Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33251) perempe válasza Csatravi (#33249) üzenetére


perempe
addikt

megnéztem, köszönöm a linket.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#33252) Lauda válasza Ezekiell (#33250) üzenetére


Lauda
félisten

Aki jarvany alatt olyan dolgokat terjeszt, ami veszelyes az emberekre, megalapozatlan es ellentetes a hivatalosan elfogadott vedelmi strategiaval, annak nem a csak a videoit kellene torolni, hanem egyenesen le kellene csukni. Ez igaz mondjuk a godenyre is. Most nem tudom mit muvel, mert hanyingerem lett tole, de a korabbi amokfutasa megerdemelne par evet. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#33253) Rive válasza Alex91 (#33171) üzenetére


Rive
veterán

Ha ez igaz, akkor a vakcinanak annyi...

Nem feltétlen: az is győzelem, ha a második kör (vagy a vakcina utáni kör) már megbízhatóan enyhe.
Persze ehhez statisztika kell, nem elég az első (igazolt) újrafertőződött eset.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#33254) Ezekiell válasza Lauda (#33252) üzenetére


Ezekiell
veterán

Azokat igen, azokat tiltani és büntetni kell. De ez csak egy reszhalmaza a konteoknak,ezert mondom hogy csak azért mert konteo, nem szabad tiltani. Ha veszélyes, akkor persze, csukjuk le.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#33255) Kékes525 válasza Alex91 (#33171) üzenetére


Kékes525
félisten

:N Egyetlen ilyen esetet sem bizonyítottak még. Ez a sajtó klikk vadászata(Clickbait).

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33256) Alex91 válasza Kékes525 (#33255) üzenetére


Alex91
félisten

Azert irtam: Ha igaz...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33257) Kékes525 válasza Alex91 (#33256) üzenetére


Kékes525
félisten

OK :R

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33258) Corleone33 válasza Ezekiell (#33254) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Nem vagyok jogász, de az ehhez hasonló videók nem esnek picit közel a rémhírterjesztés kategóriába?

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#33259) lacos001 válasza Corleone33 (#33258) üzenetére


lacos001
senior tag

Ha van is, nincsen semmiféle következménye eddig...
Vagy...Közel sem az a kategória..ki tudja...

(#33260) Ezekiell válasza Corleone33 (#33258) üzenetére


Ezekiell
veterán

Én egyébként is rég lecsuktam volna már a Görényt (már a kamupártos akciójáért)... De az vicces, hogy eddig csak simán lopott és vitamindealerkedett relatív ártatlan hazudozással, most meg már fullba tolja a kretén konteókat.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#33261) Avicularia


Avicularia
veterán

Közben nálunk svédben
A svéd népegészségügyi hivatal honlapjáról:
[link]

What is your advice regarding face masks?

Face masks are not needed in everyday life. The best way to protect oneself and others is to keep at a distance from other people and to maintain good hand hygiene.

Why are countries acting differently over face masks?

The scientific evidence around the effectiveness of face masks in combatting the spread of infection is weak, which is why different countries have arrived at different recommendations.

Some countries have chosen to view face masks as a form of security and hope that universal use of face masks will reduce the risk of infection spreading from people who are in the incubation period, before the symptoms are apparent, or who have such mild or unspecific symptoms that they do not consider themselves ill.

The Public Health Agency of Sweden does not recommend the general use of face masks, as a face mask that itches or slips down below the nose may mean a person is regularly touching their mouth, eyes or nose with their hands, which can increase the risk of the infection spreading.

Use of a facemask may also encourage people with mild symptoms to go out into the community, which might increase the spread of infection.

(#33262) Ezekiell válasza Avicularia (#33261) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem is kell a mindennapi életben, csak amikor zárt helyre és tömegbe megy az ember.

