Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98701) ph2012


ph2012
senior tag

Ma nézegettem a Media Markt-ban UE40J6200-at és UE40H6400-at és nem voltam elájulva a képminőségtől. Nem tűéles és tiszta volt pedig az M4 ment rajta.

UHD-knak gyönyörű képminősége volt de arra most nincs 500.000 Ft-om.

[ Szerkesztve ]

(#98702) dethroner


dethroner
veterán

Tavaly amikor megvettem a dual bandos routerem, emlékszem kipróbáltam és a H6400 tudta az 5GHz-s wifit.
Most meg akartam nézni újra, és már nem látja a hálózatot. Lehet hogy az elmúlt 1 év során érkezett fw frissítések valamelyike kiütötte a tévékből az 5GHz-et?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#98703) Mikeee89 válasza dethroner (#98699) üzenetére


Mikeee89
senior tag

de van. a kikapcsolom és elmegyek a kocsmába egy sörért gomb :)

(#98704) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Hello..

Monitort kell vennem.. ,de kacsingatok a tv-k felé is.. Munkára is használnám, de ugyanakkor néha néha filmeket is néznék..Munka miatt egy alap 27es Dell moncsira gondoltam..Viszont a filmek miatt inkább valami jobb kontrasztal bíró tv-re.. UE32J5200.. konkrétabban..Ebben ha nem tévedek Va panel található amik kontrasztban kenterbe veri az IPS-t.. Viszont nem tudom photosopra meg webdesingra milyen a tv.. :F
Vagy esetleg van még valami jobb képű tv 32es méretben 100e körül a Samsungtól?? :U

Köszönöm! :K

(#98705) szamovar


szamovar
tag

Akinek UE48H6400 típusú tv-je van, az kérem írja meg, hogy hány fokban lehet elforgatni a képernyőt. :R

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#98706) blakey válasza szamovar (#98705) üzenetére


blakey
titán

-5 és +50 fok között. :D
Szóval most jó idő van, forgathatod. :))

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#98707) blizzrd válasza Flashget (#98679) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Szia!
Igen wifi analyzerrel már próbálkoztam :D Igazából megnyugodtam, hogy nem a TV-vel van gond. Még próbálkozom, és ha ne makkor marad a kábel :)

Köszi :)

(#98708) puskas1993


puskas1993
tag

Sziasztok!

Szüleimnek bedöglött a a tv-je és ami az enyém odaadtam nekik. Most nézegetem a 48j6200 típusú samsungokat. Az lenne a kérdésem, hogy vagy a 220volt(150e) vagy az edigital(155e) jöhet szóba. Médiában sajnos nagyon el van szállva az ára.
Valakinek valami vélemény bármelyik boltról? Gondolok itt arra, hogy ugye van az elállás 15 napon belül indoklás nélkül ha esetleg bármi probléma adódna (pixelhiba, foltosodás stb). 220 mellett egyedül annyi szól eddig, hoyg itt van a közelben és bármi baj történne helyben tudnám intézni a netes mizéria helyett.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#98709) Batib válasza puskas1993 (#98708) üzenetére


Batib
őstag

Ha az edigiben veszed regisztráltathatod a Samsungnál +1év gariért. (összefoglaló)

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#98710) PuMbA válasza dzsóbácsi (#98704) üzenetére


PuMbA
titán

Ha közelről nézed, akkor nagyon rossz a 32", már túl nagy FullHD-hoz :) Photoshopra és webdizájnra a színhelyesség nagyon fontos, ami viszont erősen az IPS felé dönti a dolgokat, mert a VA-t kalibráltatni kell és az 5200-as egy alsó kategóriás TV, amit nem biztos, hogy be lehet kalibrálni pontosan a színbeállítások hiánya miatt :) Továbbá ott van még a késleltetés kérdése, egy monitoré 10ms, ennek a TV-nek pedig 40-50ms, ami megint nem annyira pálya :) Egy 27-es Dell moncsi lesz a nyerő, így a filmeknél kell lejjebb adnod :)

[ Szerkesztve ]

(#98711) puskas1993 válasza puskas1993 (#98708) üzenetére


puskas1993
tag

Illetve még annyit, hogy milyen panellal ellátottat ajánlotok? Mert olvastam, hoyg nem csak egy van belőle. Főként sport (foci, nfl, nba szóval gyors mozgású kép), film/sorozat nézés-re és játékra (xbox) használnám. :R

(#98712) gycs02


gycs02
tag

Üdv!

