Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108051) _Atesz válasza kolopele (#108049) üzenetére


_Atesz
addikt

Valóban nincsenek gyerekeim, viszont te is írtad, hogy egyelőre nem szeretnéd beadatni a gyerekednek. Akkor most hogy van ez?
Hidd el, ezzel sokan lesznek ugyanúgy.

(#108052) BalanceR válasza lacos001 (#108046) üzenetére


BalanceR
addikt

:DDD Guilty pleasure...
És nem a búbánatból van, hanem különböző Facebookra "oltásellenes" csoportokból...
Az a szomorú, hogy ma Magyarországon több ezer ember szóról szóra elhiszi az ilyen fasságokat, és ezen információk alapján éli az életét...
Csak ezt az ominózus "lájv vidijót" több, mint 10.000 ember látta eddig, nagy többsége "oltás, vírus, korlátozásellenes" aki vér komolyan veszi.
Ne csodálkozzunk hogy már itt a topicban is arról kell vitatkozni, hogy a ha szerelmes levelet írsz a pohár víznek, más lesz-e a rezgésszáma, meg az íze...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108053) kolopele válasza _Atesz (#108051) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én azt írtam, hogy mindenképpen adassák be azok, akiknek valamilyen krónikus betegségben szenvednek a gyerekeik, a többiek meg tegyenek legjobb belátásuk szerint. A magam részéről pedig megerősítést várok, és akkor fogok dönteni. Nyilván az oltás felé hajlok, de kivárok, ha kell nem mennek a gyerekeim szeptemberben suliba, megoldom könnyen szerencsére.

(#108054) kolopele válasza syberia (#108050) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az ivermectin idegrendszeri károsodásokat képes előidézni elsősorban.

(#108055) _Atesz válasza kolopele (#108053) üzenetére


_Atesz
addikt

Korrekt, bár nem tudom mi lesz számodra az egyértelmű megerősítés, de te tudod, a te felelősséged.
Ha lenne kölyköm, tuti nem engedném böketni, pláne nem, ha 12-18 év közt van.

[ Szerkesztve ]

(#108056) Asbee válasza syberia (#108050) üzenetére


Asbee
veterán

Jaja azért voltak rá esetek. Thaiföldön és Indiában is rohadt jól működik az ivermectin. A többi mellékhatásról nem is beszélve. Hol van leírva a víz jó hővezető? Tudod egyáltalán miről van szó?

[ Szerkesztve ]

(#108057) _Atesz válasza Asbee (#108056) üzenetére


_Atesz
addikt

"Betegtájékoztató
4. Lehetséges mellékhatások
[…]
Nem ismert gyakoriságú mellékhatás (a gyakoriság a rendelkezésre álló adatokból nem állapítható
meg)
- a bőr vörösödése
- bőrgyulladás
- arcduzzanat"

[link]

"
Ez a főleg trópusi megbetegedés több európai országot is arra sarkallt, hogy ivermectin tartalmú gyógyszereket (tabletta formában) engedélyezzenek a fertőzött országokba utazó állampolgáraik számára. Ezek az engedélyezett készítmények ártalmatlanok és kifejezetten hatékonyak.
Emberek esetében az ivermectin mellékhatásai igen ritkák, a WHO 2016-ban leírt, 125 országot involváló, nagyon nagy számú alkalmazást feldolgozó felmérése szerint mindösszesen 156 súlyos, idegrendszeri mellékhatást tapasztaltak. A súlyos neurológiai mellékhatásokat többször összefüggésbe hozták agyi vasculitisszel, felhíva a figyelmet emberek esetében is a vér-agy gát épségére ivermectin-terápia alkalmazása során."

[link]

[ Szerkesztve ]

(#108058) lacos001 válasza BalanceR (#108052) üzenetére


lacos001
senior tag

Kalandoztam...
Ha nem nézed meg..megtalállak! Kb. olyasmi csak ütősebb.
5. hullám-Vak vakcuna
Az utolsó másfél percet ki ne hagyd! :D
és ez is szavaz....

