Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84001) zsozsa74 válasza NJanika (#84000) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Vagy csak azt szeretné, hogy hozzá húzd az ikszet... 😁

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#84002) frankdelgado válasza NJanika (#84000) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha több szavazót szeretne, akkor ps vagy nintendo logót kellett volna rápattintani.....

(#84003) negyven2


negyven2
veterán

Grand Theft Auto 5 ends Elden Ring's reign at No.1 | UK Digital Charts

The new edition is the second biggest digital launch of the year behind Elden Ring.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#84004) ρσгτσ válasza frankdelgado (#84002) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Magyarországon elég erős az Xbox jelenléte. Vannak olyan évek a közelmúltból, amikor népszerűbb volt az Xbox, mint PS.

Illetve még ha torz is valamennyire (mert simán lehet), akkor sem lő mellé egy ilyen logóval. Már ha ez volt a cél, de ebben nem lennék biztos. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#84005) frankdelgado válasza ρσгτσ (#84004) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ezt mondjuk csak megerősíteni tudom, amikor még volt a megyszékhelyünkön konzolvilág, akkor ott mondták, h a környék kifejezetten Xboxos, már amit ők a náluk történt vásárlásokból leszürtek.

(#84006) 30z.Samu válasza negyven2 (#84003) üzenetére


30z.Samu
félisten

Durva, hogy a GTA V még mindig akkora hatással van a gaming piacra, hogy az első helyre fel tud kerülni.

Sic Parvis Magna

(#84007) Wesder válasza 30z.Samu (#84006) üzenetére


Wesder
félisten

Inkább szomorú.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84008) Bad Pritt válasza Wesder (#84007) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az.
De az egész játékiparról elmond mindent, hogy az open world game design sem fejlődött azóta egy dekát sem, lásd Halo, Elden Ring vagy a frissen tesztelt Ghostwire Tokyo, a GTA sandboxa meg ebből a szempontból kiemelkedő maradt a mai napig.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84009) persil válasza Bad Pritt (#84008) üzenetére


persil
nagyúr

Wtf. :D

Sokat fejlodott az open world game design(rengeteget) es az elden ring a hibaival egyutt is kiemelkedo, de fogalmazzunk ugy - talan igy a legdiplomatikusabb - hogy borzaszto jo az irany.
A gta meg gta 20 eve, es konkretan senki nem erti kb a vice city ota, hogy miert kell minden letezo eszkozre huszonotezer verzioban kiadni az osszeset, plane ilyen legalja allapotokban, mint a san andreas remaster, meg a gta5 "next gen"...

A halo open world-jet meg egy gta, red dead, vagy epp elden ring melle tenni, meg olyan, mintha kikapcsolt kijelzovel jatszanank.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84010) krx21


krx21
nagyúr

"meg a gta5 "next gen"...
Én toltam már vele pár órát... Eddig semmi gáz...

(#84011) Wesder válasza persil (#84009) üzenetére


Wesder
félisten

Az Elden Ringnek az egyetlen hibàja a szànalmas szerencsétlen Elden Beast, amit beraktak a jàték végére. Ennyire sz@r főbosst jàtékban én még életemben nem làttam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84012) Phoen|x válasza Wesder (#84011) üzenetére


Phoen|x
őstag

Akkor már le se ütöm, de csak ez miatt. :DDD

Go Gunners!

(#84013) Wesder válasza krx21 (#84010) üzenetére


Wesder
félisten

Màr maga az gàz hogy minimum 3. alkalommal adtàl érte pénzt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84014) persil válasza Wesder (#84011) üzenetére


persil
nagyúr

Egyetertunk. De nekem nem a harc nem tetszett benne, hanem az art design. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84015) Wesder válasza persil (#84014) üzenetére