Csak rákérdezek itt is.

Erre a felhasználásra:
[link]

Szerintetek ez mennyire felelne meg:
[link]

Még ezt is nézegetem (bár ez itt off):
[link]

Esetleg valami alternatíva?

(#98713) PuMbA válasza puskas1993 (#98711) üzenetére


PuMbA
titán

Edigitalból J6200 jó választás, bár játékra nem a legjobb a magasabb késleltetés miatt, de ezt lehet, hogy észre se veszed, illetve ilyen áron nem lehet elvárni, hogy minden területen brillírozzon egy TV :)

(#98714) Batib válasza gycs02 (#98712) üzenetére


Batib
őstag

Inkább ezt. Azt hiszem itt is hivatalos gari van, bár erre kérdezz rá! (kuponkód is van :D )
A J5000 az nagyon gagyi hatású.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#98715) Flashget válasza Batib (#98714) üzenetére


Flashget
félisten

SAMSUNG tv: 12 hónap teljeskörű jótállás*

A termékeket a hivatalos, magyarországi márka képviselet teljes támogatásával és garanciális hátterével árusítjuk! A termékekhez NEM saját, úgynevezett "bolti garanciát" mellékelünk, a garanciális szervizelés a gyári garancialevéllel közvetlenül a gyártók magyarországi szervizhálózataiban történik.

ez az én olvasatomban a törvény által előírt kötelező 1 évről szól....valahonnan behozzák és eladják, de még csak nem is hivatkoznak bolti garira. Szürke import.
Nem törvénytelen a dolog, de ha valaki nem értelmezi jól a leírtakat könnyen meglepődhet a 2. évben, ha akkor romlik el.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#98716) Flashget válasza puskas1993 (#98708) üzenetére


Flashget
félisten

edigitalban..nem csak a regsiztráció miatt, hanem mert csak ilyen tv-hez tudsz venni gyártói garanciát később.

Realme GT Master Edition

(#98717) Batib válasza Flashget (#98715) üzenetére


Batib
őstag

Én máshogy értelmezem. Ezért kell rákérdezni, ahogy írtam is.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#98718) Flashget válasza Batib (#98717) üzenetére


Flashget
félisten

és hogy lehet ezt másképp értelmezni?
egy szó nincs a +1 vagy +2 év gariról sem regisztrálásról.
de könnyen meglehet tudni csak be kell linkelni ezt a képet, hogy ilyen gari papírt adnak vagy sem.
a másik pedig az ár...jelentősen nem térnek el, mert nem tudnak a viszonteladók egymástól.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#98719) Batib válasza Flashget (#98718) üzenetére


Batib
őstag

Mivel a terméklapon 2 év jótállás szerepel és nincs szó bolti gariról. De szerintem túlbeszéljük a dolgot, a kérdező majd utánajár, ha egyáltalán érdekli.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#98720) Aftershock11


Aftershock11
csendes tag

Sziasztok!

Samsung UE40HD6400-as TV-hez tud valaki esetleg ajánlani leglább kettő karos fali tartó konzolt? Nem rég rendeltem egyet ami ugyan nagyon jó, de a tartó sínjei a TV alján lévő domborulat miatt nem fekszenek rá, nem tudom használni...

Ha valakinek van ilyen tartó konzolja ami bevált, kérem ne fogja magát vissza!

Köszönöm előre is.

(#98721) gycs02 válasza Batib (#98719) üzenetére


gycs02
tag

GARI ügyben úgy mindenkinek!

Egy érdekesen telefon beszélgetésen vagyok túl. Igaz nem a Samsunggal beszéltem, mert az ajánlott 5100-s készülék nincs készleten, hanem az LG-vel. Itt azt az infót kaptam, hogy a "szürke importos" jelen esetben TV-re, is vállal az LG 2 év garanciát, regisztrálni nem lehet, de a kiadott jótállás alapján vállalják a 2 évet. Annyi hátulütője lehet, hogy esetleg hosszabb lesz a javítási idő, hogyha nem egyeznek az alkatrészek a lengyel(?) gyáruk által beépített alkatrészekkel.

(#98722) jambiyya válasza gycs02 (#98721) üzenetére


jambiyya
őstag

De csak ha EU tagországból van, új, és van számla.

