ Szerkesztve ]

(#48808) kabelmania27 válasza vargalex (#48805) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lejárt a szerkesztési idő.
Határozatlanban ennyit nem fog drágulni ezért érdemes kivárni hátha adnak jobb ajánlatot.

[ Szerkesztve ]

(#48809) Intruder2k5 válasza canniball (#48806) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Őrbottyánban van a központ.

Nálunk sem volt TV a második kimaradáskor.

[ Szerkesztve ]

(#48810) net91 válasza khorvat (#48800) üzenetére


net91
senior tag

Ha publikus, akkor mit foglal magába a csomagod?

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#48811) vargalex válasza kabelmania27 (#48808) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, azt tudom. Azért is írtam, hogy még várok. A 1221 lemondás még nem opció, mert augusztusig hűségem van. Majd a lejárat után. :)

Alex

(#48812) ger15xxhcker


ger15xxhcker
tag

Sziasztok!

Előfizettem egy freedom basic mobilcsomagra. Más előfizetésem nincs a UPC -nél. Az votl írva, hogy jogosult leszek a UPC wi-free használatára. Viszont sehol sem találom a my upc -n belül. (oda navigál folyton amikor regisztálni akarok a wi-free -re). Tudnátok segíteni hol tudom beállítani?

köszönöm

(#48813) ger15xxhcker válasza ger15xxhcker (#48812) üzenetére


ger15xxhcker
tag

megtaláltam azt a menüt de mindig ezt a hibaüzenetet kapom -.- : Tájékoztatjuk, hogy a szolgáltatás bekapcsolására vonatkozó igénye nem került rögzítésre. Kérjük, próbálja meg újra. Az lehet hogy azért nem tudom bekapcsolni mert nincs wifi képes UPC -s modemem. Pontosabban az ehhez tartozó előfizetésem csak a mobilos?

(#48814) Gubek-Einste válasza ger15xxhcker (#48813) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Hívd fel őket kérdezd meg mi a helyzet a te esetedben.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48815) tomp


tomp
félisten

Ízelítő:
Az egyik ügyfszolgánál pénteken több horizon box visszamondás volt mint új kérés.
A UPC fejlesztései működnek.

Nemrég kapcsoltam be a boxot 20órás ECO után és rögtön neten volt.

(#48816) gduck válasza tomp (#48815) üzenetére


gduck
addikt

"Nemrég kapcsoltam be a boxot 20órás ECO után és rögtön neten volt."

Jó neked, ma nekem rettentő sokat vacakolt, még menet közben is elment...

(#48817) szabogabor10 válasza tomp (#48815) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha ezek után nem hoznak be sürgősen egy normális, bevált boxot, a legalja kategóriába kerül nálam a cég.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#48818) vargalex válasza tomp (#48815) üzenetére


vargalex
félisten

Aki engem hívott az ajánlattal azt állította, hogy nem tudnak semmilyen a box-al kapcsolatos hibáról. :)

Alex

(#48819) szabogabor10 válasza vargalex (#48818) üzenetére


szabogabor10
veterán

Kifogtál egy pofátlan ügyintézőt. Nem hiszem el, hogy ne ment volna már híre a jövőboxnak az ügyfelesek közt.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#48820) pjen válasza szabogabor10 (#48819) üzenetére


pjen
félisten

Nem biztos,hogy pofátlan lehet csak szüksége van a munkahelyére.

(#48821) 4Grider válasza pjen (#48820) üzenetére


4Grider
nagyúr

Magyarul: Át kell verni a palánkon az ügyfelet.
UPC 2016...

(#48822) tomp válasza gduck (#48816) üzenetére


tomp
félisten

Nálam 1x sem volt még net hiba.

szabogabor10
Majd a tömeges lemondásra hátha észbe kapnak... Lemondás->kevesebb bevétel->kisebb nyereség.

vargalex
Max ő nem tud. Az nem mindegy.

(#48823) gduck válasza tomp (#48822) üzenetére


gduck
addikt

Berakom én is ECO módba, megnézem úgy mit mutat...

(#48824) Intruder2k5 válasza 4Grider (#48821) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez más szolgáltatóknál sincs másképp. Adott a betanított marketing duma, azt kell nyomniuk, aminek főleg egy rögzített telefonbeszélgetés keretében nehéz ellent mondani, ha továbbra is ott szeretne dolgozni az illető. Ügyfélszolgálati irodában még csak-csak, főleg ha más kollégája nem hallja. Nyilván egy IPTV szolgáltató sem azzal szerez ügyfelet, hogy ha nézi TV-t, főként a HD adást, akkor majd lassabb lesz a net, pedig a gyakorlat sokszor ezt mutatja..

Ebbe szerintem nem érdemes belemenni.

[ Szerkesztve ]

(#48825) vargalex válasza Intruder2k5 (#48824) üzenetére


vargalex
félisten

Anno az ügyfélszolgálati irodán is rögzítették a beszélgetést. Nem hiszem, hogy ez változott volna.

Alex

(#48826) canniball válasza Intruder2k5 (#48809) üzenetére


canniball
nagyúr

Köszönöm az infót!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#48827) pjen válasza vargalex (#48825) üzenetére


pjen
félisten

Azért ezt könnyebb megoldani.

(#48828) #54715584 válasza vargalex (#48825) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem, előtte megkérdezték, hogy rögzíthetik-e a beszélgetést.
Bár nem emlékszem legutoljára mi történt, pedig pár hónapja voltam bent.

