Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108601) #57833216 válasza lacafaca (#108600) üzenetére


#57833216
törölt tag

Mit veszíthetsz az oltással?

(#108602) lacafaca válasza #57833216 (#108601) üzenetére


lacafaca
őstag

rossz a kérdés: mit nyerhetek...semmit ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108603) envagyok


envagyok
veterán

Hova süllyednek emberek..

Jól szituált érettségizett/fősulit végzett 3 gyerekes család szívbeteg és más krónikus betegségekkel rendelkező nagyszülőkkel:
Teljes oltásellenesség. Ők már biztos elkapták, meg különben is ezzel ki akarják irtani az embereket.
A csaj hűtőmágnessel rohangál, mert kimutatja szerinte az oltást. Nálam nem sikerült.
:W

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#108604) #76500480 válasza BalanceR (#108598) üzenetére


#76500480
törölt tag

Ezek az oltások is tiszta lottó.
Tetanuszra nagyon rasz.rtam, borogatós ajánlások ellenére semmit nem csináltam és kb azt is kaptam a oltasreakciokbol.

envagyok# oltóponton családok voltak 12 eves gyerekkel(-nem szédülsz, jól vagy?) Azt hittem torta is lesz meg gyertyagyújtás annyira megadták a módját :D

[ Szerkesztve ]

(#108605) BalanceR válasza envagyok (#108603) üzenetére


BalanceR
addikt

Ennyi előnye van a Covidnak, felszínre hozza a "szenet" :DDD
Amikor már kéne az örökség, de a nagyfater nem akar még elpatkolni:

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108606) Csókolom válasza t72killer (#108582) üzenetére


Csókolom
tag

miert nem mesz el fogorvoshoz, legalabb most nyaron, -mielött az örület megint elkezdödik ? En voltam, minden tovabbi nelkül kb. 2 honapja :D

(#108607) t72killer válasza Csókolom (#108606) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ahhoz haza kéne utazni a ködös Albionból - ahogy rendszeresen szoktam is. Csak most hol karantén hol járattörlés és persze kötelező méregdrága tesztek. A doki meg be van f.sva minden "külföldi" páciensétől, már tavaly nyáron is 10perc összekapott fércmeló után dobott ki a székből. 20év precíz, megbízható munka után nagyon gáz volt.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#108608) zolivissza


zolivissza
aktív tag

"Fontos, hogy hivatalosan csak az kaphatja meg a harmadik oltást, akinek már négy-hat hónap eltelt a második óta, vagyis első körben azok jelentkezhetnek, akik 2021. április 1-éig már be voltak oltva mindkét dózissal."
Aki bolondok napjáig nem kapta meg, várnia kell picit.

amor fati

(#108609) Cs1csó válasza zolivissza (#108608) üzenetére


Cs1csó
félisten

Bolond aki nem vár. :DDD
Én csak a módosított - deltára kihegyezett - Pfizer-t vagyok hajlandó beadatni.

(#108610) zolivissza válasza Cs1csó (#108609) üzenetére


zolivissza
aktív tag

Én mondhatom meg, hogy milyen oltást kapjak harmadiknak?
Nem teljesen

- Pfizert kérek
- Csak sinopharmunk van
:)

amor fati

(#108611) lacafaca


lacafaca
őstag

tessék...lehet röhögni.
olyant basztam a hüvelykujjamra kalapáccsal délután, hogy a kékföstő már ki is mázolta...mondjuk a 3. utcában is összefutottak a népek, valakit tuti meggyilkoltak...melyik volt az, amelyik megátkozott :U :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108612) BalanceR válasza lacafaca (#108611) üzenetére


BalanceR
addikt

Ha kékül, érdemes lenne megnézetni orvossal, csak ha mész, ne felejtsd otthon a védettségi... Oh várjunk csak...
Cancel.
Káposztát rá, "abbúl baj nem lehet", de ha van patak a közelben, lehet, hogy a pióca is megteszi.
Egyébként meg minek jáccasz a kalapáccsal a kertben?
Csak nem kalapácsot vetettél? :DDD Az nem szökken szárba, csaxólok...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108613) kecsawi válasza lacafaca (#108611) üzenetére


kecsawi
senior tag

Jobbulást. :K

(#108614) ubyegon2 válasza lacafaca (#108611) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

😅
No para Laca, ha szükséges, hatékony hadisebész is vagyok! Még senki nem panaszkodott.

