Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98251) Flashget válasza kissdani (#98250) üzenetére


Flashget
félisten

persze mert nem kapni jobbat már és nem volt D szériából felső kategóriás tévéjük. :)
képileg az edge ledet nem veri egy direct ledes...plussz neked még van egy ultra clear paneled is.
így sikerült a samsungnak megoldani, hogy kevésbé legyen felhős a tévéi...EH6030-al indult az egész folyamat..
képileg nem jársz jobban hidd el, de ha a smart meg az egyébb pr a fontosabb akkor jobb a H6400.
nekem volt D6500-am ahhoz hasonlítottam jó pár napon át a H6500-at...nem volt olyan jó és más szerint sem " ennek valahogy tompábbak színei"...képileg.
páran mások is beírták akik D6500 után vagy D6300 után vettek F/H szériás tévét és ugyanezt írták..
de ne törődj velem vedd meg ha annyira szeretnéd. :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#98252) Flashget válasza Hmmm1 (#98247) üzenetére


Flashget
félisten

Panasonic is ott van alternatívaként..a H6400-nak a CS630e/DS630E...

Realme GT Master Edition

(#98253) Hmmm1 válasza Flashget (#98252) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Az előbbi egész türhetően fest, szétnézek, aztan majd írok ha meglepődtem valamin. Neked milyen van most egyébként? (Lehet írtad nemrég, cska nem figyeltem:d)

(#98254) Flashget válasza Hmmm1 (#98253) üzenetére


Flashget
félisten

40F6640

Realme GT Master Edition

(#98255) shouryuken


shouryuken
senior tag

Namost én is szemezgetek egy 55-ös H6400-al.
Egy dolog van még képben, egy 50cx700.
Nyilván ebben a méretben nem az UHD miatt, hanem a fekete szintje csábít (hozzávetőlegesen 4000:1-hez natív dimming nélkül), és az 5 év gari.
Viszont ahogy olvasom a mozgásmegjelenítése nem tökéletes, ahogy a 3d-jéről is változó értékeléseket látok.
Kérdés, hogy ez mennyire lehet zavaró/észrevehető. Valaki látta már élőben?

[ Szerkesztve ]

(#98256) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Üdv!

Van egy UE40H6200-es TV-m. Szeretnék rajta olyan sorozatot nézni, amit nem tudok letölteni, de online lehet nézni. Illetve lehetne, mert flash alapú lejátszóval lehetne csak nézni. Az oldal ezt támogatja csak. Van valami mód, hogy megoldódjon ez a "probléma"?

(#98257) Baca


Baca
csendes tag

Sziasztok!
Pár napja vásároltam egy UE55J6250 tipusú tv-t.A fenti összefoglalót nagyon köszönöm, az alapján állítottam be a képet így tényleg szép lett.A csatorna számokat szeretném módosítani ami ChanSort programmal sikerült is viszont a TV másnapra visszaállítja az eredeti sorrendet.Valamit rosszul csinálok?Ja Digi kábelt nézünk és a Tv nincs csatlakoztatva a netre,odáig nég nem jutottam el.Előre is köszi a segítséget

(#98258) OgreImre


OgreImre
senior tag

Sziasztok!
Vásároltunk a MediaMarkt-ban egy UE49KS8000LXXH kódnevű tv-t.
Beakartam regisztrálni a +garanciára a Samsung oldalán, de a következő üzenet fogadott:
"A sorozatszám ellenőrzése során azt állapítottuk meg, hogy regisztrálni kívánt termékét
nem a Samsung Electronics Magyar Zrt. hozta forgalomba, ezért a készülékre érvényes
garanciát nem tudjuk meghosszabbítani. Kérjük, ellenőrizze a sorozatszámot!"

