Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53301) -Mosquito- válasza Daywalker (#53285) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Vannak ám árak.. Rosszabb helyeken ingyen cserelik a betéteket, ha ott veszi az ember.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#53302) Daywalker válasza -Mosquito- (#53301) üzenetére


Daywalker
addikt

Értem én, de ingyen nem dolgozik senki. Lehet vinni a falusi papához, ha nem tetszik, aztán vinni vmi jó helyre, ahol értenek is hozzá.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#53303) hroberto válasza dellfanboy (#53300) üzenetére


hroberto
veterán

Mentem már 4 üteművel, tudom mire számíthatok a 2 ütemű után. Nekem is jobban tetszik, főleg a nagy nyomaték.
Úgyhogy már csak egy normális darabot kellene találni. Ha esetleg tud valaki ebben segíteni, megköszönöm.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#53304) -Mosquito- válasza Daywalker (#53302) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Rosszabb hely=Tmotor, Zsifi. ;) Amúgy mindenki ott szervizeljen/javítson ahol neki és a motorjának a legjobb! :R

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#53305) Xaels


Xaels
félisten

Holnap reggel 9-re megyek a Shox-ba. Ha ott végeztem onnan megyek le Tiszaföldvárra / Griff találkozóra. Az esti koncertek: Rómeó Vérzik, Lord és Road.

Valaki csatlakozik út közben?

Jöttem haza a budaörsi Decathlonból(végül csak egy pikniktakarót vettem 3k-ért), hát az egérúton nem becsusszant a bőrdzseki ujja alá egy darázs... Vagy 4helyen megmart a kis dög mire meg tudtam állni. Kifelé a Budaörsi úton rendesen fel volt hordva a sóder az építkezés és a tegnapi vihar miatt, figyeljetek oda ha arra jártok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#53306) Pocee válasza hroberto (#53299) üzenetére


Pocee
senior tag

és meddig volt kx 250-ed?

Mr.Brightside

(#53307) Daywalker válasza -Mosquito- (#53304) üzenetére


Daywalker
addikt

Hadd ne válaszoljak.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#53308) Doki16 válasza pakriksz (#53293) üzenetére


Doki16
addikt

Speciel nem erre gondoltam. Ismerem a dobfék előnyeit és hátrányait is.

Tudom szubjektív a dolog, de én nálam úgy kerek egy motor látképe, hogy tárcsafék elől hátul :) Mindössze erre céloztam.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#53309) hroberto válasza Pocee (#53306) üzenetére


hroberto
veterán

Kb. 2 évig használtam hobbi szinten.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#53310) FIREBLADE78 válasza hroberto (#53299) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Csak a cr 500 ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#53311) Archer válasza Daywalker (#53302) üzenetére


Archer
őstag

Az ok, de egy négydugós duplatárcsánál, ahol mondjuk dugattyúnként van betét, 20 rugó egy első fékbetét csere? Azért na...

FIREBLADE78: mit csinálsz vele, rákötöd a kettes ekét? :DDD

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#53312) hroberto


hroberto
veterán

Az Aprilia RXV 450-ről tud valaki hasznos infókat?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#53313) FIREBLADE78 válasza Archer (#53311) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mivel? :U :U Nem vok képben

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#53314) FIREBLADE78 válasza hroberto (#53312) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ne vegyél,olasz ;] am tényleg szar,azért olcsó

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#53315) runner 125 válasza FIREBLADE78 (#53314) üzenetére


runner 125
nagyúr

Csak most tűnt fel a topikösszefoglaló kapcsán, h persu kivételével (jelen állás szerint, bár neki is japó volt) minden itteni aktív tag, japán motort hajt. Ejha, szép.

A Honda-k arányát inkább nem számolom meg. :P

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#53316) hroberto válasza FIREBLADE78 (#53314) üzenetére


hroberto
veterán

Ez csak előítélet, vagy tapasztalataid is vannak?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#53317) Daywalker válasza Archer (#53311) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha megnézed a részletes leírást, akkor a fékmunkahenger az itt a féknyerget jelenti. Ne lássunk rémeket, már rég bezártak volna, ha 20 rugó lenne a fékbetét cseréje, mert senki nem vinné oda. De nem úgy tűnik, hogy nincs munkájuk, és nem RSV-k meg S1000RR-eket látok náluk, szóval..
Egyébként meg a legtöbb helyen annyiból áll az ingyen betétcsere, hogy megfogja, kibassza a régit, be az újat, azán menjél isten hírével. Itt leszedik a nyerget, letakarítják a dugatyúkat, ellenőrzik mozognak-e rendesen, majd utána megy össze.
De mint mondtam, mindenki oda viszi, ahova akarja, ha nem tetszenek az árak.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#53318) FIREBLADE78 válasza runner 125 (#53315) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Akkor ketten vagyunk ;]
Roberto: valahol olvastam,habár mindenre költeni kell