Wesder
félisten

Néztem is furcsàn magam elé, hogy ez mi. Erre az egy bossra tudom azt mondani hogy unfair.
Menekül előled, lovad nincs és 10-ből 8 tàmadàsa egyhitel. Messziről is. Lényegében màr mindent is leöltem NG+-ban, csak ez a szerencsétlen nem megy. Màr sajnàlom szegény Radagon-t, hogy vele a harc csak egy gyors dara és nem valami epikus ütközet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84016) negyven2 válasza Wesder (#84013) üzenetére


negyven2
veterán

Skyrim? :DDD De mondjuk, ha jönne egy Sunset Overdrive X|S kiadás, akkor azért te mennyit adnál?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#84017) krx21 válasza Wesder (#84013) üzenetére


krx21
nagyúr

Én csak 2x :DDD

(#84018) Bad Pritt válasza persil (#84009) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Miben fejlődött rengeteget?
Az Elden Ring open world működése sem kiemelkedő, csak valamiért te nem akarod meglátni a hibáit, ugyanazok a gondjai, mint bármelyik másik hasonló játéknak, max a felfedezésben van kevesebb megszorítás.

És most nem a grafikáról, art design-ról, tájakról meg dinamikus időjárásról beszélek, hanem maga a gameplay loop képtelen fejlődni több mint egy évtizede, tök mindegy, mennyi pénzt öntenek ezekbe a játékokba.
A Watch Dogs Legion, Shadow of Mordor előbb jutna eszembe, mint kiemelkedő open world, de ezek is csak azért, mert van bennük valami egyedi feature. Az Elden Ringben nincs.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84019) Wesder válasza negyven2 (#84016) üzenetére


Wesder
félisten

Az a màsik szégyen. Màr nem adnék érte pénzt. Egy folytatásért talán.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84020) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Külön Cloud Gaming fejlesztőrészleg létesült az Xbox Games Studios-on belül:
Xbox has unveiled a new publishing division focused on ‘cloud-native’ games | VGC (videogameschronicle.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#84021) persil válasza Bad Pritt (#84018) üzenetére


persil
nagyúr

Ennek mar nekimentunk parszor(szerencsere total kulturaltan), szoval itt most nem offolnek tovabb, DE kibontom a velemenyem egy priviben, ha szabadulok az irodabol, 100%, hogy egyet fogsz erteni :) .

A temahoz: az elden csan egyetlen pelda volt, de ott a gta, az red dead, vagy witcher, horizon, stb. estig lehetne sorolni, aztan ezeket osszevetni azzal, hogy korabban mi volt az open world. En ugy erzem rengeteget fejlodott a dolog es az irany is nagyon jo.
A halo open worldjet viszont hagyjuk... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84022) frankdelgado válasza Bad Pritt (#84008) üzenetére


frankdelgado
őstag

Az Elden Ring GTA5 általi trónfosztása, csak azt mutatja, h az előbbi azért sikeres, mert sovány a felhozatal. Magyarán az ER sikere jól példázza a régi indián mondást: vakok között a félszemű a király. Egyébként nem tudom, h játékélményre milyen, mert nem próbáltam, de számomra - a videok alapján - bőven előző generációs élmény kinézet szemszögéből.

(#84023) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga - Darkness is Rising Trailer - YouTube

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#84024) Bad Pritt válasza persil (#84021) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Horizon nagyon nem kiemelkedő. :D Sem az első, sem a második. De úgy en bloc a Sony open world játékai piszkosul középszerűek ebből a szempontból.
Vannak kiemelkedő példák persze, a Rockstar nagyon érti, hogyan kell összerakni a különböző játékmechanikákat egy koherens egésszé, a Witcher 3 megjelenése óta klasszikus, Shadow of Mordor nemezis rendszere miatt mindig kicsit más lesz és érdekes maradhat a játék és a Watchdogs Legion npc irányítós gimmickje is egy érdekes feature volt. És akkor hány nyílt világú játék jut rájuk mondjuk a GTA V meg AC III óta?
Az open world design már jó ideje egy megfáradt, monoton, önismétlő, felfedezés és gyűjtögetés alapú gameplay loopból áll, a kérdés mindig csak az, hogy mennyire tud érdekes lenni legalább ideig-óráig. Az Elden Ring hiába érdekesebb, a Forbidden West hiába gyönyörűbb, mint a lesajnált Halo, akkor is ugyanezektől a gondoktól szenvednek, csak más-más mértékben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84025) elder troll


elder troll
senior tag

A sokat emlegetett GTA 5 margójára:

