Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108251) syberia válasza lacafaca (#108242) üzenetére


syberia
veterán


;]

https://howbad.info/

(#108252) lacafaca válasza Coyot (#108250) üzenetére


lacafaca
őstag

fólia-üvegház? kamu vagy mint a legtöbb posztod ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108253) Coyot válasza lacafaca (#108252) üzenetére


Coyot
őstag

Nem modntam hogy fóliázunk, szerintem sosem. ne próbálj ferdíteni :N

Amúgy is a fóliasátor természetellenes, egyrészt műanyag, másrészt akkor van termés amikor természetesen nem teremne. Szerintem ördögtől való. :K

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#108254) Asbee válasza lacafaca (#108252) üzenetére


Asbee
veterán

Mondod ezt te :D :D

(#108255) Gsx-rr válasza kolopele (#108239) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Addig nem hiteles amig a csaladi korbol nem lesz ilyen?
Ha ne adj Isten megis mit fogtok mondani?
Annyit azert mar nektek is at kellene latni, hogy itt semmi se fekete-feher es bizony lehetnek meg csunya meglepetesek is, es az ellenkezoje is megtortenhet, nem lesz az oltatlanoknak sem nagyobb baja mint az oltottaknak

[ Szerkesztve ]

(#108256) lacafaca válasza Coyot (#108253) üzenetére


lacafaca
őstag

hát a krumlpinak valóban nem kell...nem ferdítetten, gondolom mindenkinek világos volt, nem az eget meszelem le, kivéve a kötekedőknek :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108257) BalanceR válasza lacafaca (#108256) üzenetére


BalanceR
addikt

Hamarosan.... ;]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108258) lacafaca válasza BalanceR (#108257) üzenetére


lacafaca
őstag

:C akkor neki lehet állni hamarosan a napszámosok leoltásának is ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108259) BalanceR válasza lacafaca (#108258) üzenetére


BalanceR
addikt

Pont, hogy nem, mert az ördögi "háttérhatalom" csak azokat kötelezi, akikre szükség van (pl orvosok), a többi hullhat, ha úgy van. ;]
Dobd el a kapát, és tanulj Python-t. :D

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108260) lacafaca válasza BalanceR (#108259) üzenetére


lacafaca
őstag

ugyan haddel...azok a placebót kapják ;] ...oppáoppá :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108261) BalanceR válasza lacafaca (#108260) üzenetére


BalanceR
addikt

Nyilván ők koviubi-levet kaptak ivermectinnel, és egy kis proteázgátlóval, meg feliratos vízzel... :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108262) lacafaca válasza BalanceR (#108261) üzenetére


lacafaca
őstag

látod megy ez neked is, csak akarni kell :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108263) Asbee válasza lacafaca (#108260) üzenetére


Asbee
veterán

Ez az új konteótok? Aki oltott életben marad placebót kapott? A gyíkemberek már közöttünk vannak? Tegnap szúnyogírtás volt, totál kemtrélt húzott. Kérdezd már meg mestereid légyszi, a deltát szórták? konteotube.tv-n tuti van erre hiteles infó. :R

[ Szerkesztve ]

(#108264) lacafaca válasza Asbee (#108263) üzenetére


lacafaca
őstag

fejét a seggébe kellene dugni, aki elrendeli (a fecskéket meg verjük már le bazzeg, szétcseszik a zúj falamat hö)...erről csak ennyi a véleményem. ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108265) BalanceR válasza lacafaca (#108264) üzenetére


BalanceR
addikt

Csaxólok, hogy nem írtás (mert az lehetetlen 100%osan) , hanem gyérítés a rendszeres.
(hogy ne zabáljanak meg, ne vakarja magát véresre az ember, és ne kelljen a covid mellett egy csomó más nyavajával pl. a Nyugat-nílusi lázzal is foglalkozni.)
Ettől a madaraknak, hüllőknek még bőven marad.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108266) fatal` válasza BalanceR (#108265) üzenetére


fatal`
titán

A probléma, hogy azért kell ennyit gyéríteni, mert elüldözik mindenhonnan a fecskéket, ezért 6x annyi a szúnyog. De ez itt már off.