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#53319) Topiccsendőr válasza hroberto (#53316) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Tapasztalata annyi lehet ilyenkor egy embernek, hogy olvasta valahol hogy szar, meg az ismerose mondta, mert volt neki egy totalisan irrevelans de olasz markabol egy motorja.

Kozvetlen tapasztalatot csak tulajoktol tudnal szerezni.
Volt itt egy srac, akinek volt, volt muszaki problemaja, emlekeim szerint hengerfejnel atszakadt vmilyen vizgat.
Mivel ez csak egyetlen motor, ezert ebbol nem tudunk leszurni semmit.

Javasolnam neked a kulfoldi angolnyelvu forumokat, ott elolvasni, hogy mivel szoktak szopni az rxv nel.
Magyarokat nem javaslom. Hihetetlen markabuzisag van, vagy nem ismerik el, ha valami szar, vagy veszekednek egymassal hogy melyik marka a jobb.
Meg olyankor is ha ket kulonbozo markaban ugyanaz a blokk van pl. Ezen szoktam rohogni ilyenkor.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#53320) Topiccsendőr válasza runner 125 (#53315) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Most is van japan motorom az olasz mellett, csak kerlek el ne kezdjuk az olasz japant. Ez csak a feluletes hozza nem erto emberek kutyacsontja, akik egyaltalan nem ismerik a jarmutechnikat.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#53321) Archer válasza Daywalker (#53317) üzenetére


Archer
őstag

Simán el tudom képzelni, hogy 20 rugókat elkérnek egy fékbetét cseréért, Merci szervizben az, hogy rámértek egyet az akksira ellenőrzés címszó alatt, valami 10 rugó volt. Egyszerűen fejőstehénnek nézik az embert, ha már tudott venni 1,5-2 milláért valami használt motort (és akkor nem ez az átlag, mert nagyon sokan inkább millió alatt vesznek). Tudom, semmi sem kötelező, aki csóró, ne motorozzon (inkább dögöljön meg, pl. egészségügy) de van azért, ami kiveri a biztosítékot. Egyébként ok, ha tényleg minőségi munkát csinál, jogosan kérheti meg az árát, de sok helyen csak összecsapják, aztán ugyanúgy számolják az 5-6 ezres óradíjat, szerintem ezért van a sok kétkedő ezekre az árakra.

Egyébként Pesten jó, hogy lehet válogatni, melyik a jó szerviz meg melyik a kerülendő de vidéken örüljön az ember, ha úgy egyáltalán valamilyen motorszervizt talál, ahol láttak már életükben pl. nyomatékkulcsot.

FIREBLADE78: CR 500-zal, arról volt szó nem? :)

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#53322) Ferdzsoo válasza Archer (#53321) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

De hát nekik nem kell már a nyomatékkulcs, akkora expretek. ;]
Bárhol megkérdezed miért nem használnak nyomatékkulcsot ez a válasz...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#53323) runner 125 válasza Topiccsendőr (#53320) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jóvanmá, nekem is olasz.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#53324) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Megint elmegyunk az altalanositas fele a szervizekben.
Valoban sok a lehuzos hely. Mosquito peldajara azt tudom mondani, a velemenyem az, h ingyen dolgozzon a fszom. Elhiszem hogy ez baromijo egy motortulajnak :)
Ha valahol olcsobban csinalnak meg valamit, es nem bizik bennem, vigye oda.