4-5x kell szervert váltani, hogy MC/CEO-t tudj indítani, annyira tele vannak a szerverek. Azaz még alapanyagot sem tudsz vásárolni az adott üzleti tevékenységhez (pl.: "kóla" gyár).
Egyedül kb esélytelen vagy, és tudtommal még nincs next gen crew, vagyis a játék témájában nem láttam erről infót. Olyan eszközökkel támadnak rád, amik ellen nem tudsz védekezni alacsony szinten, és nagyon ki kellene nyitni a pénztárcát (shark card), hogy egy kicsit előrébb legyél, de az alacsony szint miatt még normális sniper-t sem használhatsz (100-as szinten adja, 20-as vagyok). Szóval szerintem azért adják ingyen ps-en az online-t, hogy a régi játékosok tudjanak noob-okat gyalázni. Rutinos rókaként szeretem az ilyenek vérét szívni, 4 fős 100-200-as szintű csapatnak is feladtam a leckét egy fejlesztés nélküli motorral, de 15 perces kergetőzést követően nem tudtam legyorsulni a rakétás helikoptert, vagyis mire elértem volna egy hídhoz (fedezék), egy bucka megdobta a motort, és levegőben elkapott a rakéta (cikázva ki lehet kerülni). Visítós volt ahogy próbálkoztak, csak a Benny Hill zene hiányzott. De alapvetően nábhentről szól az egész, nem hagynak fejlődni.
Úgyhogy érdemes egy konzolos ph crew-t is csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#84026) Bad Pritt válasza frankdelgado (#84022) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sok szempontból előző generációs és baromi elmaradott a játék, de rengeteg quality of life fejlődésen ment keresztül a Dark Souls 3 óta. A másik oldalról olyan dolgokat nem oldottak meg a From fejlesztői immáron 13. éve, ami egyszerűen gyalázatos és teljesen érthetetlen.

Azt meg nem mondanám, hogy sovány a felhozatal, szimplán kolosszális volt az érdeklődés iránta. Jó volt a marketing, egyszerre nyerték meg a DS veteránokat meg az open world játékok kedvelőit, meg irgalmatlan hátszelet kapott a streamerektől, megjelenés utáni hétvégén gyakorlatilag mindenki ezt játszotta.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84027) negyven2 válasza elder troll (#84025) üzenetére


negyven2
veterán

Bár Xbox-on most már kicsit körülményesebb (korábban elég volt a NAT type test), de még mindig van lehetőség solo lobby-k létrehozására. Például, hogy az online csatlakozás közben 1-2 mp-re megszakítod a netkapcsolatot. Vagy ha már bent vagy Online-ban akkor szintén megszakítod a kapcsolatot 5-8 mp-re.
Egy másik megoldás, hogy ha alapvetően kábellel van összekötve a route Xbox, akkor felcsatlakozol WiFi-röl, belépsz a public lobby-ba, majd miután bent vagy rádugod a LAN-t. Ha jól csinálod ezeket akkor vagy solo lobby-ba, de ha nem akkor is érdemes megpróbálni párszor.

Van több megoldás is, de ahhoz be kell lépni a router-be. Az egyik, hogy ha engedi a router, akkor az Xbox-nak adott sávszélességet le kell csökkenteni olyan 0,15-0,2 Mbps-re (mind a le mind a feltöltést). A másik igazából akkor működik, hogy ha tudod állítania a routerben az MTU-t (pl. Digi PPPoE), ekkor le kell venni azt 750-850 körülire (ki kell próbálni, hogy melyik jó, de általában 800 a legoptimálisabb), és ekkor eleve üres lobby-ba tesz be. Ez utóbbi mondjuk alapvetően PS-es megoldás, mert ott a konzolon belül is lehet állítani ezt.

