Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) Patice válasza BrandonXXV (#18298) üzenetére


Patice
Topikgazda

Semmit nem csinálsz rosszul, amivel találkoztál az a DLNA szabvány és minden rossz tulajdonsága.

A fájlok kódolásától függ a hangsáv váltás. Pl. sokszor a "virágboltos" .mkv-kban az elsődleges hangsáv az angol és a TV médialejátszója ezzel indítja el. Ugyan ez a helyzet az angol felirattal. MP4 fájlokban megy a hangsáv és feliratváltás?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#18302) vond válasza i.dudas (#18300) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Egyszer én is majdnem így jártam a DS1813+-szal, de végül meglett a kulcs.

Ha a közelben lennél (Szombathely), kölcsönadnám szívesen. Talán nem változtattak a formáján, méretén.

Egyébként külföldi fórumokon azt írták, hogy egy kis sima csavarhúzóval is ki lehet nyitni: "I lost mine too. Just used a very small flat-head screw driver that fit in the slot, and that opened it up. Didn't force it or anything." Máshol meg maga a Synology kommentelte be, hogy írjanak nekik és küldenek egyet postán.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#18303) BrandonXXV válasza Patice (#18301) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Megnézem, kipróbálom az MP4-et. 90%-ban mkv fájljaim vannak. Ennyit a DLNA szabványról :(((

(#18304) Rick4 válasza BrandonXXV (#18303) üzenetére


Rick4
félisten

Nem a szabvánnyal van baj, hanem a fájljaiddal. Ha neked nem kel az angol szöveg, akkor mit keres ott, miért foglalja a helyet? Ha nem lenne csak a magyar, csak azzal indulna el. Erről ennyi.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#18305) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
Van nékem egy 213j nas-om.
Vettem most pár Foscam 9900p típusú kamerát. Ezek elég frissek épp hogy megjelentek, de ez a kamera megegyezik a 9903-al csak ez wifis. A 9903-as benne van a surveillance támogatási listában, mikor hozzáadom a kamerát ezzel a típussal elfogadja, meg is jelenik a pillanatkép.
Aztán mentem és folyton azt írja, hogy Kamera neve - bontva van.
Bármit állítok, sehogy nem megy. Ha rámegyek a szerkesztésre, ellenőrzöm a kamerát megint adja a pillanatképet a szerkesztő oldalon de utána ismét bonta van állapotot ír.
Mitől lehet ez?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#18306) BrandonXXV válasza Rick4 (#18304) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Tulajdonképp ez is igaz, de szimplán letöltöm a filmeket, amikben az mkv-ban benne van több hangsáv is. Ezeket nem fogom már egyesével szerkesztgetni gépen. Letölt, néz. Lehet ez így túl kényelmes számodra, de igyekszem az asztali gépet teljesen kihagyni a folyamatból. A nas mindent szépen letölt, amit tabletről indítok.

(#18307) sgery válasza sgery (#18305) üzenetére


sgery
őstag

Onvif oldotta meg végül, azon kommunikál.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#18308) tobias40 válasza sgery (#18307) üzenetére


tobias40
veterán

Erről írnál bővebben?

Wi-fin akadás mentesen megy a folyamatos felvétel?(720p kellene nekem routertől távolság kb. 10més egy szigetelt tető palával ami akadály van közte)

[ Szerkesztve ]

(#18309) Rick4 válasza BrandonXXV (#18306) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem erre is jó a plex. Beállítod, melyik legyen neki az alap hangsáv, és azzal használod. Persze a tv oldaláról is kell plex, erre egy jobb Samsung képes.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#18310) BrandonXXV válasza Rick4 (#18309) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Samsungot nem vennék semmiből :DDD
LG is tudja,fel is tettem, de folyamatosan plex pass-t kér.

(#18311) Rick4 válasza BrandonXXV (#18310) üzenetére


Rick4
félisten

Gondlom egy értelmes indokot se tudsz felsorolni, de ezután értelemszerűen nem is lényegesek az indokaid. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#18312) BrandonXXV válasza Rick4 (#18311) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Ezek után értelemszerűen nem is szeretném indokokkal alátámasztani a döntésemet. :P

(#18313) Parson válasza Rick4 (#18311) üzenetére


Parson
addikt

Az ilyen hozzáállást én sem értem. Egy termék lehet szar, de egy gyártó soha. Ugyanis csak az adott termék végleges, a gyártó változik az idő során, és más-más terméket készit, hol rosszabbat hol jobbat. Egyszeri tapasztalat alapján leirni egy gyártót... hatalmas Blödsinn.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#18314) Rick4 válasza Parson (#18313) üzenetére


Rick4
félisten

Na ugye, hogy nem csak nekem furcsa egy ilyen hozzáállás. :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#18315) sgery válasza tobias40 (#18308) üzenetére


sgery
őstag

Nekem simán megy akadásmentesen 15 méterre is a fullhd. De attól függ milyen a kamera...
Meg hát a bitráta, fps...

