Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108701) Z.É.T. válasza lacafaca (#108699) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Köszi, ha betartod az ígéreted, én tuti nem kattintok ilyen agresszív site-ra, ha tudom, hogy ide visz a link :R

(ez nem neked szól, nem is a helyenként szórakoztató tartalomnak, ezer éve rühellem az ilyet)

[ Szerkesztve ]

(#108702) lacafaca válasza zolivissza (#108700) üzenetére


lacafaca
őstag

felénk nincsenek ilyen incidensek, így nem lehettem...zeget már ellepték? :U mondjuk arra a csácsi népek csinálnak néha ilyen cirkuszt :DDD

zét neked bármit...tudod a másikat is betartom..jó néha megremeg az ujjam sry ;]

balansz

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108703) BalanceR válasza lacafaca (#108695) üzenetére


BalanceR
addikt

Magyarországon az autóbalesetet szenvedettek 88%-ának be volt kapcsolva a biztonsági öve.
Ráadásul kötelező! Korlátozzák az ember szabad mozgását a saját autójában, közben nem véd meg a balesettől! Undorító, és hülyeség! Szart sem ér a biztonsági öv, bekötve is belehalhatsz, vagy sérülhetsz!
Az meg, hogy a súlyos sérültek meg halottak 96%-ban az öv nélküliek közül való , hamisított statisztika!
Majd felébredtek, ha jön az ifa! "Ébregggyetek hüjék!"

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108704) zolivissza válasza lacafaca (#108702) üzenetére


zolivissza
aktív tag

Zegen béke, boldogság. :K :D

amor fati

(#108705) Z.É.T. válasza lacafaca (#108702) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Csak nehogy olyan világot teremts magadnak, amiben minden megremegésre kalapácsütés a válasz! Oh wait...
;]

(#108706) LuckyL válasza BalanceR (#108703) üzenetére


LuckyL
őstag

nem érdemes iylen buta hasonlattal lejáratni a mondanivalódat szerintem

cryptot minden termékemért elfogadom

(#108707) lacafaca válasza Z.É.T. (#108705) üzenetére


lacafaca
őstag

az én világom az egyetlen tökéletes út...nincs másik :P

[link] ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108708) Z.É.T. válasza lacafaca (#108707) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ó, ez a mondat régi szép emlékeket idéz, sok évvel ezelőtt bejártam segíteni a Csernus Imihez a zártosztályra, ott hallottam ilyeneket! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#108709) lacafaca válasza Z.É.T. (#108708) üzenetére


lacafaca
őstag

még szerencse, nem ragadtál ott :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108710) Z.É.T. válasza lacafaca (#108709) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Igen, én az ajtó azon oldalán voltam, amelyiken volt kilincs, de láttam, hogy milyen könnyen tud az egó átpakolni embereket a másik oldalra...

YouTube link

;)

[ Szerkesztve ]

(#108711) lacafaca válasza Z.É.T. (#108710) üzenetére


lacafaca
őstag

ne aggódj ennyire értem...csalánba nem üt/rossz pénz... ;)

amikor az ifa elment...de a lábad ott volt btvidi! :D

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108712) lacafaca


lacafaca
őstag

na és egy búcsúlink, ami tudom semmit nem jelent, de van akinek biztosan beindítja a fantáziáját ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108713) BalanceR válasza lacafaca (#108712) üzenetére


BalanceR
addikt

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108714) syberia válasza lacafaca (#108707) üzenetére


syberia
veterán

Azt mégsem mondhatják, hogy az antitestszám zuhanás következménye az ADE lehet. ;] Arról már egyszer megmondták hogy nem lehet. Pont. :P

https://howbad.info/

(#108715) BalanceR válasza syberia (#108714) üzenetére


BalanceR
addikt

Már elég régen mantrázod az ADE lehetőségét, pedig fogadni mernék bármennyi pénzben, hogy három éve még azt sem tudtad, hogy mi az.
Valahol olvastad, vagy hallottad, és azóta ez a rögeszméd, ok. De akkor hol van a tudományos, orvostudomány / általános kutatói közösségi többség aki megerősíti a jelenség gyakori előfordulását covid oltások esetén?
Link esetleg? Ami nem egy két noname sehol nem jegyzett orvos, vagy kattant kiöregedett kutató firkálmánya esetleg kismintás egyetemi tanulmány ? A kutatók többsége nem foglalkozik vele, mert nem nagyonb az esélye, mint az influenza oltások esetében,de TE rájöttél?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108716) Csókolom válasza lacafaca (#108697) üzenetére


