Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33701) Csatravi válasza Ajándékok (#33698) üzenetére


Csatravi
senior tag

Hát ne idd gyorsan :)
Senki sem mondta, hogy 1 óra alatt igyál meg 3-4 liter vizet. Nem vagy te teve. Attól meg nem lesz bajod ha napi 3-4 liter vizet megiszol.

(#33703) t72killer válasza Csatravi (#33702) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Érdemben csak úgy lehet tesztelni/kijelenteni valamiről, hogy 10% a hatékonysága, ha kipróbálsz párszáz db-ot :))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#33704) Parci válasza Ajándékok (#33698) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát nem könnyíted meg a gépelést számomra. 4-5 liter víz egy nap alatt, egyenletesen elosztva.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#33705) lacos001


lacos001
senior tag

Olvasgatok, olvasgatok itt-ott...
[O'Sullivan: A sznúker lett a kísérleti patkány]
"A sheffieldi sznúker-vb lesz az első olyan angliai sportrendezvény, amit teremben tartanak nézők előtt. A tervek szerint 300-300 néző előtt zajlanak majd a párharcok. A nézőknek a Crucible színház közelében kötelező maszkot viselniük, de amint elfoglalták a helyüket, levehetik azt. A szurkolókat úgynevezett buborékokban kezelik, együtt maximum négyen ülhetnek, de csak akkor, ha egy, legfeljebb két háztartásból érkeznek."

Na erről a sok baromságról irtam múltkor...

Anyósom megy majd Apostol koncertre, mert azt lehet...Ugye ülni fognak, bár ki tudja mennyien.... :DD
Istenem....Én meg a gyerekemmel bújkálni vagyok kénytelen, ne legyünk emberek közelében. hol itt németországban, hol átmegyünk Svájcba vagy a Franciákhoz....Jobb is igy.

[ Szerkesztve ]

(#33706) lm83


lm83
őstag

Megyünk családdal Balatonra vonattal,
Mi maszkban, megszoktuk ebbe kell dolgozni az üzletben egész nap, de azért ilyen melegben nem valami jó érzés...
Tele a kocsi fiatalokkal, maszk hébe hóba orr alatt...
Én meg azon aggódtam Pestről viszem majd ezt haza...
Mikor hónapok óta nem voltam ennyi maszk nélküli emberrel össze zárva...

(#33707) Rive válasza Ajándékok (#33693) üzenetére


Rive
veterán

Ezek után, bocsáss meg, de nem bízom az orvosokban és minden információnak magam is megpróbálok utánajárni.

Akkor gondolom nem baj ha szólok, hogy a nem megfelelően szedett véralvadásgátló ~ ugyanolyan kaliberben képes galibát okozni, mint a legdurvább covid. Csak épp amazzal szemben nincs ott (illetve más hangsúllyal szerepel) a 'talán'. Ezen a vonalon simán kinyírhatod magad.

Ha van egy csöpp eszed, akkor nem mégy tovább annál, hogy a (majdani) orvosodnak megemlíted, hogy van nálad egy nyomtatott tanulmány a véralvadásgátlás és a covid kapcsolatáról.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#33708) Rive válasza Rive (#33707) üzenetére


Rive
veterán

Ja, és amúgy közben ez járjon a fejedben:

Főleg az utolsó harmad... ;]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#33709) Rage47


Rage47
veterán

Szlávik ma arról beszélt az ATV-ben, hogy maszkot kéne hordani stb. erre rokonom bekerült vidéki kórházba tegnap és senkin nem volt maszk, egy dokin volt, de az is levette a maszkot, mikor beszélt. Nonszensz ami itt megy, én csodálkozom, hogy nincs nagyobb katasztrófa. Azt sem csodálom, hogy az emberek nem hordják a maszkot meg "nincs vírus, ez csak influenza".

