Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35951) Lauda


Lauda
félisten

Ezekből az országokból a legnagyobb a koronavírus behurcolásának veszélye

Az új típusú koronavírus behurcolásának a veszélye a magyar turisták által is látogatott, külföldi tengerparti üdülőhelyekről a legnagyobb. Orbán Viktor miniszterelnök pénteki rádióinterjújában elmondta, hogy szeptember elejétől szigorítások várhatóak, ezért senki ne szervezzen az érintett déli államokba kirándulást. Spanyolország, Olaszország, Horvátország, Görögország a legismertebbek közülük,

A cikk szerint a magyar miniszterelnök Hvar szigeténél bérelt a barátaival egy Hanse 575 típusú vitorlást [link]

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#35952) Lauda válasza szabi__memo (#35950) üzenetére


Lauda
félisten

A kis mellű nőket leszámítva konkrétan egészségtelen (amellett, hogy kényelmetlen) hosszú távon a melltartó mellőzése. De ebbe itt annyira nem mennék bele. Olvass inkább utána, ha nincs akitől megkérdezhetnéd.

[ Szerkesztve ]

(#35953) szabi__memo válasza Lauda (#35952) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem derült ki a cikkből kik hagyják el :)

(#35954) t72killer válasza idegen lény (#35940) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azért az ózonhoz nem kell diploma, csak némi józan ész. Annyi, hogy csak azután lehet bevetni, ha mindenki hazament az épületből és akció végén minimum 1 óra szellőztetés.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#35955) idegen lény válasza t72killer (#35954) üzenetére


idegen lény
őstag

Úgy van, de azért egy kis szakértelem kell hozzá. Például tudni kell, hogy mekkora helyiséghez mennyi idő kell. A szellőztetés csökkenti a kezelés hatékonyságát, de van olyan gép is, ami után nem kell szellőztetni.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35956) Elektrosokk válasza nubreed (#35857) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Mivel szinte alig tesztelünk ezért a hazai számokra nem igazán lehet alapozni szerintem... tehát a mi számainkból kiindulva bármilyen következtetés levonni .... Spanyolok pl napi 60000 tesztet végeznek.

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#35957) t72killer válasza idegen lény (#35955) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"van olyan gép is, ami után nem kell szellőztetni."

Ja, homeopátiás fogamzásgátló kategória lehet... Az ózon azzal fertőtlenít, hogy megfelelő koncentrációban kiöl minden élőt - a tüdő sejtjeinél jóval szívósabb vírusokat-bacikat. Ha a minimum hatásos koncentráció csak egy része is marad csak a levegőben, kiköpöd a tüdőd 2-3 lélegzetvétel után. Persze ki lehet találni valami "visszaszívó" - vagy inkább ózonkiszűrő alkalmatosságot a légtisztítók mintájára, amit az ózonozás után bekapcsol a kütyü, de ennél nekem jóval praktikusabbnak hangzik a kereszthuzat.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#35958) idegen lény válasza t72killer (#35957) üzenetére


idegen lény
őstag

"Az ózonos kezelésnél a kívánt hatás eléréséhez megfelelő ózonkoncentráció és behatási idő szükséges. Ezek méréséhez speciális műszerre van szükség amellyel Magyarországon csak a mi kollégáink rendelkeznek. A műszeres mérés nagyon fontos része az eljárásnak mert csak a megfelelő értékek biztosítják a kívánt eredmény elérését."

"Ezért FONTOS hogy ha az ózonos fertőtlenítő eljárást olyan berendezéssel végzik, amely nem rendelkezik ózon lebontó ciklussal, akkor a kezelést követően hosszabb-rövidebb szellőztetésre van szükség mielőtt a helyiséget használatba veszi, azonban vegye figyelembe, hogy a szellőztetés csökkenti a kezelés hatékonyságát is. Ezért mi kizárólag olyan berendezést használunk amely rendelkezik ózon lebontó (oxigénné alakító) ciklussal!" [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35959) perempe


perempe
addikt

[link] [link]
Az Ajax labdarúgójáról van szó, decemberben műtötték. On vagy off?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#35960) Sped válasza t72killer (#35923) üzenetére


Sped
aktív tag

De viselni kötelező, ennek így is meg lehet felelni. Orra felhúzva kényelmetlenebb, pláne egy szemüvegesnek.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#35961) fatal` válasza Sped (#35960) üzenetére


fatal`
titán

Egyrészt nem a maszk viselése kötelező, hanem a száj és az orr eltakarása. Másrészt pedig egyáltalán nem kényelmetlen szemüvegben. Sok a rinyálás sajnos, ennyi az egész.