(#108267) BalanceR válasza fatal` (#108266) üzenetére


BalanceR
addikt

Azok nem szunyik, de úgyis hamarosan jön valamelyik "feébredt másként gondolkodó" és tovább magyarázza...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108268) lacafaca válasza BalanceR (#108265) üzenetére


lacafaca
őstag

tényleg? szólsz? oszt mé nekem...amúgy meg ja...jó sok maradt nekik, ezért szinte nincs is már, nálunk is lassan csak minden 3.-ba költenek...

más:
anyám ez de odaver :R :R

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108269) BalanceR


BalanceR
addikt

Konteócunami 3 2 1 ... :D

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108270) Z.É.T. válasza lacafaca (#108268) üzenetére


Z.É.T.
őstag

A videó pofánverős célját érteni vélem, de ettől még akkora bullshit, mint hogy minden zalai setét, minden bevándorló terrorista, minden Orbán gazember...
(arról a jelentéktelen tényről sem elfeledkezve, hogy mivel vették fel és milyen csatornákon terjesztik az árokásók, ésatöbbi)

Az általam ismert 18-30 közöttiek többsége milliószor környezettudatosabb mint az én (40-50), vagy a szüleink (50-70) generációjának többsége.
(tudnám részletezni, de felesleges)

[ Szerkesztve ]

(#108271) lacafaca válasza Z.É.T. (#108270) üzenetére


lacafaca
őstag

tudom, sőt már-már ismerni is vélem a te speciális bubidat, de azért odaver na...csak az a baj, hogy akiknek szól, azoknak a szája szélén folyik a nyál :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108272) syberia válasza Asbee (#108263) üzenetére


syberia
veterán

Ez is konteó? Mert akkor helyre lehetne tenni az illetőt, valahogy így..

https://howbad.info/

(#108273) kolopele válasza syberia (#108272) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem tudhatjuk biztosra, hogy az oltás volt az oka, ennyi. Az Astra sajnos okozhat vérrögképződést, csak ugye ott is van más hajlamosító tényező a legtöbbször a háttérben, amiről lehet maga az oltott sem tud. Ennyi erővel ne vegyünk be gyógyszert sem soha semmilyet, mert 10 betegből egynél okozhat többféle mellékhatást. Tudod, nagyon gyakori, gyakori, ritka, nagyon ritka, nem ismert. Legfeljebb, ha nem szedi a beteg legrosszabb esetben meghal magától a betegségtől.

(#108274) Asbee válasza syberia (#108272) üzenetére


Asbee
veterán

Több valóságalapja van mint az itt elhangzott baromságoknak. ;) Amit ti ebből kombinálnátok na az a konteó. ;)

[ Szerkesztve ]

(#108275) kolopele válasza Asbee (#108274) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem is tudtam a komolyabb topicról, azt hiszem átirányítom magam oda ráérő időmben :)

(#108276) BalanceR válasza syberia (#108272) üzenetére


BalanceR
addikt

Én nem ismerem az előzményeket, meg a hátteret, de pl számomra ez sem egyértelmű.
Nem vonom kétségbe a hitelességét az eseményeknek, de kérdés, hogy ki állítja, hogy a pl a fiatal srác halála egyértelműen oltás következmény?
Orvos, vagy csak a kronológiai lánc alapján a családtagok / ismerősök.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108277) lacafaca válasza kolopele (#108275) üzenetére


lacafaca
őstag

hányszor linkeltem már, talán még neked is... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108278) kolopele válasza lacafaca (#108277) üzenetére


kolopele
nagyúr

Lehet elkerülte a figyelmem :)

(#108279) lacafaca válasza kolopele (#108278) üzenetére


lacafaca
őstag

ott garantáltan nem találkozol velem (mivel megígértem zét-nek, ha csinálnak egy másik szobát, nem fogom teleszarni)...max parcit piszkálom néha-néha :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108281) BalanceR válasza FrezeR (#108280) üzenetére


BalanceR
addikt

Mármint, hogy dupla oltás valaki megfertőzödik?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108282) Cs1csó válasza BalanceR (#108281) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kismilliószor el lett már mondva, az oltás nem véd meg a fertőzéstől, de a haláltól szinte biztosan és a súlyosabb tünetek NÉLKÜL történő betegséglefutásra is nagyobb az esélyed mint oltás nélkül.
(saját kútfő: ha oltás nélkül kapod el lehet lassabban győzi le a szervezeted tehát tovább lehetsz fertőző, ha oltott vagy akkor lehet az a fázis ameddig még fertőzhetsz rövidebb lehet, hiszen a szervezet hamarabb legyőzi a fertőzést)

