Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108901) Gsx-rr válasza Di Natale (#108900) üzenetére


Gsx-rr
veterán

meg 4. hullam sincs,deltaval is csak ijesztgetve vagyunk, de mar itt az uj!

Most mar tenyleg eleg az emberek hulyitesebol!

(#108902) lacafaca válasza Gsx-rr (#108901) üzenetére


lacafaca
őstag

pedig még csak most fog kezdődni az igazi tánc... ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108903) #57833216 válasza lacafaca (#108902) üzenetére


#57833216
törölt tag

Wikipédián nyugodtan keress rá a doxazma szó jelentésére.

(#108904) syberia válasza lacafaca (#107383) üzenetére


syberia
veterán

;]

(#108896): Csodaszer? Akkor ez biztos a...tudommi. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#108905) Angelina87 válasza BalanceR (#108893) üzenetére


Angelina87
tag

Vedd már le a rózsaszín szemüvegedet, kérlek szépen.
Az üzemi vizsgálatok 70%-a 5 perc...., főleg ha olyan részlegre mész, ahol nem is nagyon kell... Ha mégis kell, akkor se veszik mindig túlzottan komolyan :)
Hadd ne írjam le, milyen betegségeket titkolnak el a pácientek.. ( OKé, saját felelősség, és abban egyet értek, h szörnyű baj lenne belőle, mert munkaü.bíróság stb.... Én is fel vagyok sokon háborodva, ezt aláírom, ha ezzel hozakodsz elő! :) )
DE a kivizsgálás is sokszor tényleg felületes... :)

Az meg hogy TB_t az alkoholista, dohányostól vonjuk meg :C hát már lassan az egészséges emberre se jut TB :) járványszünet van, mégis fel napig foglalt ugyanúgy a háziorvos telója, a bőrgógyászatra őszre lehet időpontot kapni.... :) szép világ ez így is, nem kell tódítani

" A világon vendég vagyok."

(#108906) , válasza BalanceR (#108893) üzenetére


,
addikt

Melyik üzemorvosi vizsgálaton nézik az említett dolgokat? 44 évem alatt megfordultam már pár munkahelyen, de az orvosi alkalmassági sehol nem volt több, mint fél perc, gyakorlatilag megkérdezték, hogy van-e valami betegségem, meg aláírták a papírokat. Talán mintha 1-szer vérnyomást is mértek volna, de semmi jelentősége nem volt a mért értéknek sem (magas volt, mint mindig az elmúlt 30 évben).

(#108907) Fire/SOUL/CD válasza syberia (#108904) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, a tudomány jelen állása szerint ez a nagy harci helyzet. :DDD
Köztudott, hogy a tű előbb-utóbb szétcseszi a tűpárnát.
Ha jönnek a "rábeszélők", egyből lövetem a 3.-t, de csak meghatározott koktél adatok be, 2 rész Pfizer+2 rész Moderna+ 1 rész Astra+1 rész Janssen+6 rész (ez tuti) Sino+ fél liter házipálesz intravénásan. :DDD

Most meg rákészülök a mai project-re, ami az akácfa-21 nevet viseli, 4 családhoz termeljük be a kb. 50 erdei köb akácát az erdőről. ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#108908) BalanceR válasza syberia (#108904) üzenetére


BalanceR
addikt

Kedves Nyomozó úr.
Mivel a vakcinált ember szervezete a vírussal való találkozás után pár órával már reagál, az immunrendszere nem engedi gyorsan felszaporodni a vírussszámot , az oltott emberben ha megfertőződik nagyságrendekkel alacsonyabb a vírus mennyisége, (ezért is kisebb a kórházi ellátás igényének, halálnak az esélye) mint egy oltatlanban, így lényegesen kevesebb vírust szór szét maga körül, köhögés, tüsszentés, kilélegzés közben, így bár ő is fertőzhet, de jóval kevésbé, mint egy oltatlan.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108909) dobolan válasza BalanceR (#108908) üzenetére


dobolan
senior tag

Szerintem ezzel pont a kép mondandóját támasztottad alá. :D

(#108910) BalanceR válasza dobolan (#108909) üzenetére


BalanceR
addikt

Fejtsd ki kérlek

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108911) dobolan válasza BalanceR (#108910) üzenetére


dobolan
senior tag

Olvasd el még1x mindkettőt.

