Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34401) Ezekiell válasza pjen (#34400) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ki kérte, hogy mindig mindenki hordjon maszkot?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#34402) Alex91 válasza Ezekiell (#34401) üzenetére


Alex91
félisten

Majd fogjak :D!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#34403) pjen válasza Ezekiell (#34401) üzenetére


pjen
félisten

Akkor miről beszélünk?Gyerek elmeg, suliba játszótérre,hazaviszi a vírust.Másnap az apja elviszi dolgozni.Műszak végén a fűrdőben szétosztja.És írhatnék még példákat.Nem mindenki fehér galléros.

[ Szerkesztve ]

(#34404) Micsurin válasza pjen (#34400) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha 5 en vannak egy szobában és 4 felveszi a maszkot már védett közel az egész szoba :U .

Mondhatok villamost is, 27ből 25 felveszi...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34405) Lauda válasza Micsurin (#34404) üzenetére


Lauda
félisten

Ha azt vesszük alapul, hogy a maszk a többi embert védi nem a viselőjét, akkor csak abban az esetben védett az egész szoba, vagy a villamoson utazók, ha az aki nem visel maszkot, nem fertőző/aki fertőző azon van maszk. Különben nem sokat ér az egész.

(#34406) t72killer válasza aprokaroka87 (#34397) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tesztelünk egyáltalán napi 1000et:F?

#34393: "A mellettünk lévő szigeten, Japánban" - hmm, kicsit föcináciskodnék, Japán nem egy sziget, hanem 6'852:P

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#34407) aprokaroka87 válasza t72killer (#34406) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha lenne napi 1000 teszt, és abból 900 negatív lenne úgy átlag, akkor a lakosság többi része lehet megnyugszik hogy ők nem fertözöttek :)

(#34408) Micsurin válasza Lauda (#34405) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem sima orvosira gondolok azt marhára nem venném fel. Direkt rendeltünk anno mi speciel egy valag betétet a szelepes maszkokhoz. Aztán arra mehet az orvosi még attól függően merre vagy hova kell bemennünk és miért.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34409) Ezekiell válasza pjen (#34403) üzenetére


Ezekiell
veterán

Tegyük fel, hogy elfogadom a légből kapott képzelt példádat. Éppen ezért fontos, hogy zárt helyen, tömegben, tömegközlekedésen mindenki viseljen, mert vannak emberek a példád szerint, akik nem mindig tudnak, és fertőzöttek lehetnek. És ez nem "mindig mindenki". Ez "zárt helyen, tömegben, tömegközlekedésen mindenki aki csak fizikailag tud".
Ezen az elven alapul a védőoltások által okozott nyájimmunitás is. Nem valami új concept...

A maszkviselés célja nem az, hogy megszüntesse a járványt, hanem hogy kezelhető mértékűre tompítsa, illetve megakadályozzon hirtelen nagy kitöréseket. Jó lenne ezt megérteni így augusztusban már :D

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#34410) Kékes525 válasza pjen (#34400) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha legyintenek az emberek és nem hordják, vagy nem szabályosan, akkor bizony lefog állni az élet, akár akarják ezt, akár nem. Mit nem lehet ezen érteni, azt nem tudom. Attól, hogy homokba dugják az emberek a fejüket, attól még itt a járvány. Hordani kell a maszkot, távolságot tartani, rendszeresen kezet mosni, tesztelni és kontakt kutatást végezni, a határokat lezárni a sárga és a piros országok felé, felől. Ha ez nincs, akkor az élet le fog állni, ha tetszik ez az embereknek, ha nem, akkor is.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#34411) aprokaroka87 válasza Ezekiell (#34409) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha a lakosság 2/3 telibe tojja, akkor igazából erről felesleges is beszélni.

Az a baj hogy a kevés fertőzés szám simán hathat visszafelé is.

Azaz egy idő után mindenki le tojja majd.
Meg ha azt olvassák a napi stat-ban, hogy tőlük 150,240, 270km-re találtak egy-egy fertözötett, akkor úgy vannak vele hogy messze vannak, velük ugysem találkoztam....

Az emberi ész már csak ilyen...

(#34412) Ezekiell válasza aprokaroka87 (#34411) üzenetére


Ezekiell
veterán

Persze. Amíg nincs baj, addig nincs baj. Amikor meg baj lesz.. na akkor ugyanúgy nem fognak maszkot hordani/távolságtartani, és akkor baj lesz :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#34413) pjen válasza Kékes525 (#34410) üzenetére


pjen
félisten

Csak egyet olvass vissza.
34409:Ha szerinted légből kapott képzelt példa még sosem dolgoztál egy több száz fős gyárban ahol konkrétan olajos,koszos,büdös leszel.