[ Szerkesztve ]

(#108283) BalanceR válasza Cs1csó (#108282) üzenetére


BalanceR
addikt

Ne nekem mondd, én is azt nem értem, mi a hírértéke a cikknek....
Egy magas átoltottságú országból negatív tesztek után elutazik két oltott egy alacsony átoltottságú országba, ahol megferőzödik, de tünetmentesen pozitív.
Mi az új infó?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108284) Gsx-rr válasza Cs1csó (#108282) üzenetére


Gsx-rr
veterán

a fentebb linkelt 20-bol 15 oltott aki meghalt nem eppen ezt tamasztja ala

(#108285) BalanceR válasza Gsx-rr (#108284) üzenetére


BalanceR
addikt

Az a 20 halott mindegyike 60 év feletti volt, ahol 90% felett van az átoltottság.
#Arányok

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108286) fatal` válasza kolopele (#108275) üzenetére


fatal`
titán

Pedig még privátban is írtam neked. :)

(#108287) t72killer válasza BalanceR (#108267) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szuper, akkor szúnyogháló helyett rakok pár alis neodínium-mágnest az ablakba. :DD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#108288) t72killer válasza Gsx-rr (#108284) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#108289) BalanceR válasza t72killer (#108287) üzenetére


BalanceR
addikt

Aliról én is akartam rendelni ilyen bitang nagy mágnest...
De végül nem mertem, mert vagy a konténerben maradt volna, vagy a postaládából nem tudtam volna kivenni... :DDD

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108290) syberia válasza Gsx-rr (#108284) üzenetére


syberia
veterán

Az nem derül ki ezekből az adatokból, hogy a halál oka a vakcina védelmének a hiánya, vagy közvetlenül összefüggésbe hozható vele.

Skóciában pár nagyságrenddel több dokumentált vakcina-áldozat van.

Public Health Scotland have revealed that 5,522 people have died within twenty-eight days of having a Covid-19 vaccine within the past 6 months in Scotland alone.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#108291) syberia válasza syberia (#108290) üzenetére


syberia
veterán

Viszont 3000 fővel kevesebb az előrejelzésnél, nothing to see here..

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#108292) BalanceR válasza syberia (#108290) üzenetére


BalanceR
addikt

Szimpatikus weboldal :))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108293) t72killer válasza syberia (#108290) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ok, de ők is a temető előtt 5centire sorbaállókkal kezdték az oltást, közülük nem csoda, hogy meghal párezer akkor is, ha jön egy hidegfront.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#108294) lacafaca válasza t72killer (#108293) üzenetére


lacafaca
őstag

jó, de kovidban...nem az vót a mantra, hogy még a súlyos lefolyástól is, pláne a haláltól...olyan vicces, ahogy a hetek múlásával törődtök bele az egyre nagyobb szarságokba és próbáljátok megmagyarázni a megmagyarázhatatlant :D ..neked amúgy sincs okod pánikolni, még szűz vagy...ízirájder öcsém

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108295) lacafaca válasza syberia (#108291) üzenetére


lacafaca
őstag

le ne maradj :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108296) t72killer válasza lacafaca (#108294) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A végelgyengülésben, stroke-ban, szívérrendszeri nyavajákban, rákban, kamion által elütésben, stb való elhalálozástól nem véd meg és nem is ígért ilyet egyik gyártó sem. 90év felett az első négy meglehetősen sűrűn szedi áldozatait.

#108292: :DDD.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#108297) BalanceR válasza lacafaca (#108295) üzenetére


BalanceR
addikt

Neked nem február 17-ére kellene koncentrálnod? :)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108298) lacafaca válasza t72killer (#108296) üzenetére


lacafaca
őstag

de akkor mit keresnek a kovidstatba :DDD (költői, tudjuk az okát)

BalanceR a pajzs nem engedi megnyitni...grat :C (amúgy mi van alatta ;] )

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108299) BalanceR válasza lacafaca (#108298) üzenetére


BalanceR
addikt

Ez ;)
Szóval kezdd el már most a marketingkampányt a környéken, és tervezd meg a táblát a piacra.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108300) lacafaca


lacafaca
őstag

azanyámot2 :C

BalanceR neem...ilyen nincs és mégis :DDD
jó bornak nem kell cégér ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.