(#108912) BalanceR válasza dobolan (#108911) üzenetére


BalanceR
addikt

Oké, addig te meg olvasd el pl ezt:
Interpreting vaccine efficacy trial results for infection and transmission

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108913) Gsx-rr válasza BalanceR (#108908) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Van statisztika a korhazban kezeltek es az elhunytakrol, milyen szazalekban kerulnek ki az oltottak kozul?

(#108914) pjen válasza BalanceR (#108893) üzenetére


pjen
félisten

Tudod mit jelent az évenkénti kötelező? Jól van, jól.Nálunk évek óta nem volt.
Más.Gondolkodtál már azon mivel pótolná az állam a cigiből, alkoholból befolyó jövedéki adót.Alkohol tilalmat már megpróbálták, valahogy nem jött össze.Egyébként szerintem a sportolók Eü ellátására se két forint megy évente.

(#108915) Hieronymus válasza radi8tor (#108858) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Értem én hogy marhára kellenek a milliárdok az önkormányzatnak, de szerintem jobb helyen lenne ez valami eldugottabb helyen."

A szigetfesztivál egyetlen ütőkártyája, hogy Európa legnagyobb szigeten tartott rendezvénye. Ez jó hívószó a németeknél.
Amúgy a homokos talaj ideális a fűnek.
Az esemény utáni kezelés egyszerű. Fel kell lazítani az összetaposott talajt, és fűmaggal beszórni.
Néhány nap múlva már látható a friss fű.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#108916) radi8tor válasza Hieronymus (#108915) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szuper ötleteitek vannak mégis azon csodálkozom hogy az illetékesek miért nem teszik meg. :)

⭐ Stella

(#108917) BalanceR válasza Gsx-rr (#108913) üzenetére


BalanceR
addikt

Természetesen van.
És várhatóan pár héten belől várható még frisseb adattábla.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108918) lacafaca válasza syberia (#108904) üzenetére


lacafaca
őstag

:DDD

#108908 nagyságrendekkel alacsonyabb a vírus mennyisége
és még én terjesztek fn-t... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108919) Gsx-rr válasza BalanceR (#108917) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ha jol latom ez aprilisi!
Valami aktualis es helyi dologra gondoltam.
Amig nincs ilyen addig csak spekulacio
Magyarorszag hol kozol ilyen adatokat?

Bar nekem mar az Izraeli szam is eleg, a tobbseg beoltott es a fertozottek is kozuluk kerulnek ki.
Kivancsi lennek a korhazban kezeltek hany szazaleka oltott

[ Szerkesztve ]

(#108920) natë válasza BalanceR (#108908) üzenetére


natë
nagyúr

(#108921) BalanceR válasza Gsx-rr (#108919) üzenetére


BalanceR
addikt

"Az Izraeli szam is eleg, a tobbseg beoltott es a fertozottek is kozuluk kerulnek ki"
[Ne aggód, másnak is bonyolult statisztikát értelmezni]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108922) lacafaca válasza Gsx-rr (#108919) üzenetére


lacafaca
őstag

valamelyik nap beraktam, héber dok, de küldesz rá egy fordítót és ennyi ;)

BalanceR nemhogy örülnél, lassan valóra válhatnak álmaitok és mehetsz önkéntes kényszeroltónak...legalább lesz hasznod is a "társadalom" számára ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108923) BalanceR válasza lacafaca (#108922) üzenetére


BalanceR
addikt

Kényszer oltás?
Téged kényszerített valaki?
- Nem.
Az EÜ-söket akaratuk ellenére oltják be?
- Nem. Aki nem akarja, hogy beoltsák, az nem fogják beoltani, viszont akkor kereshet más állást, mert ehhez kelleni fog.
Én is szeretnék "béjjváccsos" vizimentő lenni, de nem tudok úszni, és azok a rohadékok csak akkor alkalmaznak, ha tudok! Szemetek!
Mennék kínai tolmácsnak is, de oda meg a kínai nyelv ismerete az elvárás. Micsoda fasizmus!

