Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55954) HSM válasza StoneBridge (#55939) üzenetére


HSM
félisten

Egy megoldás van, ne kockáztass, ha nincs "biztonsági helytartalék", azaz ha nem tudsz legalább annyi helyet tartani, hogy amíg elmész előtte, ne tudjon neked menni.
Sajnos amúgy ez a legveszélyesebb szitu a tapasztalatom szerint, amikor megáll, vár, és valamiért meggondolja magát az utolsó utáni pillanatban... Csak az segít, ha ilyenkor sem adod meg neki az esélyt, hogy kárt tegyen benned.

(#55944) ALI_G: Ha szerencséd van... Pár hónapja voltam szemtanúja a körúton egy gyönyörű eseménynek, áll a dugó, vezető nő nyomkodja szorgalmasan a telefonját a kormányon, ablakok lehúzva. Csaképpen annyira nyomkodta, hogy közben fel sem tűnt neki, hogy gurul visszafele! A mögötte lévő dudál, mint az állat, semmi! :Y Rezzenéstelen arc, telefonnyomkodás! Másodpercek telnek el, mire morcos tekintettel felpillant, hogy mégis ki dudál ennyire, lefékezett, és mint aki jól végezte dolgát, visszaborult a mobiljába. Le se vágta, hogy neki dudáltak, és majdnem lezúzott egy autót.... Nagyon kemény volt....

(#55947) Daywalker: Sajnos tényleg csak valami ehhez hasonló segítene. Bár nekem elég lenne, ha az ilyenek nem kaphatnának jogsit, hiszen alkalmatlanok a biztonságos autóvezetésre...

(#55952) Daywalker: Nem trollság. :N A videó egyszerű marketing anyag, a BMW próbálja neked eladni a Dynamic Pro csomagját, ami egy cirka 300 000 forintos történet a négymilliós motornál, amiben kb. semmi extra költséges alkatrész nincs. :D
A legviccesebb, hogy maga a reklámvideó is önellentmondó, az elején halálra dícsérik, milyen jó, mennyire hasznos, micsoda SAFETY meg segítség, közben a LÉNYEG kb. az az egyetlen mondat, amivel az ABS Pro projektvezető Úr zárja az egészet, hogy hasznos segítség lehet ez az ABS Pro, de nem írja felül a fizikai határokat...
Szóval erről ennyit. Én erre sem bíznám rá magam. Inkább érezzem én, mennyire akar felállni a motor kanyarban fékezésnél, ne az ABS akarjon már megint okosabb lenni helyettem. Engem a gondolat is megrémiszt. :N

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.