Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108951) drdagi


drdagi
csendes tag

Tételezzük fel, hogy létezik a vírus, habár tudományosan nem igazolt.

Tételezzük fel, hogy az oltás az egyetlen megoldás ellene, habár igazoltan van más megoldás is.

Tételezzük fel, hogy a tesztek valóban képesek kimutatni a vírust, habár ezt már a who is és a pcr feltalálója is cáfolta.

Tételezzük fel, hogy a maszk és a távolságtartásnak van értelme, habár ez sincs sehol egyértelműen alátámasztva.

Tételezzük fel, hogy a korlátozásokkal ember életeket lehet megmenteni, habár többen tönkremennek benne mint aki a vírustól 2-t is tüsszentett valaha.

Tételezzük fel, hogy az állam az egészségünkre törekszik, habár egy szaros D vitamint nem ajánlottak még.

Tételezzük fel, hogy ez a jelenlegi helyzet nem kedvez az államoknak és nem akarják kihasználni.

Tételezzük fel, hogy a többezer orvos és elismert tudós aki ellenzi az oltást, hülyébb mint az az 5-6 akit minden kormány enged a médiában felszólalni.

Tételezzük fel, hogy az a többszáz videó, akiknek mágneses az oltás helye, mind megjátszották.

Tételezzük fel, hogy a magyar oltáskárosultak 42ezer fős csoportjában az a napi 30 bejegyzés mind megjátszott.

Tételezzük fel, hogy a világunkban nincsenek rossz emberek, habár a történelemben eddig mindig voltak.

Tételezzük fel, hogy a cenzúrázás az minket véd mert mi nem tudunk gondolkodni, ezért inkább törölnek mindent ahelyett, hogy csak simán megcáfolnák.

Tételezzük fel, hogy konteósok képzelődnek, habár ők 2 éve ugyan azt mondogatják, míg a kormány hetente változtatja a kijelentéseit.

Tételezzük fel, hogy azok akik csak a médiából tájékozódnak, jobb rálátásuk van a világunkra mint azoknak akik utánanéztek a dolgoknak olyan forrásokból is akiknek nem érdeke hazudni.

Nos ha ezt mind feltételeztük és el is hitetjük magunkkal, akkor élhetjük tovább életünket a boldog tudatlanságban, habár továbbra is ott lesz az érzés bennünk, hogy valami nincsen rendben.

(#108952) natë


natë
nagyúr

Tételezzük fel, hogy az a többszáz videó, akiknek mágneses az oltás helye, mind megjátszották.

Az enyém is! Magsafe nyomom a céges iphone-ommal! Nagyon adja.

(#108953) Asbee válasza drdagi (#108951) üzenetére


Asbee
veterán

Inkább semmi….

[ Szerkesztve ]

(#108954) Coyot


Coyot
őstag

Gecc!! :))

Má' nem

(#108955) lacos001 válasza natë (#108952) üzenetére


lacos001
senior tag

Ne baxxál fel te is ilyenekkel.. (mint vmelyik nap BalanceR az üveg víz alá a cetlire, h szeretlek)
Miapicsa mágneses? :DD
Öcsém, hogy engem mindíg elkerülnek ezek...k.rossz helyen nézelődök...

(#108956) lafaty80 válasza Gsx-rr (#108939) üzenetére


lafaty80
őstag

ok, te mit értesz hatásosság alatt?

#108934 ezt a mondatot így egyben nem értem... :F

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#108957) drdagi


drdagi
csendes tag

https://www.facebook.com/100001451057606/videos/189182729727193/

Kérlek cáfoljátok ezeket az embereket.

[ Szerkesztve ]

(#108958) BalanceR válasza drdagi (#108951) üzenetére


BalanceR
addikt

Tételezzük fel, hogy ezt te sem gondolod komolyan...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108959) natë válasza lacos001 (#108955) üzenetére


natë
nagyúr

Irónia volt, poén :D

(#108960) drdagi válasza BalanceR (#108958) üzenetére


drdagi
csendes tag

Tételezzük fel, hogy nem lesz ignorálva amit írtam.
Mert az megbolygatná a világképeteket. A kognitív disszonancia nem engedi, hogy olyan dolgokat befogadjon az elmétek, ami nem áll összhangban a jelenlegi felfogásotokkal.
A képen a sisak, hasonló módon szűri az információkat mint a kognitív disszonancia.
Csak a kognitív disszonancia valójában működik.

Nincs ezzel baj, mindenki így működik, teljesen normális dolog.