BTW, ha megkapja a Pfizer a Full engedélyt, ki kell találni valamit ami miatt lehet siránkozni, mert a "Kísérleti" (ami egyébként vészhelyzeti) vakcinát már nem tudjátok kiabálni egymásnak. :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108924) Gsx-rr válasza BalanceR (#108921) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Felrebeszelesen kivul nem is varhatunk mast toled, foleg nem tenyeket!

(#108925) BalanceR válasza Gsx-rr (#108924) üzenetére


BalanceR
addikt

Bocsánat, hogy nem a Te tényeidet nyomatom, de ha szeretnéd:
-Mindenki meghal az oltástól, aminek egyébként nincs hatása a covidra, alapvetően a covid meg csak influenza, minden ország minden kutatója, orvosa, szakembere, összejátszik, emellett teljesen hülyék is, minden kutatási eredmény ,statiszutikai adat hamis, vagy téves.
Ja, nem.
#Visszamennyé'vezetni, abból baj nem lehet.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108926) lacafaca válasza BalanceR (#108923) üzenetére


lacafaca
őstag

nyugi...jön majd az ;) mondjuk kíváncsi lennék engem mivel tudnának "rávenni", de ember legyen az, aki fölkeres a lehetőséggel, mert ilyen píszís keménygyerekektől max röhögőgörcsben fogok elhalálozni :DDD

[kép] amúgy szerinted amikor a megélhetésedet teszik függővé, hogy a lőre benned-e vagy sem, az miafaszomm már, ha nem kényszerítés? tudomtudom, lehet munkahelyet váltani...ja...jelen esetben egy ápolónak/orvosnak, aki semmi máshoz nem ért, aztán majd mennek szépen lefelé, amikor elérnek a legalsó szintekig...édes istenem ilyen vakon hogy lehet élni egyeltalán..nyugtass meg, hogy reggel már nem anyuci viszi be a kakaót...

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108927) Gsx-rr válasza BalanceR (#108925) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tudod te egetni magad meg jobban!
Grat! :D

(#108928) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Tenyleg tegye fel a kezet aki fullra van oltva es maszkban jar a boltba?
Csak mert en mar ilyen embereket nem latok,csak 1-2 hulyet setallni ejjel a varosban egyedul aki maszkban van.

(#108929) dobolan válasza lacafaca (#108926) üzenetére


dobolan
senior tag

Ez elég kemény. Csak nem tudom, hogy kivel csesznek ki jobban, ha sok egészségügyis nem veszi fel az oltást ennek ellenére sem. Elhagyják a pályát, de én betegként biztos azt mondanám, hogy inkább kezeljen egy oltatlan mint egy beoltott de nem létező. Elég kockázatos döntés.

(#108930) lacafaca válasza dobolan (#108929) üzenetére


lacafaca
őstag

ezt sajnos nem sok agitátornak bírja földolgozni a processzor...kérdezzed meg tőlük, talán tudják rá a választ :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108931) lafaty80 válasza Gsx-rr (#108928) üzenetére


lafaty80
őstag

Én feltettem akkor....

#108926 Persze, ha a nagyszámokat nézzük, akkor nagy eséllyel megúszhatod a vírust "önerőből" és "simán", de... ez még mindig egy oroszrulett tud lenni. És inkább úgy lenne a szitu, hogy "miért nem tudtak rávenni" (végkimenetel rosszabbik végét nézve).
Sajnos van volt ilyen ismerősőm, aki kb azt képviselte amit te. Nem jött be neki. Persze közhely az ilyen kórházi sztori, hogy miket mondtak ott emberek, de nála ez is megvolt.
Egyiket sem kívánom senkinek, tényleg.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#108932) BalanceR válasza dobolan (#108929) üzenetére


BalanceR
addikt

"ha sok egészségügyis nem veszi fel az oltást "
Milyen sok?
Miről beszélsz?
Tömegek mondanak fel?
Nem.
kb 30-40 fő lesz az egész országban, aki nem veszi fel, inkább kilép (és ebben minden EÜ terület benne van orvostól, kórházi takarítóig, gyógymasszőrtől mentő sofőrig) , persze ez a kis mennyiség is hiányozni fog (darabra) a siralmas EÜ létszámból, de igazából azokért nem kár. Akik nem képesek felfogni, elfogadni hogy miért szükséges az Ő oltásuk, azok ne is golgozzanak az egészségügyben.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108933) Di Natale válasza BalanceR (#108932) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Ezt a 30-40 főt hol olvastad?