Csókolom
tag

csak a kiveteles szerencsenek tudhato be, hogy akkor eppen hianyzott a kes az afrikai srac zsebeböl, különben mar halott lenne a volvos papi. Ez is Nemetorszag, de ez nem megy a youtube-ra, es a Tagesschau-ba sem, mert nem összeegyeztethetö a ceg /ARD vilagnezetevel :))-es különben is ök formaljak a vilagot

[ Szerkesztve ]

(#108718) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Csesszek meg a nemetek :U Augusztus 1 tol kotelezo a teszt stb.12 even felulikenek beutazaskor,most mar vonat es autoval erkezoknek is :W Ez megint sakk matt,vagy havi 19k a tesztre vagy oltas :U Vagy,soha tobbe nem jonni haza :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#108719) radi8tor válasza Gubu0101 (#108718) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szuperek lesznek az állapotok az autópályán a határnál. (vagy nem lesz semmi és csak megy a műbalhé - Ausztria esetén ez van)

⭐ Stella

(#108720) t72killer válasza radi8tor (#108717) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

" a koronavírus-járvány kitörése óta minden bizonnyal milliószor megbánta már,"

Mivan? Masszív 2 hónapja kezdték deltázni az indiai variánst.

#108719: ez egy vicc, Schengen végleges kukázása nélkül ilyet nem lehet tartósan bevezetni. És mivel már másfél éve megy a cirkusz, érdemes elgondolkodni, h mi a "tartós"...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#108721) Gubu0101 válasza radi8tor (#108719) üzenetére


Gubu0101
veterán

[link] nem ugy nez ki :U Maradnak a zold hatarok :D Passau az tuti elbukik :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#108722) Fire/SOUL/CD válasza Cs1csó (#108694) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Amikor haver hazajött, akkor mondta, hogy lenne egy jól fizető meló (még Holland mércével is igen magas bér), ki tudnék vele menni, szállás adott, meg haza is tudok vele jönni... Szóval ez a kiruccanás nem volt semmilyen formában betervezve idén.

2. Itthon nálunk a körzeti doki nem is látott Pfizer-t, asszisztens csaj hívott áprilisban egy pénteki napon, hogy ha akarok oltást, csak és kizárólag szputnyikot, akkor vasárnapra be tud írni, de be kell menni a kaposvári oltópontra...
Tehát mifelénk ez volt a választási lehetőség...

Korábbi mondókámnak az a lényege, hogy igen kemény kettős mérce van, ami tisztán politikai alapú, keleti országok és onnan származó oltóanyagokkal szemben.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#108723) radi8tor válasza t72killer (#108720) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja 2 hónapja, de ha a mami hírfüggő, akkor simán hallotta már millószor a nevét a kiscsaj. Úgy érzem sikerült a lényeget kiragadnod belőle. :D

⭐ Stella

(#108724) Cs1csó válasza Gubu0101 (#108718) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pontosan, és ez a cél: MINÉL kevesebbet utazni. Menjetek oda aug 1 előtt és maradjatok ott (gondolom ha gyerekeket is visztek akkor ott éltek életvitelszerűen)
Ha nagyszülői látogatás a cél akkor akár jöhetnek a nagyszülők is pl. védettségi igazolványukkal külön teszt nélkül.

(#108725) Fire/SOUL/CD válasza lacafaca (#108697) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ó, ezek minden naposak, teljesen megszokottak Hollandba...
Tavaly óta egy új "sport" hódít, amit magyarra úgy lehetne fordítani, hogy humán- és rendőrkugli. Ennek a "játéknak" az a lényege, hogy 30-50 suhanc összeverődik robogókkal, majd az egyikük nagy gázzal kilő, majd leugrik a robogóról (mint egy kaszkadőr hempereg az úton) és arra fogadnak, hogy a tovább száguldó robogó hány embert tarol le...
Amikor kihívják a rendőröket, akkor a rendőrkordonnal is eljátsszák ugyanezt.
Természetesen a rendőrök az összegyűlt helyi embereket verik szét (akik "esetleg" fel is vannak háborodva, hisz épp az imént tarolta le egy robogó őket), hogy ne tudják rögzíteni kamerákkal, hogy a suhancokhoz meg nem mernek hozzányúlni sem... :C