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#18316) Foley101 válasza Rick4 (#18295) üzenetére


Foley101
tag

Köszi a Plex ötletet, össze is lőttem a tv-vel meg a pc-mel, bár, még egy ilyen szutyok programot mint ez már régen láttam... :( Semmilyen filmet (pl. AVI, MP4, stb) nem hajlandó megtalálni a gépen, hiába teszem a fájlokat a megfelelő mappába a PC-men, nem találja.. 1 órája már ezzel szívok..
Ha NAS-on is így működik majd, amit jövő héten veszek meg, akkor marad a Synology féle "DS video for Samsung" applikáció.

[ Szerkesztve ]

(#18317) BrandonXXV válasza Parson (#18313) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Ahogy írtam, az én döntésem, ami teljesen szubjektív döntés. Nem egyetlen termék miatt hoztam meg ezt az álláspontot. Ezek ellenére használok az említett gyártótól származó eszközöket,de mindegyik rajtam kívülálló okból kifolyólag.
Ja és nem kell velem egyet érteni, hisz pont ettől szép a világ, hogy mindenki más és más módon látja a dolgokat! Blödshinn?! Talán. De egyetlen hozzászólás alapján ítélkezni, az vajon mi?! :B
Ez így már abszolút off!
Azt mondjátok meg inkább, hogy a plexet hogyan cselezzem ki, hogy ne kelljen fizetnem érte...

(#18318) Multibit válasza BrandonXXV (#18317) üzenetére


Multibit
veterán

Azt mondjátok meg inkább, hogy a plexet hogyan cselezzem ki, hogy ne kelljen fizetnem érte...
Szabályzat. Ezen belül is III. Moderáció 10/10-es pont.

(#18319) Rick4 válasza Foley101 (#18316) üzenetére


Rick4
félisten

Azért másoknak működik, csak ők indexelik azokat a mappákat, ahol a filmjeik vannak. :D Maga a plex a nas ip-jén elérhető (a a szerver) gondolom ezt is fektetted, és beállítottad neki azokat a mappákat, ahol a dolgaid vannak.

Brandon: Miért kellene a plexért fizetni? :U

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#18320) Lee-der


Lee-der
tag

Sziasztok,

Help plíz! :U

DSM 5.2 CloudSync + Google Drive

Az alapvető feladat a következő lenne:
rahedli kép a NAS-on, nagy sok jóó hely a GoogleDrive-ban, ezért oda kellene egy backup-ot csinálni.
Ha jól tudom, akkor a CloudSync lesz az én tool-om erre a célra.

Alapvetően a következők szerint szeretném a backup-ot beállítani:
forrás(NAS): /volume1/photo
cél(GDrive): /photo

Ahhoz hogy ezt elérhessem, hogyan kellene bekonfigolni a CloudSync-et? Eddig csak úgy sikerült beállítani, hogy a Drive-ban levő photo mappát a NAS /volume1/photo/photo mappába sync-elte le.

Meg lehet ezt egyáltalán oldani valahogy?

Drum & Bass Fo'eva' <- Music starts @ 170BPM

(#18321) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Jól gondolom, hogy egy DS213j nem lenne elég media stream + trnt(10-20) servernek? 1 magos proci + 512mb ram nem túl sok.

(#18322) Lee-der válasza KaiotEch (#18321) üzenetére


Lee-der
tag

Szia,
nekem is ilyen van, és általában van 10-20 torrent a download station-ben, és közben egy 1080p-s stream meg sem kottyan neki. Nekem nem volt eddig ilyen gondom.

Drum & Bass Fo'eva' <- Music starts @ 170BPM

(#18323) KaiotEch válasza Lee-der (#18322) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem, köszönöm. Következő kérdés: Plex Media Server fut rajta?

(#18324) Lee-der válasza KaiotEch (#18323) üzenetére


Lee-der
tag

Nem, nem használom.
Nemokos a TV-m :)
Egy RaspberryPi 2-t használok videózásra NFS share-rel.

Drum & Bass Fo'eva' <- Music starts @ 170BPM

(#18325) Blaise válasza KaiotEch (#18323) üzenetére


Blaise
veterán

Fut rajta.

