Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35351) Corleone33 válasza Sped (#35344) üzenetére


Corleone33
aktív tag

174 ezer halott attól még 174 ezer halott, szerintem az elhunyt rokonait ezt nem nyugtatná meg nagyon hogy szerinted pech az hogy a szerettük elkapta a vírust.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#35352) Kékes525 válasza Ajándékok (#35337) üzenetére


Kékes525
félisten

A kevés fertőzés az időben történő lezárás miatt volt és azért, mert a járvány jórészt csak gócpontokban (sporadikusan) nyilvánult meg, így viszonylag könnyű volt a terjedését megakadályozni. A sok halott az országon belüli védekezés hiányosságából (idősotthonokat nem védték megfelelően) és az egészségügy rossz helyzetéből adódott.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35353) Parci válasza Sped (#35344) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

figyu, mennyi idő alatt kellene szerinted egy cseppfertőzéses vírusnak átmenni a teljes lakosságon? türelem. végül (majdnem) mindenki sorra kerül. :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35354) Parci válasza Jablocskov (#35315) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na de mi alapján döntöm el? van rajta CE jelölés, elvileg az igazi CE (nem a kínai :DDD).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35355) Lauda válasza Sped (#35344) üzenetére


Lauda
félisten

tegnap már majdnem szóltam neki hogy vedd már le, olyan kellemetlenül feszengett benne,

:D Kötelező hordania [link] , te pedig majdnem rászóltál, hogy vegye le. :DD A vendég nehezen enne-inna maszkban. A pincér viszont se nem eszik, se nem iszik a vendégtérben (legalábbis alapesetben).

[ Szerkesztve ]

(#35356) idegen lény válasza pw12345 (#35343) üzenetére


idegen lény
őstag

Természetesen maszklevétel előtt is kezet mosok.

(#35349) Lauda
Ezek szerint szerinted minden vitamin "szintetikus szemét", és minden vitaminárus mocskos burzsoá kizsákmányoló nagytőkés. Gondolom, pláne az, ha ráadásul még szcientológus is. :C

Hol készült a kép?
Így bulizott több ezer ember egy vuhani aquaparkban 2020. augusztus 15-én.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35357) Lauda válasza idegen lény (#35356) üzenetére


Lauda
félisten

Átment a lényeg látom. :DDD

De ugye most nem azért kötekszel, mert nem ment át a tegnapi irónia és azt hitted, hogy téged piszkállak? :D

[ Szerkesztve ]

(#35358) Asbee válasza Lauda (#35355) üzenetére


Asbee
veterán

Szerintem gyorsan jelentsd fel, és büszkén nevetgélve zárhatod akkor a napot, mint egy igazi maszkharcos.

(#35359) Lauda válasza Asbee (#35358) üzenetére


Lauda
félisten

Mármint kit és miért? :F

(#35360) Kékes525 Úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#35360) Kékes525 válasza Lauda (#35359) üzenetére


Kékes525
félisten

Asbee csak trollkod, ahogy szokott rendesen.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35361) envagyok válasza idegen lény (#35356) üzenetére


envagyok
veterán

Költői kérdés volt?
Wuhan :)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35362) idegen lény válasza Lauda (#35357) üzenetére


idegen lény
őstag

Mutass már egy vitaminkészítményt, amelyik nem szintetikus, de tűrhető áron, elegendő mennyiséget tartalmaz! A szintetikus vitaminnak ugyanaz a képlete, mint az úgymond "természetesnek".

Ha az nem ment volna át, akkor arra reagáltam volna. Ez nem kötekedés, és nem a személyednek szól. Mindig csak arra reflektálok, amit írnak, sosem érdekel, hogy ki írja. Attól a "sok mocsok"-tól azért már rengetegen meggyógyultak, kínai vagy nem kínai. Én sem vagyok elégedett a vitaminkeverékeivel, mert szerintem elavultak, hiányzik belőlük a transz K2, ami nélkül nem szabadna D-vitamint szedni, viszont szerintem túl sok bennük a kalcium, és még drágák is, de azért nem nevezném "mocsok"-nak, meg "szintetikus szemét"-nek, mert akkor kábé a piacon levő összes vitamin az Szent-Györgyi országában.



AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35363) Asbee válasza Lauda (#35359) üzenetére


Asbee
veterán

Ha már ennyire szabálykövető mintapolgár vagy, hogy azonnal jogszabályokkal dobálózol egy gondolatmenetre, gondoltam ez sem áll távol tőled. Nem tudom ebben mi a trollkodás.

(#35360) Kékes525: Persze én csak trollkodok, meg konteózok, meg vírustagadó vagyok. Ilyenen fenn sem akadok, egy komoly "csúsztatótól". Gondoltam ha ennyire rávagytok pörögve a maszkra, akkor ez simán belefér. Amúgy a 2 hét karantént betartottad, vagy teszteltetted magad mikor rosszul voltál?

[ Szerkesztve ]

(#35364) Lauda válasza idegen lény (#35362) üzenetére


Lauda
félisten

Attól, hogy most elkezdünk egy ilyen vonalat, mit változtat azon, amit a lenkeire írtam? Az pedig tény, hogy a lenkei szintetikus vitaminnal "tömi a népet" és ebből lett gazdag.

(#35363) Asbee Felesleges ez a személyeskedésbe kóstolgatás. A pincérnek kötelező hordania, ezt alátámasztandó linkeltem a rendeletet. Tehát nem jókedvében hordja, levenné az magától is, ha tehetné. Egyébként amennyi feljelentgető van, kb fél óra sem telne bele és már fel lenne nyomva/fotózva/facebook teleszarva vele.

Ezt rosszul gondolod.

(#35365) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

na, elkezdték hangolni a népet a keményebb őszre. ez, meg a belengetett határzár azt sejteti, hogy azért tánc nélkül nem megy le az őszi-téli szezon.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35366) Parci válasza Lauda (#35364) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a lenkeivel amúgy nem az a baj, hogy árul valamit, hanem, hogy közben szemrebbenés nélkül teríti az ideológiáját, ami néha eléggé ellentmond a tényeknek. apósommal kardozon ezen pont róla, mert hogy a testünk tele van baktériumokkal, kilós nagyságrendben (ez utóbbit sem hittem volna, de idáig igaz), viszont a dottorúr lazán mellécsapta a vírusokat is, szóval kilónyi baci és vírus :DDD van bennünk, kórokozó pedig nincs, csak legyengült szervezet (gondolom ugyanitt 9000 ft-ért megvehető a vitamincsomag, hogy te ne legyél gyenge) stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35367) envagyok válasza Parci (#35365) üzenetére


envagyok
veterán

Igazából azért engedtek kicsit nyáron, meg ne hülyüljön a nép, de várható, hogy csúnya világ lesz.
A napi hivatalos kb 50 fertőzött valójában inkább 500-1000
Eleve a fertőzöttek 4/5-e tünetmentes, a maradék 3/4-e ráfogja, hogy megfázott a klímától.
A többi durván 5% kerül csak képbe.
Aztán indul a suli..., ott szépen tünetmentesen átadják a kölykök egymásnak, mindenki hazaviszi a családnak.
Láttuk mi volt a tanári megbeszélésen.
A többit el lehet képzelni...

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35368) Lauda válasza Parci (#35366) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, szerintem is probléma ez, hogy kábítja, beparáztatja a népet és ezzel arra ösztönzi az embereket (akikhez eljut és be is veszi), hogy "mentsd meg magad amíg lehet :DDD ", kilószám tömd magadba ezeket a szereket. Régebben próbáltam én is az életerő csomagokat, de hamar megundorodtam attól a sok mű nyüvedéktől és abbahagytam. Véleményem szerint a megfelelőbb út a normális étkezés, kiegészítve egészséges mértékű sporttal. :)

[ Szerkesztve ]

