Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142400) dota1


dota1
aktív tag

Na akkor beállok én is a sorba.
Az elmúlt három éves időszakban építkeztem, ezért ami előtte volt rendszer felszámoltam. Az elmúlt évben mióta elkészült a tetőtérben a moziszoba több minden jött-mennt a teljes AV láncot nézve. Sajna én olyan fazon vagyok, hogy előzetes tesztek, vélemények alapján többször lecsapok a jó "second hand" ajánlatokra, majd ha nem tetszik én is útjára engedem :DDD
Perpill ezt raktam össze:
Kép: benq W2000 screenline diamond 1,4 250*145 fix vászon, 10m kácsa silver hdmi
Hang: pio pds505cd,hinedia q10pro, arcam avr300, arcam p85 (frontoknak),
focal 726v, cc700v, mordaunt short 902i háttér. Most sub nélkül vagyok még, 2db jamo j110 volt, de szabadon engedtem őket :) Még nem tudom mi lesz helyettük.
Kábelezés: AQ, QED, Klotz, VD... hangfal/ic stb. kábelek
Emellett a hálóban szoktam még sztereózni egy régi rotel 840bx4 és egy másik pár MS 902i társaságában forrás a (most kövezzetek meg :B ) tv analóg kijárata KDL-55W809C :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.