Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53201) Genesistibi válasza pakriksz (#53199) üzenetére


Genesistibi
tag

Én is sárgát kaptam (június 23). Nem hiszem, hogy van jelentősége, a lényeg hogy érvényes!! :)

(#53202) -Mike- válasza pakriksz (#53199) üzenetére


-Mike-
addikt

Szerintem évente változik a szín, az idén lejáró piros helyett kaptam '17-es sárgát, gondolom akinek kék az 2016-os.

(#53203) HSM válasza pakriksz (#53199) üzenetére


HSM
félisten

Persze, azokon nem lehet segíteni, akik szánt szándékkal viselkednek így. De arról nem vagyok meggyőződve, hogy ők lennének többségben, a saját tapasztalataim nem ezt támasztják alá. :N
Pl. főúton jövő megadja nekem a "jobbkezet", vagy aki a STOP mögül hajt át körülnézés helyett sem hiszem, hogy leszarásból kockáztatja a saját bőrét is. Vagy aki behajt a szembesávba, mert nem tudja értelmezni a kikerülés iránya táblát, és még sorolhatnám.

(#53204) DigitXT válasza Genesistibi (#53201) üzenetére


DigitXT
félisten

Hogyne lenne jelentősége! Így azonnal világít, hogy melyik évben jár le a műszaki.
(És ha jobban megfigyeled, annak is van jelentősége, hogy hogyan ragasztják fel:
lásd még óramutató, és hónap összefüggése...) Szóval a közegnek egy pillantás,
rögtön tudja, hogy most egy lejárt műszakis motor, vagy autó közlekedik előtte.:K

Most így fejből ezekre "emlékszem":
2014: narancs
2015: piros
2016: kék
2017: sárga
2018: zöld

Aztán lehet, hogy 2019-től megint a narancs jön, elnézve ezeket a képeket.:DD

(#53205) Genesistibi válasza DigitXT (#53204) üzenetére


Genesistibi
tag

Igen ezzel tisztában vagyok, csak arra gondoltam, hogy az hogy most pont sárga, piros, lila vagy valószínű az számomra tökmind1. A rendőrnek segítség. :)

(#53206) -Mosquito- válasza Grillo (#53200) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Azt hittem valami újat írsz,motoroztam már ilyen időben. :) Nem kell betojni.
[link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#53207) Bogyó bá' válasza Daywalker (#53192) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én - tősgyökeres, kisvárosi vidékiként - kocsival is annyira élethalálharcnak érzem a pesti közlekedést (sajnos nem T-72-vel járok, csak egy kis Yarissal), hogy a "munkahelyem" (Soroksár) és egy tetszőleges észak-pesti cím között az M0-ást találom mindig a legcélravezetőbbnek.... :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#53208) Daywalker válasza Bogyó bá' (#53207) üzenetére


Daywalker
addikt

Ugyan...bah csomón 55+ km/h-val szoktam átszáguldani bringával hazafele kocsik között :D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#53209) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ááááá k.rva ideg vagyok!!! :W

Ma elvittem a szerelőhöz a gépet, vettem új fékbetétet amennyire tellett a pénzből, hogy a nyikorgó hátsó féket tegye rendbe takarítsa ki. Ez az a szerelő, aki a láncot is csinálta. A crib motorosok 15ezret mondtak szerelésre, ez 5k-t + egy flakon féktisztító ára.

Jól megcsinálta, DE már megint kezdte. A hátsó féktárcsa is kuka, mert 5 ezreddel vékonyabb a határértéknél. Tolómérővel kereken 5mm-ert mértem, nem tudom igaza van-e....

Aztán beszéltünk, mondta hogy ezekre azért időszakosan költeni kell amit tudok én is, de hogy ha elhozom egy állapotfelmérésre biztos talál még 5-6 dolgot amit cserélni kell! :Y Meg az apád f.szát... És már mondta,hogy látja a fékcsövek is eredetiek, meg még mit tudom én...