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#108726) Gubu0101 válasza Cs1csó (#108724) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem,melozunk.4 het kint egy het itthon,ma mar nem tudunk menni,ma olvastunk utanna ennek,eddig meg szeptember 11 volt a datum :(( holnap lesz indulas,bizom benne,hogy meg holnap nem szigoritanak be,aztan majd meglatjuk mi lesz,minden masra ott a zoldhatar :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#108727) Cs1csó válasza Gubu0101 (#108726) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nehéz ehhez mit hozzászólni:
1. a stabilitáshoz ugye az kell, hogy időben bejelentsék a változásokat hogy az emberek tudjanak alkalmazkodni hozzá, de sajnos erre is van rossz példa: mikor angliába bejelentették, hogy X nap múlva kijárási tilalom a repülőterek, a buszpályaudvarok, a vasútállomások, az utak stb. mind megteltek emberekkel akik mint a süllyedő hajót próbálták elhagyni a lezárásra ítélt városokat

2. ha bejelentik, hogy holnaptól ez a szitu akkor nem tud mindenki "meglépni" vagy egyéb trükkel még időben kijátszani a korlátozást sajnos ilyenek vagyunk ezért kell sokszor ilyen gyors döntéseket hozni

(#108728) Nikaré válasza Csókolom (#108716) üzenetére


Nikaré
őstag

Az egyáltalán nem értem, hogy miért nem lépnek fel ez és hasonló kirohanások ellen. Illetve az azonnali kitoloncolás hol van ilyenkor.
Alapból be sem kellene engedni, hiszen akkora kulturális szakadék van minden téren. Lásd viselkedés vagy a higiénia ....

(#108729) radi8tor válasza Cs1csó (#108727) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1-es példa miért lett volna rossz példa? Így működik a világ. Ha valamit leakcióznak tódul oda a tömeg még akkor is ha tudja nem ezerszámra lesz abból a cuccból.
Az emberek önzőek, mindenki csak arra gondol hogy neki jó legyen.

Sokan kérdezték tőlem nem megyek nyaralni? Minek, csak azért hogy elmondhassam voltam? Vagy hogy ne kelljen azt mondanom a kérdésekre, hogy nem megyek? Most nincs rá igényem, de leginkább hányingerem van attól, ami a határokon megy. Minden ország a saját bugyuta szabályait hozza. Nem elég hogy be van oltva a nép, de még ez meg az legyen mellette. Kösz nem, majd megyek ha lehet menni papper nélkül mint 2019-ben.

⭐ Stella

(#108730) lacafaca válasza Fire/SOUL/CD (#108725) üzenetére


lacafaca
őstag

ne legyen kétsége senkinek, hogy a következő hullámmal visszatér a klímapara+migrihordák , sőt ha ez nem lesz elég, akkor bejelentik az et-k fenyegetését is...ennek a balfék emberiségnek már minden is le lehet már nyomni a torkán :DDD (huhogók 3...2...1... ;] )

odass! :C

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108731) radi8tor válasza Nikaré (#108728) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt valószínű nem videózták le, amikor elkapták a yardok. Szerintem be volt szívva a csávó, esetleg hőgutát kapott, bár ők jól bírják a meleget.

⭐ Stella

(#108732) Cs1csó válasza radi8tor (#108729) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K
Pontosan, elképesztően önzőek vagyunk (természetesen én is) és mindenki tojik a másikra. Ezért kell sajnos ezeket a nagyon szigorú sokszor fárasztó vagy kierőszakolható szabályokat hozni mert különben kb. semmi hozadéka.
A legjobb példa a MASZK: amikor bejelentették, hogy a boltba kell maszk hetekbe tellett, hogy az emberek "megszokják" belerázódjanak és legyen náluk maszk, a boltba is már maszkba lépjenek be stb.
Ellenben amikor bejelentették, hogy mától vagy holnaptól nem kell maszk AZONNAL mindenki értesült róla és már 5 perc múlva senkin sem volt maszk.

Na igen a nyaralás: aki megy nyaralni, és persze minél messzebbre minél hosszabb időre az egy presztízs dolog.
Itt is volt olyan aki a legnagyobb járvány dübörgés közben is azon agyalt, hogy a cakkpakk 500k-ba kerülő nyaralása (tegyük fel ebbe minden benne van az a sör vagy kóla amit ott majd a helyszínen is elfogyaszt) idején kelleni fog e PCR teszt (ami mondjuk 10k) és ugye ebből kell mondjuk vagy 3-4db és az ugye összeomlasztja a büdzsét.