[ Szerkesztve ]

(#108961) BalanceR válasza drdagi (#108960) üzenetére


BalanceR
addikt

Barátom, itt nem a kognitív disszonancia miatt tartanak téged alusapkásnak, hanem mert egyszerűen f@$ságokat írsz:
- A maszk és a távolságtartásnak van értelme, habár ez sincs sehol egyértelműen alátámasztva. :F
- Tételezzük fel, hogy létezik a vírus, habár tudományosan nem igazolt. :Y


- Tételezzük fel, hogy az a többszáz videó, akiknek mágneses az oltás helye, mind megjátszották. :W :W :W :W :W :W :W :W


- Tételezzük fel, hogy a tesztek valóban képesek kimutatni a vírust, habár ezt már a who is és a pcr feltalálója is cáfolta. :C

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108962) lacafaca válasza lafaty80 (#108956) üzenetére


lacafaca
őstag

látodlátod...semmit nem értetek meg és emiatt csak támadtok...itt vannak az alapvető bajok már :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108963) lacafaca


lacafaca
őstag

amikor bepislant az a paci az ablakon :DDD majd amikor be is dugja a fejét ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108964) natë


natë
nagyúr

(#108965) Gsx-rr válasza Coyot (#108940) üzenetére


Gsx-rr
veterán

A gond akkor kezdodik mikor ti nem ertitek meg a kerdest!
Magyarorszagon az elhunytak es korhazba kerulok hany szazaleka van beloltva?
Na itt jon a mellebeszeles!

(#108966) lacafaca válasza natë (#108964) üzenetére


lacafaca
őstag

;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108967) lafaty80 válasza lacafaca (#108962) üzenetére


lafaty80
őstag

Vagy inkább csak te érted, és mindenki más lef@ssa amit írtál, csak én kérdeztem rá... de mindegy is, ennél jobban nem megyek bele, érdemi infót nem sikerült kapni :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#108968) natë válasza lacafaca (#108966) üzenetére


natë
nagyúr

Ja, hogy ez az. Megmondom a kollégáknak, megyek is.

[ Szerkesztve ]

(#108969) Coyot válasza Gsx-rr (#108965) üzenetére


Coyot
őstag

Már hogy az a hót egyszerű példa a mellébeszélés? Sikerült megértened? Erre válaszolj inkább.

Izraeli és brit adatokat kaptál dögivel, magyart minek vársz? úgy őrzik mintha valami hétpecsétes titok lenne - amiről sem a covid sem a betegek nem tehetnek.
A statisztikát és annak értrelmezésére meg már kaptál választ csak nem akarod megérteni, mert ellentétes eredményre jutnál mint amit látni akarsz. De jöhettek megint dominikával meg a párával okoskodni, ez is annyit fog érni...

De mesélek én neked valamit, mikor a családom 3 tagja bekerült a covid intenzívre, mert nem kaptak levegőt, akkor azt állították hogy ott benn csak oltottak fekszenek, meg ők akik valamiért odakerültek. Aztán az orvossal beszélés után kiderül, hogy a covid osztályon senki nem volt beoltva az ápolókat és az orvosokat kivéve.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#108970) Coyot válasza lacafaca (#108966) üzenetére


Coyot
őstag

Ti még attól és rettegtek ha csak halvány esélye van hogy a hülyeségetek nem igaz ;]

Má' nem

(#108971) lacafaca válasza natë (#108968) üzenetére


lacafaca
őstag

mert nem? így is már magatok alatt vagytok, tuti kell ezmég? amúgy most a you, meg a bemondott mnkatárs is már hiteles forrás lett, vagy csak ha az egyik oldalról jön, akkor ott a tuti, minden más esetben hoax ;]

lafaty80 aki érti megértette, aki nem... ;)

Coyot addig örüljetek szerintem, amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője...inkább én érezzem hülyén magam hónapokkal később, mint bárkivel előforduljon bármi probléma. tudod nekem tiszta lesz a lelkiismeretem évek múlva is, max ökörségeket beszéltem na bumm... ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108972) Viktor77


Viktor77
titán

"Tételezzük fel, hogy az a többszáz videó, akiknek mágneses az oltás helye, mind megjátszották."

Neeeee... Komolyan, már itt tart a topic? :D

Mi a francnak van ez még nyitva?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#108973) lafaty80 válasza lacafaca (#108971) üzenetére


lafaty80
őstag

biztos megint igazad van, mert magaddal tudsz vitatkozni... :D (ilyen az egy egyszemélyes önigazolás) :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#108974) Coyot válasza Viktor77 (#108972) üzenetére


Coyot
őstag

Hallod bringáztam egyet rámradgadt a telefonom!!!

