Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Hurkafeju válasza 3L1T3 (#12999) üzenetére


Hurkafeju
újonc

Termeszetesen nem elvaras hogy 2 nap alatt elerjenek 100+ embert, de volt mar adminisztracios problemam veluk ezert vetemedtem arra hogy erdeklodom hatha mas is hasonlo cipoben jar es varja a hivast. :DDD

(#13002) oriic válasza 3L1T3 (#12999) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én megsértődtem, hogy engem még nem hívtatok. CS betűvel kezdődik a nevem, az az ABC elején van, szóval na!?!?4négy

;]

Live-Die-Respawn

(#13003) l.skywalker válasza 3L1T3 (#12999) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

lesz Y box is? :Y ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13004) RudY válasza oriic (#13002) üzenetére


RudY
addikt

Már bocs, de az alfák vannak a csárli előtt mint tudjuk ügye. ;] :P

(#13005) Zoleee83 válasza 3L1T3 (#12999) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jajj ezt most miért?
Sokkal könnyebb telesírni mindkét topicot azzal hogy nincs gép / nem hívtak, mint türelmesen várni, tudva hogy ott is emberek dolgoznak és majd sorra kerül mindenki. :DDD #irony

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#13006) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13007) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Gears Tactics hero Gabe Diaz is coming to Gears 5

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13009) AMD Power


AMD Power
titán

Volt már?

A Microsoft videón és képen mutatta meg, hogyan működik Xbox Series X-en és S-en a visszafelé kompatibilitás

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13010) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag



Eddig nem tudtam mire hasonlít. Volt már? :) Örök klasszikus.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#13011) Wesder válasza ρσгτσ (#13010) üzenetére


Wesder
félisten

Így jobb: ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13012) gduck válasza Wesder (#13011) üzenetére


gduck
addikt

:C :DD

[ Szerkesztve ]

(#13013) ρσгτσ válasza Wesder (#13011) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jaj hát Fülöppel még vagányabb. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#13014) Phoen|x válasza ρσгτσ (#13010) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ez a jobb. :C

Go Gunners!

(#13015) AxBattler


AxBattler
félisten

Másik topikban felmerült az alaplapra forrasztott SSD-k hátránya PS5 és XSX esetében, talán hasznos infó lehet emitt is: úgy tűnik, hogy Series X esetében egy külön foglalatban ücsörög a speciális NVMe SSD, egyszóval a meghibásodása esetén nem kell gyakorlatilag az egész gépet kukázni. Lásd:
How does Xbox Series's SSD work, and what are the benefits over the Xbox One HDD?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13016) Moby válasza AxBattler (#13015) üzenetére


Moby
addikt

Meghibásodás esetén sem fogod tudni otthon cserélni, mert nincs mit betenni helyette. Hogy a szerviz hogyan cserélni, az meg a usernek teljesen mindegy.

(#13017) zzola válasza Moby (#13016) üzenetére


zzola
félisten

No de csak olcsóbb egy SSD-t cserélni, mint egy alaplapot és SSD-t egyben.

(#13018) AxBattler válasza Moby (#13016) üzenetére


AxBattler
félisten

Jótállás lejárata után nem mindegy, mennyit kell csengetned a márkaszerviznek.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13019) Moby válasza zzola (#13017) üzenetére


Moby
addikt

Mivel egyiken sem tudod cserélni, ezért pontosan ugyanannyiba kerül: amennyit mond a szerviz. Az meg nem biztos, hogy arányban lesz azzal, hogy mekkora munka ezt nekik cserélni, mert jellemzően úgysem ugyanazt kapod vissza, csak kpasz egy másikat helyette. A hibás meg megy a műhelyekbe. Ott meg nem nagy cucc kicserélni egy a forrasztottat sem, nem fogják ledarálni, és megetetni a kutyákkal csak azért, mert tönkrement rajta valami :)
Ennek akkor lenne értelme, ha ezzel elkerülhető lenne a szerviz. Amiről egyiknél sem tudunk semmit. Mármint nem tudjuk pl. hogy a kiegre rápakolható-e a rendszer, illetve működőképes-e a gép a belső nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#13020) AxBattler válasza Moby (#13019) üzenetére


AxBattler
félisten

Tele a város "patinás" szervizekkel, ha érted mire célzok... simán elképzelhető, hogy lehet majd ügyeskedni Ebay-ről okosított, teherautóról leesett "gyári" alkatrészekkel.