(#33710) Ispy válasza Rage47 (#33709) üzenetére


Ispy
veterán

Római parton ma este minden fullon, a38 fullon, maszk senkin, szóval lesz itt még szopóroller.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#33711) radi8tor válasza Ispy (#33710) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hogy merészelsz a Rómain lófrálni az apokalipszis árnyékában?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#33712) idegen lény válasza Ajándékok (#33686) üzenetére


idegen lény
őstag

Meglepő, de eddig úgy tűnik, hogy a közönséges ACC a leghatásosabb. Csak sokkal nagyobb mennyiség kell hozzá, és csak akkor van értelme szedni, amikor már biztosan elkaptuk a vírust. Ha egy teljesen ártalmatlan dolgot keresel megelőzésre, akkor kovaföld. A kovaföld megannyi jó tulajdonsága közül a legjelentősebb az emésztőrendszer tisztítása, mert kiűzi a parazitákat, vírusokat, baktériumokat és mérgeket, amelyek az emésztőrendszerhez tapadnak. A puha por valójában pici hengerekből áll, amik nagyon erős negatív töltése bevonzza a mindig pozitív töltésű kórokozókat, és az ürülésig csapdában tartja őket. Csapdába ejti a vírusokat, és kivezeti őket a szervezetből. Most csak azért hagytam abba a szedését, mert probiotikumokat szedek, és attól tartok, hogy a hasznos baktériumokat is kiviszi. Vagy ezüst-kolloid. Az ezüst-kolloid elpusztítja a vírusokat. Az aszpirint felejtsd el, ha kedves az életed! Az egészséges vesék csak negyed liter folyadékot képesek feldolgozni egy óra alatt, úgyhogy felesleges többet inni, mert a felesleg úgyis kiürül. De természetesen a legfontosabb az immunerősítés, amit a legcélszerűbb nagy dózisú vitaminokkal és ásványi anyagokkal elérni. Ebben egyetértek Lenkei doktorral: [link]

Ti nem tapasztaltatok mostanában gyakoribb hasmenéses panaszokat a környezetetekben? Mert már egymás után több kollégám sem tudott bejönni miatta napokig, úgyhogy elég súlyosnak tűnik, valószínűleg vírus. Ez ugyebár a korona egyik jellemző tünete. 24 órában együtt vagyunk egy viszonylag szűk helyen, a maszk nyilván felejtős, mert nem lenne értelme. Kezet is szoktunk fogni. Mi végigdolgoztuk az egész járványidőszakot. Elég sok idegennel is találkozunk, akik szintén nem nagyon viselnek maszkot. Mostanáig senkinek sem volt semmi baja. De ez már több, mint gyanús. Először engem kaphatott el, de egy nap alatt túl voltam rajta, szerencsére aznap nem kellett bemennem. Ezt a nagy dózisú vitaminoknak tulajdonítom, amiket évek óta szedek járványtól függetlenül. A jelenleg otthon lábadozó két kollégám viszont nem szed semmit, nem is úszták meg ilyen könnyen. Pedig az egyik még természetgyógyász is, meg judós, keménykötésű sportember, de ő csak a maga termesztette gyümölcsöket, zöldségeket eszi, szerinte az is elég. Hát nagyon úgy tűnik, hogy nem. Na ezért hiszek én Lenkei doktornak. Húsz éve nem voltam betegállományban, pedig nem sportolok semmit.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#33713) Meggyi001 válasza radi8tor (#33711) üzenetére

:DDD:DDD:DDD

https://gamergep.hu/

(#33714) Ispy válasza radi8tor (#33711) üzenetére


Ispy
veterán

Ha az asszony menni akar, nincs mese, világjárvány ide vagy oda.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#33715) Asbee válasza Ispy (#33714) üzenetére


Asbee
veterán

Maszkot azért felvettétek kint?

(#33716) bigdady válasza Rage47 (#33709) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mert olvassák a neten hogy 17m fertőzött volt eddig csak az égsz világon és abból is 10m meggyógyult. És a halottak száma meg a világ 7mrd hoz képest elenyésző és az is főleg idős vagy beteg jellemzően és ezért nem veszik komolyan.
Vagy mert a sajtó túlzásba viszi és ilyeneket ír hogy 1 hónapja nem volt ennyi új rekord számú megbetegedés mint ma (20fő...) stb
Meg mert pl nagyobb gondjuk is van mint ez stb

[ Szerkesztve ]

(#33717) bigdady


bigdady
nagyúr

Ismerős egy hete jött haza Erdélyből majd közöltek vele nem jönnek ki tesztet csinálni mert sokan várnak így mire ideérnének lejár a karantén szóval maradjon otthon és kész :DDD

(#33718) Polllen válasza LK (#33675) üzenetére


Polllen
nagyúr

Érhető részedről. Sajnos nagyon sok olyan ember él itthon, aki nem képes az empátiára.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#33719) Kékes525 válasza Rive (#33708) üzenetére


