Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#86701) bajnokpityu válasza TeeJay (#86698) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Igen, de régen wagot se hasznaltak. Amivel nekem pl az a bajom, hogy pontszeruen csökkenti a keresztmetszetet.
Míg régen osszesodortuk, majd osszeforrasztottuk.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#86702) Kolondrum válasza bajnokpityu (#86701) üzenetére

Az a wago amire én emlékszem, az pontszerűen fogta a vezetéket. Egy ék alakú gedva megfogta ahogy beletoltad, kihúzni már nyűg volt. Wago már suli alatt is létezett, az pedig nem ma volt. Bár nem volt elterjedt.

(#86703) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

A padláson letettem az üveggyapotot.
Kérdésem lenne,ha hozzá ér a keményhez az baj?
Megtapogattam most elég meleg a kemény és a gyapot is ami oda ért.
Lehet laikus kérdés...Bocsánat. :D

Köszönöm.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#86704) bajnokpityu válasza Kolondrum (#86702) üzenetére


bajnokpityu
félisten

A mai wagokra azt irjak hogy akar 4mm2. De ettol meg tonkre szokott menni,ha nagy terhelest kap.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#86705) Kolondrum válasza bajnokpityu (#86704) üzenetére

Ki kell próbálni. Faternak van olyan hőlégfújója ami ~3700W-ot kér maxon.

(#86706) Morris válasza Orlin (#86703) üzenetére


Morris
veterán

Ne aggódj, a gyapot éghetetlen! :)

(#86707) Orlin válasza Morris (#86706) üzenetére


Orlin
addikt

Köszi akkor úgy marad. :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#86708) Misi1980 válasza TeeJay (#86700) üzenetére


Misi1980
senior tag

Kell 4db közcsavar 1 t idom és 2db golyóscsap.Az egyik golyóscsapba kell egy 1/2-3/4 colos kk szűkítő erre menne a mosogatógép csatlakozása.Ennyi és kész.

(#86709) pjen válasza Misi1980 (#86708) üzenetére


pjen
félisten

:((

[ Szerkesztve ]

(#86710) pjen válasza Misi1980 (#86708) üzenetére


pjen
félisten

A 4 közcsavar minek?1 közcsavar,1 T,2 K-B s golyós csap,egyikbe 3/8 szűkítő,másikra tömlő vég.

(#86711) mezis válasza Orlin (#86703) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Nem hiszem hogy annyira bedurrantanád a kályhádat, hogy a kémény hőmérséklete meghaladná az 1000C-Fok-ot. És akkor sem ég, csak olvadozik a kőzet- (üveg)gyapot.

(Azért, ha olvadt üveg csöpög a padlásról, vedd vissza a fűtést ! :DDD )

[ Szerkesztve ]

mezis

(#86712) Kolondrum válasza Orlin (#86703) üzenetére

Én bedurrantott kályhánál felmásztam megnézni a kéményt. Max langyos volt. Éppen a sok fa miatt érdekelt. Üveggyapot szemét egy dolog ha dolgozni kell vele.

Orlin! MAradt itt régről pár bála le kéne teríteni ott ahova ember is nehezen fér be. ;)

[ Szerkesztve ]

(#86713) Orlin válasza Kolondrum (#86712) üzenetére


Orlin
addikt

KNAUF INSULATION NATUROLL PRO 039 viszonylag nem volt olyan vészes vele dolgozni.Pár éve dolgoztam másik fajtával az sokkal rosszabb volt.
De azért ez sem volt egy leányálom. :D
Maszk kellett itt itt is a vágásoknál.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#86714) Misi1980 válasza pjen (#86710) üzenetére


Misi1980
senior tag

Az egyik kb- s csap hogy fog összejönni a tömlővéggel?Javítanám magamat 3 közcsavar.

[ Szerkesztve ]

(#86715) TeeJay válasza pjen (#86710) üzenetére


TeeJay
félisten

ezt fotóval is hogy mit hogyan

én jelenleg arra gondoltam mivel a falból még az acél cső jön ki amibe bele van csavarva a mostani sarokszelep
hogy kiszedném, betennék két hollanderes golyóscsapot egyet hideg egyet meleg oldalra
a hidegre meg vennék egy kombinált sarokszelepet a másikra meg már csak szűkítót a csaphoz tartozó csőhöz

akkor golyóscsappal lehetne zárni a vizet, és lenne a hideg oldalnak elosztása is mosogatógépre meg csapra

holnap lefotózom mit alkottak a kommunista rendszerben és hogy lehetne ma megoldani hogy jó legyen :U

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#86716) Tarill válasza Orlin (#86713) üzenetére


Tarill
őstag

üdv! én két napig az összes helységbe az állmennyezet szerkezetébe gyűrtem be üveggyapotot, a legrosszabb ellenségemnek sem kívánom, de kész :D. padlásra hány centit teregettél?