Aki maszkban fullad annak pedig irány a pulmunológia, mert valami nincs rendben.

(#35962) t72killer válasza Sped (#35960) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Fail. A száj és orr eltakarása kötelező.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#35963) bigdady válasza Elektrosokk (#35956) üzenetére


bigdady
nagyúr

Elhunytakból lehet az fix

(#35964) Kékes525 válasza t72killer (#35957) üzenetére


Kékes525
félisten

Létezik ózonmérő, amivel pontosan lehet ellenőrizni a levegő ózon tartalmát. Enélkül nagyon nem szabad emberek által látogatott helységeket ózonnal fertőtleníteni. [ózonmérő]

Például:
[OZ-ONE Ózonmérő műszer]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35966) Drizzt


Drizzt
nagyúr

[link]

Ugy nez ki antitestet termelnek a 65 felettiek is a Moderna oltassal. Illetve oktober kornyeken mar varhatok phase 3 eredmenyek.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#35967) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

(#35968) radi8tor válasza szabi__memo (#35967) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Cseszhetjük az ilyen olcsóbb megoldásokat, ha a kórházak, stb PCR teszt eredménnyel engednek csak be. Azt kellene valahogyan kibekkelni, mert nagyon nem frankó 30000-et fizetni egy fizetős kezelés előtt csak azért hogy felvegyenek az osztályra. :W

⭐ Stella

(#35969) nubreed


nubreed
veterán

Van már mai friss magyar eset szám?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#35970) radi8tor válasza nubreed (#35969) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#35971) szabi__memo válasza nubreed (#35969) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Fertőzött vagy korrupciós ügy? :)

[ Módosította: radi8tor ]

(#35972) nubreed válasza szabi__memo (#35971) üzenetére


nubreed
veterán

:D
Ez jó volt.

Én most a fertőzöttre gondoltam. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#35973) bulikavagyok válasza nubreed (#35972) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nincs még friss adat. Ide kerül ki először.

(#35974) szabi__memo válasza bulikavagyok (#35973) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Még tárgyalják mennyit valljanak be ;)

(#35975) aprokaroka87 válasza bulikavagyok (#35973) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nagyjából 8:45 - 9:15 környékén szokott jönni a friss adat.

(#35976) nubreed válasza szabi__memo (#35974) üzenetére


nubreed
veterán

:DDD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#35977) bulikavagyok válasza szabi__memo (#35974) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Dehogyis! Azt már hétfőn letárgyalták. Egész hétre előre. ;]
Viccet félretéve amúgy nem az a baj, h estlegesen fals infók jutnak el hozzánk, hanem az, h alig vannak adatok, mivel alig tesztelnek.

[ Szerkesztve ]

(#35978) szabi__memo válasza bulikavagyok (#35977) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mondjuk sokkal több fals adattal sem lennénk előrébb ;]

(#35979) nubreed válasza bulikavagyok (#35977) üzenetére


nubreed
veterán

Éppen ezért teljesen orosz rulett bármilyen közösségbe is járni vagy pl. bejárni dolgozni munkahelyre. Akit csak lehetne én most is haza küldenék HO -ra.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#35980) Csatravi válasza idegen lény (#35958) üzenetére


Csatravi
senior tag

Mindenki megpróbálja eladni a termékét vagy szolgáltatását. A cég önreklámját olvashatod a cikkben.

(#35981) Z.É.T. válasza nubreed (#35969) üzenetére


Z.É.T.
őstag

91/0

[ Szerkesztve ]

(#35982) fatal` válasza nubreed (#35969) üzenetére


fatal`
titán

91

(#35983) radi8tor válasza Csatravi (#35980) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, és amit ők árulnak fixen felszerelhető időzítős verziót abban sincs ez a csoda ózon lebontó funkció. Milyen meglepő. :D

⭐ Stella

(#35984) nubreed válasza Z.É.T. (#35981) üzenetére


nubreed
veterán

Tegnap 73, ma 91. Megy ez határozottan felfelé. Ha ez elkövetkező napokban is határozottan növekszik, tehát holnap több lesz mint 91, holnap után még több, stb. akkor nem igazán lesz miről beszélni, szigorítások kellenek.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#35985) Csatravi válasza bulikavagyok (#35977) üzenetére


Csatravi
senior tag

"..nem az a baj, h estlegesen fals infók jutnak el hozzánk,.."
De bizony az nagy baj. Fals adattal megnyugvást okoz. A megnyugvás meg a belesz@rás előszobája.

