Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56451) vlevi válasza pityaa23 (#56450) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én végignyomtam 1 hét Erdélyt egy totál egyszerű kormányra rögzíthető összenyomós telelfontartóval. A telefonomhoz van szilikon tok, ha abban van, akkor stabilan megáll ebben a tartóban.
Valami ilyesmi tartóról van szó.

(#56452) pityaa23 válasza vlevi (#56451) üzenetére


pityaa23
senior tag

Hát én ebbe nem biztos, hogy bele merném tenni. :) Valami ilyesmi viszont tetszene.[link]. Bár nem túl olcsó, de ennyit megérhet.

(#56453) bbubby00 válasza pityaa23 (#56452) üzenetére


bbubby00
őstag

Itt smartphonehoz való GPS tartó van 7500Ft-10%ért.
Ugyan az, amit linkeltél csak direkt slim kialakítás telefonhoz! :)

(Note3-4 belefér)

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#56454) vlevi válasza pityaa23 (#56452) üzenetére


vlevi
nagyúr

Van ilyenem is. Ezzel viszont az a gond, hogy nincs akkora fényereje a telefonomnak, hogy átvilágítson a zárt fólián. Esőben talán.

(#56455) bbubby00 válasza vlevi (#56454) üzenetére


bbubby00
őstag

Most kivittem letesztelni Note3-al full fényerőn látható rajta minden tűző napsütésben is!
Az is jó benne, hogy lehet nyomkodni, nem kell kivenni belőle :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#56456) Something_ válasza pityaa23 (#56452) üzenetére


Something_
őstag

Nekem van note 3hoz vizallo tokom brutal jo konzollal. Egyszer sem hasznaltam, mert eltakarna az rr muserfalat :D 3500 viheted ha gondolod.

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#56457) baboss válasza pityaa23 (#56450) üzenetére


baboss
őstag

Nekem ez van, barkács kategória,tök egyszerű még soha nem esett ki belőle.Videót is lehet rögzíteni.Telefon méret pont ugyan akkora.

[ Szerkesztve ]

(#56458) pityaa23 válasza Something_ (#56456) üzenetére


pityaa23
senior tag

Fura az a szexuális segédeszköz kinézetű izé... :D

Amit bubby00 linkelt az jó lesz szerintem. Megint csak köszi a segítséget mindenkinek!

(#56459) bbubby00 válasza pityaa23 (#56458) üzenetére


bbubby00
őstag

Ha bármiben tudok segíteni írj privit és megdumáljuk! :)
A 10% kedvezmény pedig minden nem akciós termékre vonatkozik! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#56460) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hétvégén egy Selmecbányás körre valaki?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#56462) V.Stryker válasza bbubby00 (#56461) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igen, ellenkező irányba. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#56463) baboss válasza V.Stryker (#56460) üzenetére


baboss
őstag

Mennék,de már nem tudom lemondani,elhalasztani a hétvégi munkámat. :O

(#56464) Xaels válasza V.Stryker (#56460) üzenetére


Xaels
félisten

Melyik nap?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#56465) V.Stryker válasza Xaels (#56464) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Há mit tudom én.. holnap? :DDD De ha többen leszünk, lehet jövő hét is. Tapasztalt vezetőnek, aki ismeri a terepet, örülnék.

Amúgy erre nem lenne jobb?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#56466) -Mosquito- válasza pityaa23 (#56452) üzenetére


-Mosquito-
őstag

27hónap 50eKm és még mindig tartja a frizurát, izzé a telefont. :D [link] Itt olcsóbb a zárt tok. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#56467) Xaels válasza V.Stryker (#56465) üzenetére


Xaels
félisten

Holnap még dolgozom azért kérdezetem. Bár lehet most előbb megvárom már a fizut, mert hónap közepén megy a festőhöz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#56468) baboss válasza V.Stryker (#56465) üzenetére


baboss
őstag

A jövőhét hétvége nekem jobb lenne,nincs betervezve semmi munka, ha többen mennénk akkor úgy intézem,hogy ne is legyen.Ez jó hosszú túra lenne,a majré csíkból is letudnék faragni az út alatt. :D
Anyagilag most elégé padlón vagyok,5000ft elég lenne a túrára tankolást leszámítva.1 tankolás biztos kell nekem a teletankon kívül.
Merre lenne az indulási irány,Párkány,vagy Hont ?

