Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78701) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez az email szerintetek mi lehet? [kép]
Fake? Vagy a három éves GPU miatt lehet?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78702) hand6923


hand6923
újonc

Üdv mindenkinek !

"ezzel" kapcsolatban van kérdésem : https://www.xbox.com/hu-HU/games/store/skyrim-anniversary-edition-fallout-4-goty-bundle/9pdssnjdn12z

Ha jelenleg a GamePass verzióval játszom (Skyrim) , ezzel a változattal tudom folytatni ?

Csak mert az egyik Special edition , míg a másik Anniversery Edition.

Előre is köszönet !

(#78703) Voy15 válasza .LnB (#78701) üzenetére


Voy15
tag

Nekem ez nem tűnik kamunak.
Menj fel arra az enforcement.xbox.com site-ra amit írnak is (de ne a levélből kattints rá, hanem írd be a böngészőbe), és ott nézd meg a historydat.
Onnan lehet többminden kiderül.

(#78704) JenciHUN válasza .LnB (#78701) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Redditen akkor kaptak ilyeneket emberek ha ment az adok kapok privátban két ember között és a másik reportolt valakit ha úgy érezte túl ment a határon.
Ha ez nem volt a te esetedben akkor kérdéses mi lehet.

(#78705) Wesder válasza hand6923 (#78702) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78706) eL Geri válasza oriic (#78699) üzenetére


eL Geri
őstag

Én még a Crysis 3 remastered végigjátszásomat várom (már csak egy nagy akció / EA Play bekerülés és felesleges szabadidő kellene :D).
Aztán jöhet majd ez is.

(#78707) oriic válasza .LnB (#78701) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

http://enforcement.xbox.com/ oldal mit ír fiókodról?

Ilyennek kell lennie alapból:

Live-Die-Respawn

(#78708) .LnB válasza oriic (#78707) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom megnézni. Beírom a mailt és a jelszót, jön telóra a kétlépcsős, elfogadom, majd betölt az oldal, de nem vagyok bejelentkezve.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78710) l.skywalker válasza oriic (#78699) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt a hivatalos:

Crytek on Twitter: "It's time to join the journey and be the hero. A Crytek Announcement.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78711) pzstm válasza l.skywalker (#78710) üzenetére


pzstm
titán

és majd 2023-ban bejelentenek dátumot is vagy évszámot hozzá? :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#78712) l.skywalker válasza pzstm (#78711) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Néty!4-4! :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78713) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Vasárnap Halo sorozat trailer:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78714) oriic válasza l.skywalker (#78710) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rövid leak volt :D

Live-Die-Respawn

(#78715) l.skywalker válasza oriic (#78714) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Legalább tudjuk, hogy tudnak számolni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78716) Mizol29


Mizol29
senior tag

Bedobom ide is a kérdést hátha tud valaki valami okosat mondani [link]

(#78717) oriic válasza l.skywalker (#78715) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó, hát ők nem a Valve :D

Live-Die-Respawn

(#78718) vonSux válasza pzstm (#78711) üzenetére


vonSux
őstag

Hova a kapkodás? Először a megjelenési dátumot bejelentő video, promovideoja jön :D

(#78719) Wesder válasza Mizol29 (#78716) üzenetére


Wesder
félisten

Jàtèktól függ.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78720) KKaresz45 válasza Wesder (#78719) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Én sem értettem elsőre, de A Dying Light 2 topikból linkelt hszt szóval szerintem arra gondolt.

(#78721) Wesder válasza KKaresz45 (#78720) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, azt nem figyeltem.
SX-en lesz egy RT mód, ami 30fps,
lesz egy 4K@30 mód, meg egy 60fps mód. Hogy SS-en ez milyen lesz, max megjelenéskor fogjuk megtudni, mert nem közölte a Techland.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78722) ρσгτσ válasza JenciHUN (#78704) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Minden szabályszegésnél ilyen üzenet jön, és a linken lehet megnézni a részleteket, illetve előzményeket. Tehát nem csak abban az esetben, és az MS mindig kivizsgálja a bejelentéseket (IS).

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78723) oriic válasza l.skywalker (#78710) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos bejegyzés is kikerült. Avni Yerli szerint a fejlesztés korai szakaszában járnak, szóval odébb van még a megjelenés szerintem. [link]

Live-Die-Respawn

(#78724) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

[link] Készül a Crysis 4

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#78725) darkstreet89


darkstreet89
tag

Nem tudom, hogy volt már.

De 1.600Ft a Skyrim Anniversary Edition + Fallout 4 G.O.T.Y Bundle a storeban.

