Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#434) aesir válasza rii (#433) üzenetére


aesir
veterán

Én cca 3 éve kezdtem el a futást, azzal hogy lezártam 22 év dohányzást. Azóta már maratont futok, és nagyon élvezem az egészet (mondjuk a maratont is csak úgy, hogy a női vonalaim megmaradjanak). Az viszont fontos, hogy tarts pihenőket. Több napos pihenőket, különben meg fog ártani. Nem futhatsz mindig egyforma intenzitással, vagy nem javíthatsz minden egyes alkalommal időt azonos távon, mert ez mind megárt. Kell beleiktatni lazázást is, meg nagyobb teljesítménynövelést is. A lényeg hogy élvezd, és erre nagyon jó a sziget, nem vagy egyedül, nagyon sok jó csaj fut egyébként, ez is és a környezet szépsége is azért elveszi a futás monotonitását. Az sem rossz, hogy a rekortánon fel van festve 500 méterenként a jel, így tudod hol tartasz amíg meg nem tanulod a távokat.

Van saját életem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.