Az meg, hogy "The scientific evidence around the effectiveness of face masks in combatting the spread of infection is weak', az orbitális faszság. Nem is értem, hogy lehet ilyet leírni, amikor tényszerűen nem igaz.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#33263) Avicularia válasza Ezekiell (#33262) üzenetére


Avicularia
veterán

Te biztos jobban értesz hozzá, mint a svéd szakértők.

(#33264) t72killer válasza Avicularia (#33261) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ok, a svéd a mindennapjaiban rénszarvast terel a tundrán vagy jávorszarvasra vadászik az erdőben amikor épp nem a 100fokos vírusirtó szaunában ejtőzik. Az angol meg lehányja a haverját a SOHO-ban...

Apropó, szaunával kapcsolatban mértek már vmi érdemit a skandinávok?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#33265) Kékes525 válasza Avicularia (#33261) üzenetére


Kékes525
félisten

Az arcmaszkok szükségesek a mindennapi életben, ha kis légterű zárt térben vagyunk több emberrel, vagy ha a távolságtartás nem biztosított nyílt terepen. A világ szakértőinek döntő többsége ebben egyetért. A járvány elején voltak különbségek a maszkviselés szükségességében, az is inkább idehaza, mert nem volt akkor elég maszk az emberek számára. A bizonyítékok: [link] , [link] , [link] , [link] Ezek között nem sokat találsz, ami ennek ellentmondana.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33266) Avicularia


Avicularia
veterán

Azoknak akik korábban mondogatták, hogy a svéd gazdaság ugyanúgy megsínylette a járványt, mint azok az országok ahol szigorú lezárások voltak itt egy cikk.
Sweden had one of the most relaxed COVID-19 lockdowns in the world. There's growing evidence that it helped it weather 2020's economic storm better than anywhere else.

A report from Capital Economics published on Tuesday found that the Swedish economy was the least harmed in Europe, describing it as the "best of a bad bunch."

(#33267) Ezekiell válasza Avicularia (#33263) üzenetére


Ezekiell
veterán

Én? Dehogy. A világ összes többi szakértője ért hozzá jobban, mint a svédek, akik egybehangzóan a maszkhordás pártján állnak.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#33268) t72killer válasza Avicularia (#33266) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez sokmindentől függ - pl kapásból annak, hogy mennyire függ a nemzetközi turizmustól egy ország gazdasága. Hiába engedték volna full szabadra a habzsidőzsit pár dél-spanyol tartományba, egy fia brit, német, stb turistát nem láttak volna.
Azért nem indulok száraz kenyérre és vízre gyűjteni a norvégoknak.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#33269) Ricardo


Ricardo
félisten

Menekülnek a hollandok Horvátországból [link]

(#33270) nobela


nobela
senior tag

Sokan próbálják megfejteni a rassz alapú különbségeket, de lehet hogy tévúton járnak? Nem kizárt hogy inkább a kulturális különbségekben kellene keresni az okokat?

Ma délelőtt villamoson utaztam (Budapest, mondjuk azt hogy nem belváros).

Az utazóközönség nagyjából fele (!!!) viselt maszkot.

Más megközelítés alapján azt lehet elmondani, hogy a fehér emberek közül nagyjából mindenkin volt maszk, a cigányokon meg lényegében senkin sem.

Valószínűsíthető hogy a többi előírást és ajánlást is nagyjából ennyire tartják be.

(És mielőtt valaki egyből rámtámadna a manapság oly' divatos rasszista váddal, csak szólok hogy alapvetően liberális világnézetű ember vagyok. De a fejemet ettől még nem dugom be a homokba, és ebben a hozzászólásomban tényeket közöltem, nem véleményt)

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#33271) p76 válasza nobela (#33270) üzenetére


p76
senior tag

Kár hogy cigányt írtál roma helyett.
Nekem egyszer egy roma akart egy bicskát eladni a villamoson.
Mondom neki: - Én nem használok ilyeneket.
Erre ő: - Nem bicskázni! Szalonnázni! :)

(#33272) forceberg válasza nobela (#33270) üzenetére


forceberg
veterán

A mai xar világban már azért rasszista vagy, hogy egyáltalán végignéztél rajtuk.
Nem szép dolog!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#33273) WayneGace válasza forceberg (#33272) üzenetére


WayneGace
őstag

Mi értelme szar helyett xart írni?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#33274) p76 válasza WayneGace (#33273) üzenetére


p76
senior tag

Sok helyen automatikusan kimoderálják és ezt elkerülendő.