De ez az elet minden teruleten igy van.
Pl lehuzol a netrol akarmilyen tervezo, vagy DTP programot. Szamitogephez nagyon konnyen jutsz. Maris egy grafikus vagy. Abbol is baromi sok van. A kulonbseg annyi, hogy nem fekbetetet cserelsz ki szarul.
Veszel melle egy digitalis nyomtatot. Mar egy nyomda lettel. Fingod nincs a szinprofilokrol.
Meg tudok par ilyen peldat, de sztm ertheto az analogia.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#53325) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Egyébként lenne olyan igény,hogy valahol le/beülni dumálni közösen? (Számtalanszor látszik,hogy az írott szavak/mondatok miatt félre olvassuk/értelmezzük és öljük néha a másikat,élőben biztos hamarabb megértenénk egymást,azt egy jót röhögnénk milyen ökrök vagyunk.) :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#53326) Ferdzsoo válasza Topiccsendőr (#53324) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hagyjadmár én kipucoltam egy mosdokagylószifont és vízvezetékszerelőnek érzem magam.
Most a WC van egy kicsit eldugulva, holnap azt is szétszedem, délutánra megmondom hogy tényleg vízvezetékszerelő vagyok e. :DDD :DD
Amúgy teljesen értem a felvetéseted, egy dolog zavar engem hogy sokszor tényleg aki ki tud cserélni egy gyertyát meg légszűrőt az már motorszerelőnek hiszi magát, holott fingja nincsen semmiről szakmailag.
Nah ha ilylenhez viszed véletlen a gépet akkor joggal állítom hogy én sem vagyok gyengébb motorszerelő mint ő... pedig én szart sem tudok... :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#53327) jaktib


jaktib
tag

Gondolkodtam egy motoros sisakbeszélő beszerzésén. Jó dolog ha utazás közben meg lehet osztani a gondolatokat a másikkal. Támadt egy ötletem. A barátnőmnek Red csomagja van vagyis korlátlan. Mi lenne ha azzal beszélnénk. Elhatározásunkat tett követte, ki is próbáltuk. Fótra mentünk próbából, hívott a telefonján és végig tökéletesen működött a dolog. A belső zsebben a telefon, mindent jól lehetett hallani. :)

(#53328) Type-R válasza runner 125 (#53315) üzenetére


Type-R
őstag

nem vagyok napi szinten aktív...

Ducati :))

(#53329) Djuree


Djuree
félisten

szeretnénk menni jövő héten lengyelo.-ba motorozni. régebben kellett vmi zöld papír a biztosítótól. ez most is kell? vagy mi ez, azt se tudom. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#53330) V.Stryker válasza Djuree (#53329) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Zöldkártyának hívják és kell, vagy legalábbis javasolt. Nekem pl a biztosítom már csak azt adott. Ingyen kiadják vagy elküldik.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#53331) Ferdzsoo válasza Djuree (#53329) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Kell és zöldkártya.
Biztire ráírsz ingyen kiküldik.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#53332) PoLizei válasza Ferdzsoo (#53331) üzenetére


PoLizei
aktív tag

...vagy online ÜFSZ-on is lehet igényelni általában

P*L****

(#53333) Djuree


Djuree
félisten

köszi, akkor beugrok majd a helyi irodába, keddig már nem érne ide postán...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#53334) Mizsala válasza Daywalker (#53317) üzenetére


Mizsala
csendes tag

Ha beviszem 60 ezer kilométeres nagyszervízre a gépet, és többet kell fizetnem 10-20-30k-val, de tudom hogy rendesen megcsinálták és nem gányolták, nekem ennyit simán megér. Nem szeretném, hogy 1500-2000km-re az otthonomtól, mondjuk albániában valahol kutakodnom kelljen egy olyan ember után aki rendbe tudja szedni... egyébként ezért nem cserélek fékbetétet itthon, mert nem tudom hogyan kell rendesen megcsinálni (nyilván ki tudom cserélni, de fogalmam sincs miket kell ellenőrizni közben)
Szóval nekem többet ér ez a hozzáállás amit Daywalker mond, mint arra menni hogy a lehető legolcsóbban megússzam a dolgot.

(#53335) Daywalker válasza Mizsala (#53334) üzenetére


Daywalker
addikt

Épp ma beszéltem mindkét sógórommal, nekik most a prop techben vannak épp a motorjaik...és hát úgy tűnik nem lesz olcsó, de azzal szokták odavinni, hogy mindent nézzenek át szezon előtt (most kicsit megcsúsztak, nem volt idejük), amit kell csinálják meg. Alaposan átnézték, megcsinálták amit kellett, csengettek, nem is volt soha semmi gond. Valakinek ez kell. De én is sok szervizben voltam, aztán amikor arra jöttem haza, hogy rossz helyen van elvezetve a gázbowden és megszorul ha tökig elfordítom a kormányt, nem raktak vissza csavarokat, máshova raktak másilyen fejű csavarokat, leszarták h a tank alatti airbox mellett elvezetett kábelköteget vissza kéne akasztani a kampókba (sőt a kampókat is eltüntették, vehettem újat) nem csak oda bekúrni...akkor mérges tudok lenni. Egy laikus ezeket a taknyolásokat észre sem veszi, csak azt hiszi, hogy jajj de jól dolgoznak és jó árban volt, miközben...