(#48829) Zitronensaft válasza canniball (#48806) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Sződön sose volt "központ"..
Fóton van a fejállomás,Gödöllőn,Őrbottyánban,Gödön,Isaszegen,Galgamácsán,Csömörön,Szendehelyen,Aszódon van Hub.

(#48830) canniball válasza Zitronensaft (#48829) üzenetére


canniball
nagyúr

Igaz igaz, Fót lesz az amire még a Rubi idejéből emlékeztem. :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#48831) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Újra működik a MyUpc regisztráció, ójee!

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#48832) Intruder2k5 válasza canniball (#48830) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Talán még nagyon régen az Optosat meg Satimex időkben volt valami sződligeti központ, ha jól emlékszem. De ez már régen volt, mindegy is. :)

(#48833) canniball válasza Intruder2k5 (#48832) üzenetére


canniball
nagyúr

Az olyan rég volt, hogy költözés után talán csak pár hónapig voltam Optosat ügyfél, így az ő rendszerükről semmit nem tudtam/tudok; aztán a Rubicomé lett a terület.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#48834) Diabo6


Diabo6
senior tag

Kaptam ma egy levelet, amiben megköszönik a hűségemet és a netcsomagomat 60-ról 120-ra emelik. A havi számlámban pedig 2x335 Ft jóváírás szerepel, mint kötbér. Megbüntették magukat a szerzimódosítás miatt? :D

(#48835) Breeze válasza tomp (#48775) üzenetére


Breeze
aktív tag

üdv

köszi, akkor maradok a jelenlegi felvevős boxnál.

(#48836) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

A lemondás gomb valóban jó hatással van az előfizetés árára. Én is bejelentettem,hogy lemondanék és egy kis zenehallgatás után 5 ezer forinttal lett olcsóbb a havi előfizum.... :K ugyanarra a csomagra. Mit mondjak maradtam az előfizetőjük.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#48837) kabelmania27 válasza Dan-szan (#48836) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szuper :)

(#48838) tomp válasza Dan-szan (#48836) üzenetére


tomp
félisten

Igen ez sokszor hatásos.
Én tavaly úgy kerestem meg őket, hogy alacsonyabb havidíj ellenében hajlandó lennék hűséget aláírni. Ha nincs kedvező ár megyek máshoz. Kaptam is több ezres kedvezményt. :)

(#48839) Diabo6 válasza tomp (#48838) üzenetére


Diabo6
senior tag

Olykor belátják, hogy a kisebb haszon is haszon. :)

(#48840) -Maujuri-

Sziasztok.
Én épp most kötöttem velük egy szerintem előnyös üzletet.
Mivel 17 év után meguntam a telenort, a nejem és az én mobilomat is áthoztam a upc- hez.
így a szolgáltatásaim:
- Kábel tv digital bronze
-Internet fiber power 240
-Vezetékes telefon Nonstop s
- 2 mobiltelefon csomag Freedom bronze

Mindez havi 14870 pénzért.

(#48841) Intruder2k5 válasza canniball (#48833) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Megjött a válasz a hibabejelentésre:

Tisztelt Előfizetőnk!

2016.06.11-én érkezett megkeresése alapján tájékoztatjuk, hogy az Ön lakóterületén, illetve a levelében említett településeken központi hiba lépett fel, kollégáink értesültek róla és javították a hibát.
Szíves türelmét és megértését köszönjük.
Köszönjük, hogy jelzett felénk .

(#48842) canniball válasza Intruder2k5 (#48841) üzenetére


canniball
nagyúr

Köszi! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#48843) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

miért van az hogy bejelölöm ezeket levélszemétnek, eltűnik, és amikor legközelebb visszatérek megjelennek újra?

/s

(#48844) Uthenger válasza wjbhbdux (#48843) üzenetére


Uthenger
aktív tag

-tele a postafiókod
-túl sok szabályod van beállítva
-túl sok e-mail van tiltva - asszem 100 lehet összesen, tilts domaint ha ez van
-egyéb egzotikus hiba, lemented a postafiók tartalmát, 1221, törlik-újraregelik,
és utána ismét normálisan működik

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#48845) cigam


cigam
félisten

Fb-on megérdeklődtem , hogy mi lett a upconline@-al:
A UPC Online e-mail címen keresztül ügyintézésre már nincs lehetőség, kérjük, hogy a továbbiakban az alábbi csatornáink valamelyikén: http://ugyfelszolgalat.upc.hu/app/contact vagy itt a Facebookon keress minket.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#48846) HofiZoli válasza cigam (#48845) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Már elég régen szétszéledt a csapat. Megszüntették központilag, de 2-3 ember még csinálta, majd ők is elmaradtak..

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#48847) Intruder2k5 válasza canniball (#48842) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Eddig tartott...

(#48848) canniball válasza Intruder2k5 (#48847) üzenetére


canniball
nagyúr

Mármint nálatok megint gond van? Itt működik a net...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#48849) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
Holnap jönnek netet szerelni, mert meguntuk a T-kom szenvedését. 120/10 lesz. (javítva 30-ról) Mit érdemes tudni, mire figyeljek? TV már ezer éve náluk. A Wi Free.-vel tapasztalatotok?

(#48851) 4Grider :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#48850) Intruder2k5 válasza canniball (#48848) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja, az előbb megállt megint, speedtest-et indítottam, 120-ból megvan 70 lefelé, viszont felfelé nem lehet mérni sem. Aztán megszakadt teljesen, modem restart, kb. 5 perc alatt sikerült visszacsatlakoznia, most "megyeget", de az up irány továbbra is siralmas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.