(#33275) lm83 válasza nobela (#33270) üzenetére


lm83
őstag

Én ezt nap mint nap látom.
Se a metrón, se az üzletbe nem vesznek fel.
Úgy kell rájuk könyörögni, hogy úgyanmár...
Már azt hittem, hogy ők immunisak erre, vagy külön törvény van...

Nem rasszistaság cigányt írni, csak gyúrcsány idejében kellett romát mondani.
Csak aki olyan cigány az büszke arra és nem romának hívja magát...
Meg persze nem romazene van, 100 tagú romazenekarral, meg nem romapecsenyét eszel

(#33276) rsf válasza nobela (#33270) üzenetére


rsf
senior tag

Ők nem kapják el minek nekik naszk. :)
Áprilisban egy haver mondta, hogy meg vannak győződve arról hogy ez rájuk nem veszélyes mert ők védettek.
Ezt a posta előtt hallotta amikor több c. Nő beszélgetett.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#33277) idegen lény


idegen lény
őstag

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#33278) idegen lény


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#33279) Ricardo válasza idegen lény (#33277) üzenetére


Ricardo
félisten

A lényeg megvan ugye?

(#33280) Ezekiell válasza Ricardo (#33279) üzenetére


Ezekiell
veterán

Lenkeit linkel, full konteó, sztem nincs meg neki :)

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#33281) idegen lény válasza Ezekiell (#33280) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem írtam, hogy egyet is értek vele. Bizonyított tény, hogy a maszkhordás gátolja a vírus terjedését. Az elsők között hordtam, háromezerért vettem egy darab FFP3-at.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#33282) , válasza nobela (#33270) üzenetére


,
addikt

Én úgy vettem észre, maszkot már hetek óta nem igazán hordanak az emberek a buszokon. 10 emberből talán 1-en ha van. A sofőrön sincs.

(#33283) Ezekiell válasza idegen lény (#33281) üzenetére


Ezekiell
veterán

Izé, ha azért linkelsz valamit, hogy együtt röhögjünk rajta, hogy mekkora debil állatság, akkor ajánlott ezt valami formában odaírni, mert még a végén félreértés lesz, mint ezek szerint most :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#33284) idegen lény válasza Ezekiell (#33283) üzenetére


idegen lény
őstag

De azt se gondolom, hogy baromság lenne. Nem szoktam véleményezni azt, amit még meg se néztem.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#33285) Sub-S válasza idegen lény (#33284) üzenetére


Sub-S
senior tag

Vagyis előbb linkelsz valamit anélkül hogy előtte megnéznéd ordenáré baromság vagy olyasmi amiből esetleg valami hasznos derül ki? :U
Furcsa...
Ha meg sem nézted, hogyan véleményezed úgy, hogy szerinted nem baromság? :U

[ Szerkesztve ]

(#33286) idegen lény válasza Sub-S (#33285) üzenetére


idegen lény
őstag

Két órás anyag, még csak az elejét láttam. Egyszerűen nincsenek róla előítéleteim. Nem gondolom sem baromságnak, sem semminek, amíg nem nézem végig, az az ostobák kiváltsága. Lebegtetem, de simán lehet, hogy a megnézése után sem fogom tudni eldönteni, hogy mi az igazság. Lenkeinek sok videóját láttam már, azok tetszettek. Kivéve a vírusos videóját, amit szinte közfelháborodás fogadott, én is beírtam neki elég keményen. Hamar le is szedte azt, mondván, hogy félreértették, és csinál egy másikat, amiben tisztáz mindent. Ez az. Ma már kicsit máshogy látom a dolgokat, és lehet, hogy igaza van. Végül is ő tanult virológiát, én meg nem. Mindenesetre tetszik a karakánsága, hogy egy ilyen botrányos videó után csinál egy még durvábbat, amiben már a védőoltásokat is kritizálja. Szerintem a TEK már készül. :DDD