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#53336) runner 125 válasza Type-R (#53328) üzenetére


runner 125
nagyúr

Type-R nickkel Ducati-t??? Téged megszállt az ördög, keresd Ferikét.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#53337) Mizsala válasza Daywalker (#53335) üzenetére


Mizsala
csendes tag

Pontosan!
Nekem volt olyan, hogy vidéki honda márkeszervízből elhoztam(nem volt olcsó) és a bukócsövembe nem rakták vissza a csavarokat. Természetesen külföldön kellett egy traktorostól kérnem amikor észrevettem, de mákom volt hogy kértem és nem vártam vele, mert utána 2-3 órával el is dőltem :))

(#53338) runner 125


runner 125
nagyúr

Nos, az elmúlt napokat olvasgatással töltöttem, kétség nem fér hozzá, h az N104 EVO egy jó sisak, de annyira túrásított bumszli lett az egész formája, h nem tudtam megbarátkozni vele.

Így marad a HJC SY-Max III, fehérben. (Moszkítónak igaza volt, feketét nehezebb tisztán tartani és a fejem is hamarabb belefő).

Kipróbálom, 1-2 bejegyzést találtam, ott dicsérték.
Beépített napszemüveg alap (sőt, még az is cserélhető), mondjuk a gombja furcsa helyen van a sisak tetején.. azt biztos meg kell szokni. Szellőzőrendszere állítólag nagyon jó, plexin pinlock csatlakozási pont van, BT kommunikáció előkészítéssel szintúgy el van látva és felnyitható.
Meglátjuk, majd beszámolok h az N102-höz képest milyen, a zajra leszek a legkíváncsibb.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#53339) Mizsala válasza runner 125 (#53338) üzenetére


Mizsala
csendes tag

Én is vettem felnyitható HJC-t, bár nem pont ezt.
A mechanikája meglehetősen hangos, recsegőssé vált hamarjában(megolajoztam de semmi), elég nagy a szélzaja és van hogy csak harmadjára-negyedjére sikerül lecsuknom.
Összességében ár érték arányban nem mondom hogy rossz, de mindenképp gondolj arra hogy nem prémium minőség, összeszerelés stb.
Én a boltban vagy egy órát nyúztam őket, majd úgydöntöttem hogy kipróbálom, mert a caberg végképp nem volt jó amit venni akartam. Egyelőre nehéz lenne megmondani, hogy jó vagy rossz döntés volt :U Legrosszabb esetben jó lesz utassisaknak :)

(#53340) DigitXT válasza Mizsala (#53337) üzenetére


DigitXT
félisten

Viszont ezzel pont azt mondod, hogy a "drága", és "márka" is lehet szar.
És akkor legyen okos az ember, hogy hova viheti...:DDD (Ez a kihagyok pár
csavart dolog gáz, hogy nem csak a sufnikra jellemző: fékcső rögzítése?
Minek! Kipufogó rögzítése? Minek! Megkéred, hogy csinálják meg? Nem,
mert kellett volna hozzá valami, de nem hívunk fel, hogy "beszerezzük"?)

Szóval ha vki "kifog" egy jó helyet (ahol nem ilyenek), tuti ragaszkodni fog
hozzá, mindegy, hogy éppen drága hely, vagy mondjuk azt mondják, hogy
ingyen dolgoznak (miközben a náluk vett alkatrész felárában csinálják).:K

(#53341) canniball válasza -Mosquito- (#53325) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom erre van-e igény, de ha gurulást tervezel/terveztek azt tedd/tegyétek továbbra is közzé, hátha egyszer végre nekem is jó lesz a hely+idő. :R

Tegnapelőtt végül is megvolt az elázás? :D

runner 125!
Az összefoglalós japán/nem japán arány gondolom tükrözi a hazai állományt. :)

A sisak napszemüvegének gombja meg nem egyedi, a Caberg is a fejtetőre rakja. Gondolom így egyszerűbb/olcsóbb legyártani.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53342) Mizsala válasza DigitXT (#53340) üzenetére


Mizsala
csendes tag

hogy a "drága", és "márka" is lehet szar
Ahogy mondod!
Ezért írtam, hogy ha egy kicsit drágább is, de tutira jól dolgoznak, akkor engem nem zavar hogy megkérik az árát.
Volt már olcsó és nagyonjó szerelőm is amíg a dunántúlon laktam, de nem ingázhatok oda állandóan ha szervízeltetni szeretném. Ezért lenne jó valami korrekt helyet találni pesten, ezért érdekelt hogy ki hová hordja.