[ Szerkesztve ]

(#34414) S e t h válasza pjen (#34400) üzenetére


S e t h
nagyúr

El kéne fogadni, hogy életünk része marad.
Aki azt hiszi, hogy mostantól mindig mindenki maszkot fog hordani, az nem ezen a bolygón él.
Amíg ez a fogyasztói szemlélet uralja ezt a sárgolyót, addig ott lesz mindenütt ez a 7-8 milliárd ember, nem ül el a seggén és a vírus, nos, az köszöni ezt szépen.
A flóra és fauna nemkülönben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#34415) pjen válasza S e t h (#34414) üzenetére


pjen
félisten

Így van,elég sokan vagyunk ahhoz,hogy legyenek túlélőkl.Pestisbe,maláriába,leprába se hal meg mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#34416) Rage47 válasza Ezekiell (#34409) üzenetére


Rage47
veterán

naponta kell magyarázni ezt (nem konkrétan erre a topikra gondolok), már fárasztó, komolyan

(#34417) Ezekiell válasza pjen (#34415) üzenetére


Ezekiell
veterán

Meg agyhalálba se, elég sokan hordják ki lábon.... :) (no offense)

Mindegy, fárasztó hogy folyamat magyarázni kell a maszkhordás fontosságát. Aki nem értette meg eddig, azon nem lehet segíteni.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#34418) Di Natale válasza andor80 (#34385) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Hülye gócpont! :((

(#34419) attiati


attiati
veterán

hol vannak egyébként azok a nagyon hatékony, nagyon olcsó és nagyon gyorsan vírust kimutató tesztek?

1-2 hónapja volt róla hír

ausztrál: [link]
brit: [link]

(#34421) t72killer válasza bulikavagyok (#34420) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az ilyen baromtól kell egy évig mindenféle EÜ ellátást megtagadni +egy intenzív ellátás árát kiszámlázni neki.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#34422) Kékes525 válasza pjen (#34413) üzenetére


Kékes525
félisten

Arra célzol, hogy vannak olyan helyzetek, hogy nem lehet betartani? Vannak, de ha csökkentjük ennek a lehetőségét, akkor már csökken a vírus esélye is. Azt kell megérteni, hogy nincs más út. Lehet hivatkozni arra, hogy különböző okok miatt nagyon nehéz betartani, sőt akár lehetetlen is, de ez a vírust nem érdekli és ha elkezd tarolni, akkor az iskolát és a gyárat is be fogják zárni, ahol a fertőzés elindult. Választanunk kell, ezt akarjuk, vagy betartjuk azokat a vírus ellenes lépéseket, amiket írtam. Nincs más út. Vagy védekezünk rendesen, vagy ismét leáll az élet.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#34423) Kékes525 válasza bulikavagyok (#34420) üzenetére


Kékes525
félisten

Az EMBER rövidlátó, buta, önző és semmiből sem tanul. A történelem ezt mutatja. Hamarosan beköszön a Mad Max kor. Elpusztítjuk a környezetünket, nem készülünk fel a ránk leskelődő veszélyekre, ész nélkül szaporodunk, fegyverkezünk, csak a habzsolás, a minél nagyobb haszon rövid távra, a természet és a másik ember kizsákmányolása. Ez folyik rendíthetetlenül.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#34424) Alex91


Alex91
félisten

[link] , nem könnyű kivergodni belőle...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#34425) Corleone33 válasza Kékes525 (#34410) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Végre valaki kimondja

Köszönöm :R

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#34426) Csatravi válasza Kékes525 (#34423) üzenetére


Csatravi
senior tag

Szóról szóra ez a véleményem nekem is.

(#34427) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Vasarnap utaztunk Felesegemmel es harom Gyerkocunkkel (5, 7, 9 evesek).

Nem akartunk iden nyaralni, szo szerint sajnos igy alakult.
630-kor szalltunk buszra, 725-re ertunk ki a Keletibe. A buszon es a villamoson talan picit tobb mint az utasok fele hordott maszkot, a metropotlon viszont szinte mindenki, akiket en lattam, azok kozul csak ketten nem. Volt kozottuk, aki a buszon meg nem viselte, a metropotlon mar igen es volt, aki velunk szallt at a potlorol a villamosra es mig elobbin rajta volt a maszk, utobbim mar nem...