Aztán persze lefürödtem akkor meg már nem :( :DDD

Má' nem

(#108975) lacafaca válasza lafaty80 (#108973) üzenetére


lacafaca
őstag

nekem mindig...ezt mindenki tudja ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108976) Viktor77 válasza Coyot (#108974) üzenetére


Viktor77
titán

Megspóroltál egy telefontartót. :D

Múltkor be akartam menni egy érzékelős ajtón, ahogy a két szárny közé értem, nem nyílt tovább. Most már tudom miért nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#108977) BalanceR válasza Viktor77 (#108972) üzenetére


BalanceR
addikt

Voltak már itt cifrább dolgok is és folyamatosan "szituáció" van...
Ami neked az oktatási rendszer totális kudarca, a szellemi színvonal Mariana árka, a józan ész bestiális megerőszakolása, az itt a topicban egy sima szerda.:D
Páran tarjuk az ajtót, hogy innen ne ömöljön ki a "szenny", de egyre nehezebb... :(

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108978) natë válasza lacafaca (#108971) üzenetére


natë
nagyúr

A bemondott munkatárs a beosztottam. Elég hiteles?
Én nem vagyok magam alatt, bár a long covid miatt szenvedek eleget...viszont van egy gyönyörű feleségem és kislányom, jó munkám, így nincs okom panaszra.

[ Szerkesztve ]

(#108979) lacafaca válasza natë (#108978) üzenetére


lacafaca
őstag

nem ez volt a lényeg...ha nem tűnt volna föl, sokkal fogékonyabb vagyok mindenre, mint az átlag...(hát..nem úgy néz ki a posztjaid alapján, hogy rezignált lennél a témával kapcsolatban :D )

más: állítólag!(az egyensúlyozónak) lemondott a honvéd igazgatója, nem akar szurit a kis fostos ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108980) Viktor77 válasza BalanceR (#108977) üzenetére


Viktor77
titán

Havi kb. egyszer benézek, de ez nagyon durva.

Az egész topic egy trollkodás. Miért van ez megengedve? Szerintem már bőven egy-egy FB csoport szintje alatt van.
A linkeden az első link az valami brutális. Ezek az emberek köztünk élnek, szavaznak, szaporodnak. Aztán lesz belőlük egy ilyen topicnyi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#108981) natë válasza lacafaca (#108979) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, mert mivel eléggé megb@sszintott a cucc, s a mai napig nyögöm a hatását, szenzitív vagyok a tagadására. Én sajnos nem Mari nénitől hallottam sem a covidról, sem a szövődményeiről sem a longról. (nem beszélve a kollégámról, aki 35 évesen belehalt) Nem kívánom senkinek. :(((

[ Szerkesztve ]

(#108982) lacafaca válasza natë (#108981) üzenetére


lacafaca
őstag

tudom...csak azt nem értem, ezt miért nekem címzed...főleg duzzogós emojival :)

Viktor77 jó lenne, ha osztanák már a fegyókat mi? ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108983) natë válasza lacafaca (#108982) üzenetére


natë
nagyúr

Nem neked, dehogy, csak úgy belemondtam az éterbe. Fejfájás, szédülés, "brain fog", aztán nemrég a ciszta ügy...akár el is kenődhetnék, de nem teszem.
Tényleg nem neked szántam.

[ Szerkesztve ]

(#108986) Qtya123


Qtya123
őstag

Ne marjátok mán' itt egymást na! Napok óta tök fölösleges beleolvasnom a topikba, mert csak ez megy.
Már egy jót vitázni sem lehet. Nyugodjon le mindenki, pihenjetek, nyaraljatok, lazítsatok aztán majd szeptembertől folytatjuk. Addigra lesz talán újra bőségesen téma és (sajnos) vége lesz a vírus uborkaszezonnak.

Addig meg tételezzük fel, hogy feltételezzük. ;] :N

[ Szerkesztve ]

(#108988) drdagi válasza BalanceR (#108961) üzenetére


drdagi
csendes tag

Tyű, jól alátámasztottad a dedós emojikkal, hogy faszságokat beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#108989) Viktor77 válasza drdagi (#108988) üzenetére


Viktor77
titán

Most komolyan, ekkora baromságokra milyen ellenérveket vársz?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#108990) Corleone33 válasza drdagi (#108951) üzenetére


Corleone33
aktív tag

nem igazolt? mágneses?