(#108059) BalanceR válasza lacos001 (#108058) üzenetére


BalanceR
addikt

Bzmg.
Nem rossz, nem rossz, de akkor jön az oltástagadó Jolly Joker
Oké, ez végignézhetetlen, de bárhova pörgetsz bele, aranybánya.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108060) VIPowER


VIPowER
senior tag

Úgy látom ez lett az új fűtés topic. Vettem keringetőszivattyút a régi helyére, Wilo 25/6, de mint kiderült a réginél el volt dugulva a beszívó nyílás fele, ezért rosszalkodott. Most van két szivattyúm, szeretem őket. :D

(#108061) BalanceR válasza VIPowER (#108060) üzenetére


BalanceR
addikt

És egyben a vizes topic is, már csak egy gázos hiányzik...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108062) lacos001 válasza BalanceR (#108059) üzenetére


lacos001
senior tag

Ezek nem tudják, hogy kicsit arrébb, fent a várban csücsül a fiú akinek üvöltöznek? :D
Innen 1.300kmről tudom...

(#108063) _Atesz


_Atesz
addikt

D-Dimer vizsgálat akár itthon is: [link]
Aki oltott és 4-7 napon belül van csinálhatna egy vizsgálatot.
Kíváncsi lennék ennek a videónak a fényében hogy alakulna.

(#108064) Asbee válasza VIPowER (#108060) üzenetére


Asbee
veterán

Mi most raktunk egy lapot a klíma alá, hogy ingyen áram és várjuk a csodát. :B

(#108065) this is life válasza BalanceR (#108061) üzenetére


this is life
Ármester

Miért ne lenne rejtett gázos topik, minek a lángjával melegíted a fűtőrendszerben lévő vizet. :DDD

A videó inkább no comment .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#108066) _Atesz válasza this is life (#108065) üzenetére


_Atesz
addikt

Különösen AZ, Moderna és Pfizer oltás után lennék kíváncsi rá, hogy milyen eredmények születnek.

[ Szerkesztve ]

(#108067) VIPowER válasza Asbee (#108064) üzenetére


VIPowER
senior tag

Én a csodát már megkaptam. Olyan csendesen jár az új hogy semmit nem lehet észlelni belőle, de a régi is tisztítás után. :D 30 éves a régi.

(#108068) kolopele válasza _Atesz (#108057) üzenetére


kolopele
nagyúr

Aha, a vakcina esetében már egy mellékhatás is kiveri nálad a biztosítékot, az ivermectin esetében meg 156 súlyos sem. Ez aztán a laza :) Ja,és nem biztos hogy neked való gyerek, ugyanis kölykei a kutyának vannak. Nagyon utálom amikor így hívja valaki a gyerekeket.

[ Szerkesztve ]

(#108069) zolivissza válasza kolopele (#108068) üzenetére


zolivissza
aktív tag

Sajátjaimat ingyenélőknek hívtam sokáig. :D

amor fati

(#108070) VIPowER válasza kolopele (#108068) üzenetére


VIPowER
senior tag

Ez érdekes, mert régen azt mondtuk a kölykök az utcán játszanak, és nem kutyák voltak. :D

(#108071) _Atesz válasza kolopele (#108068) üzenetére


_Atesz
addikt

"Emberek esetében az ivermectin mellékhatásai igen ritkák, a WHO 2016-ban leírt, 125 országot involváló, nagyon nagy számú alkalmazást feldolgozó felmérése szerint mindösszesen 156 súlyos, idegrendszeri mellékhatást tapasztaltak."

Magyarán a 156 egy elenyésző szám.

Az orvos állítása szerint 62%-a az oltottaknak kimutatható, komoly károsodást szenvedett el az oltás után. Itt messze nem 1 esetről van szó.
Ha valamit, akkor ezt érdemes kivizsgálni.

(#108072) this is life válasza _Atesz (#108066) üzenetére


this is life
Ármester

Amennyiben az oltásnak köszönhetően nagyban csökken a fertőzés veszélye, vagy a súlyos megbetegedés esetleg a megváltoztathatatlan végkimenet , akkor mindenképp sokat nyer vele az ember .
Persze ettől nem fog eltűnni a c19 , mert bőven marad annyi oltatlan ,a fertőzésre fogékony ember akiben kialakulhat egy ütõsebb változat .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#108073) kolopele válasza _Atesz (#108071) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az oltottak 62% - a? Mivel mutatták ki, vagy bizonyították be, hogy az oltás volt az oka? Milyen orvos?

