Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#194284) m.lala


m.lala
aktív tag

Úgy tünik lassan elkopnak a lehetőségeim megvették a szép 508-ast, most búsulok. :F
A másik favoritom az i40 volt, de itt is van megosztó vélemény róla.
Méret/felszereltség/ár/megbízhatóság vonalon maradva mindezt 4m alatt dieselben lassan kezdek agódni.

Szembejött és már valószinüleg átnézetem szerelővel egy hyundai elantra, kellően traubi, a beltere megosztó, mondjuk nekem tetszik. A felszereltsége a legtöbbnek nem annyira fényes, amit nézek annak már, azért jó.
Az autón van valamiféle teher /ez bevan jegyezve az okmányirodában is, elidgenitési tilalom vagy mijaszösz/és állítólag 5-ről árazzák már lefele, lassan 2 éve áll. most 3.6m, ez viszont ár érték arányban már nekem nagyon finom.
Gondolom a törzskönyvet rendezi az eladó, igy a hitelt is, nyilván majd le kell foglalóznom, egyébként szalon árulja. Jobban aggódom, hogy 2 szük két évet állt csóri...még garis egyébként 2021.05-ig.

Valaki vezette már ezt az 1.6 crdi-t mit lehet erről a motorról tudni 136ps/300NM , Euro 6 + adblue vagy fap? Meg úgy egyébként is van valakinek tapasztalata a tipussal?
Átnézés után ha okés, lehet jó vétel, ha ennyit állt, az a minimum hogy friss műszakival kapom, de tuti belealkudnék részükről egy komplett folyadék és szürőcserét.

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.