Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159201) Zola007 válasza footy (#159200) üzenetére


Zola007
veterán

dupla

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#159202) Zola007 válasza footy (#159200) üzenetére


Zola007
veterán

punto 2-ről két punto tulaj is lebeszélt, tesómnak Swift2 van
ezeknél picit nagyobbra gondoltam és ennyiből nem is jönne ki egy normális
úgy lőttem be inkább az árat, hogy egy 100-ast még úgyis rátolok az első 1 hónapban

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#159203) kelly416 válasza tboy93 (#159196) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem a Zafi vagy a Mazda5 kb akkora, mint a C-max, csak ebben nincs +2 ülés, ami mögött semmi csomagtér, és egy esetleges utoléréses balesetnél az ellenségemnek sem kívánnám, hogy ott üljön, főleg nem a kalandozó könyörgő gyerekeknek. Így legalább nincs hová hátra kívánkozzanak. Egyébként meg 4-5 évre tervezek csak, a legkisebb gyerek meg még csak buja gondolat. Akkor lesz a legkisebb 3-4 éves, a másik kettő 12-13 és 14-15. Ekkorkák még elférnek ilyen vállszélességben. Szerencsére sportosak, nem dundiégók. :))

(#159204) bitpork válasza kelly416 (#159195) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Fődim!
Azért mert nincs kiírva máshoz, még ugyanannyit ment. Csak szigorú átvizsgálás után lehet hinni a számoknak, és akkor is csak azt amit a vizsgálat igazolt. Pl egy (származását tekintve)nácivágen sokat pályázva még mindig jobb mint egy városi keveset futott. Szerintem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#159205) athomi válasza kelly416 (#159195) üzenetére


athomi
veterán

A 90 lovas 1.6 TDCI-kkel Peugeot szervízes barátom tapasztalatai szerint jóval kevesebb a probléma. Nekünk a 110 lovas DPF-es van, városozni kifejezetten nem szeret. :N

[ Szerkesztve ]

(#159206) kelly416 válasza bitpork (#159204) üzenetére


kelly416
veterán

Igazából pont ezért nem nagyon érdekelnek a számok ilyen szempontból, inkább az állapot.
Meg azóta ültem, körbenéztem egy c-maxot, meg tudott győzni, hogy kényelmesebb lesz pöppet, mint a 626 volt. Bár a 626 plüs ülései azért jó magasra tették a mércét, sosem volt forró nyáron vagy jéghideg télen, hálás dolog.

(#159207) kelly416 válasza athomi (#159205) üzenetére


kelly416
veterán

Sajna lehet, hogy pont ezért, vagy furán keresek, alig látni ilyent.

(#159208) Mike81 válasza kelly416 (#159195) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!

Nekünk Focus Mk1 kombi van. 2 gyerek gyerekülésel elfér kényelmesen de a 2 ülés közé már nem nagyon pakolsz be semmit. Ami engem jobban iritál hogy tudják rugdosni az ülésemet vezetés közben. Az én véleményem az hogy minimum 1 mondeo kategiriáju autó kell 3 kiskoruhoz.

(#159209) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Volt egy kis szabadidőm a munkahelyen, így kíváncsiságból legyűjtöttem az árakat a hasznaltauto.hu-ról, hogy néhány kinézett modell értékvesztését jobban lássam. Octavia, Mondeo és Passat modellekre néztem meg a 2005 utáni, automata váltós kombi modelleket.

Nem lesz nagy meglepetés, de ha valakit érdekel, innen le lehet tölteni: [link]. Talán csak az érdekes, hogy az Octavia abszolút értékben milyen jól tartja az árát, régebbi modelleket kb. azonos évjáratú Passat/Mondeo árban lehet megvenni.

A néhol alacsony darabszám miatt torzíthat, illetve 2017 mindenhol felfelé torzít, mert jellemzően ott nagyobb felszereltségű autókat hirdetnek, mint az új oszlopban látható szalonautók.