(#56469) baboss válasza Xaels (#56464) üzenetére


baboss
őstag

Az új rendszámtartó konzolt le is tudnád tesztelni :D

[ Szerkesztve ]

(#56470) Xaels válasza baboss (#56469) üzenetére


Xaels
félisten

Az majd csak hétfő estére lesz meg. Addig meg álljon itt két kép :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#56471) baboss válasza Xaels (#56470) üzenetére


baboss
őstag

Ez tetszik,szigetelőszalag,még a konzolra is raktál, hogy folytonos legyen az U betű. :DD

(#56472) Xaels válasza baboss (#56471) üzenetére


Xaels
félisten

A szigszalag csak a biztonság kedvéért van ott. A tábla anélkül is stabilan van. Lefelé sem tud lecsúszni mert a fém keretnek van ott egy kis nyúlványa. A háttámlát jól ráhúztam, nem mozog semelyik irányba sem. De azért irosaknál rá szoktam nézni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#56473) Bogyó bá' válasza Xaels (#56472) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Tök jó ez így, kár bonyolítanod! :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#56474) Xaels válasza Bogyó bá' (#56473) üzenetére


Xaels
félisten

Nem bonyolítom, mert az ülés lekerül amint lesz konzolom és megy a helyére. Meglátom milyen lesz, de lehet ebay-ről azért rendelek egy lámpásat majd, anyagiaktól függően. Karcagi motoros találkozó után vinném a festőhöz a tankot meg lehet a hátsó sárvédőt szintén anyagiaktól függően. Aztán még szeretném az ülést is újrahúzatni és akkor az utas ülést is olyanra csináltatnám meg.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#56475) V.Stryker válasza baboss (#56468) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jövő héten nekem csak a vasárnap jó. De végülis az is járható.
Menet Párkánynál megyünk át. Az az útvonal jóval technikásabb, ha jól láttam a szlovák oldalon is. Jobb azt pihenten.
Indulás pedig Szentendre OMV kút.

Xaels: Neked melyik hétvége szabad még szeptemberben?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#56476) Xaels válasza V.Stryker (#56475) üzenetére


Xaels
félisten

13 - 19 - 20 így vagyok, de 19 - 20 Karcag.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#56477) zeon.hu válasza Xaels (#56476) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Jó a karcagi buli, kár, hogy nekem mindig olyan közel volt.

#?*@&!

(#56478) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Kigyulladt a olajos kanna. Ez olajcserét vagy problémát jelent?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56479) Daywalker válasza FIREBLADE78 (#56478) üzenetére


Daywalker
addikt

El kell oltani :DDD
Viccet félretéve, nézd meg a manualt...de többnyire olajnyomás probléma. Lehet csak az olajnyomás gomba fosta el magát, esetleg a csatlakozó a gond, vagy tényleg nincs olajnyomás. Ne használd amíg nem derítetted ki.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#56480) FIREBLADE78 válasza Daywalker (#56479) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Haza kellett jönnöm. Fasza.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56481) Daywalker válasza FIREBLADE78 (#56480) üzenetére


Daywalker
addikt

Bátor tett volt. Bár ha nem állt be, akkor csak nincs komoly baj. De nézd meg, mert nem tom nálad jelent-e vmit még ha ég. Bár az olajcserét nem így szokás jelezni, hanem külön lámpával mondjuk.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#56482) HSM válasza FIREBLADE78 (#56480) üzenetére


HSM
félisten

Olajos kannánál azonnal motor leállítás, és megállás, akárhol vagy, akármi is történjen. Olajnyomás nélkül elég hamar kuka a motor, szinte azonnal. Pláne, hogy csak akkor jeleznek a lámpák, amikor már tényleg teljesen KO a nyomásnak.

Érdekes, hogy nálatok nem mondták oktatáson.... :(

Ha még működik egy hosszabb kör után, akkor reménykedhetsz, hogy csak a jeladó vagy a vezeték hülyült meg.

[ Szerkesztve ]

(#56483) FIREBLADE78 válasza HSM (#56482) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Huskys szerelőm azt mondta,hogy ki kell lőni. Semmi baja. Amúgy jó nagy kört jöttem utána. Volt 4 km tuti és semmit nem éreztem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56484) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Ma is bűnöztem :B , csak ma sokkal nagyobbat: a tegnapi 49 km után ma este 153 jött össze. Hitvány telefonos kép a Mélykút-Baja közti frissen aszfaltozott út mellől:

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#56485) V.Stryker válasza Bogyó bá' (#56484) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mesélj, milyen? Mármint egy erősebb géppel tekerni... :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#56486) Bogyó bá' válasza V.Stryker (#56485) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Tegnap - bár nem mondtam - eléggé el voltam keseredve. Azt hittem, ezt a büdös életben nem fogom megszokni. A mai út első harmada is hasonló hangulatban telt, aztán sikerült a megfelelő testhelyzetet felvenni, és a vége felé már erősen vigyorogtam. ;]

Amúgy határozottan fárasztóbb vele motorozni mint a kicsivel volt, az én rozoga fizikumommal nagyon megdolgoztat. Amúgy persze mindenben különb, kevésbé veszi észre a kátyúkat, nem pattog. A legfontosabb talán pedig az, hogy ezen van FÉK! Így nagybetűvel.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#56487) polimorf válasza Bogyó bá' (#56486) üzenetére


polimorf
tag

És az erőkülönbség meg a sebességmámor az smafu? ;]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#56488) Something_ válasza V.Stryker (#56485) üzenetére


Something_
őstag

Tegnap eltuntettem kakucson egy cbr1000rr-rol a majrecsikot, hat brutal :D
Az en kis 600asom jatekmotor ahhoz a repulohoz kepest. 3000nel olyan ero dolgozott a motorban, mint a 600asnal 7000nel.
Vigyorogtam vegig :D

Tudom, tudom, nem engem kerdeztel :D

(#56489) -Mike- válasza Bogyó bá' (#56484) üzenetére


-Mike-
addikt

Jogsi nélkül, huligán!!4!