[ Szerkesztve ]

(#108733) radi8tor válasza Cs1csó (#108732) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Maszk miatt én nem vagyok ennyire kiakadva, mint a topikok 80%-a. Magyarok sosem húztak maszkot. Én legutóbb akkor húztam, mikor édesanyámhoz mentem be intenzívre. Már nem emlékszem pontosan, de cipőre húzható zsákból biztos nem újat adtak, lehet maszk is használt volt. (sok évvel covid előtt)
Az EÜ dolgozók sem tudták rendesen hordani, nem véletlen a sok fertőzés ott.
De azért végül sikerült hozzászoknia szerintem a magyaroknak is. Csak azok nem húztak maszkot akik mondjuk ezt a kormány egyik hülyeségének gondolták.

⭐ Stella

(#108734) lacos001 válasza Gubu0101 (#108718) üzenetére


lacos001
senior tag

Kerüld ki "őket"... :D

"Andreas Rosskopf von der Gewerkschaft der Polizei gibt allerdings zu bedenken, dass Kontrollen bei einer 3.800 Kilometer langen Grenze, zahlreichen Bahnhöfen und Flughäfen nur zum Teil möglich seien. "Eine flächendeckende, lückenlose Kontrolle ist aus diesem Grund nicht möglich." [link]

(#108735) lacafaca válasza lacafaca (#108730) üzenetére


lacafaca
őstag

mondom körbenézek...friss, afganisztán...(btvidi!) :N + [link] természetesen ezeknél az emberhordáknál nem is kérdés a kovid ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108736) Gubu0101 válasza lacos001 (#108734) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez nagyabol fent van a konzulatusnal is.Huzos lesz az biztos :U En meg konnyen vagyok,mert nincs csalad es ha akarok,akkor kint maradhatok akar decemberig is,folyamatosan :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#108737) Nikaré válasza radi8tor (#108731) üzenetére


Nikaré
őstag

És akkor mi van, ha látjuk, hogy elkapják?
Semmi!
Adatrögzít (ha vannak papírjai) ujjlenyomat vétel stb. aztán elviszik egy segítő szolgálathoz. Ruha, kaja, orvosi ellátás stb. Mi kell még?
El van, neki/k ez Hawaii!

(#108738) lacos001 válasza Gubu0101 (#108736) üzenetére


lacos001
senior tag

Kinek mennyire húzós mit érdekel?...
Kell jönnöd és tudsz is, ezerszer jobb helyen vagy, mint ott...pláne ha semmi akadálya a maradásnak. :D

(#108739) kwzatz


kwzatz
őstag

Banoltak a Covid kocsmából egy hónapra és konteónak nevezték az ugyanolyan állításomat (sőt, én sokkal finomabban fogalmaztam), amiről ironikus módon a mexikói miniszter pont hasonlókat mondott a napokban:
Mexikó-BigPharma
Valahogy vicces belegondolni, hogy a mexikói minisztert banolná a sok "szakértő" abból a topicból a "konteói" miatt. :D
Félelmetes amúgy, mennyi álintellektuális egyén van abban a topicban, aki egyetlen érvelésre, elemzésre nem képes magától. :D

(#108740) lacafaca válasza kwzatz (#108739) üzenetére


lacafaca
őstag

isten hozott :)
kicsit túltoltad, az a rettegők birodalma...itt kieresztheted a gőzt, ez a kirekesztettek birodalma 1-2 tényellenőrző megmondóemberrel önkéntesrendőri vérvonallal, de velük ne törődj, csak a morcosmaccsal, mert gyorsan eljár a bannolós ujjacskája, ha rossz fát teszel a tűzre...itt 2hó a minimum :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108741) t72killer válasza radi8tor (#108723) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

igen. Ha idegbeteg képernyőfüggő anyukád van gyerekként, az szívás :)) :(

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#108742) t72killer válasza lacos001 (#108734) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

és schengennel is szembemenne, bár az egy apróság...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#108743) BalanceR


