Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#287) misimagaki válasza <>jana<> (#286) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Jó a japán autó is, de én úgy érzem, hogy ilyen felszereltség mellett egyik márka sem olcsóbb. Mondjuk én az Octavia II-sel futotta ilyen köröket. Kollégáim javasolták: Ford. Jó áron volt, aztán amikor kiderült, hogy mit adnak érte....
Voltam Mazda szalonban is. A Mazda 3 1,4 motorral jobban felszerelt, mint a Skoda, de olyan motorral nem nagyon találtak volna nekem az országban. A szedán tetszett, az csak 1,6 motorral volt, és az ára 5 MFt körülre szaladt volna. Opel is hasonló áron volt, aztán rájöttem, hogy jobb ha maradok az Octavianal. Akkor kezdtem nézni a 2-3 éves modelleket, és tudtam, hogy baromi nehéz lesz találni valami frankót jó áron. A hasznaltauto.hu-n állítólag már a felkerülés pillanatában elkelnek a jó vételek. Nyernek rajtuk a nepperek.

Aztán jött ez az akció. Két nap, és egy este tanakodás a kedvessel, aztán go tesztvezetni vele, és hétfőn jön a vas..... :D :D :D :D

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.