(#108074) kolopele válasza zolivissza (#108069) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szép, mondhatom :)
VIPowER: Egyszer a pap ezt mondta nálunk: "Mindenki nevelje helyesen a kölykeit". Azóta nem bírom ezt az elnevezést, na meg a papot :D

[ Szerkesztve ]

(#108075) _Atesz válasza kolopele (#108073) üzenetére


_Atesz
addikt

Bocsi, azt hittem az oltásos résszel erre a hsz-ra reagálsz: [link]

(#108076) BalanceR válasza _Atesz (#108071) üzenetére


BalanceR
addikt

"Az orvos állítása szerint 62%-a az oltottaknak kimutatható, komoly károsodást szenvedett el az oltás után. Itt messze nem 1 esetről van szó.
Ha valamit, akkor ezt érdemes kivizsgálni."

Ha csak egyszer vennéd a fáradságot, és utánanéznél az esetnek amire vered....
...a mindmeghalunkazótástó'-dobot.
B.C. doctors warned they could face discipline for spreading COVID-19 misinformation

"Some doctors are spreading “misinformation that promotes anti-vaccine, anti-mask wearing, anti-physical distancing and anti-lockdown stances,” the college said in a joint statement with the First Nations Health Authority."
VancouverSun

Afp fact check

Btw több, mint 3,7 milliárd covid oltás ment le eddig, ennek kb a 2/3-a mRNS, hol van a több száz millió súlyosan károsodtt / halott?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108077) kolopele válasza _Atesz (#108075) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ja nem, ennek a konteós háziorvosnak a hülyeségeit inkább nem néztem végig. Olyan hogy rejtett vérrög nincsen, amikor van akkor már tünet is jelentkezik, a gond inkább az, hogy némi lábdagadással még nem megy el az orvoshoz a páciens. A vérrög kialakulása főleg a dohányosoknál fordulhat elő, az elhízott, egész nap ülő embereknél, és a fogamzásgátló még ami jelentős rizikófaktor, na de ugye jobb ezt is a covidra kenni jó pénzért cserébe.

(#108078) HellGreg válasza BalanceR (#108076) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem figyeltél a tényekre, ugyanis két éven belül halunk meg mind, nem rögtön. ;]

(#108079) _Atesz válasza BalanceR (#108076) üzenetére


_Atesz
addikt

Biztos voltam benne, hogy sok hivatalos helyen megcáfolták, ettől függetlenül érdekelne milyen eredményt adna pár D-Dimer teszt.
Te lehet erre vered, engem viszont érdekel a "másik" oldalon levő dokik véleményei is.


HellGreg

Akkor te sem figyeltél, mert 3-at mondott. Kicsit tovább ronthatod a levegőt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#108080) kolopele válasza _Atesz (#108079) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én meg azt hallottam, hogy már most ősszel fogunk mi oltottak meghalni. Ejnye, még ebben sincsenek közös nevezőn a konteósok? :)

(#108081) _Atesz válasza kolopele (#108080) üzenetére


_Atesz
addikt

Így van. Azt nem értem, hogy már felmerült itt jópár orvos, egyeseknek elég komoly szakmai múltja is van, miért állítanak olyan dolgokat, amiben nem biztosak?
Érdekesebbé akarják tenni magukat? Vagy mi hajtja őket?
Ha orvos lennék eszembe nem jutna feleslegesen a frászt hozni az emberekre.

(#108082) -Skylake- válasza _Atesz (#108081) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Ha orvos lennék"
.
Nem, nem lennel. Hala az egnek ennek nincs valos veszelye, meg nem is volt soha.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#108083) _Atesz válasza -Skylake- (#108082) üzenetére


_Atesz
addikt

A személyeskedést nyugodtan be lehet fejezni, ha valamit szeretnél, megírhatod privát üzenetben.

