Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78051) .LnB válasza Wesder (#78021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért tartalmilag nagyon rendben lesz: [link] Fiam megveszi azt mondta (első játékvásárlása lesz)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78052) .LnB válasza Bad Pritt (#78024) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de amihez adják, az nem a Deluxe. :U
Egyébként is van pár itthon. [kép] :D
Coop lesz benne? Nem nagyon említették.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78053) minilego válasza toompa (#78032) üzenetére


minilego
senior tag

Nekem ez jött le. Nekem tényleg mindegy ki, hogy veszi/használja. Nekem nem érdekem én nem arulok. De az biztos, hogy ha jelenleg aktív akkor most nem tudja megvenni 3 évre. Vagy igen magas áron.

(#78054) ρσгτσ válasza minilego (#78053) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem olvastam vissza az egész beszélgetést, de elvileg le lehet mondani support -on keresztül. Viszont 4 hónapot nem biztos, hogy érdemes... Főleg, ha utána a 300 forintos akciós árra is várni kell.

Attól is függ, hogy hol/kitől veszi. Mert a fenti lemondással és a 300 forint nélkül 8000 HUF körül is lehet a bukta. Vagy akár ennél több is. Attól is függ a mostanit mennyiért vette.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78055) Elderath válasza l4cz (#78045) üzenetére


Elderath
őstag

nem

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#78056) Pumi Powa válasza toompa (#78025) üzenetére


Pumi Powa
csendes tag

Teljesen igazad van.Minek lemondani a még élő több hónapos előfizetéseket mikor már megemelték a live gold árát a srácok.Megy a hiszti meg a pánikkeltés.Senki nem mondta hogy megszűnik az 1:1 átváltás.Mióta kijött a gpu azóta csak találgatások mennek meddig van még.Pár havonta előjön valaki mindig ezzel, hogy az MS megszünteti most már tuti,akik meg lemondták ezért azok bukták azt a pár hónapot mert semmi nem történt.Érdekes ami ebben a topicban megy,nekem olyan mint ha direkt csinálná pár ember a pánikot hogy szaladjanak az emberek azonnal akár most is 3év jól megemelt live goldért mi közben buknak több ezret még a lemondott előfizetésen is :DDD.Ezt már a vak is látja mi folyik itt :K

[ Szerkesztve ]

(#78057) Hapcimalac


Hapcimalac
tag

Elkezdtem a Deaths Doort, de azert ez nem olyan konnyu bakker. :DD

(#78058) Guitar14 válasza .LnB (#78052) üzenetére


Guitar14
senior tag

Lesz benne. Csak sajnos local only. Amit nagyon sajnálok. Unokatesómmal majdnem minden nap toltunk suli után egy kis Lego Star Wars-ot 360-on. Később Pirates of the Caribbean.
Sok időt beléjük öltünk. Én meg ő se nagyon szedjük elő őket solo-ban. Valahogy együtt igazán szórakoztató. Csak sajnos ő már az ország másik végére költözött így nem megoldható. Főleg ilyen időkben nem értem miért nem dobnak bele egy online módot. (szerintem) nem lenne egy nagy hókuszpók.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78059) Pumi Powa válasza Döglött Róka (#77966) üzenetére


Pumi Powa
csendes tag

Jó neked.Én meg minden évben vehetem a játékokat mert pont azok nincsennek a game pass kínálatában amik a legjobban érdekelnek.AC széria,Far Cry széria,Sniper Ghost Warrior játékok,AO Tennis 2,Tennis World Tour 2.Csak tavaly 10 játékot vettem :)
Game passból mióta van csak a Forzákkal és a Gears játékokkal játszottam.Izlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

(#78060) Pumi Powa válasza minilego (#78053) üzenetére


Pumi Powa
csendes tag

De ha van valakinek élő előfizetése még több hónapig azt minek lemondani?Miért nem lehet megvárni még lejár és utána megvenni 3 évre akár?Ja gondolom mert akinek érdeke azt tanácsolják siess mert pár hónap múlva már nem lesz ilyen lehetőséged.Még segítenek is lemondani az élő szerződésedet csak hogy vegyél tőlük több év goldot amit segítenek is beaktiválni és gpu-ra felupgradelni neked.Akinek van egy kis esze nem mondja le,mert semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#78061) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78062) IntelKiller7 válasza Wesder (#78061) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kedves ember ez a Phil. :U

