Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34077) pw12345 válasza Sped (#34042) üzenetére


pw12345
aktív tag

Tudom, nem szabad elpocsékolni a luftot, ha, amúgy is fújtatsz a kondi után (esetleg a covidtól), azt ki kell használni, a megfelelő nikotin szint fenntartására. :K Volt ismerősöm (Isten nyugosztalja), már a fél tüdejét kivették, mindig lépcsőzött egy dekkel a szájában, hogy könnyebben le tudja szívni. Úgy sípolt, mint egy gőzös.:DDD

#34006) Kékes525
1Ezt én is tudom, de, attól még szűrhetők lennének vele a frissen fertőzöttek.

2Nem ez volt a kérdés (én nem szedem), hanem, hogy a 4 hónapos konteók óta változott-e valami az ACE2 blokkolók hatásait illetően.
Ha kiirtja az ACE2-t leviszem a vérnyomásom vákuumba. :DDD

3Már, hogy nem árt? Amúgy is egy gyenge szemét, akkor már Algopyrin.

4Asztmásokra nem ez látszik a halálozásokból, elvileg a szedett gyógyszereik miatt. A cukrosokra gondolom az immun gyengeségük miatt káros (bár a mai napig nem fogom fel, hogy egy immun gyenge,
covid által lerombolt immunrendszerű embert, hogy visz el a citokin vihar, nyilván felszívja magát a T sejt állomány a semmiből, mint a dothrakiak... :U ), szívbetegek nem kérdés, tüdőbetegeknél megint, attól függ mit szed, meg milyen tüdő beteg. Mert ha eldohányozta az ACE2-est a tüdejéből, "éhen döglik" benne a vírus.

5Nyilván nem kezelném vele magam már félholtan, de az tök király, hogy, amivel kezelhetném magam az első szakaszban (vírusölő szerek),
patikában nem kaphatók (ellentétben olyan szerekkel, amivel a fél házat el tudnám tenni láb alól és nem vényköteles), vagy nem írják ki, amivel meg fél lábbal a sírban a 3. fázisban úgy sem tudnám magam kezelni az kapható, de minek. Röhej. :((

6Mondom én, NSAIDot kell szedni két pofára, ártani nem használ, legfeljebb elvérzek. Főleg, hogy kapható.
sazEvitamin :F Elvileg vér higító.

Kösz, majd ránézek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.