(#53343) runner 125 válasza Mizsala (#53339) üzenetére


runner 125
nagyúr

Gyanítom az általánosítás itt sem túl helyes gondolat, mint a piac sok területén, egy adott márkán belül van több kategória. 30-tól már vannak HJC bukók, ez 90, azért bízom benne h annyira csak nem szar.
N104 EVO pl. 105-től elérhető.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#53344) fattyu válasza DigitXT (#53340) üzenetére


fattyu
veterán

elkeserítlek,

a pár éve tök jó hely is képes elkurvulni.

Mizsala: Shoeit cseréltem HJCre... ugyanabban az árkategóriában.

A hjc csöndesebb kényelmesebb jobb a levegőzése. Ne általánosítsunk.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#53345) -Mosquito- válasza canniball (#53341) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Holnap egy Lillafüreden gondolkodom. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#53346) Mizsala válasza fattyu (#53344) üzenetére


Mizsala
csendes tag

Semmi általánosítás, mivel nincs nagy tapasztalatom vele, így nem is tennék ilyet, csak leírtam én hogy jártam vele.
És igen, a 30-as árkategóriáról beszélek, nem a 90-esről :)

(#53347) canniball válasza -Mosquito- (#53345) üzenetére


canniball
nagyúr

Az is frankó útvonal...de nekem e hónapra az összes hétvégémet betáblázták. :B

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#53348) -Mosquito- válasza canniball (#53347) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ijb.. :DDD Jó, szólok/írok ha lesz valami mozgolódás. ;)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#53349) DigitXT válasza fattyu (#53344) üzenetére


DigitXT
félisten

Akkor viszont csak igaz marad, hogy csak abban lehetsz biztos, hogy
el van b*szva, amit magadnak b*sztál el.:D Kénytelen az ember otthon
szerelgetni, de ha valamihez nem ért, abból is lehet baj... Ha a szerelő
nem ért hozzá (vagy csak elqrvult és flegma), az mondjuk nagyon gáz!

Ui: úgy vagyok vele, hogy ha tudom, hogy minőségi munkát végez, azt
szívesen megfizetem, de ha még drága is, meg szarul is dolgozik...:F
Azon nem lepődök meg, ha valami olcsó ész sz*r, de a drága és sz*r?

---

Mizsala: ki hová hordja
Hát ez az, hogy én sufnihoz hordtam, annál voltak kihagyott csavarok,
aztán a fékem a Kék Holdban NEM újították fel, mondván, hogy akkor
tömítést kellett volna cserélni (És? Kifizettem volna!), pedig amúgy tök
korrektek, meg gumis dolgokat jól csinálnak, centríroznak is stb.:R

Kíváncsi leszek, ha beállítok azzal, hogy akkor most "tényleg" újítsák
fel a féket, mert mintha fogyna a hátsó fékkörből az olaj, ÉS HOZTAM
(gyári) tömítéskészletet hozzá, akkor végül megcsinálják-e/mennyiért,
aztán lehet, hogy annyira be vannak táblázva, hogy majd csak ősszel.

Ja és most már cseréljék ki a kormánycsapágyat, mert múltkor ugyan
segített a pucolgatás, és tudom, hogy "drága lenne" a kúpgörgős de a
perecnél kapott egy-két taslit a gyári, így most már "tényleg" cserés...
(Az a baj, hogy a munkadíj ugyanannyi.:DDD Azaz fizethetem ki megint.)

Ui: ja, és az a sufni is elég drága: 4K/óra zsebbe (számla nélkül ugye)!
Elkeseredésemben készült sírvaröhögősként: Hitler a motorszerelésről

[ Szerkesztve ]

(#53350) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Holnapra nekem is beférne egy motorozás, még ha nem is egész napos.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.