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78063) Elderath válasza IntelKiller7 (#78062) üzenetére


Elderath
őstag

Ja, szereti a pénzt ő is :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#78064) Bogyi007 válasza japunk (#77785) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ennek apropóján említeném meg a Playstation topicban mostanság sokak által rendelt Mpow BH415 Air 2.4G Wireless Gaming Headset-et, bár Xboxon nem működik vezetéknélküli módban (ez csak Pc-n és Playstation 4-5 konzolokon működik) de ez a füles is használhatónak nevezhető.

Ugyanis szerdán én is megkaptam a múlt hét pénteken megrendelt fülesemet kuponnal együtt 8507 forintért.
Eddig egy Sharkoon X-Tatic 5.1-es és egy Thrust GXT 310 Radius fülest használtam konzolokon, de ez meglepően jól szuperál. Természetesen az Orival és a Forza Horizon 5-el próbáltam ki elsőre és kifejezetten kelemes minőség fogadott. A fülnek is kényelmes. Olcsósága végett nem voltak nagy elvárásaim így még jobban meglepett hogy milyen szép tisztán szólt. Ajánlom beszerzésre mindenkinek, tartaléknak de akár elsődleges fülesnek is.

(#77998) thrill - igazad van, de sem te és MakkMarc sem említett egy másik dolgot. A Sony ahhoz hogy egyáltalán kivéreztessen egy Segát, ahhoz előbb kellett egy Nintendoval való közös project ami egy olyan Nintendo konzolt takart volna amiben a cardrige helyére Cd olvasó került volna.
A project végül nem jött össze, ellenben megszületett a Sony által egyedül kiadva a Playstation...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#78065) Elderath


Elderath
őstag

ma vagy 8 árát toltam ezt az extractiont lol. Nekem nagyon tetszik

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#78066) Wesder


Wesder
félisten

Dying Light 2 30GB Series X-en.
Nem tudom mit hasznàltak, de 4x nagyobb map (szerintük) belefért kevesebb GB-ba, az azért nem semmi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78067) IntelKiller7 válasza Wesder (#78066) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Más a tömörítés.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78068) AssAssynn válasza IntelKiller7 (#78067) üzenetére


AssAssynn
őstag

Vagy a milyenség. ;]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#78069) IntelKiller7 válasza AssAssynn (#78068) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Vagy, majd jön a Day1 patch, 60GB-al. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78070) zkxdn válasza Bogyi007 (#78064) üzenetére


zkxdn
őstag

8500Ftért? Hol ha megkérdezhetem? :F 40 usd nem annyi

(#78071) IntelKiller7 válasza zkxdn (#78070) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ki tudja milyen kuponja volt még rá.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78072) Skynet258 válasza zkxdn (#78070) üzenetére


Skynet258
veterán

Van kupon is de emelték az árat, mi még olcsóbban vettük (én asszem 23 dollár körül).

https://geekpulse.hu

(#78073) Wesder


Wesder
félisten

Integrated Twitch live streaming will release to Xbox Insider Delta users today at 4:00 PM PT. Alpha, Skip Ahead and Beta should see improved stability and reliability as well.

Oh yeah, we'll be reducing the size of the broadcast bar as well in a future build.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78074) IntelKiller7 válasza Wesder (#78073) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Remélem most már minél hamarabb jön normálra is.

De, ha már annyit szórakoznak vele, remélem a public verzió tudni fogja már a 60FPS-t. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78075) Madoc válasza zkxdn (#78070) üzenetére


Madoc
veterán

Kupont is ad 10-15%-osat regisztrációkor meg 20 dollár is volt a múltkor ez a füles. Nekem 7200forintba volt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#78076) banderasz77


banderasz77
addikt

Ez a TV jó lehet SeriesS/X-hez?
Philips 43PUS7906

(#78077) 30z.Samu válasza banderasz77 (#78076) üzenetére


30z.Samu
félisten

Látod a játékot, akkor jó. :P :D

Sic Parvis Magna

(#78078) Bogyi007 válasza Skynet258 (#78072) üzenetére


Bogyi007
veterán

Igy van. Én is még a régi áron vettem és egy 10%-os kuponom volt még hozzá.

