Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117001) beyruth82 válasza Redneck (#116999) üzenetére


beyruth82
veterán

Split screen módban semmi nincsen. Se építési, se választási lehetőség, semmi. A 4 pályás kupák között választhatsz és kész.

(#117002) Redneck válasza ρσгτσ (#117000) üzenetére


Redneck
veterán

N64-en Goldeneye vagy Quake esetén elfért volna. Nálunk csak a monitorok között volt karton, de már a HL és CS 1.0 koszakban. :K

beyruth82:
Biztos ordas nagy meló lett volna rendesen megcsinálni.
Mondjuk így nem meglepő hogy csökken rá az igény.
Forza 7-ben is úgy volt megcsinálva, hogy rosszabb grafika, időjárás kikapcsolva, és csak ketten mehettetek, egy gépi ellenfél sem volt.
Aztán az ember elővesz régi címeket, és azokban fullosan működik a funkció.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#117003) Sefneni válasza l.skywalker (#116990) üzenetére


Sefneni
őstag

Köszi, most sikerült jelentkezni. Az előzőről sajnos lecsúsztam. :N

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#117004) Norb79 válasza pzstm (#116997) üzenetére


Norb79
őstag

És október harmadikán lamplighters league! Én azt várom a legjobban, meg nem tudnám mondani miért, de mégis! :DDD

(#117005) lasse001


lasse001
senior tag

Sziasztok. Talán valaki meg tudja mondani hogy az új kontrollerekre mennyi garit ad a Microsoft ha beregisztrálom. 1 vagy 2 év? Nekem 1 -et adott.

(#117006) NoOne1976 válasza lasse001 (#117005) üzenetére


NoOne1976
őstag

Elvileg kettőt kellene.

(#117007) kaszassz válasza lasse001 (#117005) üzenetére


kaszassz
csendes tag

Ha jelzed az ügyfélszolgálatnak, beállítják a 2 évet.

(#117008) lasse001 válasza kaszassz (#117007) üzenetére


lasse001
senior tag

Tudnál email címet adni?

(#117009) szasza_1


szasza_1
senior tag

Sziasztok! Az XBOX oldalán az ügyfélszolgálat (webes csevegés) hogyan érhető el? A telefonos visszahívást is néztem többször, egy hét alatt most először volt aktív, kértem visszahívást, de az sem történt meg. (XBOX-al együtt vásárolt kontroller garanciaideje 1 év 3 hónappal előbb járt le, mint az XBOX-é, és pont a lejárat után 2 nappal nagyon durván nekiállt driftelni)

(#117010) kaszassz válasza lasse001 (#117008) üzenetére


kaszassz
csendes tag

Ezen a [link]-en le van írva a pontos menete, én ez alapján csináltam.

(#117011) beyruth82 válasza Redneck (#117002) üzenetére


beyruth82
veterán

Számomra is érthetetlen. Ha már tele rakták tartalommal, ugyan mibe tartott volna egy normális split screent belerakni? Miért gondolta azt bárki is a cégnél, hogy jobb lesz ilyen kiherélt osztott képernyős móddal?

(#117012) Wesder


Wesder
félisten

Xbox Wireless Controller | Astral Purple.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#117013) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Starfield - Narwhal

C osztályú hajó, így maxos pilóta skill kell hozzá. Viszont a szintenként szükséges hajó kilöveseket szimulátorban is meg lehet csinálni.

Végül megvettem, szerintem frankó hajó.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#117014) D1Rect


D1Rect
félisten

Jól értem, hogy a gamepass ultimate csak nekem ad jogosultságot PC-n, a gyerekeknek meg nem?

(#117015) lasse001 válasza kaszassz (#117010) üzenetére


lasse001
senior tag

Köszi. De béna vagyok. Nem jön össze

(#117016) parandroid válasza D1Rect (#117014) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jogosultságit mihez? Van, amihez működik, van, amihez nem. Game Pass játékokat eléri, multizni tud, de in game vásárolt tartalmakhoz nem fér hozzá. Csak pár példa.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#117017) beyruth82 válasza ρσгτσ (#117013) üzenetére


beyruth82
veterán

Összegyűjthetetlen trillió credit az ára? :D
"Viszont a szintenként szükséges hajó kilöveseket szimulátorban is meg lehet csinálni."
Hol található ilyen szimulátor? Be kell lépni valamelyik frakcióba hozzá?

