Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78501) Wesder válasza beyruth82 (#78498) üzenetére


Wesder
félisten

Az akciók régiónként eltérnek. Nem a szent magyarokkal akarnak kib@szni. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78502) ProEvoFan válasza beyruth82 (#78498) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dollár=euró, jobb életszínvonal=adjuk olcsóbban, szarabb életszínvonal=adjuk drágábban mint ahol jólét van, hanyatló nyugat egyenlő magyarország. A csodálatos magas magyar áfáról nem is beszélve.
Röviden ennyi

[ Szerkesztve ]

(#78503) oriic válasza beyruth82 (#78498) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Régiónként eltérő árak lehetnek, lásd Skyrim-os csomag például.

Live-Die-Respawn

(#78504) vg válasza ProEvoFan (#78502) üzenetére


vg
addikt

Jobb az életszívonal... fogalmad nincs mit beszélsz. [link] pl amerikában kb ezerszer szarabb mint itthon.

(#78505) Bazsi1987 válasza l.skywalker (#78496) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Fallouthoz is lehet magyarosítást hozzá adni mint skyrimhez? :)

(#78506) .LnB válasza vg (#78504) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A "szakértő a szobábó' " megmondja a frankót. :DDD
Nem azt írtad korábban, hogy nem szeretsz kimozdulni otthonról, mert utálsz mindent és mindenkit? De a Youtube-ról megszakérted, hogy mi zajlik az amcsinkál mi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78507) icemad válasza beyruth82 (#78498) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De nyugodtan megveheted az usaban is. Nem értem miért kell ezen problémázni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78508) vg válasza .LnB (#78506) üzenetére


vg
addikt

De, alapvetően utálok kimozdulni otthonról ha nem kell, nekem jó otthonomban, viszont kénytelen vagyok kimozdulni, mert kell dolgozni, tehát nem vagyok remete, mint amilyennek te engem itt beállítanál, sajnálom. Viszont az, hogy nyugaton magasabb az életszínvonal az konkrétan hazugság.

(#78509) beyruth82 válasza icemad (#78507) üzenetére


beyruth82
veterán

Hogyan?

(#78510) .LnB válasza vg (#78508) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"az, hogy nyugaton magasabb az életszínvonal az konkrétan hazugság."

Majd egyszer esetleg, amikor kimozdulsz, meló helyett, menjél már el kicsit nyugatra.. Akkor talán látod majd mi a helyzet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78511) icemad válasza beyruth82 (#78509) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Veszel 10 usd giftcardot. Beváltod, megveszed a játékot. Amazon, cdkeys, talán hardveraprón is van.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78512) vg válasza .LnB (#78510) üzenetére


vg
addikt

Nem megyek, nekem jó itt, szeretem az otthonom. Menj te, integetek majd.

(#78513) .LnB válasza vg (#78512) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vótam má' akkor se integettél. :O
:DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78514) icemad válasza .LnB (#78510) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ebbe szerintem hülyeség belemenni, nem tartozik a fórumhoz. Offban szívesen látjuk a véleményeket, mert pl engem érdekelne, hogy Magyarországról, hogy látják a nyugatot. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78515) .LnB válasza icemad (#78514) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért nekem írod? Nem én kezdtem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78516) vonSux válasza icemad (#78514) üzenetére


vonSux
őstag

Az ábra azt mutatja, hogy mindenki a saját szemüvegén keresztül :D

(#78517) icemad válasza .LnB (#78515) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az összes érintettre értettem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78518) Norb79 válasza .LnB (#78510) üzenetére