730-kor, elsokent szalltunk a vonatra, senki nem.volt meg rajtunk kivul. 800-kor indultunk, 1158-kor szalltunk le. A kozel negy ora alatt vegig maszk volt rajtunk, ha epp senki mas nem volt a kocsiban, a Gyerekek az orrukrol lehuztak.
Oke, azt elismerem, mig kekszet ettek, ittak, ittunk, mi is levettuk pillanatokra, de kozel-tavol nem volt senki.

Volt, aki be akart jonni a kocsinkba es mikor latta hogy "be vagyunk oltozve", visszafordult. Volt, aki maszk nelkul beult, de - szerintem - annyira kenyelmetlenul erezte magat kozottunk, hogy ket perc mulva elokereste a maszkjat :)

Leszallaskor vettuk eszre, hogy a masik kocsiban senkin sem volt maszk. Senkin.
Meg "nevettem" is a dolgon, hogy lam regen dohanyzo-nem dohanyzo, most "maszkos" - "nem maszkos" kocsik vannak.

Bevallaltuk a vasarnap hajnali kelest, koran indultunk, hogy ne a legnagyobb melegben es tomegben utazzunk. A Gyerekeink ot es fel ora alatt addig vettek le a maszkjukat, mig a villamostol a vonatig elsetaltunk es megettek a reggelijuket, illetve az uton, mig majszoltak par szem kekszet es ittak. bkv-zas utan (reggeli elott) es mosdo utan kezfertotlenitettunk. Nem parasak vagyunk, csak probal(t)unk odafigyelni masokra is, magunkra is.

Az oteves fiam mondta a multkor, hogy utalja a maszkot. Annyit valaszoltam neki, hogy en is, ahogy mindenki. De caak igy lehet utazni, boltba menni, feltetel a viselese, kotelezo, pont. Azota nem mondta, megertette.
Mas kerdes, hogy O meg eleg hangosan szokta megkerdezni, a bacsin/nenin miert nincs maszk? :)

Elnezest a hosszura nyult kommentert, csak ra akartam mutatni, ha a Gyerekeim kepesek orakig maszkban lenni, szamomra erthetetlen, masok miert nem.
Sokat valtozott persze az eletmodunk, hetente egyszer jarok boltba, van hogy kethetente. Mar nem jarok boltba csak az akciok kedveert. Inkabb a kornyeken jarkalunk, setalunk es csak ritkan tomegkozlekedunk. Alkalmazkod(t)unk a jelen helyzethez, relative racionalis keretek kozott, szamitunk ra hogy elobb-utobb elkapjuk, de igyekszunk csokkenteni a valoszinuseget ahol es ahogy lehet, es az sem mindegy, ha elkapjuk, hany embertarsunknak adjuk tovabb.

Mult heten meglatogattam videki Nagymamamat, 25 km-t tekertem uttalan-utakon, hol a Pesti uton, hol pl. egy kozel ket km hosszu dulon at, ahonnan azt hittem, nem keveredek ki elve :D fel eve nem talalkoztunk, 83 eves, nem nagyon erti a virus dolgot, de elfogadta, hogy nincs oleles, puszi, masfe meter tavolsag. Be sem mentunk a hazba, mig kimentunk a kiskertbe hagymaert, maszkot vettem. Pedig szivem szerint ossze-vissza olegettem es puszilagattam volna, mert nagyon szeretem es nagyon beteg, nem tudom, hanyszor talalkozhatunk meg az eletben. De ha csak 0,01% esely van/volt ra, hogy ott es akkor epp fertozo legyek, az szamara egyet jelentene a halalos itelettel.

Na tenyleg tul sokat beszeltem (es keveset mondtam :B ), elnezest es jo egeszseget mindenkinek!

(#34428) Csatravi válasza pjen (#34415) üzenetére


Csatravi
senior tag

Nem kell ahhoz semmiféle kórság, hogy az emberiségnek annyi legyen. Elég hozzá maga az ember.

(#34429) radi8tor válasza Peterhappy (#34427) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Leszallaskor vettuk eszre, hogy a masik kocsiban senkin sem volt maszk. Senkin.
Meg "nevettem" is a dolgon, hogy lam regen dohanyzo-nem dohanyzo, most "maszkos" - "nem maszkos" kocsik vannak.

Ez jó :C
Mármint nem a valóság, hanem a hasonlat.