A hátsó fékre meg mondtam,hogy idén még ez lesz, örültem,hogy ezt a Ferodo Platinum betétet is most meg tudtam venni, amit persze leszarozott. De hogy ha elesem akkor az mekkora kár ha jobb, meg ha a bal oldalra esek. Amúgy is donornak öltözve motorozok...se csizma, se nadrág nem volt rajtam, melóból jöttem a motorért, légvonalba 100 méterre van tőlünk...Szóval csak felidegesített. :W

De a fék jó, nem nyikorog. De mintha nyúlós lenne, hiába taposom, nem blokkol be a hátsókerék...normális új betétnél? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#53210) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Az oktató az előbb közölte telefonos kérdésemre (mármint hogy mikor kezdjük végre a forgalmat gyakorolni), hogy ezen a héten meg a jövő héten nem ér rá, utána meg egy hétig megy nyaralni. Erre én közöltem, hogy mire hazaér, addigra meg én megyek el motorozni Erdélybe a Csótánnyal (ismét Laci barátommal kettesben), mivel ugye más motorom nincs. Innentől kezdve marhára nem érdekel az egész motorvásárlás téma. Augusztus legvégére talán lesz jogsi is a kezemben, akkor meg már inkább megvárom a szezon végét az olcsóbb gépekért, nagyobb választékért, jobb alkupozícióért. Szóval részemről egyelőre az egész téma hanyagolva nagy ívben...

Mondjuk amúgy sem izgi annyira, mert sajnos a pénzem sem jött össze rá. Romot meg inkább nem vennék...:(((

(#53211) Laraxior: itt vidéken nem olyan egyszerű, meg amúgy lehet hogy nem is akkora baj (igen jó oktató). Már kezdek lehiggadni, belenyugodni.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#53211) Laraxior válasza Bogyó bá' (#53210) üzenetére


Laraxior
titán

Válts oktatót... Rengetegen csinálják ezt, ha problémájuk van az egyikkel, van helyette másik :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#53212) Doki16 válasza V.Stryker (#53209) üzenetére


Doki16
addikt

Miért érzem azt, hogy minden kis szarral le akar téged húzni? :) Mi baja van a fékcsöveknek, nem hinném, hogy repedezett. Attól, hogy gyári szerintem még nem kell cserélni.

A ruhád miatt is beszólt? :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#53213) canniball válasza -Mosquito- (#53206) üzenetére


canniball
nagyúr

Az ország nagy része továbbra is piros...
Amúgy jól hangzott volna, ha tegnapra tervezed be (egyrészt én nem vagyok olyan hárdkór mint te, esőben nem motorozok, másrészt a ma du. sajna nekem amúgy sem jó).

bogyo!
Nem sieti el a dolgot az oktatód... Az enyém amint megvolt egy vizsga már mondta is a következő gyakorló-időpontot. De nézd a jó oldalát: így tuti maradsz az eredeti tervnél és szezon végére hagyod a vásárlást.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53214) Bogyó bá' válasza canniball (#53213) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Pláne - ha az amúgy sem elég - pénzt elmotorozom a másikkal! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#53215) pityaa23 válasza Bogyó bá' (#53210) üzenetére


pityaa23
senior tag

Én június 9-én ültem először motorra, 2 hete csütörtökön volt a rutin, holnap meg a városi lesz. Nem szaroztunk. És ez komplett A tanfolyam, 10 rutin 26 város. Ebből volt kb 8 rutin, 5 város. Igazából nincs is mit húzni, a motort tudom kezelni (már amennyire kell egy vizsgához, első motor), itt már csak a figyelmetlenségen bukhatok el, B-s jogsi van már 12 éve lassan. Remélem tudok valamit aludni a vihar miatt mert fél 5 kor ébresztő és épp csúcsforgalomban lesz a vizsga, jó volna tiszta fejjel nekivágni.