Kékes525
félisten

:C :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33720) Kékes525 válasza idegen lény (#33712) üzenetére


Kékes525
félisten

Csak öngyógyítást ne! Ha nem vagy szakember nagyon nem ajánlott a betegségeknél az öngyógyítás. Nincs meg a képzettséged hozzá. A vény nélküli gyógyszerek, táplálék kiegészítők is okozhatnak nagyon súlyos problémákat, akár halált is. Egyrészt váratlan kölcsönhatás miatt, másrészt dózis (adag) kérdése az egész. A közönséges konyhasó is halálos méreg nagy dózisban!

" De természetesen a legfontosabb az immunerősítés, amit a legcélszerűbb nagy dózisú vitaminokkal és ásványi anyagokkal elérni"

Nincs célzott immunerősítés! Egyedül az egészséges életmód az, ami erősíti az immunrendszert is! Hangsúly az "is"-en van. Az egészséges életmód 3 eleme:

1. Egészséges táplálkozás
2. Aktív, sporttal kiegészített életmód
3. Mentálhigiéné

Mindegyik szükséges, de csak együtt elégséges feltétele az egészséges életmódnak.

Senki ne higgye azt, hogy ha bekap egy vitamin tablettát, akkor már védi az immunrendszerét. Az egészség eléréséhez sincs királyi út!

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33721) Cyrin


Cyrin
addikt

szegedi klinika update:
kötelező a maszk, a bejövő betegeket kikérdezik, lázat mérnek, és csak így mehetnek be. állítólag 2 hónapja előírás csak most sikerült bevezetni...
az orvosok, beteghordók takarítók zömén nincs maszk, őket szűrik sztem hetente, de osztályfüggő - gyengült immunrendszerrel foglalkozó osztályokon mindenki hordja

Szerdán voltam úszni kültéri medencék, iszonyat mennyiségű ember, egymást érik az élménymedencében, külföldi nem nagyon van, a szerb partizánok megszűntek.

(#33723) Ricardo válasza p76 (#33722) üzenetére


Ricardo
félisten

:DDD Az hogy mennyire kap benne levegőt másodlagos. Okos. :N

(#33724) Kékes525 válasza p76 (#33722) üzenetére


Kékes525
félisten

Tökéletes védelem, ha teljesen zárt. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33725) Kékes525 válasza Cyrin (#33721) üzenetére


Kékes525
félisten

"az orvosok, beteghordók takarítók zömén nincs maszk, őket szűrik sztem hetente, "

A szűrés ellenére kellene, mert a szűrés nem garancia arra, hogy nem fertőződött e meg. Két szűrés között bőven van lehetősége megfertőződnie és tovább adnia a vírust.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33726) Alex91


Alex91
félisten

[link] , azert durva, hogy 58 millioba kerult!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33727) Ringman válasza Alex91 (#33726) üzenetére


Ringman
nagyúr

filléres tétel igazából, gondolom beleszámoltak a költségbe mindent.

(#33728) Ezekiell válasza Alex91 (#33726) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az 58 milliót megérti az ember, hogy sok pénz és hápog, de amikor milliárdokat költenek a semmire, akkor csak húzzuk a vállunkat, mert fel se fogjuk, az mennyi.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#33729) Ringman válasza Ezekiell (#33728) üzenetére


Ringman
nagyúr

ebben szerintem benne van minden résztvevő rezsióradíja, fogyóeszközök, amortizáció, minden - összes tesztelés, kontaktkutatás.

(#33730) Ringman


Ringman
nagyúr

Azt hiszem ez fontos infó- az mfor összeszedte egy csomó magánszolgáltató koronavírus-tesztjének árait:
Ennyivel dobhatja meg a nyaralást a koronavírusteszt - táblázatban az árak

(#33731) Ezekiell válasza Ringman (#33730) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ez mehetne a komoly topicba is :R

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#33732) perempe válasza Alex91 (#33726) üzenetére


perempe
addikt

megérte betegen elmenni emberek közé...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#33733) Kékes525 válasza Ringman (#33730) üzenetére