(#108615) lacafaca válasza BalanceR (#108612) üzenetére


lacafaca
őstag

tudtam te voltál :P
persze orvos...mindjár oltassam is be magamat mi? :DDD

kecsawi köszi, de katonadolog, ma éjszaka gyötrelmes lesz az alvás, de holnapra már ezt is leszarom...max leesik aztán nő új helyette ;)

kösz uby...89-ben volt egy teféléddel ügyem zegen, többet soha :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108616) Cs1csó válasza zolivissza (#108610) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na igen, mondták azt is, hogy majd az orvos dönt, felőlem dönthet, de ha nem ad Pfizer-t akkor ugye nem is megyek el a 3. oltásra.

(#108617) ubyegon2 válasza lacafaca (#108615) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Hát jól van, addig örülj, amíg Te dönthetsz a dologról! :DD Azért ha rosszabbodna a helyzet, csak szólj.

(#108618) lacafaca válasza ubyegon2 (#108617) üzenetére


lacafaca
őstag

te leszel az első...de szerintem lekapom majd magamnak, van pár jóféle fogóm minden fajtából ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108619) ubyegon2 válasza lacafaca (#108618) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Értem, de mi nem lacafacázunk ám körmökkel! A mi megoldásainak tekinthetők akár véglegesnek is. 😬

(#108620) bohoc71 válasza ubyegon2 (#108619) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Vállizülettől leválasztva? Csak hogy ne fájjon... :)

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#108621) lacafaca válasza ubyegon2 (#108619) üzenetére


lacafaca
őstag


megoldom, nem terhellek inkább :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108622) ubyegon2 válasza bohoc71 (#108620) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Azt azért 5 perc alatt nem lehet lezavarni! Meg valamennyire a látszatra is adunk, ne mondják már, hogy bennünket nem érdekelnek a túlélési statisztikák! (pedig tényleg nem) 😁

Laca
Bírom az ilyen típusú terheléseket nagyon! 😉

[ Szerkesztve ]

(#108623) lacafaca válasza ubyegon2 (#108622) üzenetére


lacafaca
őstag

hánehogymá meg akarjál csonkolni egy nyüves kalapács miatt :O ...és még csodálkozik a zinternet népe, hogy a zorvosokban semmi bizodalma a zembernek...mészáros :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108624) ubyegon2 válasza lacafaca (#108623) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

a zorvosokban semmi bizodalma a zembernek...

Nekem se nagyon Laca, de akkor nyugodjál meg, nem vagyok orvos szerencsére, csak épp huszonévek hadiszolgálatban, gyakorlatilag elég sok szakterületet le tudtam már a végére fedni.
Mondjuk a kollégáim is mind a honvédkórházat választották inkább, mert azért békeidőben az is opció volt, no emiatt tényleg csak a nem túl pepecs műtések mennek! :D

Ja és ne aggódj, szurit tuti nem kapsz előtte! :N

[ Szerkesztve ]

(#108625) lacafaca válasza ubyegon2 (#108624) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor csak rá kell harapni a kapanyelre azt jóvanazúgy? egyre jobban hangzi :R :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108626) ubyegon2 válasza lacafaca (#108625) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Jobb lenne erőltetett menetben rástartolni a gereblyére! Az is hatékony. :D

(#108627) lacafaca válasza ubyegon2 (#108626) üzenetére


lacafaca
őstag

asszem ma pihenőnapot tartok :DDD ...most már el lehet viselni, de az éjszaka...há majd befostam. 1.5x meg a színe is passzos lett :C

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108628) ubyegon2 válasza lacafaca (#108627) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Huha....no figyelj, ha nem ragaszkodsz hozzám, nyomban körülkérdezek, ki van ahhoz a lokációhoz legközelebb! Ezt bármelyik exkollégám lemetszi menetből, gyakorlatilag észre sem vennéd! Külön előny lenne, hogy erre már többször nem tudnál rácsappantani! :D Ügyesek ám a srácok nagyon.

(#108629) zolivissza válasza lacafaca (#108627) üzenetére


zolivissza
aktív tag

Bibis, katona dolog. :)
(Jobbulást)

amor fati

(#108630) lacafaca válasza ubyegon2 (#108628) üzenetére


lacafaca
őstag

mivel mostanra már szinte elmúlt a fájdalom, így ezt a lehetőséget is passzolom, de értékelem, hogy minden követ megmozgatnál e szerencsétlen ujjacska eltávolításának érdekében...hagyjuk a helyén :R :DDD

zolivissza ez csak egy bóhacsipés...ennél jóval meredekebb dolgokat is túléltem már homemade :D amúgy köszi

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108631) ubyegon2 válasza lacafaca (#108630) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

mivel mostanra már szinte elmúlt a fájdalom

No látod, nálad is működik a pszichológia, már úgy beijedtél, hogy el is múlt a fájdalom! ;]