Szűzanyám borogass... szeretném azt hinni hogy csak trollkodsz de attól félek hogy ezeket a marhaságokat komolyan elhiszed. Anno a feltételezett mikrocsipes tervrajzról is kiderült hogy az egy teljesen véletlenszerű tárgyé volt, gondolom ez is biztos a gonosz Gyíkemberek akciója volt hogy eltereljék a figyelmet, ugye? [link]

Ha javasolhatom, a járványügyi információidat ne a chemtrailes összeesküvéses csoportokból/ Ufo/ Móricka viccmagazinból gyűjtsed ki :)

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#108991) Corleone33 válasza drdagi (#108988) üzenetére


Corleone33
aktív tag

És mik azok a források amik ezeket az állításokat alátámasztják?

Tudod, szavahihető, nem fake news források.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#108992) drdagi válasza Viktor77 (#108989) üzenetére


drdagi
csendes tag

Igazából nem tőletek várom, mert nem értetek hozzá.

Viszont még hozzáértőktől sem láttam tudományos cáfolatokat ezekre a "baromságokra", amik a gondolkodó embereket foglalkoztatják.

Titeket nyilván nem foglalkoztat. Ahogy írtam a kognitív disszonancia miatt képtelenek vagytok feldolgozni, csak szitokszavakat vagdalóztok és néha félig megcáfolgattok valamit.

Két opció van, ha ellenvéleménnyel találkoztok.
a) Féltudományosan megcáfoljátok, ignorálva azokat a részeket amikre nem sikerült hírtelen magyarázatot eszkábálni.
b) Mindent ignoráltok és szitokszóval illetitek a másik felet, vagy az állítását. Ezzel is kimutatva szellemi felsőbbrendűségeteket.

Lenne, még egy "c" változat is, hogy megpróbáljátok megérteni a másik fél gondolkodását, de ez már expert szint, nem lehet elvárni a "b" pont használóktól.

De hát egy világban élünk, el kell fogadni a beszűkült világnézetű embereket, hisz mindig is többen voltak. Csak ha túl nagy pofával társul, akkor hajlamosak a körülöttük lévők hinni nekik.

Kár, hogy a fajtátok fog előszőr vasvillát ragadni és a gondolkodó, nem vírushívők ellen indulni.

(#108993) drdagi válasza Corleone33 (#108991) üzenetére


drdagi
csendes tag

Tisztázzuk, számodra mi a szavahihető forrás?

A mágneses dolgot meg légyszi nézd meg itt. Ezt a gitárpengetős dolgot meg nem tudom hogy keverted ide köze nincsen a mágneshez.

(#108994) BalanceR válasza drdagi (#108993) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát szerintem számára az olyan Facebook ( milyen meglepő) videó semmiképpen nem szavahihető, amit a híresen lassú, és túl laza, engedékeny facebook fact checker is töröl a p|©$ába , mert fake news. :C
De lehet, hogy a háttérhatalom keze van a dologban.
Ne félj, van a pincében timbuktui varázsbabom, ami megvédene téged , úgy néz ki, mint a mezei tarkabab, de egy halottlátó megnézte , és ő is megállapította, hogy az bizony kiválóan véd az 5g, a nanochipek, a rossz szellemek, és soros ellen is...
Eladó egyébként. Érdekel?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108995) lacafaca


lacafaca
őstag

milyen delta? fogd meg a söröm :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108996) zolivissza válasza lacafaca (#108995) üzenetére


zolivissza
aktív tag

mind meghalunk :K

amor fati

(#108997) lacafaca válasza zolivissza (#108996) üzenetére


lacafaca
őstag

há nem ezt mondom mióta...fölösleges a sors ellen ágálni...leszarni és élni, amíg nem csengetnek :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108998) zolivissza válasza lacafaca (#108997) üzenetére


zolivissza
aktív tag

"And so as you hear these words
Telling you now of my state
I tell you to enjoy life
I wish I could but it's too late"

Black Sabbath: Paranoid
:D ;)

amor fati

(#108999) lacafaca válasza zolivissza (#108998) üzenetére


lacafaca
őstag

beza...amikor rád húzzák a harangszót, már baszhatod az egészet :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109000) syberia válasza lacafaca (#108995) üzenetére


syberia
veterán

Brit kutatók arra hívták fel a figyelmet, hogy az Egyesült Királyságban a korlátozások július 19-ei feloldása miatt a vírust valószínűleg a jól haladó oltási kampánnyal sem sikerül visszaszorítani, az ugyanis alkalmazkodhat a vakcinákhoz és az eddigieknél veszélyesebb mutációkat eredményezhet.

Wait a minute, nem úgy volt hogy az oltatlanokban mutálódik még gonoszabbá?

Ezek a brit tudósok nyughatnának már, csak összezavarják a narratívát... :DDD


;]

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.