(#35369) Parci válasza Lauda (#35368) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

https://www.jogazegeszseghez.hu/kuldetesem/

azért ezt végigolvasva akinek nem villog a fake-alert, az meg is érdemli :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35370) Parci válasza envagyok (#35367) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincsenek illúzióim, eddig is mindent elkaptunk kb., amit a gyerekek elkaptak. úgyhogy nagyon remélem, hogy igaz az "aki átesett már többféle nátha-koronavíruson, az kevésbé fogékony" elmélet :DDD, mert jó lenne, ha hiánytalan létszámban tudnánk itt a topikban vitatkozni egy év múlva is mindenkivel :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35371) Lauda válasza Parci (#35369) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi a linket! Azért ez brutál! :DDD Az orvostudomány és a gyógyszeripar is abban érdekelt, hogy egészségtelenek legyünk. Ő persze tud erre megoldást, a saját vitaminjait. Mindenki ellenség és neki rosszat akar. De ő harcol! Mert ő nekünk jót akar. Amit nyomat ez az ürge még önmagában is komolytalan, hát még így, hogy a saját milliárdos vitaminbirodalmát is erre építette fel gyakorlatilag. Régebben a cégeiről olvasható mutyizásokról nem is beszélve.

Durva amiket itt is összehord: Dr. Lenkei: „Belefeküdhetek egy kád koronavírusba, akkor sem lesz semmi bajom” :DDD

Lenkei szerint, ha nagy dózisban veszünk magunkhoz különböző vitaminokat, az simán megvéd minket a vírustól.

De kb minden szava aranyat ér. ;]

[ Szerkesztve ]

(#35372) Parci válasza Lauda (#35371) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, csak feküdne már bele... :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35373) envagyok válasza Parci (#35370) üzenetére


envagyok
veterán

Kicsi gyerek most megy oviba, eddig bölcsi.
Mindent megfog, megnyal. Maszkot nem tűri.
Nagy 15 múlt, aránylag tartja a szabályokat, de szért a lázadós időszak, új suli, stb, meg az asszony üzletben dolgozik.....
Nincs illúzióm :DD

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35374) Parci válasza envagyok (#35373) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mi minden évben vártuk, hogy "na, idén már nem lesz annyit beteg". de. :DDD :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35375) Drizzt válasza idegen lény (#35362) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Vitaminja valogatja, de javareszt gyumolcsokbol boven eleget be lehet vinni. Kivetel persze b12, d, meg a tobbit nem tudom hirtelen, de biztosan van meg. Vitamint is csak akkor kell bevinni kulon, ha hianyod van belole, amugy - szinten a konkret vitamintol fuggoen - kifejezetten karos is lehet a tulzott bevitel. Ha igazan jot akar maganak az ember, akkor erdemes lehet megnezni a verbol a konkret vitaminszintjeit, nem pedig tunetekbol kiokoskodni, hogy mibol lehet keves. Nekem pl. B12 vitaminbol hianyom van, d-bol meg az orvos szerint az en szintem volt a legalacsonyabb, amit latott valaha. Ugyhogy ezt a kettot szedem, de ha rendbejon a szint, onnantol biztosan nem fogok.

I am having fun staying poor.

(#35376) envagyok válasza Parci (#35374) üzenetére


envagyok
veterán

tavaly kezdte a bölcsődét.
1 hét ott, 2 hét itthon, plusz lázgörcs miatt 1 hét kórház szilveszterkor, majd mikor kijöttek, 2 nap múlva mentek vissza, mert elksptak vmi fertőzést.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35377) Csatravi


Csatravi
senior tag

A hétvégén még "szebb" lesz.
(#35256)

(#35378) nubreed válasza Csatravi (#35377) üzenetére


nubreed
veterán

Oh igen!! Hajrá!! Ez kell a népnek.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#35379) Lauda válasza Csatravi (#35377) üzenetére


Lauda
félisten

1,5 métert betartják az a lényeg.

(#35380) nubreed válasza Lauda (#35379) üzenetére


nubreed
veterán

Oh wait. :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#35381) windlord


windlord
őstag

A Piktor miért nem tud valami konkrét dolgot bejelenteni végre?

Ne menj délre. Mi a déli ország? Szudán?
Mikortól?
Itthon mire kell készülni?
Mikortól?

Én már lemondtam a nyaralásukat, remélem át tudom tenni jövőre. De ezt a töketlen semmi beszédet már nagyon nehezen bírom eltűrni.

Lassan jön Ceci néni is és a nyúnyókái...