(#18326) tobias40 válasza sgery (#18315) üzenetére


tobias40
veterán

És milyen bitrátával és milyen fps-el? :Y
A kamerám Foscam FI9818W.(legnagyobb felbontás és 25 fps)

Üdv!

(#18327) redwhite78


redwhite78
aktív tag

Üdv!
Eredetileg mindenképp Synology modelt terveztem venni, de a milyen NAS-t topikban inkább a microserver irányba tereltek az igényeim miatt.
UPC 240-es net és 50-100 torrent lenne seed-ben általában 1-2 szál letöltés mellett + menne streamelés is 1-2 kijelzőre, egyik kábelon, másik wifin)

Tényleg nem elég erősek az általam kinézett Synok (DS 214, vagy az erősebb DS214 play) fenti felhasználás mellett? Milyen kompromisszumokat kellene kötnöm? Ha valakinek van hasonló felhasználás mellett gyakorlati tapasztalata a kinézett NAS-okkal nagyon megköszönném a tanácsait, benyomásait.

never go full retard

(#18328) Foley101 válasza Rick4 (#18319) üzenetére


Foley101
tag

A gép újraindítása kellett, hogy működjön a Plex... ezt a telepítő elfelejtette közölni. Kipróbáltam, tökéletes a film lejátszás a TV-n, így azt gondolom, hogy majd a NAS-ról is működni fog.... úgy legyen :)

(#18329) Rick4 válasza Foley101 (#18328) üzenetére


Rick4
félisten

Jaja, onnan is rendben lesz. De hogy nekem nem kellett semmilyen eszközre újraindítás, az is biztos. A lényeg, hogy megy.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#18330) MrCsiT válasza Lee-der (#18324) üzenetére


MrCsiT
addikt

leírnád kérlek, ehhez mi van hová dugva?
A raspberry a TV-be, és van valami op.rendszere, vagy hogy működik ez?

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18331) Patice válasza MrCsiT (#18330) üzenetére


Patice
Topikgazda

Kb. igen.

Raspy HDMI-vel a TV-be kötve + hálókábellel routerhez + táp, akár TV USB-jéről is (!).

Raspy-ra az OP rendszer microSD kártyán az OpenELEC. Ez egy minimál linux Kodival.

Kodi tudja a Samba, vagy NFS megosztásokat is. Mivel a DSM is Linux (BSD) alapú, ezért a legerőforrás-kímélőbb megosztás két Linuxos eszköz között az NFS.

A megfelelő jogosultságok megadása után az OpenELEC-ből kényelmesen tallózható a NAS tartalma hálózaton keresztül és gyönyörűen viszi a nagyobb 1080p-s filmeket is.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#18332) Lee-der válasza MrCsiT (#18330) üzenetére


Lee-der
tag

Ahogy Patice kolléga mondja :DDD

Telekom-os setup (Cisco EPC3925) kábel modem router all in one awesomeness :N
Arra kábellel rádugva a NAS, illetve a Raspberry is kábellel van a router-re kötve, a TV-hez meg HDMI-vel.
A Raspberry-n én OSMC-t használok, nekem eddig ez jött be a legjobban.
Az OSMC egy médialejátszára kihegyezett linux zanzásítva, egyébként ez is a Kodi media playert futtatja/használja, csak van rajta egy másik Skin meg egy pár extra beállítás.

A HDMI és Raspberry azért is nagyon jó kombó, mert a TV-re a hangot is átjátssza, illetve a TV távirányítójával az alap funkciókat tudom használni a Raspberry-n (Start, stop, tekergetés)
Static IP a NAS-nak és a Raspberry-nek is.

Drum & Bass Fo'eva' <- Music starts @ 170BPM

(#18333) gyuri86


gyuri86
tag

Sziasztok.

Vásároltam 4db western Digital Wd40EFRX típusú lemezt két különböző típusú NAS-ba (DS1010 és DS1512)
az első lemezt mindkettő gond nélkül megette, a javítás sikeres volt. azonban a második lemez behelyezésénél mindkét esetben a javítás sikertelen volt és hibás szektort jelzett majd a lemez tönkrement státuszt kaptam. Cserélték a lemezeket (recertified HDD-t kaptam) A DS1010 esetén a cserelemez is meghalt (I/O error illetve Smart teszt sem futott már le, külső rendszeren már fel sem ismerhető a lemez) szintén a lemez tönkrement státusz. A DS1512 esetén még nincs eredmény, jelenleg fut a javítás. Valakinek valami ötlet hogy miért mennek tönkre a vadiúj lemezek két különböző típusú NAS-ban is? ráadásul a cserelemez is meghalt....

