Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Hashvrad válasza Kaci84 (#13999) üzenetére


Hashvrad
tag

Csak annyira próbálta reagálni, hogy miért nem ennyire egyszerű a dolog.
A legtöbb fejlesztő nem sír miatta, mert nem megugorhatatlan akadály az SS HW-ja és ezt látjuk is az előzetes statokon. Max akkor lehet probléma, ha a kutyának nem fog kelleni, mert akkor minimális erőforrást sem fognak pazarolni az optimalizációra. Én erre szvsz kevés esélyt látok.

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#14002) Zoleee83 válasza Hashvrad (#14001) üzenetére


Zoleee83
addikt

Főleg hogy külföldön sok helyen outsell mindkét MS Series "doboz" hetek óta. :K
Tele a Twittter azzal hogy MS pls make more SS and SX, we want to buy it..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#14003) Gregszton


Gregszton
tag

Mondjuk én Xbox Series X-et rendeltem elő, de kíváncsi vagyok az Xbox Series S-re, hogy mit tud majd a valóságban és hát igen a legtöbb az a fejlesztőkön múlik majd, hogy mennyire figyelnek oda az optimalizálásra. :)

(#14004) negyven2


negyven2
veterán

Ennek a Series X-nek valószínűleg nincsenek "túlmelegedési" problémája...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#14005) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

Arról lehet tudni valamit, hogy a Youtube music felkerül majd egyszer xboxra? Jelenleg spotify-t használok mert azt tudom x-n héttérben hallgatni miközben játszom. Ha viszont elérhető lenne a yt music azonnal lemondanám a spotify prémiumom...

(#14006) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Amikor azt hinné az ember, hogy az ünnep alatt nem nagyon lesz aktivitás, erre bumm 130hsz. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#14007) AMD Power válasza Csokifalo (#13991) üzenetére


AMD Power
titán

Enyém is hasonló. Egy 24 négyzetméteres nappaliban egyszerűen nagyon sok. :K De imádom. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14008) Grawens válasza 30z.Samu (#14006) üzenetére


Grawens
senior tag

Pedig ilyenkor sokkal többen "hereveréznek", így az esélye is nagyobb a fórumlátogatásnak.

(#14009) Cyrin válasza Grawens (#14008) üzenetére


Cyrin
addikt

de ma van BÓT, és amit csütörtökig bezsákoltak a hatalmas rohammal, az elfogyott, és fel kell tölteni ma a készletet ismételt rohammal...

(#14010) l.skywalker válasza l.skywalker (#13642) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Végül rászántam magam és lenyomtam a Gears of War első részét, nem bántam meg. Baromi jó volt. :K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14011) hombre[EU] válasza l.skywalker (#14010) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor most jöhet a legjobb :)

Life, Uh, Finds A Way

(#14012) Jinxb1rd válasza Kaci84 (#13999) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én se értem a problémát. A hardverkülönbségek főleg a felbontások támogatásából adódnak. Nem hiszem, hogy túl sokat kellene mókolni azzal, hogy egy x-en jól futó játék s-en is jól fusson, hiszen alacsonyabb felbontás jóval kevesebbel is beéri.

VR játékokhoz is nem azért kellett nekem 2060-as kártya hogy szebb legyen a játék hanem hogy a render scale-t 33%-kal megnövelhessem. 100%-on bőven elég volt a 1660 is.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#14013) Grawens válasza Cyrin (#14009) üzenetére


Grawens
senior tag

Azisigaz! :DDD

Most gondolkodom! 1 órával később érkezik Nov. 10.-e a holnap hajnali átállítás miatt! Abüdösfrancba! :D

(#14014) BomiBoogie válasza Madwe (#13932) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi mindenkinek, én tulajdonképpen csak kicsit javítanék az élményen, a mostani TV-m még HDR-t sem tud és már 5 éve sem a drágábbik fajta volt, szóval innen indulok. :D

Igen, az LG CX és a Q80 között variálok (tudom, az LG-t mindenhol a Q90-nel hasonlítják).
Köszi a videókat is. Igazából filmet kb. sosem nézek, szóval játék lenne rajta, nagyobb részben meg egész napos zenehallgatás YouTube-ról. :D

Ami érdekelne, az az, hogy ki tudjam próbálni a nagyobb képfrissítést, meg a HDR-t. Pl. a Falconeer-ről olvastam, hogy az FHD 120 Hz-ben megy majd szépen.

Lehet, hogy nekem, mint parasztnak egy QLED a magasabb fényerő miatt (illetve elég fényes a szoba) jobban tetszene, mert nagyobb a "pop".

(#14015) MultiDoodad


MultiDoodad
aktív tag

:DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14016) AMD Power válasza l.skywalker (#14010) üzenetére


AMD Power
titán

Ez olyan mint egy kötelező olvasmány! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14017) Wesder válasza AMD Power (#14016) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval akkor nekem ezért nem tetszett? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14018) hadam98


hadam98
senior tag

Másik oldalon nagyon bele húztak a marketingbe. Az a Travis Scott x Playstation videó biztos nem egy embert csigázott fel :/ Remélem itt is lépnek valamit mert muszáj lesz...