(#35382) Csatravi válasza Lauda (#35379) üzenetére


Csatravi
senior tag

Amikor. Láthatsz ott nagyobb tömeget is ha sűrűbben ránézel.
Sárváron a sodrós medence kimondottan jó lehet mikor beindítják. Mindegy hogy 2m-re vagy ha 2-3mp múlva a már ott vagy ahol az előző lihegett. Éppen most keringenek.

(#35383) idegen lény válasza Ajándékok (#35337) üzenetére


idegen lény
őstag

Bizony. Görögországban több fertőzött volt, mint nálunk, mégis harmadannyi halott.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35384) Gubu0101 válasza windlord (#35381) üzenetére


Gubu0101
veterán

Vagy vasárnap de szerintem inkább hétfőn fogják bejelenteni az újabb intézkedéseket.Kezdődik elölről megint mint tavasszal.Lehet majd izgulni,megint mivel tesznek keresztbe :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#35385) idegen lény válasza #46372352 (#35340) üzenetére


idegen lény
őstag

Az volt a szerencsénk, hogy csak egy igazi nagyvárosunk van, a külföldiek zöme is ide koncentrálódik, itt szállnak le a repülőről, itt tanulnak, dolgoznak, stb. A tízmillióból kétmillió itt lakik. A budapestiek mentették meg az országot, vidéken ehhez nagyon komoly fölvilágosító kampány kellett volna, vagy valami nagyon durva IQ-növelés.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35386) windlord válasza Gubu0101 (#35384) üzenetére


windlord
őstag

Pénteken mond valamit...amit két nap múlva folytat. Ezt a hihetetlen drámát.
Miért van erre szükség?
Így komolyabbnak tűnik a bábszínház?

Konkrét dolgokról zéró.

Amúgy meg még azt csodálom, hogy mi magyarok még nem álltunk elő 3 felé vakcinával. Abból kettőt személyesen a vezér alkotott meg.
Úgyis példát vehet rólunk a világ!
De még az univerzum is.

(#35387) windlord válasza idegen lény (#35385) üzenetére


windlord
őstag

Itt, vidéken (Pécs) több ezer külföldi diák tanul.
Haza járnak.
Sőt! Kis reptér is van.

Itt akkor akkora a sötétség, hogy a vírus ezért felment Pestre?

Ez agyevő baktérium lenne, ami a hülyék fejében éhen hal?

Most majdnem személyeskedtem...

[ Szerkesztve ]

(#35388) idegen lény válasza #46372352 (#35341) üzenetére


idegen lény
őstag

Francokat! Azért engedték meg a sálat, kendőt, mert azt hitték, hogy az is véd. Ma már tudjuk, hogy nem. A spanyolnátha idején gézlapokból álltak a maszkok, az se ért semmit, úgyhogy az akkori maszkellenzőknek voltaképpen még igazuk is volt, bár nem ezért ellenezték ők sem. Hanem például azért, mert nőiesnek tartották, meg nem lehetett benne bagózni, bár volt, aki ezt megoldotta egy lyukkal a maszkon.

(#35343) pw12345
Nem minden maszkot lehet mosni. Még esőben sem merem hordani őket.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35389) idegen lény válasza Lauda (#35364) üzenetére


idegen lény
őstag

Minden vitamin szintetikus. Ha kivonod egy zöldségből, az is szintetikusan előállított vitamin. De az csak arra jó, hogy sokkal drágábban tudják eladni ugyanazt, ugyanazt a vegyületet. [link] A hetedik perctől.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35390) idegen lény válasza Lauda (#35371) üzenetére


idegen lény
őstag

És aki megivott egy pohár kolerabaktériumot, és mégsem lett semmi baja? [link]

(#35375) Drizzt
Ja, lehet így is csinálni. Megvárni, amíg hiányod lesz belőle, addigra ugyan már valószínűleg már más tüneteket, betegségeket is okozott, és akkor kapni észbe, vagy pedig megelőzni a bajt, mielőtt bekövetkezik. Ma már sajnos, például a műtrágyázásnak köszönhetően, semmilyen növényből sem lehet pótolni a szükséges napi mennyiséget. Meg ugye kérdés az, hogy mennyi a szükséges. Más az orvosok szerint, és más a hozzáértők szerint.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35391) Ezekiell válasza idegen lény (#35390) üzenetére