[ Szerkesztve ]

(#53216) canniball válasza Bogyó bá' (#53214) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor majd gyűjtögetsz tavaszig. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53217) Bogyó bá' válasza pityaa23 (#53215) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én május elején jelentkeztem tanfolyamra, június másodikán volt a KRESZ-vizsga, aztán 5 óra rutin, majd múlt hétfőn rutinvizsga. Azóta egy percet sem motoroztam, pedig nekem csak összesen 5 órát kellene mennem a forgalomban.... :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#53218) polimorf válasza V.Stryker (#53209) üzenetére


polimorf
tag

Valószinüleg az én gépem fékcsövei is még gyáriak, meg még sokminden rajta, de a szerelőm még soha nem mondta, hogy cserélni kéne. Mindig csak azt cserél amit mondok, meg amit tényleg nagyon muszáj.
Szerintem a szerelőd madárnak néz Téged, és megpróbál lehúzni ahol lehet.
A féked meg ha új akkor előfordul, hogy eleinte picit nyúlósnak tűnik, de ha bekopik akkor újra jó lesz. Nem kell neki sok max 50 km.

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#53219) Bogyó bá' válasza polimorf (#53218) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha fékjavításon van nála a motor, és már most határértéken van a tárcsa, akkor az a minimum, hogy szól, nem? Aztán majd az ügyfél eldönti, hogy mer-e így tovább motorozni vele, vagy sem... Akkor volna felelőtlen, ha nem szólna.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#53220) Polemius válasza Bogyó bá' (#53210) üzenetére


Polemius
aktív tag

Érdemes nézegetni folyamatosan a kínálatot, főleg két okból:
Látod, hogyan mozognak az árak az általad kinézett kategóriában, másrészt meg látod, melyik motorok "ragadnak bent", és nem viszik el hónapok (némelyiket évek) alatt sem. Na, azokkal valami biztosan nem stimmel, így amikor tényleg vennél, eleve kihagyhatod őket.

(#53221) polimorf válasza Bogyó bá' (#53219) üzenetére


polimorf
tag

Én a fékcsőről beszéltem. Nem a féktárcsáról, az rendben van, hogy figyelmeztet a balesetveszélyes tárcsára.
De a fékcső attól, hogy még gyári lehet jó.

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#53222) V.Stryker válasza polimorf (#53218) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Persze, ezzel én is így vagyok. A haverom is mesélte,hogy nála a szerelő 18ezernél akart vezérműláncot cseréltetni. Végül 120ezernél cserélt és még akkor is ráért volna.

bogyo112: Persze. De eddig kétszer volt nála a motor és amihez hozzányúlt, ott a környéken valami kuka szerinte. A gyanús az, hogy ma azt mondta, ami feltűnt, hogy "hozzam el állapotfelmérésre és biztos mond 4-5 dolgot amit cserélni kell". B+, még meg se nézted, ember...

Doki16: Be ám, hogy donorként nyomom. :) Rövidnadrág, sportcipő :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#53223) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Ezzel mi nem stimmel? Tavaly is bent voltam megnézni, akkor 1,6 millió volt, idén levitték 1.42-re, megint bementem, készséges volt az ürge, indítás után egyből kérdezte, megyek-e vele egy kört, egy kurva karc nincsen rajta, forgalmija is rendben van, oké a gumik régik, de még bírják, most meg 1,349 millió.
Anno nem engedtek egy fillért sem a kiírt árból...
Régebben volt itt helyben is szervizelve a kis füzete szerint, komolyan nem értem.
Tetszik a motor, simán bevállalnám, de nem vagyok benne biztos, hogy minden oké vele, elég jó az ára és még mindig ott van... :Y

(#53222) V.Stryker: Találkozz GSXF-es arcokkal nézd meg az övükét, hogy milyen állapotban van. Az enyémben 3szor annyi km van, de még sosem volt se bontva se cserélve a láncon és a fékbetéten, olajokon kívül.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#53224) Bogyó bá' válasza Laraxior (#53223) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ugyanez a dilemma: ezek legalább fél éve fent vannak (akkor kezdtem el motorokat nézegetni, tehát lehet sokkal régebben is), szemre (elő vagyok fizetve a HD-képmegjelenítésre, tehát jól látom a gépeket) hibátlannak tűnnek, nem is drágák, sőt, mkivel ráadásul mindkettőtt kereskedő hirdeti, tehát fél év szavatosság is jár hozzájuk, mégsem kellenek a kutyának sem: [link] és [link] Beszéltem telefonon mindkettővel, szerintük a festés a gépeken gyári, tehát "amit látok, az van", nincs eltitkolt bukásnyom, a Honda tükre meg csak a Németországból hazatrélerezés miatt lett levéve, természetesen hiánytalanul megvannak. Mi lehet velük a gáz? Ugyanennyi pénzért (a honosítás költségét is beszámítva) sokkal öregebb, sokkal lefosottabb gépeket meg pár nap / pár hét alatt elvisznek. :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#53225) pityaa23 válasza Bogyó bá' (#53217) üzenetére