(#14019) Sefneni válasza 30z.Samu (#14006) üzenetére


Sefneni
őstag

Ilyenkor van csak igazán. ;]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#14020) Wesder válasza hadam98 (#14018) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell itt pànikolni, nem muszàj erre lépni semmit. Az Xbox csinalja szépen tovàbb a GamePass/xCloud építést, az ellen a Sony meg úgy sem tud/akar lépni semmit.
Ha megint elmegy 50 milla Xbox akkor a Series generàció is sikeresnek lehet tekinteni.
Nézd meg egy szar generàció utàn milyen invesztàlàs történt. Ne paràzzàl, nem lesz itt semmi gond.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14021) hadam98 válasza Wesder (#14020) üzenetére


hadam98
senior tag

Parázni nem parázok de azért így az elején sokat számítana ha erre lépnének valamit.
Most nem lesz még egy stream? Írta valaki, hogy egy nappal megjelenés előtt lehet lesz valami?!

(#14022) Wesder válasza hadam98 (#14021) üzenetére


Wesder
félisten

Pletyka. Ha lesz is valami biztosan szólnak. Kérdezem, mit lépjenek erre, mivel max több PS5 fog fogyni, ami enélkül is meglett volna, és ezt az MS-nél is tudjàk és nem is akarjàk eladàsban felvenni a versenyt, mert nem is tudjàk.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14023) pzstm válasza Wesder (#13955) üzenetére


pzstm
titán

60UER-t ha átváltom az most is 22ezer forint, világbajnok Áfáról nem beszélve, szóval ez így teljesen korrekt

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14024) pzstm válasza hadam98 (#14018) üzenetére


pzstm
titán

arra a reklámblokkra gondolsz? mitől jobb az sokkal mint az X-nél bemutatott Power your dreams? Nekem sajnos mindkettő elég semmilyen nem lett. Egyiket sem ez alapján akarom megvenni :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14025) ρσгτσ válasza hadam98 (#14018) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Engem nem csigázott fel. :)

Egyébként a Microsoft elég nagyot lépett már így is. GP - Cloud, droid touch, felvásárlás. Gyanítom nagyot fog szakítani, és konzol nélkül is szerez pár milla plusz felhasználót.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#14026) Zoleee83 válasza hadam98 (#14018) üzenetére


Zoleee83
addikt

A Snoop Dog SX Twitter cucc kb ugyan ott van. :DDD
Bár lehet a mai generáció számára egy noname rapper már...
Én mondjuk nem a reklámok alapján választanék, pont nem érdekel, a játék felhozatal annál inkább.
Az a Gears 5 Series pimpelés a plusz chapterrel viszont bitang jó, várós. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#14027) Jovanny2 válasza hadam98 (#14018) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ez komoly? Muszáj lépni? :D Szerintem ha semmi sem történik a következő 2 hétben, akkor sincs semmi gond. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#14028) 30z.Samu válasza hadam98 (#14021) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem meg pont hogy a Sony-nak kell teperni, mert eddig a MS marketingje ment ezerrel és ki tudja mit tartogatnak még 9.-ére.

Sic Parvis Magna

(#14029) hadam98 válasza Zoleee83 (#14026) üzenetére


hadam98
senior tag

Azért ott legalább volt rendes videó, itt meg konkrétan csak egy “kép”... Egyébként igen, ma már a fiataloknak Travis van. A mai fiatalok meglátják Travis nevét már el vannak ájulva. Ezért írtam, hogy erre kell valamit lépni.
Azt nem értem, hogy nagyban van egy csomó saját gyártású játékuk, ott van pl. a Starfield, valahogy kizártnak tartom, hogy egy SX játékmenet videót ne tudnának kidobni így megjelenés előtt, az az érdekes tényleg ahogy már a másik topicban is írják, hogy a Dirt és a BC kívül nem láttunk semmi komolyat. A PS-nél pedig azért már vannak next-gen videók. Én nem attól félek, hogy valami probléma van, hanem ezt a generációt azért ki kellene nekik tolni, ez pedig megint nem fog menni komolyság nélkül. Igenis kell lépni...

ui. Ha 9. előtt semmi válasz ezekre akkor megint gondok lehetnek de ne legyen igazam :)

[ Szerkesztve ]

(#14030) 30z.Samu válasza hadam98 (#14029) üzenetére


30z.Samu
félisten

De most miért kell vészmadárkodni? :U

Sic Parvis Magna

(#14031) pzstm válasza hadam98 (#14029) üzenetére


pzstm
titán

Mondjuk a feljavitott vagy SX-es patches BC az nem tudom minek szamit...ha semminek akkor igy jartunk. Travisrol nekem lovesem sincs kicsoda pl🙄

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14032) AMD Power válasza Wesder (#14017) üzenetére