Aztán jönnek az IFixit-es teardown videók, OS telepítéses fórumbejegyzések, stb.
Szokás szerint. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13021) Moby válasza AxBattler (#13020) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem túl van ez az SSD kérdés parázva. Aztán valami olyan szalmaszálon fog mindkettő orraesni, amire senki nem számít. :DDD

(#13022) Jovanny2 válasza Moby (#13021) üzenetére


Jovanny2
őstag

Vagy semelyik sem fog orraesni azon a szalmaszálon. :U

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#13023) hombre[EU] válasza Moby (#13021) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja...a végén meg ilyen hdmi controller vagy modem adja meg magát :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#13024) eL Geri válasza Moby (#13021) üzenetére


eL Geri
őstag

Én is mindig legyintek az SSD aggódások miatt (úgy általában).
Erre nekem a PC-ben mostanában adta meg magát egy 2,75 éves, viszonylag kevesebbet használt m2-ö :(
(Persze ez nem reprezentatív minta, de nekem azért rosszul esett :D)

(#13025) Lifer092 válasza eL Geri (#13024) üzenetére


Lifer092
senior tag

Én pont tegnap cseréltem egy Laptopban SSD-t, kb. 3 éves volt a tulaj szerint. A gépemben lévő Kingston Fury viszont immár 6 éve üzemel gond nélkül. :)

[ Szerkesztve ]

(#13026) Trenew válasza oriic (#12994) üzenetére


Trenew
tag

Köszi oriic! 😃👍
Végre magyar az xbox, ma reggel jött a frissítés,
átállításnál még gyorsan lekapta a nyelvi file-okat,
újra indult és minden oké! 😁👌
:R

Gamertag: Trenew24HUN

(#13028) Wesder válasza Fernet (#13027) üzenetére


Wesder
félisten

Én a helyében befognàm a pofámat szàmat, mivel úgysem fog Xboxra dolgozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13029) RudY válasza Wesder (#13028) üzenetére


RudY
addikt

Nem vagyok benne olyan biztos. ;] :DDD

(#13030) Wesder válasza RudY (#13029) üzenetére


Wesder
félisten

Ja igen, épp most ír alà. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13031) hombre[EU] válasza Fernet (#13027) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem értenek hozzá :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#13032) frankdelgado válasza Wesder (#13028) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ezért a beszólásért majd megveszi az ms kilóra, cégestül.

(#13033) Lifer092 válasza Fernet (#13027) üzenetére


Lifer092
senior tag

Túlpörgetik már ezt az egész Series S témát, még ki sem jött szerencsétlen de már a földig van "fikázva". :U

Kb. úgy rinyálnak a stúdiók mint ha 386-osra kellene fejleszteniük.
One S - One X idejében miért nem volt ekkora rinya? .... vagy volt csak lemaradtam?

[ Szerkesztve ]

(#13034) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Jár bármilyen korlátozással, ha account létrehozáskor egy kiskorú valós életkorát adjuk meg?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#13035) Hunt3r22 válasza Lifer092 (#13033) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Mindig volt / lesz. Ms-t divat fikázni.

Pc / Ps a király, box pedig szar. :K

[ Szerkesztve ]

Xr

(#13036) Zoleee83 válasza Fernet (#13027) üzenetére


Zoleee83
addikt

Na Indexnél felébredt az újságíró? :D
Nem épp friss történet, de hadd ijesztgesse a népet, szokásos klickbait cikk.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#13037) Bep válasza Lifer092 (#13033) üzenetére


Bep
senior tag

Kb. One S/X-nél azért, mert egy év után láthatóan telibe tojták az S-t. Ekkor váltottam én is X-re. Nem X-re feljavított verziók jöttek, hanem inkább S-re butított, sikerül, ahogy sikerül verziók (és itt nem a grafikára gondolok csak, hanem futásra is).