Amúgy ahogy írtuk a topic-ba is, igazából idő/bevétel szempontjából a Cayo Perico Heist a legjobb bevételi forrás, amit lehet invite only-ban is csinálni.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#84028) H1F0N1CS válasza elder troll (#84025) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Vannak megoldások amivel publik,solo lobbyban tudsz játszani, senki nem b*asztat tudsz eladni és supplyzni.., megelőztek..

[ Szerkesztve ]

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#84029) H1F0N1CS válasza negyven2 (#84027) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Nem tudom, de ha lanon van a box és kihúzom a kábelt azonnal bontja a kapcsolatot, pár napja csinálja, akkor is ha wifiről váltok lanra... ? Elötte volt kb 10 s mire magáratalált h nincs kapcsolat valami ötlet? (nálam nem müködik)

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#84030) Wesder válasza Wesder (#84015) üzenetére


Wesder
félisten

Csak sikerült... :W

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84031) elder troll válasza negyven2 (#84027) üzenetére


elder troll
senior tag

Nem működik a nethúzós verzió, a router mellett van az xbox. Csak arra jó, hogy ha eladás közben támadnak meg, akkor fél egységgel kevesebb lesz a késztermék, és nem az egész megy a levesbe. 1-2 másodperc után azonnal kivág, te 5-8 másodpercet írtál. A router babrálást egyelőre kihagyom, a heist-ekhez tudtommal crew kellett, de még nem kapcsoltam össze a kőcsillag fiókommal, így még az sem opció. Vagyis a lester-es heist-eknél ebbe futottam bele. Már sikerült egy őskori freemail-ről átírni a fiókot egy másik mailcímre, de pont a hsz-ed miatt nem mertem összekötni. Az b@szna be, ha még a pc-s 100 millás fiókom is menne a levesbe. Pc-n is nagyon para volt a modderek miatt a pénzeső témakör, hogy még töltőképernyőn is láttad ahogy emelkedik a pénzed. Szóval mielőtt tudtál volna üres szervert csinálni, már kaptad a csalt pénzt, amiért banán járhatott, és töltőképernyőn ki sem tudod védeni.
Egyelőre pihentetem a játékot, de köszi a tippeket :R

(#84032) csuvicsuva válasza Wesder (#84030) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"Csak az b***ik rémbálnát, kinek kitartása nagyobb az falloszánál." Ősi japán közmondás.👍😛

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84033) NemMo válasza elder troll (#84025) üzenetére


NemMo
őstag

Én még ps3-on próbáltam ki a gta 5 multit. Az első helyre menet valami idióta ott várt és mindig megölt. 3x megpróbáltam, majd azóta messze kerülöm az egészet.

(#84034) icemad válasza persil (#84009) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az elden ring totál nem kiemelkedő open world szempontból. Inkább erős alsókategóriás. Az, hogy a játékban lévő lények 99%-a ellenség, az még elmegy. De az, hogy senki semmit nem csinál, sétálgatnak 100 méteren belül, ha meglátnak megtámadnak, az nekem nem open world. Nincs benne egy kapáló paraszt vagy bármi, amitől azt hihetném, hogy ez egy élő világ. Beraktak pár nyomorult állatot alibiből, de kb ennyi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84035) Wesder válasza icemad (#84034) üzenetére


Wesder
félisten

Megtört a vilàg rendje, csoda hogy még maradt benne bàrmi élet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84036) persil válasza icemad (#84034) üzenetére


persil
nagyúr

Te mas jatekot keresel. Ha kapalo parasztok lennenek benne, az NEM fromsoftware rpg lenne. Ez ettol "souls".