(#108084) lacafaca


lacafaca
őstag

[link] ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108085) -Skylake- válasza _Atesz (#108083) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ez nem szemelyeskedes volt, egyszeru tenymegallapitas. Amit itt visszaolvasva lerendeztetek a viz hovezetesevel, az olyan kritikan aluli volt, hogy egyenes kovetkezmenye, hogy eselyed sincs semmifele muszaki/tudomanyos palyan karriert epiteni. Nem szemelyeskedes, tenymegallapitas. Mindenfele bantas nelkul (mert ez nem jelenti azt, hogy semmiben nem vagy jo, csak azt, hogy semmi olyanban aminek a muszaki/tudomanyos palyahoz koze van). Anyam sem tudna helyt allni a fenti ket teruleten, de attol fuggetlenul a sajat teruleten komoly pozicioban van es komoly egzisztenciat epitett fel apammal egyutt. Ugyan igy ertettem rad is.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#108086) BalanceR


BalanceR
addikt

Mindmeghalunk, ja, és közben új világrend is van retardiában...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108087) lacos001 válasza BalanceR (#108086) üzenetére


lacos001
senior tag

Emlékszel az esti "kalandozásra" ugye? Az eredménye ez is....
A tuti leírva. Vártam a jó pillanatra, hát ez eljött... :D

(#108088) -Skylake- válasza lacos001 (#108087) üzenetére


-Skylake-
addikt

Huh eleg jonak nez ki ez a Windows 11.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#108089) Qtya123 válasza BalanceR (#108086) üzenetére


Qtya123
őstag

Most elképzeltem, ahogy a beoltattak magukból kifordulva, az agyuk lenanorobotosítva és mint agresszív zombik, puskával a kezükben keresik a rettegő oltatlan embereket az ausztrál kies peremvidéken! :DDD
Esküszöm lehetne forgatni belőle egy Zs kategóriás zombihorrort.

Ja és ezt tudván inkább nem megyek jövő héten meglátogatni oltatlanként a szüleimet, mert félek, hogy a két adag AZ már átvette az irányítást az agyukban és jobb esetben csak bezárnak a sufniba, rosszabb esetben a családi ebéd után apám nekem ront a baltával.

(#108090) lacafaca válasza Qtya123 (#108089) üzenetére


lacafaca
őstag

ne is mondjad...mi is állandóan rettegünk, amikor el kell menni muttiékhoz :(( persze beöltözünk vv cuccba, kell a fenének a nanobotjuk ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108091) ubyegon2 válasza this is life (#108015) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nálam vannak növények vízben jó ideje és a víz valamint a növények egyes részei, mind pont ugyanolyan árnyalatú barnák lettek egy ideje! Most csepegtetek bele pink körömlaggot, hátha valami új design összejönne a virágokkal! ;]

(#108093) lacafaca válasza BalanceR (#108086) üzenetére


lacafaca
őstag

végül is...tök jó nekik :C hiszen már titkot sem kell csinálniuk belőle...valóban mulatságos ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108094) Asbee válasza lacafaca (#108093) üzenetére


Asbee
veterán

Ezt kitől copyztad? Gődény? Vagy melyik mestered mondta terjeszd?

(#108095) Coyot válasza HellGreg (#108078) üzenetére


Coyot
őstag

Ez olyan mint a világvége, eddig azt harsogták ezek a nagyeszűek, hogy jö-jön aztán valahogy mindig elmaradt. Most más fog elmaradni, aztán majd jól meg lesz indokolva ám, hogy mert a gyíkemberek meg az alsógatyalopómanók összeesküvése az egész.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#108096) Ricardo válasza ubyegon2 (#108091) üzenetére


Ricardo
félisten

Inkább írd rá egy lapra hogy "NEBARNÚJÁ", é tedd alájuk. :DDD

(#108097) lacafaca válasza Asbee (#108094) üzenetére


lacafaca
őstag


személyesen voltam ott és fölvettem :N

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108098) lacafaca


lacafaca
őstag

amikor egy kontinensnyi embernek elmennek otthonról :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108099) BalanceR válasza lacafaca (#108093) üzenetére


BalanceR
addikt

Jajjmostmileszvelünk :O
Terror! Halál! Pánik! Elnyomás! Négy! 4!
Csak óvatosan a mit töltesz föl, mert lehet, hogy megfigyel Téged is a "háttérhatalom" és benne leszel a hírekben...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108100) _Atesz válasza syberia (#108092) üzenetére


_Atesz
addikt

Köszi :R
Úgy tűnik nem zörög a haraszt.. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.