Norb79
őstag

Én elég sokat utazok, de az annyira fest valós képet az életszínvonalról egy helyen, mint az Instagram kb.
Vannak ennél tudományosabb, a négy fal között felmérhető dolgok. Pl fogod az adott ország átlag és Medián bérét és megnézed mekkora az eltérés. Az USA-ban nagyobb, mint nálunk, tehát röviden ott rosszabbul élnek.
Es ilyenkor ne arra gondolj, hogy a felső 10% éhezik, mert az még Zimbabwében is dőzsöl, sőt az se igazán mutat semmit, hogy az USAban mondjuk az a felső 10% az 30 millió ember, szóval sokkal többen élnek ott kurvajól, mint amennyien mi összesen vagyunk, hanem, hogy nem csak a felső 10% él ott se, hanem a többi 9x10% is, így hiába vannak többen, többen is akarnak előrébb jutni, valójában pont ugyanannyi esélyed van felülre kerülni, mint itthon, de addig is, ha megragadsz az 5. vagy 6. tizedben akkor az átlag és Medián bér összehasonlításból láthatod, hogy neked akkor bizony ott szarabb lesz élni, mint nálunk.
Végig lehet ezt nézni az egyes EUs államokra (én nem tettem meg, csak az USA esetén, mert ez már máshol és máskor felmerült), és lehet hasonló jön ki.
Szóval az USAban rosszabb élni az átlagembernek állítás az helytállónak tűnik nekem amúgy.
Amit én tapasztaltam amikor ott voltam az alapján is. Ausztrália pl sokkal élhetőbbnek tűnt, de a számokat nem néztem meg, csak ahogy az átlag élt az sokkal magasabb szintnek tűnt.

(#78519) beyruth82 válasza icemad (#78511) üzenetére


beyruth82
veterán

Ezt nem is tudtam. Köszi! :R

(#78518) Norb79
Nem akarok ebbe belefolyni de a bérek közötti hatalmas különbségek a vagyoni és társadalmi egyenlőtlenségeket mutatják.Az usa a vilag egyik legegyenlőtlenebb országa.Sokkal nagyobb a társadalmi egyenlőtlenség mint bármelyik európai országban.Ez köztudott tény. Az ottani társadalom 20%-a szegénynek vagy depriváltnak számít.Az eu-s orszagokban 6-15% között mozog ez az arány.Ettől függetlenül nyilvan más egy szegény helyzete az usában mint zimbabwéban.Afrikában halnak éhen emberek, az usaban nem.

(#78520) H.Kornél81 válasza Bazsi1987 (#78505) üzenetére


H.Kornél81
tag

Engem az is érdekelne, hogy a skyrimhez hol lehet magyarosítást letölteni. :B

(#78521) Bazsi1987 válasza H.Kornél81 (#78520) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Modoknál tudod leszedni :)

(#78522) Madoc válasza viperabácsi (#78490) üzenetére


Madoc
veterán

Meglepődnél ha tudnád hányan vagyunk itt kontrollerrel korban 50 felé.

Átalakító nem egyenlő a hivatalosan támogatott egér-bill. kombóval a szemünkben.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#78523) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rainbow Six Siege - Ha a következő szezontól rankedezni akarsz, kötelező lesz telefonszám megadása.

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#78524) Norb79 válasza beyruth82 (#78519) üzenetére


Norb79
őstag

Nyilván a topik nem alkalmas ezt bővebben kifejteni, meg ez nem is cél itt, szóval nagyon leegyszerűsítve írtam, de amit te írsz se mond annak ellent, csak jobban ki kellene bontani a részleteket.
De itt nem fogom, offolás vége.

(#78525) Madoc válasza oriic (#78523) üzenetére


Madoc
veterán

Ez jó lesz, pláne hogy a kölök évente kap új számot mert kicsúszok az éves azonosításból :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#78526) Döglött Róka válasza Norb79 (#78518) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Usában tényleg szar élni, de itt szarabb. A jelenlegi melómmal USAban cca 120Ks fizetésem lenne. Itthon a felét se érem el.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#78527) oriic válasza Madoc (#78525) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem túl sok értelmét látom ennek a lépésnek amúgy.