(#86717) Orlin válasza Tarill (#86716) üzenetére


Orlin
addikt

Kétszer 15-öt egymásra keresztbe hajtogatva így most 30 cm van fent.Addig nem vészes ameddig nem kell vágni. :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#86718) pjen válasza Misi1980 (#86714) üzenetére


pjen
félisten

A csap B végére egy K s tömlő véget tesz.1/2-3/4.K-K.

86715:Az is egy megoldás,ha kell külön csap,bár azt nem igazán értem,hogy ,hogy tennél két hollandis golyós csapot.

[ Szerkesztve ]

(#86719) Ace Ventura válasza pelenka35 (#86607) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Szia!
Lana-val vigyázz, mert nagyon keskeny. Én most cserélem egy szélesebb tipusra.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#86720) DoItYourself válasza Ace Ventura (#86719) üzenetére


DoItYourself
addikt

Van már slim-fit fürdőkád is? Hurrá. :D

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#86721) Flowtation válasza runner 125 (#86695) üzenetére


Flowtation
őstag

Köszi a választ! Méreg van itthon, feldobok egyet, bár már másnap sem volt semmi zörgés. Most vagy kiment, esetleg beledöglött a rágásba, vagy bent van :Y Valamit mindenképpen felteszek, legalább ideiglenesen, de ha még a héten jó idő lesz, komolyabban befoltozom. Az a ragasztóhab ez milyen? Purhabra gondolsz?

(#86697) mezis
Van ilyen típusú jószág itthon, gondoltam felrakom, de nem akart ott maradni. Mindegy, van itthon ződsárga ragszalag. :DDD

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#86722) gerisz23 válasza Flowtation (#86721) üzenetére


gerisz23
őstag

Ragasztóhab nem púrhab!A ragasztóhab nem tágul csak minimálisan.De ahogy írta is tegyél valamit a tokra hogy csak a falhoz kössön a hab,különben nem lesz javítható!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#86723) Flowtation válasza gerisz23 (#86722) üzenetére


Flowtation
őstag

Okéoké, akkor így keresem! :R

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#86724) Kolondrum

Csatorna téren újabb esemény. Beköszönt a leendő vevő, hogy bejöhetne e megnézni. Hát csak kapkodta a fejét, itt támfal is van (mondtam telefonba anno), meg lenézett, jé 125-ös a cső. Mint kiderült építőiparos. Még mindig ott tartunk, ha nem megy valaki rá lesz erre kényszerítve, mert úgy tudom az a legutolsó lehetőség.
A legkézenfekvőbb úton a másik telektulaj összeveszett vele. "Én úgy tudom ezért pénzt szoktam ajánlani". Szó szót követett, pedig adott volna neki, végül már nem is hajlandó vele beszélni erről. Egy olyan telekről van szó ahol évente 2 hetet vannak, fa ház, le van lakva és egyetlen beton járda az akadály. Amúgy nyílt, nem nagy szintemelkedéses a telek.
Ne legyen igazam, de eljutunk oda, hogy valakit köteleznek majd erre. Ez a fazon nem laikus, építőiparos.
Halkan elmondta mennyit adott volna a szomszédnak. 200k. Vélemény? Bár ide adhat bármennyit, terasz, kisház, támfal marad, egy ásókapa vágást senki.

[ Szerkesztve ]

(#86725) mokus1


mokus1
addikt

Lassan kesz a felújítás. Burkolatot mivel lehetne takaritani? Mar felmostam párszor de még mindig a finom kosz ott a csempén, fugán. Mit ajanlotok?

(#86726) csubuka válasza Kolondrum (#86724) üzenetére


csubuka
addikt

Amúgy részlegesen a cső nyomvonal problémái elhárulhatnának akár felteszem, hogyha épít az illető egy átemelőszivattyú-"állomást", aknástul mindenestül, szabványkövetően (csatorna társasággal egyeztetni kell). Onnantól kezdve nem kell szívni a cső lejtésével pl. , mert nyomott lesz a bekötés, egy ideig persze.