pityaa23
senior tag

Mesélte az oktatóm, hogy amikor bevezették a 21-ről 24 éves korhatárt a nagy A-ra, rengetegen meg akarták csinálni gyorsba a jogsit. Októbertől asszem November közepe vagy végéig amíg van vizsga, lenyomott 28 motorost és mindnek sikerült. :D Már a kollégáihoz írta, hogy náluk motoroztak, mert ugye nála nem lehetett ennyit menni. Volt egy hosszabb szünet nálam is, a kresz vizsga és az első tanfolyam között, de csak mert én voltam az egyetlen motoros bevártunk még pár embert, onnantól nagyon gyorsan megy a dolog. Viszont neked van már motorod, tudsz addig is menni. Nekem ez lesz a leghosszabb két hetem, már ha sikerül a vizsga holnap, hogy kivárjam míg kézben a jogsi és hazahozhassam a motort.

(#53226) V.Stryker válasza Laraxior (#53223) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Meg aztán most nézem,hogy ez nettó idióta ember. A gyári szervizkönyv szerint, semmi baja... 5mm-nél a féktárcsának.

Persze ami elve benne volt fékbetét szar, amit én vittem az is szar, de amit ő tud(12k-ért), tárcsával(40k) együtt beletenni, na az fasza , profi. :DDDk-ért

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#53227) runner 125 válasza Laraxior (#53223) üzenetére


runner 125
nagyúr

E felől én is érdeklődtem annó. Két dolog tartott vissza, h megnézzem - az ország másik felében van, illetve a szürke színe. :D

Egyébként készséges volt velem is a fickó, azonnal válaszolt az e-mail-emre, megosztom, hátha hasznos számodra is.

- volt e valaha törve, javítva, fenyezve? Tudomásunk szerint nem -egyébként a jelenlegi állapota is ezt tükrözi
- most található e rajta karc, sérülés? Teljesen szép állapotban nem karcos
- hány tulajdonosa volt eddig? Egy
- hol helyeztek először forgalomba? Magyarország
- esetleg valameddig vezetett szervizkönyv van e hozza? Igen van --vezetve
- gyari extrák alatt az ABS-en kívül mit ért? ---
- var e bármilyen szerviz jelen állapotában a motorra? (Olajcseren kívül) Ige van ---Legutóbb a Lánc -Új --első ,hátsó fogaskerék

Annyit hozzátennék, h nem gyári komránysúlyok vannak rajta, szóval könnyen lehet h egy kisebb csúszka volt vele.

Ha tetszik menj el, próbáld ki, szerintem korrekt az ára, jövőre 10 éves lesz, hiába tartják jól az árukat a VFR-ek, azért van belőle kínálat bőven.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#53228) Laraxior válasza Bogyó bá' (#53224) üzenetére


Laraxior
titán

Lehet csak ez az én dilim, de én olyat keresnék ami régóta van egy tulajnál. Sem kereskedés, sem külföldi nem játszik. Itthoni a legtisztább. Kereskedőre eleve úgy nézek, hogy ott minden gyanús. :B

(#53227) runner 125:
Láncszett cseréről megnéztem a papírt is km szerint fel van írva + dátum. Elvileg még lehet vele menni 10k+ km-t.
Az a gond, hogy lassan 10 éves motor, és nem dőlt el? Nem borult? Nem estek vele? Ez a gyanús. Mert ha van rajta dőlés, már viszem is, de így.... :W
Az enyém 2005-ös, esni nem estek vele, de dőlni dőlt, meg ugye nálam is, véletlenül. Idomon megvan a nyoma, meg a fékkaron. Semmihez sem nyúltam, a fékkar azóta is görbe, de az idomokon még rajta vannak a gyári matricák. De ezen a VFR-en semmi... túl tiszta, ami már gyanút kelt, kombinálva azzal, hogy kereskedés :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#53229) polimorf válasza Bogyó bá' (#53224) üzenetére


polimorf
tag

Szerintem két oka van, hogy még megvannak.
1. A kilóméter egy ilyen korú gépnél kizárt, hogy csak 38000 legyen.
2. Sokan az 50 ló miatt nem keresik.(Én is a kevés ló miatt szeretnék gépet cserélni)