Mi pontosan azert vettuk meg, mert ezt vartuk. Aki kapalo parasztokat akart, az nyilvan csalodott, de ezek szerint csak a hype vetette meg vele es fogalma nincs a fromsoftware jatekairol. Kapalo parasztokkal, quest markerekkel, journal-lel, meg felvillano "most nyomd meg az A-t a gyozelemhez" uzenetekkel ez mar nem souls lenne, hanem egy barmelyik random akcio-rpg.

Sok mindent fel lehet hozni hibanak, amiket eddig olvastam, azok jo resze jogos is, de ezt felhozni oriasi ongol. Elo-lelegzo vilagot, kapalo parasztot, witcher/elder scrolls/gta/red dead dolgokat varni egy fromsoftware rpg-tol nagyjabol annyira realis/ertelmes, mint hokicsapatot a kovetkezo fifaba.

Szrk.: Meg kell varni az elder scrolls 6-ot, abban lesz kapalo paraszt. En is varom, en is meg fogom venni, de nem azert, amiert az eldent vettem meg.

"Inkább erős alsókategóriás"
Igen, ezt tukrozik a review-k, meg eladasok is. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84037) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Igazat kell adjak az előttem szólóknak. Ez pont attól IS egy fantasztikus játék, hogy nem egy sablon open world rpg. Nekem nagyon tetszik a hangulata, a stílusa, a képi világa, a zenék. Pedig a javát még nem is láttam. Nekem nem hiányzik a kapáló jobbágy.

Go Gunners!

(#84038) icemad válasza persil (#84036) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, hát úgy könnyű, ha neked mond valamit az, hogy from software. :) Én csak azt láttam, hogy hú, meg wow, meg milyen szuper év játéka open world... És abban maximálisan igazad van, hogy nem az én játékom. Az eladások a marketing sikerességét mutatják, nem a játék "szórakoztatási" értékét. Én is megvettem, szóval az eladási statisztikát javítottam. De attól még az open world része tök üres. Nincs benne semmi olyan jelenet, vagy valami, amitől azt hihetném, hogy ez egy "világ", ha már open world. Kb akkor a Terep2 is open world. Mehetsz mindenfelé.
Na mindegy, elsírtam a bánatom, mások is leírták már, hogy nem jött be nekik, valakinek meg év játéka. Szerencsére nem vagyunk egyformák, elég rossz lenne, ha minden nőnek ugyanolyan pasi tetszene és vica versa... :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84039) persil válasza icemad (#84038) üzenetére


persil
nagyúr

Viccet felreteve - es abszolut nem szeretnem, ha felreertenel/rosszul ertelmezned - de azt felhozni az elden ring-nek, amit te irtal, olyan, mintha azert szaroznank le a forzat, mert tele van autoval. :D

Ez szerencsere souls rpg, csak eppen most nyilt vilagba raktak, azert ilyen "ures". Egyebkent elobb, mint rengeteg mas cucc, meg itt mondjuk tenyleg szamitanak a dontesek, ellentetben sok mas hu-meg-ha jatekkal, ahol kamu dontesek vannak nulla kovetkezmennyel, de fontos, hogy valakinek bejojjon ez az egesz, mert kulonben nyilvan szarnak tunik.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84040) Bad Pritt válasza icemad (#84038) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na mindegy, elsírtam a bánatom, mások is leírták már, hogy nem jött be nekik, valakinek meg év játéka.

Attól, hogy az open world része középszerű, még év játéka nekem is. :D Pont az a baromi nagy előnye, hogy nem kell hülyéskedni az ezredik ugyanolyan dungeonben, nincs rád erőltetve a gyűjtögetés, aránylag komolyabb gondok nélkül lehet követni a fő sztorit mellék feladatok elvégzése nélkül. A fejlesztők a végigjátszáshoz szükséges eszközöket nagyjából mindig a sztori fő útvonalai mellett helyezték el, így komolyabb kitérők sem kellenek. Annyi, hogy így sokkal többet lovagolsz, mire újra action van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84041) icemad válasza Bad Pritt (#84040) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát én elindultam már minden irányba, mindenhol meghaltam. Az elején a katonai tábort nagy nehezen sikerült kipucolni az aranyruhás lovassal együtt. (idáig kb 40 halál) Utána találtam egy barlangot, ott egyből a nyakamba ugrott valami csopfadt kis gnóm, megint halál. Itt adtam fel. Még arra se jöttem rá eddig, hogy mivel hozom elő a lovat. :)