(#159210) Acheron válasza Acheron (#159140) üzenetére


Acheron
őstag

Nos. megvolt a Merci mustra (w204 C250 benzin) Ma három órát szabaddá tudtam tenni magamnak, de mivel az út oda vissza cirka 2,25 óra, így csak kívül - belül körbenéztem, próbaút nem volt. Az autó tényleg szép, használati nyomok látszanak, de nem feltűnő. Egy nagyon pici benyomódást láttam a hátsó lökösön, de tényleg nagyon közelről észrevehető, jelentéktelen kategória. A kipufogó kormos belülről, ez ha jól olvastam, a közvetlen befecsi velejárója (biztos nem ettől környezetkímélőbb) Belülről is teljesen rendben van, a színes LCD kijelzője kicsit kopottasnak tűnt, ami érdekes, mert nem érintőképernyő.A felszereltség OK, bár tolatókamera nincs, hiába van bejelölve. Van viszont kulcsnélküli nyitás, zárás, indítás - ezt szeretem, kényelmes. Az első ülések hűtöttek, fűtöttek - működnek. Az ülések bőrborítása nincs megkopva, mondhatni bőrillat volt az autóban, ahogy elnéztem, kaphatott némi bőrápolást. Mindemellett a bőr elég keménynek tűnt elsőre, főleg hátul. Ami meglepő, mennyire nem nagy autó.Kívülről sem tűnik nagynak (pedig cirka akkora, mint az S60 -am volt) és a belső tér sem nagy. Elöl azért el lehet férni, kényelmes az üléspozíció, már - már fekvősen lapos (az Aurisból átülve lég feltűnően), bár nem annyira "földön ülős", nincs kényelmetlenül mélyen. Az üléssel persze lehetett volna még játszani. Hátul viszont nagyon szűk, nem is bent ülni, mert akkor már OK, hanem beszállni. Na az a magamfajta méretű jószágoknak van kitalálva, a 186 centimmel és 100+ kg habsúlyommal könnyedén libbentem be (jah, hogy nem is). De befértem.
A motor nagyon szépen, csendesen jár, semmi dög nincs benne (mi legyen egy 1.8 motorban?), belülről alig hallani belőle valamit. Alapjárat 800 körül, egyenletes. Indításnál nem hallottam csörgét (hidegen lett indítva), de ez semmit nem jelent, avatatlan fül lehet süket a nyilvánvalóra is.
Első ránézésre nem láttam sérülés nyomát a csomagtartóban vagy a motortérben, bár utóbbi léggé tele van, sok minden nem is látszik. Egy motorburkolat alatti fémlemez kissé fura, ezt lefotóztam (csatolva), ez az autó jobb oldaláról a motortérbe nézve látszó, közvetlenül a motort fedő alu lemez. Hogy ez normális -e, nem tudom.
Ha emellett maradnánk, rászánok egy napot, próbaút, szakszervizes átvizsgálás. A kereskedés nyitott az utóbbira (is), az autó is az ő nevükön van, nem Gianni Ravioli nevén (olasz import - legalább a só nem ette meg)
Összességében tetszett, bár nem éreztem, hogy most rohannom kell megvenni. Benne marad a kalapban. Most hétvégén megyek Budapestre (most nem marad el az út), remélem meg tudom nézni azt a pár autót, amit beraktam a parkolóba (pl a korábban linkelt Volvo -t) Azért az jóval nagyobb, kívül - belül + a motorja is jóval dühösebb (a váltója persze nem biztos, hogy jobb, sőt. A Merciben már a 7G tronic plus van).
Vélemény esetleg?

(#159211) nesa válasza kelly416 (#159206) üzenetére


nesa
veterán

Szerintem felejtsd el ezeket az autókat amiket nézegetsz,5 főnél autónak kicsik hamutárcának meg nagyok, nézegess rendes autókat.

én 5 személyre egy ilyet tartok ideálisnak, ha ez nagy van belőle rövidebb verzió is, de én inkább feljebb lépnék még egy szintet tuti ami tuti, Fiat Ducato COMBI 33 MH2, itt mégse kell nyomorogni, hátsó sort kidobod még botba is ellehet vele menni.

[ Szerkesztve ]

(#159212) HKorn válasza nesa (#159211) üzenetére


HKorn
addikt

Vagy esetleg egy csuklós Ikarus ha ez is kicsi lenne.

Hagyjuk már, van pár 3 gyerekes ismerősöm, akik egy szimpla kombiban bőven elférnek és én se vennék ilyen ormótlan batárokat 3 gyerek mellé se. C-Max/ S-Max bőven elég.

Run&Ride

(#159213) bitpork válasza HKorn (#159212) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Attól mert mások az igények és lehetőségek, nem kell a másik felett pálcát törni. Én gyerek nélkül kicsinek találom a touareget pl. Akkor mi van? nesa tapasztalatból írja amit, legalább annyi létjogosultsága van javasolnia mint bárkinek :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#159214) nesa válasza HKorn (#159212) üzenetére


nesa
veterán

Aki szeret nyomorogni annak elég a kiskombi, én is ismerek olyat aki régi stiftbe rak 3 gyereket, szimplán hülyeség egészségtelen egymás seggébe ülnek.
Én azt tudom nekunk 3 gyerekhez kicsi, nagyon kicsi a 790L csomagtartó, kalaptartóig 790! plafonig 1600.