(#98723) Astery válasza jambiyya (#98722) üzenetére


Astery
senior tag

Nem tudom nálad pontosan hogy néz ki a dolog, de ezt általában ki lehet küszöbölni távtartók segítségével amit konzolhoz is szoktak adni.

(#98724) gycs02 válasza jambiyya (#98722) üzenetére


gycs02
tag

Igen ezt is mondta. Nem akarom már visszakeresni, de mikor vettem 4? éve az LA620-t, akkor keringett az LG (de lehet samu) fórumon egy (magyar )TESCO-s sztori, ha jól emlékszem Romániából származott a TV és elhajtották 1 év után a javítással.

(#98725) ΞΔGLΞ válasza ph2012 (#98701) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Összehasonlítottad a két FHD tévét egy fél millás UHD-val, ahol biztosan előre elkészített demó ment, szemben az M4 néha SD-t adásokat is megszégyenítő pacájával?

Ok....

(#98726) hati válasza gycs02 (#98724) üzenetére


hati
addikt

Ezt nem értem. Hogy jött a TESCO a képbe, ha romániai volt a TV?

(#98727) M0RGI válasza szamovar (#98705) üzenetére


M0RGI
őstag

0 - 360 fok, de csak lábbal együtt. :)

(#98728) PuMbA válasza ph2012 (#98701) üzenetére


PuMbA
titán

Sajnos az áruházban nem nagyon lehet normálisan tesztelni, mert se a TV beállítások, se a videó minősége, se semmi nem egyezik, szóval akármit is láttál, az semmit se jelent :)

[ Szerkesztve ]

(#98729) gycs02 válasza hati (#98726) üzenetére


gycs02
tag

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#98730) szamovar válasza M0RGI (#98727) üzenetére


szamovar
tag

Értem a viccet, de komolyan kérdezem. Nekem ez tényleg fontos.

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#98731) blakey válasza szamovar (#98730) üzenetére


blakey
titán

Mai tv-ket nem lehet forgatni, tehát annyira nem is volt vicc és nem is érted. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#98732) PuMbA válasza szamovar (#98730) üzenetére


PuMbA
titán

F szériát oldalra szerintem elég jól el lehet, láttam 15-20 fokra elforgatva, de több is menne :)

[ Szerkesztve ]

(#98733) jambiyya válasza gycs02 (#98729) üzenetére


jambiyya
őstag

Ez 3 éve volt, nem lehet hogy változott azóta az LG "hozzáállása"? Én mosógépet vettem (Emag, Románia, EU), kellett is szerviz fél év után, és semmi gond nem volt.

szamovar: 55H6400, és lehet oldalra forgatni. Nem tudom max. mennyit, de nekem elég volt amit tud.

[ Szerkesztve ]

(#98734) gycs02 válasza szamovar (#98730) üzenetére


gycs02
tag

Hazaérek megnézem pontosan, de szerintem 30° körül (és láb nélkül :) ).

off:
jambiyya

Persze elképzelhető, de a csajszi azt mondta, hogy régóta dolgozik itt, de ilyenről nem hallott. Sajnos nem emlékeztem a pontos dátumokra, hogy megemlítsem neki. De ugye ebben a legérdekesebb az volt, hogy hivatalos forgalmazótól vette, mégse volt rendben a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#98735) bufurc


bufurc
tag

Sziasztok! Van egy 60as Samsung tv-m és akarok mellé egy mélynyomót satellitek nélkül. De amint bedugom a jack-et elhallgat a tv beépített hangszórója. Vagy tv hangszóró vagy BT vagy jack. Nem lehet valahogy rávenni, hogy menjen a hangszórója akkor is ha be van dugva a jack?

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#98736) kissdani


kissdani
senior tag

Igértem egy képet a újonnan rendelt távról milyen a fényelosztása szerintem vállalható: Íme.
Ég és föld a gyári h6400 és ez...

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#98737) Baca válasza kissdani (#98736) üzenetére


Baca
csendes tag

Hú,ez nagyon jól néz ki!Honnan lehet ilyet beszerezni és mennyi az ára?