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#53230) Bogyó bá' válasza polimorf (#53229) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A kilométer-számláló állása egyáltalán nem érdekel, ha a motor rendben van. Ráadásul mivel nem magánszemély, hanem kereskedő árulja, így automatikusan köteles 6 hónap jótállást vállalnia motorikus hibákra (tehát nem a kopó-fogyó alkatrészekre). Szerintem kevésbé cseszhet át, mint egy rafinált magánszemély, akihez nem tudom visszavinni, ha kidőlnek a "csontvázak" a szekrényből...
Az ára meg a két linkelt gépnek teljesen korrekt. Ezért nem értem a dolgot.... :F

(#53231) Doki16: valószínűleg GS500-am lesz, mert abból jóval nagyobb a választék. De a Honda meg "motorabb" erősebb, vízhűtéses, és nem véletlenül 12k km a szervizperiódusa, és nem csak 6k km, mint a Suzukinak.

Szerk2: a Kawa dobféke szervizköltségek szempontjából - egy öreg motornál, mert fiatalabbra úgy sem fog telleni - egyáltalán nem hátrány, sőt! Ráadásul az ER5-nek a szelephézag-állítása is csavaros, amihez minden eszköz a rendelkezésemre áll itthon, nem kell szervizbe rohangálni.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#53231) Doki16 válasza Bogyó bá' (#53224) üzenetére


Doki16
addikt

A kawa nálam alapból kiesett mivel dobfékes hátul. A cbf 500-at meg túlzottan drágának találtam. Szerintem a legjobb alternatíva 500000 Ft-ért azok a GS500-as gépek. Szezon elején amikor nézegettem 2004-es 2005-ös példányok voltak fent ennyiért. [link] [link]

Ha esetleg tetszik neked akkor van ebből idomos verzió is a GS500F: [link] [link]

Ár érték arányba szerintem jó a Suzuki megoldása.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#53232) basel00


basel00
tag

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne van egy 2004-s Sv 650S motorom amikor elindulok vele és jobban húzom a gázt akkor előszokott fordulni hogy leáll a motor mint amikor ráadom a gyújtást de csak az elején csinálja amikor már meek vele 1-2 Km-t nem csinálja vagyis eddig nem vettem észre.
Ez mitől lehet??

Köszi

(#53233) Ferdzsoo válasza basel00 (#53232) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Attól hogy nem üzemmeleg a motor, a cbf600-am ugyan ezt csinálta. Amíg nem meleg a motor óvatosan a gázzal, 1-2km után nálam is elmúlt anno...
Nemmondom hogy normális jelenség de sok motornál előfordul amik karbisak.
Az injektorosoknál kevésbé...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#53234) basel00 válasza Ferdzsoo (#53233) üzenetére


basel00
tag

pedig 50 foknál indulok el és injektoros

(#53235) vlevi válasza basel00 (#53232) üzenetére


vlevi
nagyúr

DL-650 is tud ilyet csinálni, nagyritkán előfordul. Nem vagyok technikai szaki, de szerintem ez akkor van, amikor kicsit kezd már bemelegedni a motor, ezért lejjeb veszi az alapjáratot, de van az a rövid időszak, amikor még pont nem jó, és leáll, ha teljesen leveszed a gázt. Első néhányszáz méteren tud ez "vicces" lenni, amikor az első sarkon raknád vissza egyesbe, és akkor böfff.

