Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35433) idegen lény válasza szkorhetz (#35396) üzenetére


idegen lény
őstag

Az lehet, de megfelel a tényeknek. Vidéken még mindig nem hordanak maszkot, sőt, kinevetik, kigúnyolják, leköpik a maszkosokat. A nagyvárosi és a vidéki választási eredmények közötti döbbenetes különbségek is igencsak beszédesek mindig. Nincs ezen mit szépíteni, ezek elég szépen mutatják az IQ-szintet. Na, nem mintha a pestiek IQ-szintjét olyan nagyra tartanám, de azért a többségük mégis képes volt felelősségteljesen viselkedni. Ez vidéken nem ment volna. Én a nagyvárosokat nem veszem vidéknek. Azt mondom vidéknek, amit az USA-ban is annak mondanak. De azért Pécset ne hasonlítsuk már a fővároshoz a 140-150 ezer fős lakosságával. Nagyváros, de nyilván sokkal kisebb a fertőzés kezelhetetlen elszabadulásának esélye. Amúgy én is vidéken nőttem fel, egy faluban, hiába élek most Pesten. Úgyhogy én is vidéki voltam, nem kell nekem bemutatni a belterjes, szűk látókörű gondolkozást és a néhány ostoba hangadó uralmát, akik rákényszerítik a többiekre a csökevényes világlátásukat, nevetség tárgyává téve a másként gondolkodókat, ismerem jól, meg lehet róla a véleményem. Bár, ha jobban belegondolok, ebben a topicban is ez folyik. Na, de sebaj.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.