A TV hátuljáról írtam be a 15 jegyű számot.
Most akkor mi a helyzet, kit kell zargassak? Az MM-t vagy a Samsungot? Vagy buktam +2 év garanciát a bő félmilliós tv-n?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#98259) shouryuken válasza OgreImre (#98258) üzenetére


shouryuken
senior tag

Szia!
Hívd a samsungot, segítenek beregisztrálni, nincs gond a seriallal, csak nem megfelelően írod be.

(#98260) Clever0 válasza Baca (#98257) üzenetére


Clever0
senior tag

Elvileg a Digi állítja vissza a sorrendet. Keresd le újra a csatornákat és a szolgáltatót állítsd Egyéb-re!

(#98261) sandró60 válasza Baca (#98257) üzenetére


sandró60
addikt

Ezzel próbáld meg a csatorna rendezést.[link]
Igen én is azt javaslom amit a kolléga.A szolgáltatót egyébre állitsd.

[ Szerkesztve ]

(#98262) Flashget válasza OgreImre (#98258) üzenetére


Flashget
félisten

Samsungot hívd, volt már ilyen régebben is főleg karácsonykor.

shouryuken miért ne írná jól? leírta honnan vette a serialt és onnan is kell.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#98263) Flashget válasza -ZeeZee- (#98256) üzenetére


Flashget
félisten

Beleütköztél a pr-ba :D
Mivel Flasht telepíteni nem tudsz egy kijelzőre (meg semmit se ami a szörfözéssel kapcsolatos) így nézd azon amin eddig.
Vagy amit én is szoktam mobilról küldöm át a screen mirror funkciót használva a tv-re az ilyen tartalmat.

Realme GT Master Edition

(#98264) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

A 220Volt garancia szempontból milyen? Ott is megkapom a +1évet? Az oldalukon 2 év garanciát írnak.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#98265) shouryuken válasza Flashget (#98262) üzenetére


shouryuken
senior tag

Volt valahol egy leírás, valakinek volt ilyen problémája, nem a teljes számot kell beírni, vagy valami ilyesmi, neki is a samsung support segített :)

[ Szerkesztve ]

(#98266) Baca válasza Clever0 (#98260) üzenetére


Baca
csendes tag

Köszönöm,megpróbálom így.

(#98267) Baca válasza sandró60 (#98261) üzenetére


Baca
csendes tag

Köszi,elöször ezzel a SamsChannelEditorral próbáltam de nem tudta betölteni a csatornalistát amit a tv készített,ezért csináltam a ChanSorttal.

[ Szerkesztve ]

(#98268) mobal válasza Speeedfire (#98264) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Bolti garancia. Én inkább az edigitaltól venném.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#98269) kissdani válasza Baca (#98267) üzenetére


kissdani
senior tag

Van egy olyan menüpont hogy csatornalista szerkesztésének engedélyezése, és akkor nem fog visszaállni alapra!

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#98270) Flashget válasza shouryuken (#98265) üzenetére


Flashget
félisten

Összefoglalóban ott van mit kell beírni regisztrációhoz.
Ha nem azt írod vagy nem a teljest a rendszer hiba üzenetet dob.
Az MM azt csinálta karácsonykor, hogy az árut németországi elosztóból hozták be mert a samsung magyar zrt-nél nem volt raktári készleten az adott típus.De az illetőnek ebből nem volt hátránya regisztrálták a tévét.

Realme GT Master Edition

(#98271) Baca válasza kissdani (#98269) üzenetére


Baca
csendes tag

Nem találok ilyen menüpontot sem az adás sem a rendszer menüjében :(

(#98272) kissdani válasza Baca (#98271) üzenetére


kissdani
senior tag

Nekem akkor csinálta ezt mikor tiltva volt a csatorna lista sz erkesztés, ez D széria de szerintem kell legyen ujabbnál is!

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#98273) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Sziasztok!

UE43JU6000 Tv a smarthub gombot benyomva ezt írja ki, már egy hete:
"Folyamatban van a smarthub frissítése. Kis türelmet kérünk az alkalmazások előkészítéséig"

Mi a problémája?