⭐ Stella

(#34430) Cyrin válasza Kékes525 (#34410) üzenetére


Cyrin
addikt

hétvégén voltam egy boltban egy bevásárlóközpontban, és jött be egy idősebb nő, szóltak neki, hogy maszkot fel, ott hőbörgött, hogy minek mert ő nem beteg...szerencséjére nem voltam közel hozzá...honnan tudhataja hogy nem beteg? meg ez a szabály a boltban, ugyanolyan szabály, mint hogy kosarat kell vegyen, vagy ki kell fizesse a végén az árút...

(#34431) pjen válasza Kékes525 (#34410) üzenetére


pjen
félisten

Az a baj,hogy a színeket nem a járvány,hanem a politikai,gazdasági érdekek határozzák meg.Hogy lejetnek a németek zöldek napi ezer fertőzöttel.Vagy az olaszok,franciák.
34428 Csatravi:Ebben egyetértünk.Ahhoz,hogy ez minél később következzen be időnként jól jön egy ilyen járvány.

[ Szerkesztve ]

(#34432) Ricardo válasza Peterhappy (#34427) üzenetére


Ricardo
félisten

"Mas kerdes, hogy O meg eleg hangosan szokta megkerdezni, a bacsin/nenin miert nincs maszk? "
Ilyenkor el lehet neki magyarázni Hogy a bácsi/ néni saját döntése hogy kockáztatja a saját egészségét. Ő bevállalja hogy ha úgy adódik bevállal egy szörnyű betegséget, de én féltelek, és nem szeretném ha beteg lennél. a bácsi/néni meg nem tud/akar belegondolni, hogy mit kockáztat, de ha nincs szerencséje, akkor a lélegeztető gépen lesz ideje átgondolni hol rontotta el.

Ha ennyire nem akarsz belemenni akkor a másik vonalat kell megfogni.
Azért nincs rajta maszk, mert túlsok a pénze amit szeretne odaadni a rendőrnek, ha véletlenül összefutnak.

(#34433) pjen válasza Ricardo (#34432) üzenetére


pjen
félisten

Ez jó ötlet,hiszen a rendőrön sincs mindíg maszk,lehet nincs rá pénze.

(#34434) Peterhappy válasza Ricardo (#34432) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mondjuk azzal epp mas egeszseget kockaztatja, nem a sajatjat.
Nem vagyok ennyire radikalis, plane nem bkv-n. Nem szokasom indirekt modon masoknak beszolni.
A Sracok tudjak, hogy egyeni dontes a hordas, mi hordjuk, ezt latjak tolunk, ilyenkor csak annyit szoktam mondani, a bacsi/neni ugy dontott nem vesz maszkot, esetleg hozzateszem, "mi ettol meg hordjuk, nem vesszuk le".

Lattam mar utast, aki leuvoltotte a masik fejet, sajnos (?) en nem vagyok ilyen kiallasu.

(#34435) Alex91 válasza Cyrin (#34430) üzenetére


Alex91
félisten

meg ez a szabály a boltban, ugyanolyan szabály, mint hogy kosarat kell vegyen, vagy ki kell fizesse a végén az árút...

Ebben teljesen igazad van. A KRESZ-t is be kell tartani, mekkora kaosz lenne, ha mindenki menne a maga feje utan...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#34436) Corleone33 válasza Peterhappy (#34427) üzenetére


Corleone33
aktív tag

hogy miért nem hordanak sokan maszkot?

-mert "nekik jogaik vannak"
-mert "a facebook meg szomszéd Terka néni a piacról is megmondta hogy mikrocsip van a maszkban meg különben is mindez egy nagy összeesküvés elmélet"
-mert "a vírus kamu és csak egy egyszerű nátha"
-mert csak, mert ő szarik bele
-insert miegyéb kifogás amit az emberek felhoznak

Hogy a régi MédiaUniós szlogent idézzem: "Kifogás mindig akad"

Én még mindig azt szorgalmazom hogy ezt szigorúbban kéne ellenőrizni és kíméletlenül büntetni azokat akik nem tartják be a maszkhordási szabályt pl tömegközlekedési eszközökön. Nem lenne népszerű, de kb garantálom, ha minden egyes szabálysértéskor 30-50 ezres bírságokat osztogatnának, hamar meggondolnák hogy érdemes-e csakazértis szembemenni egy olyan szimpla kéréssel hogy hordd azt a nyomorult maszkot.

