Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) bagyulajuve válasza .LnB (#58988) üzenetére


bagyulajuve
addikt

de, pl Grand Canyon esetében

viszont szerintem a gond, hogy az Xbox verzió esetében még nem elérhető minden ilyen "upgrade" - amit linkeltél az meg PC-s

Resistencia eterna

(#59002) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#58990) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Most jatszam vegig ujra? :F :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#59003) Steve1207 válasza IntelKiller7 (#59002) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem annyit nem ér csak a grafika miatt, mert az kb harmadrangú ennél :D Hang és sztori, aki most kezdi fejhallgató kötelező kb!

.

(#59004) negyven2 válasza l.skywalker (#58990) üzenetére


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#59005) hombre[EU] válasza negyven2 (#59004) üzenetére


hombre[EU]
veterán

rt 30hz mellett? low effort...a "szászhúz" viszont nagyon kell :D

Life, Uh, Finds A Way

(#59006) zkxdn válasza negyven2 (#59004) üzenetére


zkxdn
őstag

120Hz mi az anyámnak? Olyan lassú a kombat hogy nemigaz :DDD :DDD
60FPS meg RT nincsen :D

[ Szerkesztve ]

(#59007) Bad Pritt válasza negyven2 (#59004) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg nem mondanám, hogy a három lehetőség közül melyik a legszimpibb... :D Jó lett volna egy RT/60fps/1080p még és akkor teljes a paletta.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#59008) Wesder


Wesder
félisten

Attention #XboxInsiders! Starting today, you can now use Xbox Cloud Gaming through the Xbox App.

We're also enabling Remote Play in the Xbox App, so you'll be able to stream your Xbox Series X|S consoles to your PC for the first time! Your older consoles too, of course.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#59009) Steve1207 válasza hombre[EU] (#59005) üzenetére


Steve1207
veterán

Ezt látva mégse késő bánat, ez így kb értelmetlen :D Magasabb felbontás persze jó, de a korábbi enhancednél is kb fotó módban lehetett észrevenni a max-os 30 frames és 60-as között a különbséget.

Szerk.: elfelejtettem, a nyílt hétvégén végigpörgettem a Bee Simulatort. Összességében nagyon jó móka volt, persze nem egy Ace Combat, de aranyos kis körítés, mókás apróságok, nagyon jó zene. Egy idő után monotonná tudott válni azért, mert nincs kimondott térkép és a "küldetéseket" kutatni kell bejárva a területet. Na olyankor úgy éreztem, hogy kicsit sok. (South Park Guitar hero részből megvan a HHero-s rész? Nos, picit már-már olyan :D )

[ Szerkesztve ]

.

(#59010) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ha egy játék kikerül a Game Pass-ból de fel van telepítve a gépre akkor továbbra is lehet játszani vele vagy elindul a Store hogy vedd meg?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#59011) Wesder válasza AuraSync (#59010) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nincs a szolgàltatàsban, akkor értelemszerűen akkor sem indul el, ha fel van telepítve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#59012) 30z.Samu válasza negyven2 (#59004) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez pont az a game, ahol olyan lassú a játékmenet, hogy bőven elég a 30fps. Mondjuk ezt mondtam a Valhallára is, de itt tényleg nagyon lassú a játékmenet. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#59013) Wesder


Wesder
félisten

6.3 millió jàtékos jàtszott a Hellblade-del.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#59014) Norb79 válasza AuraSync (#59010) üzenetére


Norb79
őstag

Utóbbi.

(#59015) lmno válasza .LnB (#58988) üzenetére


lmno
őstag

Nálam Dublin nézett ki elég bénán, szerintem alapból jobbnak kellene lennie. Ráadásul repültem a város felett, és kiírta hogy nekimentem valaminek, pedig nem is volt ott semmi :)

(#59016) tisztelturam válasza Wesder (#59013) üzenetére


tisztelturam
tag

Az érdekesebb infó lenne mennyi ért a végére...

(#59017) Bep válasza 30z.Samu (#59012) üzenetére


Bep
senior tag

Én is így voltam vele. Aztán átraktam 2perc után 60fps-re és úgy is maradt végig :DDD

(#59018) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Forza Horizon 5 full map

Live-Die-Respawn

(#59019) 30z.Samu válasza oriic (#59018) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lesz némi ződ övezet is. ;]

(#59017) Bep: Lehet, hogy a Hellblade is maradni fog 60fps-en miután meglátom és offolom a RT-t. :D Kérdés, hogy egyáltalán lesz-e érdemi különbség, hogy megérje feláldozni az fps-t érte.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#59020) homerhamm válasza oriic (#59018) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59021) ProEvoFan válasza oriic (#59018) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Forza Horizon 4 alap maphoz viszonyítva ez mekkora?