Megreckírozom hogy még a mostani ára is jó vétel aki lemaradt a korábbiról.

Van egy pici otthoni rendszerem, de most a kevés játékidőmet inkább a fülest használva töltöm el így.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#78079) banderasz77 válasza 30z.Samu (#78077) üzenetére


banderasz77
addikt

Bíztam bennetek, nektek is jó reggelt! 😀

(#78080) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most olvastam, hogy még az is előfordulhat, hogy ha az MS akarná, akkor se tehetné exkluzívvá ezeket a ABK játékokat:

"The only potential one I can see is vertical, i.e. the combination of the leading Xbox gaming platform with a large supplier of games," McGrath told GamesRadar. "This may require assurances that Activision’s games will continue to be available on equal terms to rival consoles and gaming platforms. A lot depends on the market dynamics plus the strategic rationale for the deal and the extent to which this might rest on Microsoft getting preferential access to Activision’s games."

gamesradar: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78081) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok!
Lehet noob kérdés, de hol érdemes játékot venni xbox series-hez? G2A vagy valami hasonlón? Ahogy néztem a microsoft-nál elég vastagon fog a ceruza.
Ott kapok egy kódot, amit utána beírok az xbox-on (ott is pontosan hova) és ennyi?
Bocsánat az amatőr kérdésért, de nem régóta van csak xbox-om.

(#78082) 30z.Samu válasza Regirck (#78081) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szoktak akciózni a Store-ban is, ha türelmes vagy, akkor olcsóbban is be tudod húzni a kiszemelt játékot. Illetve körül tudsz nézni itt a PH-n is, vannak lemezes játékok. Már ha X-ed van, ha S, akkor nem játszik a lemez.

Sic Parvis Magna

(#78083) ρσгτσ válasza banderasz77 (#78076) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Emlékeim szerint IPS kijelző. Mellé Edge LED, és nem kapta meg a P5 -öt sem. Nem tudom milyen környezetbe vásárolod, milyen felhasználáshoz, de hasonló áron én inkább 43C725....

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78084) lasse001 válasza 30z.Samu (#78077) üzenetére


lasse001
senior tag

Ez jó volt. :R :C

(#78085) oriic válasza IntelKiller7 (#78067) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos 7zip-pet használnak már. ;]

Live-Die-Respawn

(#78086) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok,

X vagy S?

Casual game-re, heti 2-4-6-8 óra játékra elég a One S? 55col 4K TV-re lenne kötve, (tavalyi széria kb 200k-s Sony, szóval kb. középkategória). Jó lenne az X, de +100-110 ezret talán nem érné meg nekem. Jól gondolom?

Nagyrészt a game pass játékai mennének.

Az S mennyire gáz az 1440p felbontásával az 55col 4K TV-n? KB 3 méterről játszanék vele. Sport, autós, esetleg FPS, népszerű címek.
Ha ez számít, 360-am és One volt már néhány éve tarsolyban, jó lenne néha kikapcsolni és játszogatni egy kicsit.
Előre is köszi!

PH! addikt since 2004

(#78087) vacs válasza 30z.Samu (#78077) üzenetére


vacs
veterán

Ütős válasz, nem vagy te deg*ci? :DDD

(^)(>.<)(^)

(#78088) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nekem is tetszik egyelőre ez ez Extraction. Ilyen “lazulós” chill-és játéknak eddig bejövős (eddig csak solo-t próbáltam )

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#78089) H.Kornél81 válasza Tomics (#78086) üzenetére


H.Kornél81
tag

Üdv.
Szerintem megéri a plusz kiadást az X.
Nagyobb tárhely és az ereje miatt sokkal jövőállóbb, mint az S.

(#78090) ρσгτσ válasza Tomics (#78086) üzenetére


ρσгτσ
őstag

1080p -t is milliónyi ember használ 4K TV -n. Lásd Nintendo Switch.