A wifi be lett állítva rendesen.

köszi

(#98274) sandró60 válasza Chesterfield (#98273) üzenetére


sandró60
addikt

Milyen messzi van a routertől a tévé?Lehet,hogy nem tudja venni a wifi jelét.Kábelel próbáld az biztosabb. :K
Amúgy mennyit vársz a "kis türelmet kérünk"felszólitás után. ;]

[ Szerkesztve ]

(#98275) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudtok magyar helyet ahonnan lehetne venni ezeket az SSG-3100-as 3D szemüvegeket (amik H6400-ashoz is jók)?! Vagy már csak az E-Bay maradt? :F

Köszi!

(#98276) sandró60 válasza SunMount3r (#98275) üzenetére


sandró60
addikt

Itt nézelődtél?3D szemüvegek
Nekem is SSG 3100 van a H6400-hoz és jól működik

[ Szerkesztve ]

(#98277) PuMbA


PuMbA
titán

HDTVTest.co.uk használja ezt az UFO tesztet és kiválóan lehet vele TV-n mozgásfelbontást beállítani.

Nálam például a monitorhoz képest sokkal jobb a TV mozgásmegjelenítése Tiszta módban, továbbá a 6000-res szériás F TV-n teljesen hatástalan a LED Clear Motion, illetve a 10-es Elmosódáscsökkentés is, mert ugyanúgy mosódik a kép 5-ös elmosódáscsökkentésen is, gondolom a panel válaszideje itt már nem bírja követni az előállított képkockákat :)

Ez még egy szintén nagyon jó teszt :)

[ Szerkesztve ]

(#98278) Speeedfire válasza mobal (#98268) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Végül ott vettem meg. :)
Nagyon bejovos. Bár a beépített dlna mintha lassabb lenne valamivel, mint a h6400-ase.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#98279) Gondar


Gondar
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy pendriveról néznék .mkv fájlt, akkor a DTS hangsávot már lejátszák az "újabb" tv-k vagy csak az AC3-mal boldogulnak? Köszönöm a válaszokat előre is. :R

(#98280) sityupityu válasza Gondar (#98279) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen lejátszák.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#98281) Flashget válasza Gondar (#98279) üzenetére


Flashget
félisten

Mar? Miert mikor nem? 2011-es D szeria is lejatszotta mar. Akkor az LG nem, mert nem volt dts licenszuk.

Realme GT Master Edition

(#98282) Flashget


Flashget
félisten

Átszervezi kijelzőgyártó részlegét a Samsung

"Samsung gyakorlatilag teljesen visszaszorítaná az LCD-gyártást és közelebbről meg nem nevezett kínai vállalatokkal folytat tárgyalásokat az üzemei eladásáról."

Xiaomi? :)

Realme GT Master Edition

(#98283) galaxys80 válasza Flashget (#98282) üzenetére


galaxys80
veterán

Na ennyire azért a Samu sem adhatja le.

(#98284) Flashget válasza galaxys80 (#98283) üzenetére


Flashget
félisten

mit?
Feketén fehéren le van írva kínai gyártókkal tárgyalnak...azért mert kínai nem jelenti azt, hogy olyan szar cégek lennének mint 10 évvel ezelőtt.
Lenovo, Xiaomi, Huawei stb. mind brand gyártó és piac vezetők közé tartoznak. Sajnos az emberekben még a régi beidegződés van feléjük, közben azt nem veszik észre akik mellett kitartanak neves gyártók jól átkúrják őket évről évre.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#98285) #22743424


#22743424
törölt tag

Itthon gyártanak vagy csak összeszerelnek lcd panelt?

(#98286) gyeniko válasza Flashget (#98284) üzenetére


gyeniko
őstag

Valóban, lassan ott tartunk, hogy ami nem kínai, az hamisítvány.
30 évvel ezelőtt ugyanígy nem ismerték és degradálták a dél-koreai gyártókat: Samsung, Goldstar, Hyunday, stb. Most pedig hol is tartunk?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#98287) Flashget válasza gyeniko (#98286) üzenetére


Flashget
félisten

hu az LG előd mekkora fos volt anno. ;)
változik a világ...10 év sem kel és kína lenyomja az usa-t gazdaságilag..