(#59022) Bep válasza .LnB (#58988) üzenetére


Bep
senior tag

Én is nézegettem és nem értettem. Szerintem nem a módok megléte miatt. SX-n a szebb módban használom.
Xbox megjelenés előtt néztem a Balatonról YT videót ami nem sokkal a PC-s megjelenés után lehetett. Pont elment a nyaraló felé, a móló stb. Tök pöpecül nézett ki. Itt meg közel sem ugyan az. De nekem amúgy Budapest is túl snassz ebből a szempontból.
Amúgy, mint repülős sim bejön, elrepülgetek vele néha. A tutorial is bejött, meg a feladatok.

[ Szerkesztve ]

(#59023) negyven2 válasza tisztelturam (#59016) üzenetére


negyven2
veterán

Xbox-on jelenleg 15.32%-on áll az utolsó sztori achievement. Elvileg hasonló lehet az arány más platformokon is.
Amúgy az első megszerezhető achievement-et 74.64%, a másodikat már csak 27.61% szerezte meg.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#59024) Elderath válasza .LnB (#58988) üzenetére


Elderath
őstag

Én londonba repültem és olyan popin van meg gyurma épületek, hogy elég okádék pedig le van szedve a world update is. New Yorknál pl ilyen hiba nincs. Szerintem bugos a lod konzolon

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#59025) ProEvoFan válasza negyven2 (#59023) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Playstation
43.9% fejezte be a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#59026) AuraSync válasza 30z.Samu (#59012) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Nem hiszem el nemrég vittem végig Series X-en és most jött ki hozzá a pecs? :))
Amúgy nekem iszonyat bántotta a szememet a 30FPS fel is kapcsoltam 60-ra.
Ilyen konzolokkal én már nem fogok többet 30FPS-ezni 30z.Samu ha nem bánod. :N

Lehet azért elég neked a 30 mert a nick neved tartalmazza? Interesting. :B

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#59027) AMD Power válasza 30z.Samu (#58964) üzenetére


AMD Power
titán

Mi amikor vettük ezt a lakást eleve úgy rendeztem be,hogy a nappaliba a játék "sarokban" egy komoly túlfeszvédőre van kőtve az összes játékszerem. Klíma, a TV, Xbox és a hangprojektor is. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#59028) Wesder válasza ProEvoFan (#59021) üzenetére


Wesder
félisten

50%-kal nagyobb talàn

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#59029) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Ma olvastam, hogy a Humnakind (az endless széria alkotóinak 4x"civ-szerű" játéka )első napos game pass, aug 17. Mekkora királyság már :)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#59030) persil válasza 30z.Samu (#59012) üzenetére


persil
nagyúr

Ez igaz, de az "eleg a 30" es a "szazszor jobb 60-on" diffi itt is, mint mindenhol, tokeletesen megallja a helyet.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#59031) oriic válasza hitvanyalak (#59029) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kár hogy csak PC-re jön, de a téma rajongói így is ellesznek vele szerintem.

Live-Die-Respawn

(#59032) zkxdn


zkxdn
őstag

Ühm...esetleg, talán....további Halo betákról bármi hír, leak? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59033) 30z.Samu válasza persil (#59030) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jogos. :K

(#59026) AuraSync: Engem aztán nem zavar, Tőlem úgy játszol, ahogy Neked jól esik. ;)

”Lehet azért elég neked a 30 mert a nick neved tartalmazza? Interesting. :B

Nagyon hideg! :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#59034) hitvanyalak válasza oriic (#59031) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

:W :W :W Bocsi még mindig elfelejtem, hogy nem csak konzolra van gp :(((

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#59035) oriic válasza zkxdn (#59032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi sajnos. Soon, ennyit tudunk. :D

Live-Die-Respawn

(#59036) IntelKiller7 válasza oriic (#59018) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hala istennek, nincs tele folduttal. :C

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#59037) twi452 válasza AuraSync (#59026) üzenetére


twi452
senior tag

Pedig lehet jobb lenne ha kezdenél megbarátkozni a gondolattal 😄
Valószínűleg a "nagy, álleejtős" játékok a jövőben mind követik majd a 4k/30fps + raytracing receptet plusz lesz "optimalizált" butított grafikás 60 fps esetleg ami olyan ott 120 fps mód.

De persze majd kiderül.. 😉

(#59038) ProEvoFan válasza twi452 (#59037) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Még nincs igazi nextgen játék egyik konzolon sem (na jó, a Ratchet ps5ön az) szóval reménykedem hogy nem lesz igazad és az idő megcáfol.
Amúgy paraszti ésszel sajnos esélyes amit mondasz.

(#59039) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

FIFA 22 Ultimate Team | Official Trailer
Délután lesz elérhető.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59040) ProEvoFan válasza Wesder (#59028) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez remek hír.
Nagyon durván várom már november kilencedikét. :K
Első napos lesz az kiegészítők megvétele is.