[Xbox Store]

[ Szerkesztve ]

(#78726) beyruth82 válasza darkstreet89 (#78725) üzenetére


beyruth82
veterán

Tegnap megvettem en is mert a fallout 4 az egyik kedvenc jatekom és xbox-on még nem játszottam vele.Ezek a workshopok mit takarnak amiket a csomag tartalmaz?Vault-tec,Wasteland,stb?Ha elkezdem az alap játekot akkor valamilyen extra felszereleseket kapok?

[ Szerkesztve ]

(#78727) Bad Pritt válasza beyruth82 (#78726) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezek voltak a dlc-k az alapjátékhoz, mindegyiknél van leírás, hogy pontosan milyen cuccokat adnak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78728) negyven2 válasza .LnB (#78667) üzenetére


negyven2
veterán

Pár dologra érdemes majd azért figyelni

- A Paragon/Renegade gyors húzására érdemes rámenni (hamar kimaximalizálni) az karakterosztály specifikus skill-t, mert annak a skill fa végén lesz olyan opció, hogy 100% bonuszt kapsz (gyorsabban megy fel).

- A DLC-ként megjelenő tartalmak már bent vannak a játékban, ezért nem tűnik fel, hogy az DLC, de a már említett Shadow Broker-es és az Arrival elviekben a post game-ben játszódik már. Persze mindkettő megcsinálható hamarabb is (és igazból ebből a Shadow Broker-es az ami esetében annyira nem zavaró, ha hamarabb csinálod meg), de az Arrival-ben végén történt dolgokkal kezdődik lényegében a harmadik rész (ezt majd a Galaxy Map-on olyan néven található, hogy "Rescue Dr. Kenson".

- Ezt sem írom, spoilerbe mert ezt alapból már tudni, hogy a ME2 egy nagy "Suicide Mission", aminek az eleje annak a felkészülése, így majd minden csapattársnak meg kell majd csinálni a saját ki loyalty küldetését (illetve beszélgetni kell velük majdnem küldetés után). A legtöbb dolog itt is megoldható "diplomatikusan". Viszont lesz olyan karakter akihez majdnem 80%+ szintű paragon/renegade opció kell ha a "legjobb" kell ha a legjobb kimenetelt akarok kihozni belőle (ez Zaeed).

- A történet 3 fejezetre osztható igazból amiket bizonyos számú küldetés megcsinálása után automatikusan aktiválódik (vagyis ekkor csak ezt a küldetést lehet megcsinálni (utána jönnek az új csapattagok felvételének a lehetősége).
Viszont lesz pont (választható fő küldetés) ami után már a finálé következik. Pontosabban nem kötelező, azután egyből a fináléra menni, de ott majd történik egy olyan dolog ami miatt érdemes rá szinte egyből menni.

Ez a "Point of No Return" küldetés Reaper IFF néven lesz elérhető. Vagyis mielőtt ezt a küldetést elindítod, érdemes mindent megcsinálni (talán a fent említett kettő küldetés kivételével). Ebbe beletartoznak a főbb és mellékküldetések, a beszélgetések, és a bolygó felderítések. És leginkább a hajó (és egyéb) upgrad-ek beszerzése.

A Reaper IFF után kapunk egy új csapattársat is, akinek egyből érdemes megcsinálni a saját küldetését (erre még lesz idő, mert hivatalosan úgy van, hogy a Reaper IFF után kétszer lehet még kockázat nélkül megnyitni a Galaxy Map-ot).

Egyébként így a harmadik rész közepén járva nagyon sok szó szerint elhanyagolható apróságok is visszaköszönnek (hatásuk van) még az első részből is. Pl. vettél-e bizonyos dolgokat vagy nem, vagy a gyűjthető dolgokat összeszedted-e vagy nem az előző részekből. Mondjuk most a LE kiadásban én kvázi 100%-ra vittem ki mind az első és mind a második részt is (ME1-ben 29/57-es szinten végeztem, a ME2-ben meg a játék 80%-án már 30-as voltam).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#78729) .LnB válasza .LnB (#78701) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem megvan a "hiba oka" :DDD Besz*rok komolyan! Engem meg az ideg szétcseszett már! :(((
Aki játszott a Mass Effect-tel, az tudja majd, hogy mi hiányzik a "kollekcióból": [kép] :DDD ;]

Istenem...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78730) oriic válasza .LnB (#78729) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bazz, nemár :D