[ Szerkesztve ]

(#159215) kelly416 válasza nesa (#159211) üzenetére


kelly416
veterán

Nem akarom megkérdezni, hogy mekkora a család, illetve a család össztömege, de aki 9 személyes verdá vesz 5 főre, az minimum kissé túlgondolja. Na meg ha 5személyes az autó, fullos családnál nem kell anyósomat magammal vinnem. :DDD

(#159216) kelly416 válasza Mike81 (#159208) üzenetére


kelly416
veterán

A két jelenlegi már túl nagy ahhoz, hogy az ülésemet rúgdossa. És nem kimondottan fizikailag, leginkább fejben. Szerencsére. De köszi a figyelmeztetést.

(#159217) nesa válasza kelly416 (#159215) üzenetére


nesa
veterán

Ja ez is szempont hogy anyós:) , holnap én is fullba jövök haza 3 gyerek meg anyós após, azért hasznos a sok fotel, de az 5 feletti számot simán kidobod belőle.

Phedra vagy a tobbi testvére van neki jo pár ikre tobbek kozt a scudo is vagy a toyota proace

Tovabbra is a nissan passengert siratom hogy itthon nem gyakori

[ Szerkesztve ]

(#159218) athomi válasza kelly416 (#159215) üzenetére


athomi
veterán

Én ilyen Sharan féle méretű autókban gondolkodnék, 3 gyerekkel tökéletesek, se nem nagyok, se nem kicsik. Plusz ha anyós úgy dönt, hogy mindenképp a családdal utazik, be lehet pattintani a hátsó sort és oda beültetni. ;]

Buszokban én se gondolkodnék :U , elég idegőrlő tud lenni a parkolás vele.

[ Szerkesztve ]

(#159219) Dani_kp válasza kelly416 (#159215) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nem tudom, félig meddig nesa-val értek egyet, nekünk most még csak egy gyerek van, de majd szeretnénk másodikat is. Most egy Yaris verso-t hajtunk, ami tökéletesen megfelel, de amint lesz lehetőségünk a cserére, akkor már én is a transporter, tourneo custom és egyéb 8/5 személyes társaiban gondolkoznék.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#159220) Integrale válasza athomi (#159218) üzenetére


Integrale
veterán

Es a csomagokat hova rakja ez a sok ember? Nagyon jol hangzik, hogy 6-7 szemelyes egy kisbusz, vagy kombi, de amikor ki is hasznalod a lehetosegeket, akkor nem tudsz hova cuccolni, max arra jok, hogy 6-7 fo elmenjen locsolkodni, kirandulni, nyaralni nem jok.
Scudo vonal teljesen jo, befer sok szemely, es hozzajuk a csomagok is.

"Bad reklám is reklám too"

(#159221) nesa válasza HKorn (#159212) üzenetére


nesa
veterán

Egyébként feltett szándékomban áll ahogy lehetőségem engedi befogok szerezni egy ikarus E98 at mert imádom, legszebb busz nekem.

(#159222) #94529552 válasza Yushchenko (#159172) üzenetére


#94529552
törölt tag

Lehetséges. Láttam a listát, elég kevés a rendelhető extra. A kereskedés oldalán is ezt írják, akkor az is elírás lehet, de egy telefont megérhet, mivel itt egy másik példány szintén Vácról, és ennek a hátulján látszanak a szenzorok, de a leírásban semmit nem írnak.

(#159223) athomi válasza Integrale (#159220) üzenetére


athomi
veterán

Anyóst nem kirándulni, nyaralni szokás vinni, hanem minél hamarabb hazafelé...
Amúgy fórumtárs csak az 5 fős családra keres autót, nem 6-7 főre.

[ Szerkesztve ]

(#159224) HKorn válasza nesa (#159214) üzenetére


HKorn
addikt

Nálunk kettő gyerkőc van és egy csapotthátú H Astra a családi gép, teljesen elférünk semmilyen szinten nem nyomorgunk és még a csomagtartó is a nyaralásokat leszámítva legtöbbször elég, pedig csak 350L.

Persze 3 gyerekkel már nem lenne ennyire jó a helyzet, de akkor sem gondolkodnék kisbuszban.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#159225) Yushchenko válasza #94529552 (#159222) üzenetére


Yushchenko
őstag

Szerintem ez is utólag kerülhetett bele. De majd körbejárjuk a budapesti kereskedőket, hátha valaki legalább a szenzort ingyen beleérti az árba.