BalanceR
addikt

#Napi cringe

Ma volt egy 3-4000 fős tüntetés az egészségügyi dolgozók részéről a Kossuth téren (Teljesen jogosan).
Amiatt mentek az utcára, mert a szolgálati jogviszonyváltozás utáni bérkompenzáció főleg az orvosoknál landol, elég aránytalanul . Az EÜ személyzet szinte semmit nem kap belőle.
Hozzájuk csatlakozott néhány pedagógus is.
Nem kellet sok, a "nemkonteós, csak józanparaszti ésszel gondolkodó facebook csoportokban" ahol , mint tudjuk a fake news az egyetlen igazság, (mert amit a szomszéd Józsi leír, az úgy van) elterjed az a kamu infó, hogy a kötelező oltások ellen lesz tüntetés. :W
Ki is vonult a "nemokos keménymag" kb 100 antivaxxer, (érdemes megnézni azokat az arcokat , mint valami Kusturica film szereplői...) hogy majd milyen jó lesz, háttérhatalmat dönteni.
Hát nem lett jó. :DDD
Az EÜ-sok elhatárolódtak az önjelölt virulógusoktól, kattant "doktoroktól" elhajtották őket szépen:
"A demonstráción megjelent egy körülbelül százfős oltásellenes csoport is. A szervezők kérték, hogy maradjanak távol a rendezvénytől. A csoport egyik vezetője azt mondta, hogy ők „a nép”, de újságíróknak nem kívántak nyilatkozni. A csoport a kötelező oltás ellen tiltakozott.
A tüntetés vége felé két kisebb csoport „összeveszett” egymással, miközben az egészségügyi dolgozók azt kérték az oltásellenes csoporttól, hogy menjenek el, távozzanak a demonstrációjukról. -Telex"
A jól szervezett oltásellenesek erre elkezdék támadni az EÜ dolgozókat, hogy azok "gyilkosok, birkák, hazaárulók, és lefizették őket..." :W
Érdemes megnézni az EÜ-sök arcát, amikor az antivaxxer Fórizs megpróbálja "oktatni" őket hogy az Oltás öl, az ivermectin csodaszer. :))
Ez után a "doktor" Nő (hogy a picsába kapott ez valaha doktorit??) megpróbálta rávenni a nővéreket, hogy csatlakozzanak az agyament antivaxxer "forradalmukhoz', rá lett csapva az ajtó :D
A csürhe később átment a Vajdahunyad várához, ahol megtárgyalták, hogy két elemivel is lehet vezetni az országot, a tanult emberek hülyék!
Magyarország 2021 :F :F

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108744) syberia válasza kwzatz (#108739) üzenetére


syberia
veterán

Tele vagyunk kikupált szakértőkkel. :K

https://howbad.info/

(#108745) kwzatz válasza lacafaca (#108740) üzenetére


kwzatz
őstag

Köszi! Bár nem igazán szeretnék én ezzel kapcsolatban fórumozni, ott sem az volt a terv. (és persze volt ott is értelmes ember, akivel lehetett érdemben beszélgetni pl. a statisztikákról) Mindössze egy kérdést tettem fel kezdetben (mennyi az oltások maximális száma, amit felvennél, ha a variánsok/aktuális helyzet/kormány/orvosok így javasolják) kíváncsiságból, de már ez is kiváltott némi védekező reakciót/agressziót, aztán gyorsan eszkalálódott a dolog.

syberia: Érdekes videó. Az egyetem tanulmányi szempontból elég nagy csalódás volt (szociális szempontból szerencsére pozitív) úgy kb. 2-3 év után nekem is, elvégeztem azért, és persze sok felismerés is származott belőle, amit lehet hasznosítani, de összességében hasznosabban is el lehet tölteni azt az időt.
De abban a topicban nem igazán említettem semmi "határtudományosat", még a szimpla számításba is próbáltak belekötni olyan cikkel, ami ugyanazt állította mint én. Szóval, vicces megtapasztalás volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#108746) lacafaca válasza BalanceR (#108743) üzenetére


lacafaca
őstag

na kapjad csak elő a homevididet róla...tuti ott leskelődtél valamelyik sarkon :DDD

kwzatz mi sem ezzel kapcsolatban fórumozgatunk, csak a téma mentén szurkáljuk a kis gombostűinket a kovidbabába ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108747) BalanceR válasza lacafaca (#108746) üzenetére


BalanceR
addikt

:D Téged is gyötör a szekunder szégyen mi?
Ha nem lett volna mára wellnessprogramom leszervezre ki is mentem volna kacarásznni a bolond barátaidon...
Azok az arcok, azok a szövegek, hihetetlen :DDD

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108748) lacafaca válasza BalanceR (#108747) üzenetére


lacafaca
őstag

olyan mulatságos, amint zakatolsz nyélgázon a vakvágányon, de told csak, engem kifejezetten szórakoztat ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108749) BalanceR válasza lacafaca (#108748) üzenetére


BalanceR
addikt

:D

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#108750) nrg_52


nrg_52
addikt

Irigylem a problemaitokat. Mikkel nem ertek ra foglalkozni, agyam eldobom.:DD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.