(#56490) Peczek válasza Bogyó bá' (#56484) üzenetére


Peczek
aktív tag

Szépen vagyunk :).

Én megálltam a vezetést, amíg nem jött meg a jogsi (kb. 10 nap volt), de majdnem főbe lőttem magam.

(#56491) Bogyó bá' válasza Peczek (#56490) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én már a 11. napnál tartok, és még mindig "kiállítása folyamatban". Csesszék meg, bűnbe kényszerítik az amúgy igen törvénytisztelő vénembert.... :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#56492) bbubby00 válasza Bogyó bá' (#56484) üzenetére


bbubby00
őstag

Fasza lett a plexi :) ;)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#56493) baboss válasza V.Stryker (#56475) üzenetére


baboss
őstag

13-án Pilisszentkereszten tudnék a csapathoz csatlakozni.Remélem sokan leszünk. :K

(#56494) Archer válasza Something_ (#56488) üzenetére


Archer
őstag

Volt itt nem is olyan régen szó róla: alázat. Hamar beszarat ám az a játékmotor is olyan körülmények között, ahol nem tudom már fejből az összes kanyart :) Bocs, nem trollkodás, csak tényleg, alázat :)

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#56495) Xaels válasza Anulu79 (#56445) üzenetére


Xaels
félisten

Ne haragudj kicsit átsiklottunk feletted. Hát az, hogy meddig érdemes visszamenni típus függő és pénztárca. Yamahát például vizeset nem fogsz találni. Honda Shadow-ból meg Suzuki Intruderből akár 10-15évet is vissza mehetsz az időben mert nagyon sokáig minimális volt amiket változtattak 1-1 szérián. Kérdés pontosan milyen igények vannak?

(#56477) zeon.hu szerintem én csak jövök-megyek, kis bandázás az ismikkel aztán ennyi. Amúgy Indian Larry akar lenni az avatarod?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#56496) bigdady


bigdady
nagyúr

Hogy jártam...
Ma elmentem motorozni majd 1 óra után leálltam egy buszfordulóban megnézni a térképet. Majd indítanám a motort de csak tekeri majd elmegy az ereje... Aksi lemerült. Felhívtam ismerösöm azt mondta toljam be 3-asba. Szerencsére kicsit lejt volt a buszforduló másodikra sikerült is :) Rohadjon meg kegyetlenül elkentem a száját irány haza :) Majd féluton egy tetves muslinca vagy mi bekerült a bukóm alá nyakrészen keresztül közvetlen a fülembe majd elkezdett bemászni... Gyorsan leálltam motor letámaszt de nem állitottam le majd kipiszkáltam a kis rohadékot. Motorra vissza egyesbe be, erre letilt és leáll és nem is indul nem is teker :W
Ekkor veszem észre kitámasztót nem hajtottam fel :DDD Pöccre indult szerencsére. Most értem haza.

Fz6-n 2004-be milyen aksit kell, érdemes venni és hol szoktátok ti?

[ Szerkesztve ]

(#56497) zeon.hu válasza Xaels (#56495) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekünk csak 50 km volt mindig, így sajnos háttérbe szorult maga az út.
Igen, Indian Larry. Eredetileg csak a Larry féle kérdőjelet akartam, de azt nem lehetett, így került rá fülbevalóként :)

#?*@&!

(#56498) RAiN91 válasza bigdady (#56496) üzenetére


RAiN91
őstag

Nekem ugyan ezt csinálta az SV nyáron. Nagy melegben városban lefulladt, valami nem volt oké, majd alig tekerte, mint ha az akku lemerült volna. 2-esben betolás, 5 perc múlva mintha mi sem történt volna, teker.
Máshol azt írták, önindító tekercse lehet melegben zárlatos, vagy feszültségszabályozó. Azóta nem csinálta, kopp-kopp, de megtanultam egyedül betolni a gépet a biztonság kedvéért.
(azóta volt is rá szükség, mert a kormányzárat lock-on túl fordítottam, parking állásba a munkahelyen, mire kiértem leszívta az akksit a helyzetjelző :D )

[ Szerkesztve ]

(#56499) Anulu79 válasza Xaels (#56495) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Jobb később mint soha. :) Összegben olyan 900-ig nézegetek. Bár nem egyszerű a dolog mert olyat próbálok keresni aki túrára akarna váltani és elcserél az enyémre vagy beszámítaná.

(#56500) bigdady válasza RAiN91 (#56498) üzenetére


bigdady
nagyúr

A ma esti meleg biztosan kilőve az én esetemben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.