Live-Die-Respawn

(#78731) Bad Pritt válasza .LnB (#78729) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez amúgy szerintem topikon belül precedens értékű. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78732) l.skywalker válasza Bad Pritt (#78731) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van egy csomó játék, amiből az ilyen lementett képernyők miatt automatikusan jön a figyelmeztetés...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78733) oriic válasza oriic (#78730) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk azt akkor sem vágom, hogy az enforcer oldala miért nem megy nálad.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#78734) .LnB válasza oriic (#78730) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bad Pritt
Akkor álljon itt a jó tanács másoknak:

Ha cicit láttok a játékban, ne, ismétlem ne, püfföljétek egyből a share gombot! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78735) .LnB válasza oriic (#78733) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azóta sem megy.
Biztos akkora vétség, hogy túlterhelődik tőle az oldal. :)
De azért remélem, hogy nem azért, mert még folyik az elbírálás, és kapok érte pár nap ban-t. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78736) oriic válasza .LnB (#78735) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyenért nem jár ban, csak egy figyelmeztetés, ami egy idő után elavul úgyis.

Live-Die-Respawn

(#78737) ρσгτσ válasza .LnB (#78729) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szokásos. Korábban én is kaptam ilyenért figyelmeztetést. Nem jár semmi következménnyel.

Kapcsold ki az azonnali megosztást a képeknél és nincs probléma. Valószínű jelentette valaki, mert 18+ tartalom.

Szerk.:
Csak törlik a feltöltött tartalmat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78738) nincsnév007 válasza .LnB (#78734) üzenetére


nincsnév007
őstag

akkor ilyen esetben jobb hogy ps4-re vettem meg a witcher 3 -at meg a cyberpunkot? :D

(#78739) erdey_a válasza .LnB (#78729) üzenetére


erdey_a
őstag

hát én ugye új vagyok itt, még a gép sincs meg (:B), de nem gondoltam volna, hogy az xbox arra is jó, hogy képeket lehet készíteni az esti recskaalbumba...
cseppet gáz ;]

Vérboci

(#78740) ρσгτσ válasza erdey_a (#78739) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van pár ember, akinek már ezért megérte a CP 2077. :D Azzal kapcsolatban is biztos született pár figyelmeztetés.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78741) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Március 29-én jelenik meg next-gen konzolokra a Crusader Kings III
Crusader Kings III - Next-Gen Release Date Announcement Trailer - YouTube

Részletek:
Crusader Kings III

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78743) icecave válasza ρσгτσ (#78742) üzenetére


icecave
nagyúr

Még a legelső részért nagyon odavoltam... Bár a FH5 magasra tette a lécet, főleg grafika terén, azért várós a játék :K

(#78744) ρσгτσ válasza icecave (#78743) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A grafika gyengébb lesz az FH5 -ben látottaknál. Ez szerintem tisztán látszik. Ami még annyira nem is lenne gond.

Én inkább attól félek, hogy az lesz mint a GRID (2019) -nél. Tele lesz vágva versenyekkel, de a pálya és a kidolgozott tartalom kevés lesz. Bár most úgy néz ki több típusú épület is lesz a városi versenyeknél. Talán a fákat sem klónozzák annyiszor.

Szerk.:
Ettől függetlenül nekem bejött. Csak egy idő után monoton, unalmas lesz a játék.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78745) icecave válasza ρσгτσ (#78744) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, látható, bár nem is értem, egyes részeken nagyon jól mutat, máshol meg nagyon nem. Sosem értettem, hogy játékon belül hogy lehet ekkora különbség is. Mintha outsource-olták volna egy részét valami gyengébb csapatnak.

(#78746) ρσгτσ válasza icecave (#78745) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah hát kicsit olyan, mint amikor egy könyvet sokan írnak. Aztán összerakják őket különböző fejezetekbe. :D

Pl. tükröződés, időjárás tök jól meg volt csinálva. Az autók meg úgy néznek ki, mint egy 20 éves játékban.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78747) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Szép estét!
Most itt Micróéknál perpill melyik régió a legajánlottabb játék vásárláshoz? Azaz hol a legolcsóbb és ami "megeszi" a magyar kártyát is? Köszi ha valaki tud ebben segíteni 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78748) ρσгτσ válasza KoNZoLik@ (#78747) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sok esetben az izlandi. Csak ott jóval kevesebb a játék.

A jobbakhoz, más régióhoz már "utazni" kell.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78749) szimszonos válasza darkstreet89 (#78725) üzenetére


szimszonos
őstag

:C A 32ezer ft-os csomag 3200ft volt elárazva,most meg 1600ft. Enyiért már tényleg bestbuy :)

[ Szerkesztve ]

(#78750) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Shredders - megjelenés: március 17.

Day1 Game Pass

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.