(#108629) zolivissza

Fura az ilyent katonadolognak nevezni, mivel ugye a katonák sose lesznek ekkora marhák, hogy a saját kezüket kezdik el klopfolni! :D

[ Szerkesztve ]

(#108632) Z.É.T. válasza lacafaca (#108630) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Rá kell tenni káposztát és elmúlik!
(nagyjából 2 tonna az ajánlott! ;] )

Jobbulást :K

(#108633) lacafaca válasza Z.É.T. (#108632) üzenetére


lacafaca
őstag

kösz és a jótanácsot is :) de mivel nyughatatlan vagyok, így már ismét a kezemben a kalimpács, mert a dolog az dolog, a zsaluzás meg a beton nem várhat, lassan itt az ősz...remélem nem lesz ma egy következő áldozata :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108634) bohoc71 válasza lacafaca (#108633) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Szólj a szomszédnak,tartsa ő a szeget. Te csak üss! :)

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#108635) lacafaca válasza bohoc71 (#108634) üzenetére


lacafaca
őstag

hát...a szomszédnak elvitte a cica egyszer favágás közben szintén ezt, nem hinném vállalja, már csak egy jobb van neki és igen vigyáz rá, a másik meg nyugger nyomozó, még bevarratna ha ráütnék neki :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108636) lacafaca


lacafaca
őstag

azért egy-két dologra "büszkék" lehetünk...lakosságarányosan dobogón vagyunk a halottakkal, viszont most felléptünk a legfelső fokra, nálunk fogják először letesztelni a birka lakosságon, hogy viszonyulnak a piacon elérhető szmötyik egymáshoz az emberi testben...ha minden fasza és nem irtjuk ki velük a tülekedőket, akkor büszkén húzhatjuk ki magunkat...igen, ezt is megcsináltuk...ha igen, ráfogjuk az oltatlanokra.
:C

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108637) Coyot válasza lacafaca (#108636) üzenetére


Coyot
őstag

Ismét egy tökéletes meglátás, ahogy megszoktuk ;] *

* tanulj még olvass kicsit biztos segíteni fog hogy megérts szeretett orrmányunk mit-miért csinál

Má' nem

(#108638) pjen válasza Coyot (#108637) üzenetére


pjen
félisten

Azért ebben van igazság, nem is kevés.

(#108639) daneel_hu válasza lacafaca (#108636) üzenetére


daneel_hu
addikt

A vad vírust (d614g) leteszteltem a Spunikkal, akarod tudni milyen volt? :D

(#108640) lacafaca válasza daneel_hu (#108639) üzenetére


lacafaca
őstag

teljes mértékben követemaz eseményeket, nem szükséges :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108641) Kékes525


Kékes525
félisten

Lehet jelentkezni 3. oltásra.

A jelentkezés feltételei: [link]

A jelentkezni itt lehet: [link]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#108642) lacafaca válasza Kékes525 (#108641) üzenetére


lacafaca
őstag

:C eltévesztetted a szobát ;] :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108643) Kékes525 válasza lacafaca (#108642) üzenetére


Kékes525
félisten

Neked kötelező. :P

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#108644) lacafaca válasza Kékes525 (#108643) üzenetére


lacafaca
őstag

megtettem amit a haza megkövetelt...de saajnos engem itt sem látnak szívesen :( :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108645) Kékes525 válasza lacafaca (#108644) üzenetére


Kékes525
félisten

Biztos meghackelted a site-ot. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#108646) BalanceR válasza Kékes525 (#108645) üzenetére


BalanceR
addikt

Dehogy hackelte, csak megszakadt a Wifi....
(Zavarja a 2,4GHz-et az alusapka :D)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108647) lacafaca válasza BalanceR (#108646) üzenetére


lacafaca
őstag

1: nem használok wifit, minden tikbélen megy, még a sátrakba a kamerákhoz is kihúztam, van anélkül is elég elektroszmog(sicc)
2: nemhogy alusapkát, simát sem használok soha, sőt tavasztól későőszig a séró is le van dobva kettesre
2: csalódnom kell, hogy nem ismered föl a browsert ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108648) t72killer válasza lacafaca (#108647) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DD . A kamerák mentségére legyen szólva, hogy elektrovakcina :P izé kakaó is kell nekik, amit PoE a legpraktikusabb adagolni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#108649) Cs1csó válasza t72killer (#108648) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mikrohullámú netet neki, olyat mint ami a pörköltöt tésztával is megmelegíti 2 perc alatt!

[ Szerkesztve ]

(#108650) t72killer válasza Cs1csó (#108649) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DD :DDD :R . A secusok használtak ilyen cuccot tudtommal Romániában, bár nem kommunikációra.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.