(#13038) eL Geri válasza Fernet (#13027) üzenetére


eL Geri
őstag

Én szeretem az Xbox-ot, de én se értek egyet a kisebb gép létezésével. De persze ez nem kell, hogy releváns legyen bárkinek is :)

(#13039) Fernet válasza eL Geri (#13038) üzenetére


Fernet
senior tag

Ha váltok majd X-ről (egyelőre nem érzem égetőnek) biztos, hogy SX lesz. Ettől függetlenül nyilván van létjogosultsága a kisebb gépnek is.

(#13040) SafE84


SafE84
tag

Sziasztok!

A fiamnak (csak neki persze... :))) előrendeltem a KV-nál pár napja egy XSX-et csomagban kontrollerrel és 3 hónapos Ultimate Pass-szal, be is fizettem a kért előleget. Kicsit aggódom amiatt, hogy lemaradunk az idei készletről. Tud valaki valami akár nem hivatalos információt arról, hogy mekkora is a készletük? Mert PS5-nél írják, hogy már régen elfogyott, de Xbox-nál nem láttam ilyet, csak hogy korlátozott a készlet. Mire számíthatok? Lesz még idén konzolunk?

Üdv.: SafE

(#13041) Wesder válasza SafE84 (#13040) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13042) Solten válasza Zoleee83 (#13036) üzenetére


Solten
addikt

Szokasos nulla szinvonal az indextol.

Saor Alba

(#13043) Sefneni


Sefneni
őstag

Na engem is elért a KV-e kolléga. :) Az ügyfélszolgálatnak jár ismét a pirospont. :K

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#13044) HUmenetke válasza Fernet (#13027) üzenetére


HUmenetke
tag

Ezek régi megnyilvánulások, mindenki tudja, hogy az xss visszaveti a játekipart ;] irony

(#13045) Fernet válasza HUmenetke (#13044) üzenetére


Fernet
senior tag

Eddig sem volt boxra játék, most még annyi sem lesz. :D

(#13046) FollowTheORI válasza Fernet (#13045) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Persze mert minden PC-re jön, arra könnyebb optimalizálni. :D

Egyébként érdekes lenne tudni, hogy kötelező e az SS-et támogatni, ha SX-re fejlesztessz valamit.
Mert ha nem, akkor a sok lusta aggódó fejlesztő csak simán skippelhetné az SS-t, és ennyi.

PC-n is van minimum konfig, konzoloknál is lehetne valami SX meg PS5 "only".

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13047) HUmenetke válasza FollowTheORI (#13046) üzenetére


HUmenetke
tag

Kötelező támogatni, igen.

(#13048) sith7 válasza Sefneni (#13043) üzenetére


sith7
nagyúr

Mit értesz az alatt, hogy elért ?
Írtak hogy fizess 20.000 Ft előleget , vagy az már megvolt ?

Mi most a befizetésnél tartunk, 2 napja fizettem be a 20.000 Ft -ot, bízom benne, hogy 11.10. - n jön a futár :K

már most kínlódás van, hogy nincs xbox :O :O :O :P

(#13049) Wesder válasza FollowTheORI (#13046) üzenetére


Wesder
félisten

Kötelező tàmogatni.

Most elképzeltem az MS-t, ahogy a fejlesztőknek bemutatjàk az SS devkitet.

"Tessék itt a belépő konzolunk, de ha nem akartok, nem kell vele szenvednetek, pacsira legyàrtottuk mert szeretjük szórni a pénzt. Tudjàtok mi ilyenek vagyunk, nem szàmít"

Ja és persze nagyokat legyintenek hogy ugyan màr ne hülyéskedj, csak unatkoztunk, de cuki lett ez a kis Xbox nem?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13050) Wesder


Wesder
félisten

Xbox Game Studios : Jimmy Ghysens Junior Environment Artist Playground Games

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.