(#98738) Pancsermeste válasza szamovar (#98705) üzenetére


Pancsermeste
őstag

50H6400 karácsonyfatalp.
Kb. a hátsó lábakkal párhuzamos helyzetig lehet kiforgatni (a másik irányban is ugyan ennyit)

(#98736) kissdani: Miért, ez most világít? ;]
Teljes sötétségben is lefotózhatnád, mert így alig látható a világítás.

[ Szerkesztve ]

-= Pancsermeste® =-

(#98739) Flashget válasza gycs02 (#98721) üzenetére


Flashget
félisten

ez gyártóként eltér.
Panasonicnál a június 30-ig viszonteladótól vett tv-t lehetett regisztrálni 5 év garira.
Na most ilyen viszonteladók nem nagyon vannak már ;) MM-ben (aki nem Panasonic viszonteladó)vett Pana tv-hez EU-s garit adtak amit a rendszer elfogadott.
Valamikor a Samsungnál is így volt...2013 márciusig.

Realme GT Master Edition

(#98740) dethroner válasza Batib (#98717) üzenetére


dethroner
veterán

2 éve azért küldtem nekik vissza az 55H6500-at, mert csak 1 év bolti garit adtak rá. Digitalko=1 év bolti gari. Ettől még a többi webshop is jobb, ahol megadnak 2 évet.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#98741) paci88


paci88
tag

Xbox one-hoz melyik tv ajánlott? 50"

(#98742) dethroner válasza gycs02 (#98721) üzenetére


dethroner
veterán

A samsung egy patkány cég. Amikor vettem a kimondottan német piacra szánt LG monitorom egy webshopból, emailben megkérdeztem az LG ügyfélszolgálatot hogy mi lesz a garival. Azt írták, igaz nem ide gyártották, de ők akkor is megadják rá a 3 év garit. Szval lehet ezt vevőbarát módon, és lehet köcsög samu módra is.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#98743) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Sziasztok Fórumtársak.

Samu UE50J5100AW televízióval kapcsolatban kérnék segítséget tőletek. Van valakinek ilyen készüléke?
Az első beüzemelésnél minden csatornát bead.
Az analóg és a digitális csatornákat is.
1. kérdés. lehet olyat hogy csak a digitálisra keressen rá?
Mert hiába választjuk a CSAK digitálist, akkor is beadja hozzá az analóg csatikat is.

2. gond.
Amikor törölni szeretnénk egyes csatornákat, a használati útmutató azt írja a zöld gombbal lehet törölni a listából a csatornát, ám amikor megnyomjuk, nem történik semmi.
Ilyenkor mi van?

Segítségeteket előre is megköszönöm.

(#98744) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok.

Mától én is gazdája lettem egy UE40H6400-nak. Nagyon tetszik a termék főleg LG után.

(#98745) macy válasza ЯΞD (#98744) üzenetére


macy
addikt

Hol vetted?

(#98746) ЯΞD válasza macy (#98745) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Media Markt Győr. A vicces, hogy az online shop-ba 160 a boltba 145. Úgy hogy én kellemesen csalódtam mert úgy indultam el hogy megveszem 160-ért. Azt mondta még 2db van összesen a készleten. 48"-as már nem volt.

(#98747) gycs02 válasza szamovar (#98730) üzenetére


gycs02
tag

Megnéztem én is a forgatást, nálam nem fordul ki teljesen a hátsó lábig így 25°-ot mondok.

dethroner
Az kimaradt az emailból, hogy az LG-s azt mondta nyugodtan megvehetem, jár a két év.

(#98748) macy válasza ЯΞD (#98746) üzenetére


macy
addikt

Értem, köszi. Szombaton néztem neten, Euronics-ben 120 körül írták, na mondom próba cseresznye, bemegyek az egri üzletbe. Nem volt természetesen, a srác azt mondta két üzletükben van az az egész országban, de bemutató darabok. Szóval ki tudja hány órát üzemeltek már.

(#98749) ЯΞD válasza macy (#98748) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Igy van én is ott kerestem először. 2 helyen volt ahogy mondod és az egyik közel hozzánk Csornán. Rá is érdeklődtem egyből de nem hozzák át Móvári boltba mert kiállított darab. És azért annyi az mert nincs meg a távirányítója. Meg is köszöntem a lehetőséget és keresgéltem tovább.

(#98750) szamovar válasza Pancsermeste (#98738) üzenetére


szamovar
tag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek. :R Reméltem, hogy ennyire elfordítható, tökéletes. :C

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.