(#18334) Patice válasza gyuri86 (#18333) üzenetére


Patice
Topikgazda

Ötletem nincs, de ha a teljes lemezellenőrzést kibírják, akkor szvsz. nem lesz gond velük a későbbiekben sem. Új vinyókkal én hagytam, hogy lemenjen a teljes lemezellenőrzés.

Amíg van garid rá, addig ne aggódj. A recertified HDD-t én egyből visszaadtam volna. :U

Mivel két különböző vas, ezért a NAS-ok okozta hibának nagyon-nagyon kis esélyét látom.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#18335) MrCsiT válasza Patice (#18331) üzenetére


MrCsiT
addikt

Igazából, a Syno DLNA által a TV-re küldött anyagok közül, 2 féle van, ami problémás:
- a több hangsávos mkv-k, amiknél a TV-n nem lehet hangot választani;
- az ISO formátumú anyagok.

Ezek szerint, ezekből mindkettővel megbírkózna egy Pi2? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18336) Patice válasza MrCsiT (#18335) üzenetére


Patice
Topikgazda

Igen. :K

Az ARM procis cuccok, fejlesztői lapok (pl. Raspberry Pi) sokat fejlődtek az utóbbi pár évben. Pl. a Pi2 elég erős ma már szinte minden videózáshoz szükséges igényhez Linuxszal, Kodival. Alap eszköznek, LCD TV-khez a képminősége is megfelelő.

Magam is birtoklok egy SolidRun CuBox-i2eX-t és zenelejátszónak használom. Filmezéshez nekem sajnos lassú, nem elég pörgős a menüje, ezért építettem egy második HTPC-t. (Az elsőből lesz az asztali gépem. A harmadik az épített NAS-om. Synology DS213 meg majd megy backupnak. :D )

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#18337) Rick4 válasza Patice (#18331) üzenetére


Rick4
félisten

Csak ne lenne olyan botrányosan rossz a képe, akkor valóban ez lenne a tuti. Nekem egy rpi2-m volt, kemény 1 hétig volt nálam, ebből 6 napig új gazda keresése folyt. raspbmc, openelec, osmc, minddel ugyanolyan a kép, sötét, homályos, színtelen. Persze mindez fullhd projektoron nézve, lehet egy lcd-n vagy plazmán ezt meg se látni.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#18338) Patice válasza Rick4 (#18337) üzenetére


Patice
Topikgazda

Plazmán én már láttam a kockám képét OpenELEC-kel. Nem rossz, de nekem is kicsit fakó. Raspival nincs saját tapasztalatom, de ahogy írod is, LCD-khez még lehet pont jó is, mivel kicsit kompenzálja az alapból túlszaturált képi világukat. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#18339) eric.cartman


eric.cartman
senior tag

Segítséget szeretnék kérni:

Adott egy Syno 214+ NAS 2x4TB HDD-vel (raid0) ezek félig tele vannak...
Szeretném 2db 6TB-osra cserélni őket,
Van nálam 2x3TB átmeneti tárolásra. (erre elférnek a cuccok míg átmentem őket az új konfigra)

A terv:
Rádugom a 2x3TB NTFS-re formázott HDD-t USB 3.0 felületen a NAS-ra és odamentem a cuccaimat.
Utána ugyanebben a (dupla) USB3.0-ás dokkban képes a DSM végigtesztelni a 2 új 6TB-os HDD-t - vagy ehhez mindenképpen bent kell lenniük a NAS-ban?
Ha lehet azért nem tenném be őket egyből, mert ha az újak közül egyik is betegnek bizonyulna akkor a garanciális ügyintézés ideje alatt nem lenne NAS-om...
Ha ezzel megvolnék, csak utána húznám újra a DSM-et az új 6TB-s RED-ekkel.

Hogyan tudnék a legjobban megbizonyosodni afelől, hogy a két új 6TB-os RED 100% OK?
Javaslatok?

Előre is köszi!

u.i: Ha lementem a mostani DSM beállításokat, akkor azokat vissza tudom majd tölteni az új DSM-re is? (akkor is ha ott más kötetek lesznek???)

[ Szerkesztve ]

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#18340) BrandonXXV válasza Rick4 (#18319) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Lehet ismét "butaságot" kérdezek, de ha plexet szeretnék használni mobilneten keresztül tableten keresztül, akkor a routerben a tűzfalon kell valamit állítani?!