(#108934) lacafaca válasza lafaty80 (#108931) üzenetére


lacafaca
őstag

én legalább tudom miről beszélek és nem kergetek láthatatlan ellenséget ;)

#108932 kb 30-40 fő lesz az egész országban

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108935) BalanceR válasza Di Natale (#108933) üzenetére


BalanceR
addikt

kb 30-40 fő.
Kábé. Mivel nincs még jelenleg hivatalos szám
Az 1 is sok, mert ugye a hivataols az nulla, de én eztaz egyet is megszoroztam negyvennel.
De ha bármelyikőtök linkel egy HIVATALOS számot, ami ennél akár egyel is több ,elfogadom. :R

"Spanyol kutatók szerint a Pfizer 99,9 százalékban méreg"

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108936) lacos001 válasza BalanceR (#108932) üzenetére


lacos001
senior tag

Naaa, 30-40 fő országosan..... :B
Pont itt van anyósom nálunk (3. hete, omg..., de pénteken tiplizik :D ) és azért mesélget...
Az ő osztalyán belgyógyászaton (egyik megyei kórházban) lesz majdnem ennyi ahogyan meséli.
Akkor még hol van a többi osztály, többi eü szolgáltató, a többi kórház, a rengeteg ide köthető szaki. Azért lássuk be és mind1 ki mit hogyan gondol "róluk" lesz létszám.
Mit kezdenek magukkal később....ő dolguk.
Természetesen ha így lesz megrogyik rendesen a csodaeü is arrafelé. Lesz kikre fogni.
Legalább láttamozva lesz egy újabb döfés az országnak....
Haaaa, haaa igazak a dógok, rosszak és jók egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#108937) Gsx-rr válasza BalanceR (#108935) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezt a szamot persze pontosan tudod.
Amit kerdeztem arra meg hebegsz habogsz!

Donts mar el a Jos vagy a Bohocsapkat hordod?!

(#108938) BalanceR válasza lacos001 (#108936) üzenetére


BalanceR
addikt

3 hét? :O Részvétem.
Anyós mit csinál a Belen, ha nem titok?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108939) Gsx-rr válasza lafaty80 (#108931) üzenetére


Gsx-rr
veterán

akkor beoltattad magad ,de nem hiszel a hatasossagaban!

(#108940) Coyot válasza Gsx-rr (#108924) üzenetére


Coyot
őstag

A gond akkor kezdődik mikor nem érted meg mit akar mondani, és félrebeszélésnek titulálod. Holott kurván igaza van.

De mit vár az ember mikor galambbal sakkozik.

Azt azért áruljátok már egy 3.4 mrd beadott oltás után. Hol vannak az oltás miatt meghaltak? ;] Már az utcán kéne feküdni a hulláknak kb.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#108941) natë válasza Coyot (#108940) üzenetére


natë
nagyúr

az 51-es körzetben

(#108942) BalanceR


BalanceR
addikt

Most, mikor az EÜ-sök a bérszakadék ellen demonstráltak, megtalálta őket a kattant konteós "Dr" Fórizs, hogy lázadjanak az oltás ellen, az ott lévő pár ezer EÜ-s alkalmazott leszarta, az oltásellenes idiótát bár volt aki reagált rá. :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108943) syberia válasza BalanceR (#108908) üzenetére


syberia
veterán

" az oltott emberben ha megfertőződik nagyságrendekkel alacsonyabb a vírus mennyisége, (ezért is kisebb a kórházi ellátás igényének, halálnak az esélye) "

Elfogadom a fenti állítást mint teóriát, de egyben hozok egy ellenpéldát.