Realme GT Master Edition

(#98288) Baca válasza Clever0 (#98260) üzenetére


Baca
csendes tag

Megcsináltam és így tökéletesen működik!
Mindenkinek köszi a segítséget.

(#98289) Top cat válasza fradi81 (#97830) üzenetére


Top cat
őstag

Most hogy bekapcsoltam a TV-t nálunk is megjelent, csodálkoztam mi a fene ez az ikon.
Ez a Falforgatók műsor emblémája, semmi köze a TV-hez.

(#98290) sityupityu válasza Top cat (#98289) üzenetére


sityupityu
veterán

:DD :DD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#98291) bostone


bostone
addikt

Most költözött be a upc a lakásba, és az eddiginél sokkal gyorsabb net, a tv készülék (h6400) saját youtube alkalmazása mégis idegesebben viselkedik.
Miért?
Mi lehet a megoldás?
A modem közvetlen a tv mellett helyezkedik el.

(#98292) nokia párti


nokia párti
őstag

Sziasztok!
SAMSUNG UE48J5100, TV-ről valakinek valami véleménye, tapasztalata van? Megbízható?
6 éve használok egy Sony KDL-32EX302 Készüléket, még szerelőt nem látott. Jó lenne, ha ez az új is eddig működne.

[ Szerkesztve ]

(#98293) PuMbA válasza nokia párti (#98292) üzenetére


PuMbA
titán

Fent a téma összefoglalót megnézve láthatod, hogy nem ajánlott, J6200 vagy H6400 :)

(#98294) ΞΔGLΞ válasza bostone (#98291) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A H6400 néha még a 30-50közötti sebességet is nagy nehezen préseli ki magából, főleg wifi-n.
Viszont, ha ez megvan, akkor a max 720 HD nem okoz(hat) neki gondot, már ha ezt érted idegeskedés alatt, talán mérj egyet.
A nagydög 7500 meg simán hozta a 150-et is, amit egyébként 2 hete eladtam, tehát csak, mint H6400 tulaj vagyok a topikban jártas "már...csak", nevezzük így. A 7500 helyett Sony-t vettem, elég volt a Samsung kegyetlen hülye baromságaiból...Csak úgy a semmiből egy másfélmillás tévén előjött 4 pixelhiba is. Hát kurva érdekes...

Az 50-es H6400 meg "elaludni" jó lesz a hálóban... :)

[ Szerkesztve ]

(#98295) nokia párti válasza PuMbA (#98293) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi, el is siklottam felette. Mondjuk akkor ez jobb választás lenne helyette?[link]

(#98296) bostone válasza ΞΔGLΞ (#98294) üzenetére


bostone
addikt

Közvetlen vezetékes kapcsolattal sokkal elfogadhatóbb a helyzet.
Hbo go még így is nyűglődve indul. 1-2 percnek el kell telni, mire a kép kitisztul.

(#98297) ΞΔGLΞ válasza bostone (#98296) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az sok, valami nem stimmel ott, nálam (H6400), kb 5-10 sec max és FHD lesz az HBO GO. Pedig max 30-40 között lehet a sebesség.

(#98298) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Egy 6400as tévéről át tudom vinni a a csatorna beállításokat egy 5500asra?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#98299) dethroner válasza vilmaboy (#98298) üzenetére


dethroner
veterán

Nem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#98300) shouryuken válasza ΞΔGLΞ (#98294) üzenetére


shouryuken
senior tag

Azért a sony sem egy életbiztosítás.
Androiddal mennyira vagy elégedett? Elég sok negatív tapasztalatot olvastam róla, eléggé eltántorított a vásárlástól.
Amúgy a sony tv-kben nem samu panelek vannak? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.