Ált nem vagyok a "kikényszerítés" híve de ha felnőtt emberekre nem hat a szép szó...

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#34437) Csatravi válasza Ricardo (#34432) üzenetére


Csatravi
senior tag

"...a bácsi/ néni saját döntése hogy kockáztatja a saját egészségét."
Az a baj, hogy négy hónap után még mindig ott tartunk, hogy az emberek többsége nem tudja hogy miért kellene hordani azt a qrva maszkot.

(#34438) pjen válasza Corleone33 (#34436) üzenetére


pjen
félisten

És nincs így?A francáknál több mint 800 fertőzött egy nap alatt,mégis zöld.Kifogás mindíg akad.

(#34439) radi8tor válasza Corleone33 (#34436) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha az emberek látják, hogy semmi szankció nincs miatta akkor így fognak cselekedni.
Ha tényleg minden nagyobb BKK megállóban állna egy rendőr csekkekkel és osztogatná azoknak akik maszk nélkül mennek fel a buszra hidd el mindenkin lenne maszk. A pénztárca nagy úr.

Ugyanakkor a másik tábort is meg kellene érteni: aki szabályosan hordja az egyszer használatos sebészi maszkot az nagy költségekbe veri magát.

⭐ Stella

(#34440) Corleone33 válasza pjen (#34438) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Én most nem a színekről beszélek, az országok színezése az egy teljesen külön sztori.

Én arról beszélek jelenleg hogy egyéni szinten hogyan lehetne betartatni a maszkhordást

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#34441) Corleone33 válasza radi8tor (#34439) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Igen, itt a kulcsszó, hogy jelenleg max szóban van betartva a szabály de gyakorlatban kb semennyire sincs.

Már az kisebbik rossz ha ugyanazt a maszkot hordja folyton, de legalább van az arcán valami. Értelemszerűen nem várom el egyszerű állampolgárként hogy mindenki ffp3-as maszkban rohangáljon, de azt igen hogy legalább annyira legyen tekintettel másokra, hogy a maszkhordási szabályt betartja, mégha azt sállal is teszi.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#34442) Csatravi válasza Corleone33 (#34436) üzenetére


Csatravi
senior tag

1-2 hét alatt az emberek többségét rá lehetne szoktatni a maszk hordására (helyes viselésére)
Csak minden településen ki kéne osztani pár darab 50-100 ezer forintos büntetést és ezt a hírekben, helyi újságokban, szórólapokon közzé tenni hogy ennyi és ennyi embert büntettek meg ilyen olyan összegre. A visszaesők büntetését meg duplázni. Majd egyből hordanák a maszkot.

(#34444) Corleone33 válasza Csatravi (#34442) üzenetére


Corleone33
aktív tag

így van.

Elkeserítő dolog, de járvány terén még az is kisebbik rossz ha ki kell kényszeríteni a maszkhordást semmint ha rájuk bízzuk.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#34445) Ricardo válasza Csatravi (#34437) üzenetére


Ricardo
félisten

Tudom, megy a mantra hogy a vírust úgysem fogja meg. Hiába próbálod elmondani, hogy nem az a dolga, hanem a távozó nedvek felfogása, amin utazik a vírus, és arra tökéletes. Ez túl összetett sok embernek.

(#34446) Csatravi válasza radi8tor (#34439) üzenetére


Csatravi
senior tag

Ugyanakkor a másik tábort is meg kellene érteni: aki szabályosan hordja az egyszer használatos sebészi maszkot az nagy költségekbe veri magát
Legyen esze és vegyen többször használatos szövet maszkot.

(#34447) radi8tor válasza Csatravi (#34446) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az mitől lesz jobb? Tisztítani kell, stb.

⭐ Stella

(#34448) Csatravi válasza Corleone33 (#34444) üzenetére


Csatravi
senior tag

Ez olyan mint a trafipax. Amint híre megy abban a pillanatban betartják a sebességhatárokat.

(#34449) Corleone33 válasza radi8tor (#34447) üzenetére


Corleone33
aktív tag

kevésbé árt vs ha nem hordana semmit.

Ideális maszk természetesen nem ez, de az már ki lett vesézve párszor hogy az meg miért nincsen mindenkinek.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#34450) S e t h válasza Corleone33 (#34436) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amíg az ország első embere úgy palorázza végig Európát, hogy még véletlenül se készülhessen róla olyan fotó, hogy maszkot visel, akkor mit várhatunk a rajongóitól?
Példamutatás, ugye?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.