(#117018) Bad Pritt válasza beyruth82 (#117017) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vanguard frakció, New Atlantis, MAST district.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#117019) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Image

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#117020) icemad válasza D1Rect (#117014) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Elméletileg a te profiloddal kell belépni a Windows storeba, ott letölteni a gamepasses játékot. Utána az xbox appban a gyerek profiljával kell belépni. Talán így működik, én sosem próbáltam. Biztos vannak itt páran, akik megoldották már.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#117021) ρσгτσ válasza beyruth82 (#117017) üzenetére


ρσгτσ
őstag

400+ ezer. Ryujin Industries -nél lehet megvenni.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#117022) parandroid válasza icemad (#117020) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a fő profilnak home a konzol, akkor nem kell ilyesmi sem. Lányom series s-én csak akkor lépek be, ha valamiért ott játszok, mégis mindig eléri minden játékomat. Azokat is, amiket én sose játszottam, vagy töltöttem le.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#117023) Norb79 válasza parandroid (#117022) üzenetére


Norb79
őstag

A pc meg a series s ugyan csak pár karakter különbség, de mégis tök máshogy működik mindkettőn a gpu használat több profillal. :)

(#117024) D1Rect válasza parandroid (#117016) üzenetére


D1Rect
félisten

A játékokhoz, de csak xboxon tudja használni, PC-n nem.
Vagy ha PC-n is, akkor én nem találok valami opciót.

(#117025) l.skywalker válasza parandroid (#117022) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ők PC-ről beszélnek :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#117026) vacs válasza D1Rect (#117024) üzenetére


vacs
veterán

#39941 hsz, remélem ezt kérdezted.

(^)(>.<)(^)

(#117027) beyruth82 válasza Bad Pritt (#117018) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszönöm, már megyek is oda :R

(#117028) parandroid válasza l.skywalker (#117025) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Upsz, my bad. :B

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#117029) ansell


ansell
tag

Ubisoft+ előfizetéssel Xbox (Series X) konzolon elérhető már a The Crew Motorfest? Ennek ellentmondó infót találtam csak. Köszi!

ITX konfig eladó!

(#117030) icemad válasza D1Rect (#117024) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt próbáltad már, amit írtam?
Mert többen esküdnek rá.

parandroid: látom már a többiek megírták. PC-ről van szó. Az meg ugye, mint minden PC-s dolog, totál agyhalál/értelmetlen módon van mindig megoldva.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#117031) D1Rect válasza icemad (#117030) üzenetére


D1Rect
félisten

Még nem, majd holnap rápróbálok és megírom, hogy mi az eredmény.

(#117032) szasza_1 válasza kaszassz (#117010) üzenetére


szasza_1
senior tag

Köszi az infót, nem tudtam, hogy így lehet a gari végét tisztázni. Viszont itt sem tudok írni nekik. Angol nyelven bejön a chatbot, de miután tisztáztuk, hogy rossz a garanciális infó, akkor ügyfélszolgálatos visszahívást javasol. Simán ügyfélszolgálatnak lehet írni valahogy?

(#117033) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

[link] ;) :R

We have the full 4K / 60FPS setup that featured in Forza Motorsport 7, we have a variable resolution mode at 60FPS that features ray tracing, and finally, there's a 30FPS mode that adds in full 4K and ray tracing support.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#117034) beyruth82 válasza ρσгτσ (#117021) üzenetére


beyruth82
veterán

Annyim soha nem lesz :DDD
Inkább upgradeltem a Razorleafet. Az első hajót a Frontiert el lehet adni? Nekem nem engedi valami miatt pedig már nem azt használom rég.

(#117035) ρσгτσ válasza beyruth82 (#117034) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Frontier -t nem lehet eladni.

Egyébként össze lehet hozni rá a lét a küldetésekből. Annyira nem nehéz. Meg aztán el is lehet adogatni cuccokat. Addig meg tudod tárolni például a hajóban, hogy ne húzzon le a súlya.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#117036) beyruth82 válasza ρσгτσ (#117035) üzenetére


beyruth82
veterán

Eszméletlen mennyiségű küldetés van az biztos, bár többségében néhány ezer credites jutalmakkal. Hajóm raktere már többször megtelt teljesen, karakterem meg rendszeresen a túlterheltség határán mozog.
Ahogy néztem sepecek alapján a te lélekvesztőd 4x annyi terhet bír vonszolni, mint az enyém. Annyival már lehet gyűjtögetni. :)

[ Szerkesztve ]

(#117037) imre687


imre687
tag

Sziasztok.
Szeretném a Series S konzol újra telepíteni pendriveról offline de E101 hibával ki dob. Van valakinek ötlete? Minden jól csinálok de nem lehet újra rakni a rendszert. Nem rendszer frssítést szeretnék hanem teljes OS reinstall-t.
Kérlek segítsetek :W

üdv:imre

(#117038) ρσгτσ válasza beyruth82 (#117036) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én a Frontier -t használtam, és mivel először a fő küldetésekre koncentráltam, az elején csak egy hajót vettem mellé. Amivel nagyobbat lehet ugrani.