(#159226) kelly416 válasza athomi (#159223) üzenetére


kelly416
veterán

Így van, és ahogy elnéztem, a C-Max-ban lesz hely a csomagoknak 5 személlyel is. :))

Sok 7személyest néztem egyébként, de ebben az árban relatíve fiatal és nem egyenlítőt többször körbe autózott darab nem nagyon van. Azaz ami van, az kb. akkora, mint ez, plusz két üléssel, de ezt már írtam. A Rodius is azért került képbe, mert az MPV-t nézegettem sokáig, de a 626 után nem akartam csöbörből vödörbe kerülni. A Rodius nagy, hatalmas nagy, és tágas. Csúnya? Lehet, de sosem érdekelt igazán. Ha szépet akarok venni, akkor az max. 4, de inkább 2 üléses (esetleg mondjuk 3). Viszont egy meggyilkolhatatlan Merci motor van benne, csak éppen drága kicsit, mint a legtöbb nagyobb 7 személyes. Úgyhogy maradok gazdaságos még pár évig, max. pöppet szűk lesz vállban, és akkor ismét váltunk.

De így letettem a sima kombi Fókáról, marad a tőle kissé nagyobb egyterű.

[ Szerkesztve ]

(#159227) lali81 válasza nesa (#159221) üzenetére


lali81
tag

E98 legszebb busz: +1 :C

(#159228) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Egy idióta vagyok, de elkezdtem kacérkodni az 1.6TDCI-vel és az 1.6SCTI-vel is. Szóval szembejött egy EcoBoost modell. Ismerve a kritériumokat, számomra felejtős lenne?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#159229) Mágus2 válasza Tothgera30 (#159228) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Az 1.6 ecoboost elég beteges, sok motor még döglött. Gyakori a gyűrűtörés.

[ Szerkesztve ]

(#159230) Tothgera30 válasza Mágus2 (#159229) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Akkor el is felejtettem. :B

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#159231) kelly416 válasza kelly416 (#159195) üzenetére


kelly416
veterán

Oké, még egy kérdés. Inkább 1.6 tdci, vagy inkább 1.8 trci? Mármint melyik betegesebb, melyik kerülendőbb Focusban, C-Max-ban?

(#159232) Mágus2 válasza kelly416 (#159231) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Inkább 2.0tdci. Én kerülném az 1.6,1.8-at más-más okokból.

[ Szerkesztve ]

(#159233) kelly416 válasza Mágus2 (#159232) üzenetére


kelly416
veterán

Értelek. Megpróbálom, de olyan nem nagyon került még a szemem elé. Köszi a tippet.

Viszont akkor azt nem értem, miért akartak lebeszélni a 2.0 tdci Mondeókról? Mert akkor vagy C-Max, vagy inkább egy Mondeo kombi. Szerintem méretben és kényelemben simán partiban van vagy veri is a C-Max-ot.

[ Szerkesztve ]

(#159234) Gergőke88 válasza Mágus2 (#159229) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem véletlen lett helyette az 1.5 turbo.

(#159235) Gombinyó válasza kelly416 (#159233) üzenetére


Gombinyó
őstag

Melyik mondeo? Mk3-ban nem a PSA 2.0 TDCi van, szerintem arról akartak lebeszélni.

(#159236) SzlobiG válasza kelly416 (#159231) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pedig az 1.6 TDci-vel nincs különösebb probléma ajánlott motorok közt van. Az 1.8 a lehető legrosszabb választás szóval azt semmiképp. 1.6 vagy 2.0 dízel.

(#159237) kelly416 válasza SzlobiG (#159236) üzenetére


kelly416
veterán

Értem. Akkor rámegyek a 2.0-ra, ha nem nyerek, marad at 1.6. :R

(#159238) bitpork válasza kelly416 (#159237) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Sajnálom h lemondtál a Rodius-ról, megnéztem volna nagyon.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#159239) kelly416 válasza bitpork (#159238) üzenetére


kelly416
veterán

Én is, de drága. 1,1-et szánok rá max, az meg 1,6-tól kezdődik. :(

(#159240) SzlobiG válasza kelly416 (#159239) üzenetére


SzlobiG
félisten

Viszont arra figyelj, hogyha 2.0, akkor ne a hármas mondeo féle legyen amit fentebb is írtak, mert attól mentsem meg a jó isten. Az 1.6 90 lovas verzióba nincsen dpf szóval érdemes azt keresni a másik, hogy ott a turbo kenése a gyenge pont egy pici szűrő van benne ami el tud dugulni és nem kap kenést a turbó aminek halál a velejárója. Ajánlott kiszedni a kis szűrőt és a probléma megoldódik.