A kényszerítés érdekesen hangzik. Milyen alapon. Szolgalmat tenni bárkinek a telkére felteszem csak annak az illetőnek a beleegyezésével lehet (azért egy jogász végzettségű topiklakó is véleményt fejthetne ki erről). Még ha lenne is ilyen kényszerítés, azt max osztatlan tulajdonban akadékoskodó másik tulajjal szemben lehetne felteszem. Ez nem osztatlan tulajdon a telek gondolom, hanem kizárólagos osztott tulajdon.

Még ha lenne is joga, amit kétlek, akkor is évekig pereskedhetne és mire végez már a gatyáját is kifizette akár a be nem kötött csatorna miatti környezetterhelési díjra. Amit persze újabb per által behajthatna akár rajtad, de azt már csak az unokák fogják élvezni.

200k erősen függ, hogy hol a telek, van-e már vele jogi probléma meg bejegyzett szolgalmi jog. Gondolom, ha teljesen problémamentes jogilag a telek és jó helyen van, akkor simán veszthet többet az értékéből egy ilyen sztori miatt. Ha meg szanaszét van már így is terhelve más szolgalmi jogokkal akkor meg nagyjából mindegy, az árat már nem fogja drasztikusan érinteni.

[ Szerkesztve ]

(#86727) Met válasza mokus1 (#86725) üzenetére


Met
Topikgazda

Cementfátyol eltávolító

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#86728) föccer válasza mokus1 (#86725) üzenetére


föccer
nagyúr

20%-os étkezési ecet

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#86729) philoxenia válasza mokus1 (#86725) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A fátyol szárazon átdörzsölve porszívóval, majd egy irányban törölve nedves szivacs/ruha/mikroszálas kendő.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#86730) TeeJay


TeeJay
félisten

végül Makita 2630 lett [link]
holnaptól adok a panel falnak rendesen :DDD
fognak szeretni a szomszédok mert valamennyi helyen ki kell vésnem a horonyt az MBCU-nak
meg a konyhában fel csapom fele a járólapot

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#86731) AxBattler válasza TeeJay (#86730) üzenetére


AxBattler
félisten

Jóvan', adsz a karácsonyi hangulatnak! ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#86732) Atomgeszi válasza TeeJay (#86730) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szigorúan hétvégén. ;]

(#86733) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Tudnátok esetleg olyan ügyvédet ajánlani, aki biztosítók felé benyújtandó ingatlant ért kárigényre, annak tárgyalására, a folyamat buktatóira specializálódott Budapesten?

Mivel ez ilyen igatlanos meg jogos is, ezért mindkét ide illő topikban kérdeztem erről, nem tudom, hol nagyobb a relevanciája.

Sajnos nem kicsi a gond. Villámcsapás miatt a tetőtér beépítés és a teljes tetőszerkezet leégett egy budai kertesházban. Járulékosan a tűzivíz meg tönkretett kb. minden mást is amit a tűz megkímélt.

A természeti csapás ténye nem vitatott egy percig se semelyik oldalról, de az összegről lesz "erős eszmecsere" a biztosítóval sajnos.

Köszönöm bármilyen tippeteket előre is ezen ügyben! :R

(#86734) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Ennek a bútorba való zárnak van valami spéci neve? Pesten hol lehet ilyet kapni? XIV ker Zugló előny.

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#86735) gerisz23 válasza csubuka (#86733) üzenetére


gerisz23
őstag

Szerződésben nem volt meghatározva biztosítási összeg? :F

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#86736) csubuka válasza gerisz23 (#86735) üzenetére


csubuka
addikt

Természetesen volt. Csak az nem úgy van, ahogy a szegény biztosított gondolná, mint kiderült... bla-bla jön a biztosítótól. Szóval addig jó az ügyfél, amíg fizeti a biztit, amikor gond van, akkor már nem. Úgyhogy nagy értékű ilyen esetek nem mennek pikk-pakk és kell jogi támogatás ehhez az ügylethez, mégpedig biztosítási berkekben járatos szakembertől.

Ezen felül sajnos, mivel régebben (a nagy boom előtt) lett felülvizsgálva a biztosítási érték, ezért akár "alulbiztosított"-nak is tekinthető a ház a jelen elszabadult építőipari kötségekhez képest. Ugye az ember automatikusan nem értékelteti újra reflexből a biztosítási értéket, pedig kellene. Az építőipari gondok arra is kisugároznak, hogy milyen órabért hajlandó a biztosító elfogadni a munkálatok betervezett költségéhez, piaci ár kb. felét.