Kékes525
félisten

A tesztelni csak annak érdemes, akinek muszáj a karantén kiváltása miatt, vagy koronavírus tünetei vannak. Azért, hogy megbizonyosodjunk, hogy esetleg tünetmentesen átvészeltük e a fertőzést nem érdemes, mert a magyarországi alacsony prevalencia (a koronavírus előfordulási gyakorisága) miatt a false pozitív tesztek gyakorisága nagyobb. Ha mégis megakarunk bizonyosodni az esetleges régebbi fertőzésünkről, akkor a magas specificitású és magas érzékenységű tesztek közül lehetőleg olyan 2-öt válasszunk, amelyek más működési elvvel tesztelnek, mert ezzel csökkenteni lehet a false pozitív tesztek arányát.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33734) Rage47 válasza Ringman (#33730) üzenetére


Rage47
veterán

az ántsz nekünk azt mondta, hogy csak az ő tesztjüket fogadják el, aminek az eredménye akár lehet 2 hét is, ezért nem javasolták, hogy az ismerősöm hazajöjjön UK-ből 2 hétre...
valamint megyénként változik, hogy 1 vagy 2 tesztet fogadnak el, ha külföldi negatív teszttel jössz haza
btw kocsival a határon nulla ellenőrzés van, repülőn meg random
:W

[ Szerkesztve ]

(#33735) Lauda válasza p76 (#33722) üzenetére


Lauda
félisten

Fekáliában, vizeletben és szemétben úszik az ország, de neki arany szájmaszk kell. :W

(#33736) Silεncε válasza Ispy (#33710) üzenetére


Silεncε
őstag

Mostanában gyakrabban járok helyközi autóbuszon, az emberek felszállnak maszban aztán leulve már veszik is le. Komolyan én érzem hülyén magam, amikor a teli buszon majdnem egyedül ülök maszkban...

(#33737) radi8tor válasza Lauda (#33735) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi köze neki ahhoz miben úszik az ország? Kb 10 milliónyi arany lóg amúgy is rajta.

⭐ Stella

(#33738) windlord válasza Lauda (#33735) üzenetére


windlord
őstag

Elég sokat mozgat az országban, sőt még itt is élek a csaladommal.
Ilyen állapotokat mégse találok.
Merre laksz te?

(#33739) headhunter válasza radi8tor (#33737) üzenetére


headhunter
addikt

"Kender" helyett is ezt választaná... [link]

(#33740) fatal` válasza windlord (#33738) üzenetére


fatal`
titán

Szóval szerinted India maga a megtestesült tisztaság mintapéldánya?

[ Szerkesztve ]

(#33741) Ringman válasza Rage47 (#33734) üzenetére


Ringman
nagyúr

felmerül a kérdés, hogy az esetleges 2. hullám előtt csak takaréklángon van a rendszer, vagy "csúcsidőben" is ennyit fog tudni?

(#33742) Rage47 válasza Ringman (#33741) üzenetére


Rage47
veterán

elcsalják a számokat és máris jobbnak tűnik minden, szóval ennyit fog tudni akkor is.
én azt mondom megteszek mindent amit lehet, de nem bízom ebben a rendszerben
a tapasztalatok és a felénk tolt kommunikáció ellentétes, és ez bizonytalanságot szül

[ Szerkesztve ]

(#33743) windlord válasza fatal` (#33740) üzenetére


windlord
őstag

+ Laura:

Sorry Srácok!
Azt hittem Magyarországra lett írva.
Benéztem, erősen!

(#33744) t72killer válasza idegen lény (#33712) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A hasmenés tudtommal ritka tünet.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#33745) windlord válasza windlord (#33743) üzenetére


windlord
őstag

Akartam mondani, Lauda :)

(#33746) Kékes525


Kékes525
félisten

Jelentem náthás vagyok hőemelkedéssel (37). Más tünet nincs. Valószínűleg a légkonditól. Legalábbis remélem, hogy nem COVID-19.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33747) Parci válasza Kékes525 (#33746) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerencsére nem valószínű, hogy az. jobbulást!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#33748) Alex91 válasza Kékes525 (#33746) üzenetére


Alex91
félisten

Hazi orvost felhivni, onkentes karanten, teszt...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33749) Asbee válasza Kékes525 (#33746) üzenetére


Asbee
veterán

ok

(#33750) Alex91 válasza Kékes525 (#33746) üzenetére


Alex91
félisten

Szagokat, izeket erzel...?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.