AMD Power
titán

Előfordulhat! :DDD

Hadam98 No stressz! Tudja az MS,hogy mit csinál. Amugy én is úgy gondolom,hogy most elkapták a fonalat...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14033) Zoleee83 válasza AMD Power (#14032) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem is. Az utóbbi években én sokat ekéztem az MS-t, mert idióta húzásaik voltak, de amit mostanában csinálnak nagyon szimpatikus, tetszik a jövőkép is és pont ezzel a hozzáállással "csalogattak" vissza. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#14034) Bad Pritt válasza hadam98 (#14029) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát szerintem a Batista Gears 5 reklám jobb ötlet, én jót nevettem rajta, tuti ki fogom próbálni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14035) hyggelig válasza hadam98 (#14029) üzenetére


hyggelig
senior tag

Akinek Travis az isten az csak akkor tud PS-t venni, ha a szülei megveszik neki

(#14036) AMD Power válasza Zoleee83 (#14033) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet érezni rajtuk,hogy nagyon "komolyan" gondolják ezt a konzolos vonalat. Az szerint őntik bele a pénzt és az eredmények is fognak jönni!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14037) Zoleee83 válasza hyggelig (#14035) üzenetére


Zoleee83
addikt

Eskü rákeresek ki az a Travis, mert asse' tudom kicsoda hogy ekkora "sztár". :DDD
Komolyan nem vágom.
De maradjunk annyiban, hogy nálam a zene a Metallica, Kingfish, Slash vonalon mozog, nem ezen a "mondós" valamin..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#14038) Wesder


Wesder
félisten

Visszatérve az SS-re.
Ugye mindig hangoztatva van, hogy konzolt az ex címek miatt veszünk. Nos ha az MS 22 stúdiója normàlisan megtudja oldani ezt a kérdéskört, akkor miről is beszélünk? Azért 22 mert a 23-ból egy az mobilos csapat, ha jól tudom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14039) cactuar válasza Wesder (#14038) üzenetére


cactuar
aktív tag

Most minden adott ahhoz, hogy 1-2 éven belül el kezdjenek jönni a jobbnál jobb címek. Nálam különösen betaláltak a felvásárolt stúdiókkal, mert az RPG a kedvenc műfajom, szóval várom nagyon az inXile, Obsidian, Bethesda címeket. Csak attól tartok kicsit, hogy nehogy azt mondja az MS, hogy túl sok lesz ennyi RPG, és beleszólnak, hogy ki mit csináljon.

(#14040) Solten válasza Zoleee83 (#14037) üzenetére


Solten
addikt

Ki az a Travis??

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#14041) Wesder válasza cactuar (#14039) üzenetére


Wesder
félisten

Nem feltétlen baj az, mert hiàba RPG ha mondjuk a setting nem jön be. Inkàbb legyen 2-3 mint egy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14042) oriic válasza Solten (#14040) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Travis Scott. Amerikai rapper. Legutóbb pl a Fortnite-ban volt saját koncertje, amit 10+ millióan néztek élőben online.

Live-Die-Respawn

(#14043) Zoleee83 válasza Wesder (#14041) üzenetére


Zoleee83
addikt

Várnék pár fps-t, mostanában nem nagyon jött single playerben sok belőle.
Most hogy a Bethesda a MS alá került, reménykedek egy nem túl sokára érkező Wolf3-ban.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#14044) bulikavagyok válasza Solten (#14040) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én csak egy Travist ismerek! ;] Viccet félretéve, én elég sok hip-hop zenét hallgatok, de ezt a fickót nem sokra tartom. Tipikus "popsztár", szerintem a tinik kedvence lehet. Ettől függetlenül tényleg egy első vonalas rapperről van szó, a Netflix is csinált róla egy dokut - nekem kb 5 perc is elég volt belőle.

Amúgy látom magam előtt, ahogy az MS összehívta a válságstábot egy PS5 reklám miatt, amit majdnem 1 millióan láttak már! Vakarhatják a fejüket. :D

[ Szerkesztve ]

(#14045) Solten válasza oriic (#14042) üzenetére


Solten
addikt

Ah. Thx. Az ember egy ido mulva mar lesz@rja hogy kovessen mindenfele ezernyi trendet. Talan a korral jar (Vannak fontosabb dolgok az eletben).

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#14046) hadam98 válasza bulikavagyok (#14044) üzenetére


hadam98
senior tag

Azért a Series S/X launch trailer még mindig komolyabb volt Labrinth-al. A sok fiatalnak persze Travis reklám tett be...

(#14047) Def26 válasza hadam98 (#14046) üzenetére


Def26
félisten

nem kell aggódni, majd kapunk mi is noname tuctuc zenét Major Nelson -al és 1 dodós gamepass reklámmal. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14048) Jovanny2 válasza oriic (#14042) üzenetére


Jovanny2
őstag

Köszi, így nem kell kigugliznom, ki ez. Ennyi infó elég is volt róla. :R

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#14049) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Naiv kérdés:
Elő tudom majd tölteni Series gépen 10.-én a CP2077-et, hogy mire 19.-én elküldik a kódot email-ben már csak indítani kelljen?
Van erre lehetőség?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#14050) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#14049) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez majd 10-én kiderül. :)

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.