Vitatott, hogy hány százalékban semmisült meg az ingatlan, hiszen a kártérítés mértéke attól függ (és nem a biztosított összegig mehetsz el az igényeddel, hanem a megsemmisülés mértékével arányosan a biztosított teljes értékhez képest). Szerintük van olyan rész, ami jó "lesz még úgy" meg ilyen hasonló szövegek vannak a részükről. Holott gyakorlailag egy második emelet és egy tetőtér beépített (zuhanyzó, fürdőszoba minden...) "padlás" hiányzik az épületről. Végülis a kád valóban jó lehet, akár, ha leszámítjuk azt, hogy a hőtől megrepedezett csempék közül ki kell bontani és a fene tudja, hogy azt mennyire éli túl :N

De a tűz által nem érintett részeken meg a tüzivíz tett rendet, penész beleette magát a nappali fal vakolatának aljába, összes burkolat szétment minden oldalon az alső szinten, ahogy a víz utat talált oltás közben. Berohadt minden. Az persze alap, hogy minden elektromosat megsütött a villám, a kazánban feketére égett panelek voltak szétrobbant IC-kkel kb.

Most azt hagyjuk is, a biztosító nem ÁFA-s árat fizetne leginkább "közös megállapodással" (ez az általuk preferált megoldás, sajnos ismerve a magyar építőipart az ujjáépítő emberek sem volnának képesek mindent számlára csinálni kb.) és ezáltal gerjeszti a fekete gazdaságot, ami normális helyeken jogi abszudrum szerintem, de mindegy. Ezt elvileg legálisan tehetik meg. Az meg főleg, hogy a nem ÁFA-s ár az magára az építőanyagra is vonatkozna, szóval nem is értem. Kamionról leesett anyagot szerezzen a kedves ügyfél vagy mit képzelnek. :(

Szóval akár szakértőket kell szerezni a pontos károsodás százalékos mértékének megállapítására (Kivitelezői ajánlatokat a teljes eredeti állpaot felépítésére és ahhoz képest mutatni, hogy mit kell épp itt intézni). Itt egy-egy százalék is egy rakat pénz.

[ Szerkesztve ]

(#86737) Viszlát


Viszlát
addikt

Villamossághoz értőktől kérdezném, illetve kérném, hogy adjanak nekem észérveket, miért is kamu ez a csodabigyó: [link]. Egy családtag fáraszt vele, amennyit én értek hozzá, az alapján csak az az érvem van, hogy igazából számomra nem derütl ki egyértelműen, hogy mit is csinál ez a dobozka, mitől is csökkenne az áramfogyasztás.

Előre is köszönöm. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#86738) macilaci78 válasza Viszlát (#86737) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én havonta többet spórolok azzal, hogy ilyen szarokat nem veszek meg. :DDD
Azt nem írja, hogy működik, azt sem, hogyan kell használni? Azt látom, hogy ez egy konnektorba dugható valami, de ha ebbe nem lehet bedugni a fogyasztót, akkor ez csak csinál egy rövidzárat a fázis és a nulla közt, az áram meg csak keresztülmegy rajta, mint egy éjszakai irányfényen. :N Így aligha lehet rajta spórolni.
Ha meg ebbe kellene dugni a fogyasztót, gondolom, lenne olyan kép is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#86739) Morris válasza Viszlát (#86737) üzenetére


Morris
veterán

Sehol egy tudományos tény. Csak a rizsa. Biztos hatékony ;]

(#86740) Atomgeszi válasza macilaci78 (#86738) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Megoldás egyszerű, felraksz még 20-30 dugaljt, mindegyikbe dugsz egy ilyet, a végén még a szolgáltató fizet neked vissza. ;]

(#86741) macilaci78 válasza Atomgeszi (#86740) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én arra gondoltam, hogy egymás után sorolom őket. Ha csak 1%-ot csökkent, kellő darabszám után már azt a kis szivárgó áramot nem méri az óra. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#86742) mezis válasza Viszlát (#86737) üzenetére


mezis
nagyúr

- Ez folyton visszatérő ajánlat, mindig más WEB címről.

- Mielőtt rendelne a családtag a WEB-ről, keresse meg, hogy hová küldheti vissza a terméket, mert a törvény van arra, hogy 14 napon belül elállhat a vásárlástól.

- Mostanában olvastam hiteles leírást arról, hogy direkt rendeltek valami hasonló csodakütyüt, aztán megpróbálták vissza juttatni az eladónak. Nos, az a cím, ami kideríthető volt, az egy áru csomagoló - postázó banda, megbízásból küldték. A kütyü értékesítője nem volt elérhető.

