Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17524) MrCsiT válasza MrCsiT (#17521) üzenetére


MrCsiT
addikt

A WP-ről töröltem az authenticator app-ot, majd visszatelepítettem. Ezek után, egyáltalán nem indult el.
(előzmény: korábban ugye nem tudtam vele, csak sokadjára belépni az admin fiókba és a NAS ki is kapcsolta a kétfaktoros authentikációt - ez kicsit fura nekem.)
Ezek után, ismételten letöröltem a telefonról az appot, majd a telefont újraindítottam.

A WP (Windows Phone) újraindítása után, az authenticator-t újratelepítettem, és a NAS-on visszakapcsoltam a kétfaktoros azonosítást. Sikerült belépni rendesen, ám a jelenség elég fura.

McSico: ahogy a NAS fel is kínálja: eltérő szabályokat adni a helyi- illetve a netes részen.
Egyértelműen csak azokat a portokat szabad megnyitni, amihez kapcsolódó szolgáltatásokra szükséged van, és a szabályoknak nem megfelelőkapcsolódási próbálkozásokat (IP-ket) kitiltani, pl. ha 3 perc alatt 3 próbálkozás történik. Illetve, van egy részt, hogy mi történjen, ha szabálynak nem felel meg a kapcsolódási kísérlet, itt tiltás-t érdemes beállítani.
Ugyanitt a megengedő listához add hozzá az asztali géped IP címét, hogy az sehogyan se tudjon kitiltódni.

Nagyon javaslom, hogy add meg - meg lehet - hogy ország szerint honnan lehessen egyáltalán megpróbálni a bejelentkezést, ezzel sok próbálkozót eleve kizársz.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.