persil: odáig még nem is jutottam el, hogy bármilyen döntést hozzak. Eddig a félszemű csajjal beszéltem, meg valami romok között a tűz mellett egy utazóval. Egyiknél sem volt a beszélgetés közben komolynak tűnő választási lehetőség. Mondjuk ilyen ledobott tekercsek vannak minden bokor alatt, amit a többi játékos írt, de nagyrészük tök hülyeség...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84042) persil válasza icemad (#84041) üzenetére


persil
nagyúr

"Egyiknél sem volt a beszélgetés közben komolynak tűnő választási lehetőség."
Nem is lesz soha igy explicit. Egesz egyszeruen minden lepesed, minden dontesed - neked jatekoskent - kihat a jatekra, az npc-kre, a quest-ekre es a vegkifejletre. Ez nem ilyen kamu, mint sok mas jatekban, hogy a beszelgetes alatt kivalasztod, hogy igen/nem aztan tok mindegy mit nyomsz, mert semmi sem valtozik es csak az illuzio van meg.

Ezekben a jatekokban minden vegleges es mindennek sulya van.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84043) Phoen|x válasza icemad (#84041) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nem egy könnyen barátkozós játék, de ha hagysz elég odőt neki, hogy kiismerd akkor jó eséllyel beránt.

Go Gunners!

(#84044) icemad válasza persil (#84042) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De, akkor milyen döntés van? Hogy megölöm e az ott sétáló katonát vagy sem? Vagy, hogy képzeljem el? (Gondolom az már világos mindenkinek, hogy még nagyon az elején vagyok, és nem is nagyon haladok vele.) Mert ugye eddig találtam két npc-t, quest semmi (vagyis voltak ilyenek, de nem npc adta)
Szerintem az a legnagyobb gond, hogy ezzel játszani kell, nekem meg kb 1 óra időm van játszani hetente, abból kb 10 perc, mire rááll a kezem arra, hogy melyik gomb mit is csinál. Így meg piszok nehéz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84045) persil válasza icemad (#84044) üzenetére


persil
nagyúr

Irok par sort uzenetben, ide sok lesz az off. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#84046) Phoen|x válasza icemad (#84044) üzenetére


Phoen|x
őstag

Sajnos az utolsó két mondatodban van a kulcs. Idő hiányában én sem játszottam vele semmit a héten pedig bejön. Nem egy könnyed fifa az biztos.

Go Gunners!

(#84047) icemad válasza Phoen|x (#84043) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valószínűleg itt lesz a gond, mert sok időm nincs játszani vele, így a sikerélmény is kevesebb... Mikor az első komolyabb brigádot az aranylovassal legyőztem nem olyan érzésem volt, hogy "ez igen, ezért megérte" , hanem, hogy "egy rühes buzogányért kellett ennyit kínlódni, amit nem is használok soha? ".

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84048) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

csuvicsuva ezt is letakarta.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#84049) negyven2 válasza elder troll (#84031) üzenetére


negyven2
veterán

Ez a ban, csak IP ban (ami amúgy nem mindenkinél jelentkezett), és elvileg már megoldottak a hibát. Vagyis a SC account-ok nem voltak veszélyben. Ez a heti szerveroldali frissítésben lévő bug okozta, ami miatt egyes embereknél a csatlakozást az SC szerverek elleni támadásnak vélte.

A metódusokat igaz, hogy One-on próbáltam, de a hozzászólás elött (közben) direkt utánanéztem, hogy működnek-e még az X|S kiadásokban, és ott akkor még (ezek 15-16 környékén íródtak) működtek.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#84050) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#84048) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Marcipán. :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.