- Ha valóban működne ez vagy valami hasonló csoda kütyü, gondolja a családtag, hogy nem az áramszolgáltató rakná tele a vezetékeit ilyenekkel Pakstól kezdve ?

- Úgy látom, hogy a kütyün világít egy kis zöld LED. Legalább ennek a LED-nek az áramával NAGYOBB lesz a villanyszámlája! Nem kisebb !

- Nekem is beugrott egy közeli rokonom autó szivargyújtójába dugható fogyasztáscsökkentőnek. Készült a tesója is rendelni, mert úgy találták, hogy tényleg csökkent az autó fogyasztása. Megfenyegettem, ha megrendeli, kitagadom a családból.Nem rendelt.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#86743) Viszlát


Viszlát
addikt

Hehe, ilyesmi reakciót váltott ki belőlem is. Meg kell említeni, hogy ugyanez az illető még mindig halogén izzókat használ, mert szerinte a led de még a sima energiatakarékos izzó is átverés. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#86744) mezis válasza Viszlát (#86743) üzenetére


mezis
nagyúr

Lepjétek meg karácsonyra egy ilyennel meg egy 15W-os LED fényforrással.

mezis

(#86745) szaszyka válasza Viszlát (#86743) üzenetére


szaszyka
senior tag

A helyedben a 3+1-es kiszerelést javasolnám neki, mert az most akciósan 28000, 5x000 helyett ;). Vegye meg bátran, nem fog csalódni! :DD

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#86746) gerisz23 válasza Viszlát (#86737) üzenetére


gerisz23
őstag

Egy sima kondenzátor van benne,igazából nem csinál semmit,valahol csinálrak egy tesztet hogy még fogyaszt is.
Ha spórolni akarnak a villanyon 4kW napelem hálózati visszatáplálással.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#86747) föccer válasza Viszlát (#86737) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezeknek az ismerősöknek egyszerűen nem kell válaszolni. Ha felmerül bennük az, hogy ez komolyan igaz és működik és nem merül fel bennük, hogy ordenáré nagy átbaszás, akkor inkább rájuk kell hagyni. Van, hogy tőlem is kérdeznek hasonlókat, lévén tudják rólam, hogy sokat foglalkozom fizikával, csillagászattal, meg mindenféle tudományas szarsággal. Vannak akik nagyon lelkesen kérdeznek és látom, hogy már rég eldöntötték magukban, hogy ez jó, és használ és neki kell. Na, ezeknek szoktam annyit mondani, hogy ez faszság úgy ahogy van, átverés, és hogy meg ne vegye. Persze ezzel összetörném a kis világát és inkább sértődötten elvonul, majd 1 hét múlva újságolja hogy megvette és most már milyen jó lesz neki.... :DDD

Na ezért nem szoktam 1 mondatnál több energiát belefeccölni az ilyen emberekkel való kapcsolatba :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#86748) TeeJay


TeeJay
félisten

[link]

na ezt hogy oldanátok meg hogy sarokszelepet kell cserélnem mivel egyik sem zár jól
én sarokszelep helyett golyóscsapot tennék azt azért 3-4év múlva is el lehet zárni és normális tekerője van
a sarokszelepből az olcsóbbak műanyag kupakosak és hamar körbeforog

ráadásul közel van a két cső egymás mellett így mosogatógépes kiállást is érdekes lenne
szóval hogy álljak neki?
vegyek flexi csövet amit közvetlen a fali csőre rakok aztán a flexi cső másik végére két golyóscsap és a meleg oldalra már mehet a csaptelep flexi csöve, a hideg oldalra meg egy osztó és mehet rá a hideg csaptelep cső meg a mosogatógép bekötés?

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#86749) Tarill válasza TeeJay (#86748) üzenetére


Tarill
őstag

szia! én egyiket hagynám a helyén ahol van csak golyós csapot tennék fel a másikat meg egy 20 centis fexicsővel kihoznám és oda rá csapot.

(#86750) YAS-dude válasza TeeJay (#86748) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem vagyok vizes, de láttam már :) Én két könyökkel felkanyarodnék, oda két mofém golyóscsap. A melegre mehet a 1/2-3/8 szűkítő (ha kell), a hidegre meg egy könyök és egy kombinált sarokszelep mert az egyszerű, vagy valami t-idomos megoldás.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.