Aztán jött a Starborn, ami egyébként menő cucc, csak túl letisztult volt már nekem...utána szereztem ingyenes hajókat küldetésekből. Abból nekem a Star Eagle jött be, bár nem mondanám, hogy a legjobb hajó. Közel sem.

Azt sem mondanám, hogy rendkívül fontos eleme a játéknak a hajó, de azért jó ilyeneket összeszedni. Narwhal is jó nagy dög, meg azért van egy-két fontos stat is hozzá. Pl. raktér.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#117039) NoMagix válasza imre687 (#117037) üzenetére


NoMagix
addikt

Régen, de YouTube videóból már csináltam ilyet, nekem tökéletesen jó volt.

(#117040) beyruth82 válasza ρσгτσ (#117038) üzenetére


beyruth82
veterán

A jó hajók nagyon drágák de küldikkel is szert lehet tenni egy-két kincsre. Néhány küldinél fontos az erős hajótest és páncél. Frontierral volt, hogy very easy fokozaton is alig tudtam sokadszorra megcsinalni egy űrcsatás küldit mert pár lövésből szétrobbantottak. Igaz jóval magasabb szintűek voltak az ellenséges hajók de ilyen difficulty levelnél nem ez a jellemző. Razorlief már jóval erősebb (és azt is küldiből szereztem). Ez a Starborn nagyon jónak tűnik (+spacesuit is jár hozzá) de ahogy olvasom csak ng+ keretében lehet beszerezni. Attól én még nagyon messze vagyok...

(#117041) ρσгτσ válasza beyruth82 (#117040) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen NG+. A hajó és a "ruha" is, ami hozzá jár.

Én inkább lenyomtam a fő történetet és nem igazán apróztam el a dolgokat. Főleg utána kezdtem el a többi küldetést.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#117042) Scholes9 válasza ρσгτσ (#117000) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD ;] :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#117043) S e t h válasza ρσгτσ (#117038) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Abból nekem a Star Eagle jött be, bár nem mondanám, hogy a legjobb hajó. Közel sem."

Kb. 10 perce szereztem meg, a Mantist cserélném le vele, lombozz le, mik a tények?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#117044) ρσгτσ válasza S e t h (#117043) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem foglak lelombozni. :D Mert jó hajó, szép nagy kapacitással. Ráadásul ingyen is jár és A osztály. Nem kell hozzá ezerrel tolni a pilóta skill -t sem. Csak a jump kevés. Én is azt használtam Starborn után, Narwhal előtt.

Majd a játék fő küldetéseinek során kell venni egy nagyobbat ugró hajót. New Atlantis -on azt hiszem az első lesz az, és talán 22 jump. De az szerintem nem jó hajó.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#117045) imre687


imre687
tag

Sziasztok.
Szeretném a Series S konzol újra telepíteni pendriveról offline de E101 hibával ki dob. Van valakinek ötlete? Minden jól csinálok de nem lehet újra rakni a rendszert. Nem rendszer frssítést szeretnék hanem teljes OS reinstall-t.
Kérlek segítsetek :R

üdv:imre

(#117046) beyruth82 válasza S e t h (#117043) üzenetére


beyruth82
veterán

Mantis az a Razorliefet takarja, ugye?

(#117047) ρσгτσ válasza beyruth82 (#117046) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, az jön a Mantis quest -ből.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#117048) 42861 válasza imre687 (#117045) üzenetére


42861
senior tag

Miért akarod ezt mindenáron, ha nem túl intim a kérdés? Semmit nem tudok elképzelni, amit egy gyári visszaállítás ne oldana meg. Ha meg komolyabb a gond, akkor szerviz.

(#117049) vg válasza 42861 (#117048) üzenetére


vg
addikt

Lehet bekapcsolta a dev módot reteoarch-hoz aztán most vissza.

(#117050) imre687 válasza 42861 (#117048) üzenetére


imre687
tag

Mert most vettem, és általábab ha veszek valamit pl:. Pc,laptop,mobil STB persze ez mind használt ezeken mindig újra szoktam rakni a rendszert :R

üdv:imre

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.