Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53223) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Ezzel mi nem stimmel? Tavaly is bent voltam megnézni, akkor 1,6 millió volt, idén levitték 1.42-re, megint bementem, készséges volt az ürge, indítás után egyből kérdezte, megyek-e vele egy kört, egy kurva karc nincsen rajta, forgalmija is rendben van, oké a gumik régik, de még bírják, most meg 1,349 millió.
Anno nem engedtek egy fillért sem a kiírt árból...
Régebben volt itt helyben is szervizelve a kis füzete szerint, komolyan nem értem.
Tetszik a motor, simán bevállalnám, de nem vagyok benne biztos, hogy minden oké vele, elég jó az ára és még mindig ott van... :Y

(#53222) V.Stryker: Találkozz GSXF-es arcokkal nézd meg az övükét, hogy milyen állapotban van. Az enyémben 3szor annyi km van, de még sosem volt se bontva se cserélve a láncon és a fékbetéten, olajokon kívül.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.