(#35986) aprokaroka87 válasza nubreed (#35984) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szeptember től szerintem beáll a napi 100+ minimum.

(#35988) bulikavagyok válasza nubreed (#35979) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1. A héten már én is kezdem visszafogni magamat. Nem mintha nyáron annyira "laza" lettem volna.

Csatravi: Igazad van. :K

(#35989) radi8tor válasza bulikavagyok (#35988) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem csúszott be egyetlen fagylaltozás sem? ;)

⭐ Stella

(#35990) aprokaroka87 válasza nubreed (#35979) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak szerintem a magyar munkahelyek magy része nem home office kompatibilis :)

Úgyhogy erről sincs nagyon értelme beszélni.

(#35991) szabi__memo válasza aprokaroka87 (#35990) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pedig szinte az egész ország egy home office. Több szempontból is :)

(#35992) andor80 válasza szabi__memo (#35967) üzenetére


andor80
senior tag

Félek ha a vírus fizetne itthon akkor se tesztelnének ennél a szánnivaló minimálisabbnál minimálisabb számoknál..

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#35993) Parci válasza nubreed (#35984) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

abban lehet még reménykedni, hogy a nyári bulikák végével mégis visszaesik, mert ugyan behordtuk, de kifeküdjük. persze ehhez kell a kipcsak-csoda, de hát márciusban is lefejeltük a vírust, aztán kétszer bordán rúgtuk, martens bakival.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35994) Rive válasza aprokaroka87 (#35990) üzenetére


Rive
veterán

Csak szerintem a magyar munkahelyek magy része nem home office kompatibilis :)

Ugyanaz a kaliber mint a nemszázas maszk meg a lázmérés. Nem százas megoldás, de csökkenti az effektív R-t, tehát érdemes (lenne) meglépni.

Minél többen vannak HO-n, annál kevesebb ember tömegközlekedik, kevesebben vannak az utcán, kevesebb a fertőzés esélye a munkahelyeken => a kiterjedt HO azokat is védi, akik nincsenek HO-n.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#35995) Csatravi válasza radi8tor (#35983) üzenetére


Csatravi
senior tag

Ez a készülék amúgy is a vicc kategória hisz a teljesítménye mg/h.

[ Szerkesztve ]

(#35996) bulikavagyok válasza radi8tor (#35989) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem fagyizhatok, candida diétán vagyok április óta. Amúgy becsúszott pár (magamhoz képest lightos) szabadtéri buli, illetve utazgattam is egy keveset, de a tavaly nyárhoz képest az idei így is "tragikusra" sikerült. Tudom, h hiú ábránd, de nagyon remélem, h jövő nyárra elfelejtjük ezt az egész sz**ságot.

[ Szerkesztve ]

(#35997) nubreed válasza Rive (#35994) üzenetére


nubreed
veterán

+1

Ennyi. Ha márciusban meg lehetett lépni, most is meg lehet. Csak önmagában ettől nem áll le az élet meg a gazdaság.

#35996:
Én jövő nyáron a palermói tengerparton akarom süttetni a hasam, ez idén nem jött össze ismert okok miatt, de remélem jövőre igen.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#35998) Csatravi válasza Parci (#35993) üzenetére


Csatravi
senior tag

"abban lehet még reménykedni, hogy a nyári bulikák végével mégis visszaesik."
A bulizósok legnagyobb része most nem a buliban hanem az iskolában fog összejönni.

(#35999) szabi__memo válasza nubreed (#35997) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A gazdaság biztos nem, pont az lenne a lényege hogy ugyanúgy dolgozik az ember, csak nem jár be a munkahelyre

(#36000) radi8tor válasza bulikavagyok (#35996) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azzal valóban nehéz. Én 3 hónapig csináltam sikeresen (vagy nem tudom mert előtte nem teszteltem csak utána). Kitartás!

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.