Egyébként ez nagyon függ az egyéb felhasználói szokásodtól is. Mennyi ebből a mostani generációra készített/patch -elt játék, ami jelentős részében nem fug futni külső tárolóról. Pontosan milyen játékokat használnál és mennyi lenne fent egyszerre a gépen. Kell -e lemezmeghajtó...stb.

Tehát nem minden esetben a 2 konzol közötti minőség a döntő.

Amennyiben Series S megfelel neked, de úgy látod kinőnéd a belső tárhelyet, akkor egy bővítőkártyával előrébb lennél, de valahol ott az SX ára környékén. Nyilván valamivel nagyobb tárhellyel.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78091) 30z.Samu válasza vacs (#78087) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát de most miért? Lehet rajta játszani? Igen. Konkretizálva nem volt a kérdés, csak hogy jó-e hozzá. Rádugja, működik, szóval jó. :P :))

Sic Parvis Magna

(#78092) icemad válasza Regirck (#78081) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Xbox store checker oldalon össze tudod hasonlítani a store árakat. Izlandi store pl egész jó áron dolgozik. G2a helyett inkább cdkeys vagy hardverapró. A kódot xboxon a store menüben, bal oldalt alul tudod beírni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78093) consono válasza Tomics (#78086) üzenetére


consono
nagyúr

Az S is teljesen jó, de leginkább 1080p, nem 1440, hogy ne csalódj nagyot.

"In God we trust. All others must bring data"

(#78094) viperabácsi válasza l4cz (#78045) üzenetére


viperabácsi
addikt

Nálam nem fagyott. Amúgy nem lett bill/egér kompatibilis , vagy csak én nem találom ?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#78095) 30z.Samu válasza viperabácsi (#78094) üzenetére


30z.Samu
félisten

De, kompatibilis.

Sic Parvis Magna

(#78096) Golyo69 válasza 30z.Samu (#78095) üzenetére


Golyo69
senior tag

Tényleg? Én sem találtam tegnap.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#78097) 30z.Samu válasza Golyo69 (#78096) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nem próbáltam, de azt mondták az egyik stream-ben hogy kompatibilis.

Sic Parvis Magna

(#78098) hipó válasza Tomics (#78086) üzenetére


hipó
tag

Szia!

Hasonló dilemmában voltam én is hasonló TV-vel, és végül időtállóság, tárhely és a felbontás miatt az X-et választottam. Utólag belegondolva egyáltalán nem bántam meg a plusz kiadást. Kipróbálva pár régi xbox360-as játékot, amik nem 4k-s felbontásban mentek, számomra nagyon zavaró volt a kép zajosodása még 3 méterről is. Az újabb címeknél az 1440p nyilván kevésbé lett volna zavaró, főleg, hogy ezt az S még fel is javítja, de azért látható a különbség. A tárhely is be tud telni pár húzósabb címmel, ha több játékkal is játszol egy időszakban.

De egyébként nyugodt szívvel tudom ajánlani az S-t is, főleg fullHd TV mellé, és ha hajlandó vagy a tárhely kapacitását elfogadni. (szerintem a bővítőkártya nem opció, mert bár tárhellyel előrébb vagy, de ennyi pénzből meg már tudnál venni egy X-et is)

Azt javaslom, nézz meg pár gameplay videót 4k-ban ahol egymás mellett fut az X és az S, így látni fogod nem csak a felbontásbeli különbséget, de azt is, mennyire butítja le a grafikát az S.

(#78099) Golyo69 válasza 30z.Samu (#78097) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nah tok jo lenne. Beállításokban nem találtam.
De én vagyok a hülye mert ott van az egér rá is van kötve de még sem próbáltam :) mondjuk kb. 5 percre indítottam el, de delutan akkor meglesem.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#78100) Tomics


Tomics
addikt

Köszi a válaszokat, az X mellett döntöttem, mert az alzában most 185, ennyi még belefér, meg is rendeltem. Időtállóbb, illetve ha megunom, talán értékállóbb is. Igaz, hogy várható szállítás 02.24, de eddig tudok várni. Rendelt már innen valaki az alzától, mennyire tervezhető az a dátum amit kiírnak?
Az aprón is 200 felett mennek, gondolom a hiány miatt. Ez a 185k viszont akkor nem rossz. Csak tartsák be a dátumot. Meg az árat. :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.