(#59041) .LnB válasza twi452 (#58993) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Óóóó.
Nem is tudtam, hogy moddolható a játék. A technológiájából kifolyólag, azt hittem minden a felhőben számolódik. Köszi az infót!
ui.: Amúgy ezek fanmade modok?

Czimby
Vannak ilyen fizetős cuccok? Eddig csak a World Update-eket láttam, azok ingyenesek.

lmno
Pedig Dublin benne volt a Wold Update-ben nem?

Elderath
Hétfőn repültem London-ban, úgy kezdődött, hogy épület se volt, semmi. Aztán pop-uppolt a Temze, majd szép lassan az utak, és az épületek. De nem gyorsan, volt vagy 1-2 perc, mire nagyjából városnak nézett ki a környék.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#59042) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Alpha Skip-Ahead -nél bekerült Night Mode nem minden alkalmazás esetében működik. Dolgoznak rajta. Tehát még megy a foltozgatás.

Csak azért írom, mert gondolom többen is várják a frissítéshez kapcsolódó LED fényerő csökkentést.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#59043) Scholes9 válasza ProEvoFan (#59040) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem jó lesz game pass-ban, ahogy a 4. rész is :D A 2 “map” DLC-t meg akcióban vettem meg hozzá. Az 5. rész esetében is így teszek majd szerintem :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#59044) Moby válasza AMD Power (#59027) üzenetére


Moby
addikt

Én ezt inkább úgy oldottam meg, hogy tetettem fel a "dobozba" túlfesz levezetőt, meg fi-relét, így dugaljtól függetlenül biztonságban van minden, és mindenki :)

[ Szerkesztve ]

(#59045) AuraSync válasza twi452 (#59037) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Anno Xbox One-on / PS4-en nem zavart annyira a 30FPS mivel minden annyival ment. (legalább is amivel toltam)
De most egy 60FPS game után átmegyek 30FPS-re egyenesen kifolyik a szemem tőle annyira rossz.
Addig nincs baj amíg csak előre megy az ember a játékban amint elkezd horizontálisan forogni hát valami rémes. (akadozik, szaggat, stb)

Ha a fent említett ostoba nagy felbontás kevés FPS tendenciát fogják preferálni akkor nekem nem sokáig lesz konzolom.
Nem értem mi a baj a kis felbontás felskálázás megoldással.
Feljebb említettem a 720p-s Fallout 4 (ami azért jócskán tele van részletekkel fű, fa stb) és feltelepített textúra moddal tű élesen jelenik meg a 65-ös TV-men.

Sztem egy átlag jött-ment nem mondaná meg a játékról hogy az milyen felbontásban fut max akkor ha az arcát beletolja a TV-be.

Azt nem tudom, hogy monitoron ez a dolog hogy nézne ki de monitoron tolja az akinek PC-je van.

Amúgy ha így állnak hozzá soha nem lesz 60FPS + jó grafika hiába jön ki újabb konzol majd, mivel a gépigények is megnőnek, olyan parasztvakítás effekt meg mint a Réjtrészing kell a fa.nak.

Én aszondom az 1080p/60 vagy az 1440p/60 lenne az ideális ezekhez a konzolokhoz.

De ez csak az én elképzelésem a dolgokról. :R

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#59046) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Felkerült a store-ba a 12 Minutes
Megjelenés: augusztus 19.

Day1 Game Pass


Twelve Minutes

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#59047) mettek válasza AuraSync (#59045) üzenetére


mettek
addikt

Pedig régen mennyire tolta a konzolos közösség hogy a 30 vs 60 fps között nem látni a különbséget és tökéletes a 30 fps :DDD
Most már én is konzolon nyomom mert elegem lett a vga árakból de akkora ostobaság hogy minden ember véresen küzd a saját maga által birotokolt termék mellett és nem ismeri el annak hibáit. Az új generációnak is van, nem lesz 60fps 4k RT. Ezt be kell látni. Főleg később amikor fejlodik majd az AI meg a grafika.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#59048) pzstm válasza ρσгτσ (#59042) üzenetére


pzstm
titán

az égegyadta világon semmit nem érzékelek a fényerő csökkentésből. Sokszor full sötét szobában játszok és soha de tényleg soha észre nem vettem hogy világít a kontrolleren is valami. De még az exem sem aki pedig felébredt hajnal 4-kor ha a redőny nem tökéletesen lett leengedve :DDD

Jó hogy van, örülök hogy sok ember boldog de hót halál feleslegesnek érzem :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#59049) pzstm válasza l.skywalker (#59046) üzenetére


pzstm
titán

ezt nagyon nagyon várom :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#59050) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Úgy tűnik, lesz valami Psychonauts 2 egyedi konzol kiadás:

Fertelmes :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.