(#53236) basel00


basel00
tag

igen igen igen pont igy volt nekem is fordulok ki meghúzom pafff

(#53237) Ferdzsoo válasza basel00 (#53234) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az hogy a hűtővíz 50 fokos nemigazán lényeges, mert ekkor az olaj jó ha 35 fokos, ami viszont sokkal fontosabb...
vanhogy a víz 90 fokos és az olaj még az 50-et sem érte el... ha olajhőmérsékletet mutat akkor arra hagyatkozhatsz---

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#53238) canniball válasza basel00 (#53236) üzenetére


canniball
nagyúr

Szintén SV650 K4 (csak N), én ilyet sosem tapasztaltam. Igaz én nem hőfokra melegítem: indítom, bukó kesztyű stb. aztán indulok, a hőfokot csak menetközben figyelem (míg nem melegedett fel nem cibálom).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53239) Laraxior


Laraxior
titán

GSX 750F-en is megvan ez a jelenség. Főleg ha hidegebb az idő. Szivatóval indít, beindul, szivató visszatol, gáz húz, leáll :) Szerintem normális jelenség, ha rajta marad a szivató amíg elér a hőmérsékletet, akkor nincs ilyen. Télen nekem rendszeresen csinálja, ha vissza van tolva teljesen a szivató, húzom, húzom a gázt, de nem megy, aztán visszahúzom kicsit a kart és úgy megugrik, hogy alig bírok megmaradni rajta :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#53240) Xaels


Xaels
félisten

Ne erőltessétek hidegen ha nem muszáj.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#53241) V.Stryker válasza Laraxior (#53239) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem nem csinalja, bár télen nem is használtam. :) Most ilyenkor reggel elég fél perc szivatóval, utána szépen ketYeg alapjáraton. A Spurizás óta érezhetően jobban indul amúgy...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#53242) -Mosquito- válasza V.Stryker (#53209) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Miért nem a Tmotorhoz mentél?? :F

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#53243) V.Stryker válasza -Mosquito- (#53242) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem javasolta még senki. :)
A Crib motort javasolta valaki, felhívtam, higy hátsó fék takarítás kéne, meg vinnék új betétet..mondták 15k. Ki is estek... Nem új féket kértem.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#53244) -Mosquito- válasza V.Stryker (#53243) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Hmm :U :D [link] Hívd fel,kérdezd meg. Nem kerül semmibe se.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#53245) mm89 válasza canniball (#53238) üzenetére


mm89
őstag

Szintén k4 650n,sose volt ilyen leállásom. Ott valami nem stimmel.
Szerk. : injektor, auto szivató.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#53246) Something_


Something_
őstag

15 centin mult, hogy nem dolt ra a verdara a szomszed faja. Vezeto oldalon nem lehetett beszallni, asszony az anyosrol szenvedte at magat :-)

Fel 7kor indultam motorral haza az Oktogonrol, kaosz a stadionoknal es az Orsig. Nem volt veszes, de nem lettem volna autoval :D
Megallt a viz, a felni felet ellepte a viz, kb 300 meteren keresztul. Izgalmas volt, de egyszer le kellett raknom a labam :D :D
Sajnalom, hogy nem volt nalam kamera, ritka az ilyen kaosz.

[ Szerkesztve ]

(#53247) FIREBLADE78 válasza Something_ (#53246) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Itt meg kva meleg van,nem hogy eső. Talán lesz reggel 1mm eső,imádlak szeged :C :W

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#53248) canniball válasza Something_ (#53246) üzenetére


canniball
nagyúr

Esik öt csepp eső már megáll ott az élet, hát még ilyen időben...

FIREBLADE78!
Ne aggódj, majd lassan eljut oda is, éjszaka/hajnalban ti is megkapjátok a magatokét! :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53249) vlevi válasza Something_ (#53246) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Megallt a viz, a felni felet ellepte a viz, "
Na, ilyenekkel van tele a youtube, amikor egy csatornafedél hiányzik a víz alól...
Neked szerncséd volt, hogy a helyén volt mindegyik.

(#53250) Something_ válasza vlevi (#53249) üzenetére


Something_
őstag

Ezen a részen az összes fedél az út külső sávjában van, nem mintha gondoltam volna erre akkor :D

Amúgy ha hiányzott volna egy, akkor elesek és elmerülök, aztán ha szerencsém van, akkor egy autó átmegy rajtam :D

Itt kezdődött a mély-víz:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.