(#159241) kelly416 válasza SzlobiG (#159240) üzenetére


kelly416
veterán

A Mondeóról ebben az esetben továbbra is letettem. Maradok a Fókánál. Abból keresek 2.0-sat, ha nem sikerül megcsípni, maradok az 1.6-nál, de nem 90 lovasnál. Olyant szinte nem is találok. Viszont kollégámnak van egy szerelője, aki megoldja a dpf gondot, így a turbóval nem lesz gondom. Ha mégis megcsípem a 90 lovast, akkor a turbóra figyelek. Hálásan köszönök minden tippet. :R

(#159242) bitpork válasza kelly416 (#159241) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezek és fajtájuk teljesen kilőve?

pl

ez nem lehet érdekes?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#159243) molnarpeter válasza kelly416 (#159241) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Amúgy ennyiből kapsz egy normális állapotú 1.9 TDI-t, ott azért nem DPF gányolással kéne kezdeni, fix geós turbóval is könnyebb lenne az életed :)

[ Szerkesztve ]

(#159244) akela91


akela91
addikt

Mi a véleményetek arról, hogy valaki garázs nélkül új kocsit vesz?

Be mernétek vállalni, vagy inkább nézzek valami pár éves példányt?

Újonnan Mazda 3 lenne a kiszemelt (5.5M).
Használtan vagy egy szinte új alig 1-3 éves keveset futott Mazda 3, vagy egy 3-5 éves Mazda 6 ami beleférne.

Szemre nyilván a 6-os Mazda bőven verné a 3-ast, de a méretére nincs szükségem feltétlen.

[ Szerkesztve ]

(#159245) vzsryl válasza akela91 (#159244) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Itt felénk az emberek egy igen nagy részének drágább kocsija van, mint a lakása, és ez a dolog magával hozza azt is, hogy az utcán állnak. Szvsz. sok baja nem lehet, max. a korrózió, de az is csak Dacia-knál, meg esetleg pont az említett Mazda-knál. A kodos Mazda-k már nem biztos, hogy rozsdálnak, de az elődeikből kiindulva előfordulhat. Ridegtartásra inkább valami európait választanék, pl. K Astra-t. 5.5m-ból, kereskedésnél alkudva már egy elég pofásan felextrázott darabot meg lehet csípni.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#159246) pècsimunkás válasza akela91 (#159244) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èn megvettem garázs nèlkül. Ha 5 èves autót vettem volna , az miatt is aggódtam volna , az miatt is fájt volna a szívem , hogy nyáron egèsz nap süti a nap , tèlen meg kaparom a jeget .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#159247) kisza25 válasza akela91 (#159244) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem csak új és közel új autóim vannak/voltak garázs nélkül :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#159248) LuckyL válasza akela91 (#159244) üzenetére


LuckyL
őstag

kérdés mi a célod vele?
ha veteránt akarsz majd belőle akkor garázs
ha csak szépen elhasználni és 10-15 évesen lecserélni, akkor ma már minden kocsi bírja a szabad eget
kivéve talán a régi/új lada nivát :)

esetleg annyi, hogy nagy hideg jobban viseli pl az akksit, erős uv a fényezést
de itthon ez sem lesz komoly gond sztem

cryptot minden termékemért elfogadom

(#159249) Tothgera30 válasza vzsryl (#159245) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...az emberek egy igen nagy részének drágább kocsija van, mint a lakása... - Ez az amit soha nem fogok megérteni. :U

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#159250) akela91 válasza vzsryl (#159245) üzenetére


akela91
addikt

Köszi neked is, és mindenkinek a hozzászólást!

Astra K: Csak sedan (4 ajtós) jöhet szóba nálam. Ez már az én hülyeségem, az autó alakja nálam ilyen volt mikor matchboxoztam. :)

Viszont az Astra J Sedan még tetszene is, azokkal mi a tapasztalat? Elég szépen fel lehetne extrázni a Mazda 3 árából, ahogy nézem készletkisöprés is van belőlük. Csak Benzines érdekelne, és azért húzzon ha odaalépek neki.

(#159248) LuckyL : Max 10 évet használnám ha újat vennék.

(#159249) Tothgera30: Ezzel én sem értek egyet, ugyan nekem 3 év múlva esedékes a családi ház vásárlás(takarékok akkor járnak le etc.), de az bőven többet fog érni mint a most esedékes kocsi (ami kell, mert szétesik az MK1 Focus lassan alattam).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.