(#18341) Rick4 válasza BrandonXXV (#18340) üzenetére


Rick4
félisten

Semmit, pont ez a lényege.
A nason rákatt a plexre, bejelentkezel, aztán pl elmész Tanzániába, ott leülsz a tableteddel, letöltöd a plexet, bejelentkezel, látod a médiafájlokat, egyikre rákattintasz, és nézed. Pont ezért szoktam ajánlani, ez a legegyszerűbb megoldás. Amennyiben a nasod képes a transzkódolásra (gyakorlatilag ez a röptében ripelés) akkor akár egy blu ray filmet is ki tud tolni 96 kbps-kel, tehát épp nézhető, de minimális adatforgalom formájában is.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#18342) sptkyle válasza eric.cartman (#18339) üzenetére


sptkyle
senior tag

Szerintem:

Emlékeim szerint USB-s eszközön nem csinál SMART tesztet a Syno. (de ha tévednék majd kijavít valaki) Ellenben ha eSATA is van a 2 lemezes dokkolódon (szokott lenni), azzal meg tudod oldani.

Vagy vész lehetőség:
-Adatmentés a 2*3TB-ra.
-Konfigurációmentés (a biztonság kedvéért),
-be a 2*6TB, DSM telepítés (lehetőleg ugyanolyan verziót, mint ami rajta volt).
-SMART TESZT
-<Ha minden OKÉS> Örülsz., és másolhatod vissza a cuccaid.
-<Ha nem okés> Gariztatod a 6TB-ost, visszateszed a most benne lévő 2*4TB-ot -> "Költöztethető" Státuszt fog kapni a HDD -> Rányomsz -> Syno szüttyög egy sort, majd helyreállítja a mostani rendszered.
(Ha valamilyen okból probléma lenne a Költöztethető HDD-kkel, akkor jellemzően a Syno előre írja, hogy törölni fog adatokat... De azért ezzel a módszerrel óvatosan.. előfordulhatnak azért kellemetlen helyzetek. Mindig legyen backup, hogy legrosszabb esetben az adataid meglegyenek.)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18343) BrandonXXV válasza Rick4 (#18341) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Mit csinálok rosszul?

Tv bekapcs, plex app letöltve rá, indít. Tv-n a plex kiírja, hogy kéri, böngészőben nyissam meg a plex.tv/pin oldalt,ahol a tv által kiírt PIN-t be kell pötyögni. Ok, beírom, PIN activated, youre all set. Tv dolgozik, aztán megjelenik a következő a tv-n: Welcome to Plex - Plex Pass Preview, Plex Pass required, We sorry, this application is currently only available for plex Pass subscribers. Dont worry though, were working hard to have it ready for everyone vény soon. Cant wait? Buy a plex Pass now. Retry
Retry-re nyomva ismétlődik az egész előről. Most mit is kellene csinálnom? Plex Pass-t nem szeretnék előfizetni. Akkor nem is fog menni?!

(#18344) McAdam6


McAdam6
tag

5.2-5592 Update 4.

(#18345) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Sebaj, a lényeget úgy tűnik sikerült beállítanom, hogy mobilneten kerszetül, tableten lássam a média tartalmakat. 3 beállítás van a plexben, helyi minőség, távoli minőség, online minőség. Melyiket mennyire érdemes állítani? Gondolom a távoli minőség a mérvadó mobilnetes használathoz... Mondjuk a 2 Mbps 720p jó lehet?!

(#18346) Multibit válasza McAdam6 (#18344) üzenetére


Multibit
veterán

:K

Többek között:
1. Restored the mandatory file (/usr/syno/bin/zip) that has been removed due to Antivirus Essential's false-positive detection.

Ahogy olvastam, itthon és külföldön is bosszantott sokakat.

(#18347) Arolotifar válasza McAdam6 (#18344) üzenetére


Arolotifar
őstag

Telepítve, minden zöld :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#18348) eric.cartman válasza sptkyle (#18342) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Köszi (talán holnap neki tudok esni majd) :R

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#18349) Patice


Patice
Topikgazda

A synology düsseldorf-i eseménye előtt az IFÁ-n bemutatta a DS216play-t és a DS416-ot. :C

DS216play on-the-fly 4K HEVC videó átkódolást ígér! :Y

(Tudtommal az enkódolást jelenleg csak a most megjelent Skylake procik támogatják hardveresen. Most már nem csak ezek. :C )

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#18350) BrandonXXV válasza Patice (#18349) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Frissítés telepítve, eddig minden ok.

Nem lesznek rosszak ezek az új modellek. Árban nem tudom mennyivel lesz több majd...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.