(#108913) Gsx-rr: Igen, és nem túl bíztató. Lásd fent.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#108944) Coyot válasza syberia (#108943) üzenetére


Coyot
őstag

Elemezgesd ezt a példát még egy kicsit. Miért csak az 50 év felettieknél tűnik ez igaznak vajon? Talán meg kéne nézni az a csoportot rendes bontásban is ugye.... Már írtam a másikban teljesen félrevan értelmezve abban a facebook bejegyzsében az az adat.

Nyilván rohadtul örülsz neki, mert jöhetsz lobogtatni, csak ez így lópikula még mindig :K

Amúgy most épp lejöttél az ivermectinről és az ADE-től fogsz rettegni? ;]

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#108945) Kaba válasza Coyot (#108940) üzenetére


Kaba
veterán

Még nem volt meg a csettintés. :)

(#108946) lacos001 válasza BalanceR (#108938) üzenetére


lacos001
senior tag

Intenzíves szakápoló...jelentsen bármit is.
Esetleg, ha arra is kiváncsi vagy, hogy orvos is van e/lesz e az oltás nem vállalói között, akkor a válaszom igen.
Nem 1, nem 2, csak ott, csak az osztályán. Ezért is mertem előbb azt írni amit.
Az elmúlt 3 hét alatt is beszélgetett nem egy emberkével a "jajjdekedves osztályvezető főorvossal" is (tököm ki van velük... ;] ) Hallom miket beszélnek.

Ő szúratta magát, mert jönni akart hozzánk 16 hónap után. (feleségemhez és unokához, hiszen mi betartjuk az anyós vejkó távolságot, ha érted... :D )
Akkor még ment a variálás a németek részéről, h ki is jöhet az országba. Ő át is esett rajta [link] döfetett is, így le volt fedezve az idejövetele. Ha nincs ilyen, nem szúrat azt mondta.

(#108947) drdagi


drdagi
csendes tag

Lekezelően írni bárkiről (oltásellenes idióta, kattant konteós, galambbal sakkozik....) és a személyt támadni az állításai helyett, az az univerzális jele annak, hogy nincs értelme foglalkozni az íróval.

Ebben a cikkben megérthetjük a jelenséget https://miahasbara.blogspot.com/2020/02/a-hasbara-illetve-hasbarazas-jelentese.html

"A ellenfelet és az érveit minősítik. Hülyének, butának, sikertelennek, embertelennek, intoleránsnak, stb. állítják be a másikat, illetve az ellenfél személyére, életére terelik a vitát, megbélyegzik"

[ Szerkesztve ]

(#108948) Coyot válasza drdagi (#108947) üzenetére


Coyot
őstag

Rég nyomjuk itt az ipart, kb ezerszer lettek megcáfolva normális hangnemben - a jelen esetben is cáfolatot kapott az úr amit nem ért meg. Vagy nem akar.. Hadd engedjük el magunkat egy kicsit ha már mindenki szarik itt bele mindenbe ;)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#108949) S e t h válasza Gsx-rr (#108927) üzenetére


S e t h
nagyúr

Írja ezt az, aki a helyesírása alapján szobanövény.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#108950) dobolan válasza Coyot (#108940) üzenetére


dobolan
senior tag

Szerintem ez is mellébeszélés. A legnagyobb része azoknak, akik nem szeretnék beoltatni magukat, nem azért teszik ezt, mert félnek attól, hogy pár nap alatt elpatkolnak. :U
Még mindig a hosszú távú (6-10 év) hatásokról van szó, amit se te se más nem tud, ha mond is valaki valamit, bizonyítani nem tudja, mert nem telt le az idő.

Ja és csak mellékesen kérdezem, azokkal miért bánnak mostohábban, akik átestek a betegségen igazoltam? Fél évre kapnak kártyát. Milyen alapon? Nagyon sokan azért nem oltatnak, mert már voltak betegek. Ha felesleges, mert van védettségem, akkor minek szúrassam magam?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.