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#33287) t72killer válasza Ricardo (#33269) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Mindenki, aki a tengerre jön, biztonságban van - mondta."
Ez éppenséggel igaz, a nyílt vízen általában nem gond a 2-3m távolság :DDD

#33277: noigen, rendelkezésre állnak valódi védekezésre is alkalmas modellek, sajnos ezekből tényleg nincs elég. Illetve, ha a fertőző személy oldaláról meg tudjuk fogni egy db sállal, akkor is elérhetjük a kívánt eredményt, csak ehhez az kell, h MINDENKI (=minden potenciális hordozó) húzzon vmit a szája-orra elé zárt térben randizáshoz/nyílt téren egymásramászáshoz.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#33288) Sub-S válasza idegen lény (#33286) üzenetére


Sub-S
senior tag

Lenkei és Gődény nagy cimbik lehetnek, ha utóbbi az előbbit másolja vitaminos példáiban is, és úgy látszik akkor védőoltás terén is kezet fogtak. ;]

(#33289) idegen lény válasza Sub-S (#33288) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem hiszem, hogy másolnák egymást. Más a vallásuk is más. Lenkei doktor a szcientológia, Gődény patikus a zsidó vallást vette föl. Elég bátor lépés mindkettő.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#33290) Alex91


Alex91
félisten

Ma 26 fo itthon...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33291) lm83 válasza Alex91 (#33290) üzenetére


lm83
őstag

Lesz ez most majd több is a tegnapi tüntetés után...

(#33292) Ezekiell válasza lm83 (#33291) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ahol kb mindenki fegyelmezetten maszkot viselt? Nem hiszem.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#33293) bigdady válasza Alex91 (#33290) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az durva. Ja nem :)
Jó lenne tudni kik ezek idősek fiatalok nyaralók kórházi ápoltak... Mondjuk olyan kicsi ez a szám hogy következtetést sem lehet levonni..

[ Szerkesztve ]

(#33294) #75376384 válasza nobela (#33270) üzenetére


#75376384
törölt tag

én is hasonlót tapasztalok csak Svájcban. ott nem a c akik nem hordanak maszkot, hanem az egyéb, világ másik tájáról odaesett népek. A svájcinak/normalisabb felfogásunak, ha azt mondja a vezetőség, hogy maszkot kell hordani, akkor megteszi. Ezzel szemben, akiken legtöbbször nem látok, vagy úgy nagy ívben szarnak a higieniai dolgokra, azok nem épp a legfehérebb népek.

[ Szerkesztve ]

(#33296) envagyok válasza #75376384 (#33294) üzenetére


envagyok
veterán

Biztos Norvég cserediákok :)
[link]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#33297) Meggyi001

Nem gyengén nyomja a Fly. [link]

https://gamergep.hu/

(#33298) radi8tor válasza Meggyi001 (#33297) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valamit kell lépniük ha nem akarnak csődbe menni.

⭐ Stella

(#33299) t72killer válasza Ringman (#33295) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A nézettségért=bevételért mindent.:(((

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#33300) lm83 válasza Ezekiell (#33292) üzenetére


lm83
őstag

Remélem én is, hogy nem.
De ahogy néztem nem igazán volt ott meg másfél méter távolság, csak hömpölygött a tömeg...
Ezektől is függetlenül kicsit felelőtlennek érzek egy ilyet összehívni ilyen odőszakban...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.