Ezekiell
veterán

Most a koronavírus topikba te tényleg belinkeltél egy oldalt, aminek az a címe, hogy "Léteznek-e egyáltalán kórokozók?", és ez van ott, hogy:

5. rész – Léteznek-e egyáltalán kórokozók?
A nagy talány.
Léteznek-e egyáltalán kórokozók?
Tudom! Ma még szinte mindenki úgy gondolja, hogy léteznek.
Nem baj, majd elmúlik…

A mindenit, ez azért már valami :DDD

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#35392) Drizzt válasza idegen lény (#35390) üzenetére


Drizzt
nagyúr

"Más az orvosok szerint, és más a hozzáértők szerint."
Mégis kik lennének a hozzáértők, ha nem az orvosok?

I am having fun staying poor.

(#35393) #22743424


#22743424
törölt tag

Tudja esetleg valaki,hogy az ebben a cikkben lévő maszkviselési tanulmányt hol lehet megtalálni?
[link]

(#35394) Corleone33 válasza idegen lény (#35388) üzenetére


Corleone33
aktív tag

vagy mert nem mindenkinek volt maszkja és ez volt a kisebbik rossz megoldás?

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#35395) pw12345 válasza idegen lény (#35388) üzenetére


pw12345
aktív tag

Minden maszkot lehet mosni, kérdés, mi marad belőle a mosás után :U
Még az eldobhatónak címzett sebészmaszkot, meg a gyártó nem ajánlja típusúakat is jobbára.
Amit nem célszerű mosni:
-szelepes maszkok (ha nem vízálló a szelep), pláne a papírkorongos
-bármilyen papírréteges maszk
-papírpép és préselt papír, pl. festő maszkok (szétmállik)
-minden egyéb hulladék, ami valamiért nem bírja a mosást :DDD
Nem kell túltolni a mosást, 90° + vasalás, amúgy is felejtős, mert záros határidőn belül kinyírja az anyagot és a gumit. Nincs rosszabb, mint mikor egy rakás gyakorló covidos közt lerohad rólad a maszk, mert elpattan a pánt. :Y Ami 60°+mosóporban nem döglik meg, attól a maszk sem fog megvédeni, meg már beléd mászott, ha a maszkon volt.
S-Ő-ben marhára nem célszerű, legfeljebb műanyag, vagy gázmaszkot hordani, mert a papír és szövet átázik, megszűnik a szűrőképesség, a koronán kívül még egy rakás kórokozót beszopsz. :( A páratartalom miatt különben is megugrik a fertőzőképesség.

Khm, én lennék a hozzáértő, ugyanitt online covid levétel és SARS-COV űzés, számlaszám privátban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#35396) szkorhetz válasza idegen lény (#35385) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ez egy gusztustalan hozzászólás volt.

(#35397) Ezekiell válasza szkorhetz (#35396) üzenetére


Ezekiell
veterán

És marhaság is mellé...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#35398) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

De az IQ növelésben van igazsága, csak rossz irányban határozta meg a szükséges beavatkozást. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#35399) idegen lény válasza #22743424 (#35393) üzenetére


idegen lény
őstag

Ő biztosan tudja: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35400) Kékes525 válasza Parci (#35370) üzenetére


Kékes525
félisten

"nagyon remélem, hogy igaz az "aki átesett már többféle nátha-koronavíruson, az kevésbé fogékony" elmélet " :K

Épp most olvasok egy nature cikket. Az szerint igaz. [What the immune response to the coronavirus says about the prospects for a vaccine ]

"T-cell studies are also converging on the possibility of cross-reactivity, in which T cells that recognize other coronaviruses also recognize SARS-CoV-2. Several studies8 have found T cells that react to SARS-CoV-2 in blood samples from people who had not been exposed to the virus. And one team recently reported that some of these T cells react not only to SARS-CoV-2, but also to some common-cold coronaviruses9. The results suggest that there may be some lasting cross-immunity between these cold coronaviruses and SARS-CoV-2, leading to speculation that this could be responsible, in part, for the wild differences in severity of COVID-19 symptoms between individuals."

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.