Live-Die-Respawn

(#78528) icemad válasza Döglött Róka (#78526) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem pont az a probléma, hogy csak a fizetést nézitek, azt nem, hogy abból mennyit fizetsz be kötelezően pl rezsire, eü biztosításra, lakhatásra, stb...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78529) Döglött Róka válasza icemad (#78528) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Voltam kint usában, tudom mennyit érne az a pénz :) Magyarországon fos a gazdaság, lehet itt vigasztalódni hogy a rezsi olcsó, meg a benzin nem olyan drága de rakd össze az arányokat.

Ha nyugaton egy gyári munkást nézel, hogy csóró, persze hogy az. Mindenhol az. Csak van ahol azt hiszik, hogy nem.

Na mindjárt jön a sheriff aki nem tudja mire való az off gomb, úgyhogy befejezem.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#78530) homerhamm válasza oriic (#78523) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha nem jól játszok, felhív a Ubisoft? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#78531) ProEvoFan válasza homerhamm (#78530) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gondolom a csalók ellen vezetik be.

(#78532) Bad Pritt válasza ProEvoFan (#78531) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem csak te gondolod így, az a pár soros szösszenet le is írja. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78533) homerhamm válasza ProEvoFan (#78531) üzenetére


homerhamm
addikt

Oszt mitől lesz nekik jobb? Csalok, felhívnak, letiltják a számom? :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#78534) NoOne1976 válasza homerhamm (#78533) üzenetére


NoOne1976
őstag

Hogy nem xsak új account kell, hanem új telefonszám is. Nem old meg semmit, csak egy kicsit nehezíti a csalók dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#78535) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#78532) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DDD Csak az oriic által írt magyar szöveget olvastam el. :)

(#78536) .LnB válasza homerhamm (#78533) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

(Vélhetően) Az acc lesz kötelezően hozzárendelve a mobilszámodhoz. Ha bannolnak, akkor ahhoz a számhoz nem tudsz majd új accot regelni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78537) Bad Pritt válasza homerhamm (#78533) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Le van írva abban az összesen 8 sorban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78538) Mizol29 válasza Bad Pritt (#78537) üzenetére


Mizol29
senior tag

Üdv! Elkezdtem a Destiny 2-őt tolni, hogy kicsit szokjam a konzol életet meg a kontroller használatát, de a célzás még nem az igazi. A beállításokban nincs sok opció. Kérdés, van valami olyan kiegészítő a kontira amivel finomabb mozgásokat lehet elérni? Pl amikor ads-elve lövök akkor a jobbra balra mozgást finomabban tudjam adagolni. Néha nagyon elránt ide oda, vagy még csak nem éreztem rá.

(#78539) Mizol29


Mizol29
senior tag

Bocsi új hsz akart lenni :D

(#78540) Steve1207 válasza .LnB (#78536) üzenetére


Steve1207
veterán

Ez amúgy nagyon jó dolog, én kb régóta várok mindenhez hasonló azonosítást. Ez a mobilos megoldás tűnik más rendszerben is a legnormálisabbnak, igaz még nem vettem észre, hogy játékokban ezt nagyon alkalmaznák, de irányra jó. Telószámért nem rohangál hetente az ember, aki nagyban tolja és vértroll az betáraz, a yt videóról lesett trükkös kis 10 éveseknek meg nem fog a szülő a bolt előtt állni, hogy az előfizetést variálja. (anno pl még alap rendszerekben is voltak ilyen kéretlen üzenetküldős gyökerek, amióta mindenhol kérik a telószámot én még bejegyzéseket se nagyon láttam már erről).

.

(#78541) .LnB válasza Steve1207 (#78540) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A semminél jobb.
De én ennél sokkal szigorúbb lennék. Mindig is mondtam, hogy én örökre bannolnék egész Steam, PS, Xbox, Ubi accot is ha valaki akár csak egyszer is csal. Persze ehhez tökéletes cheat szűrés is kellene. Én nem kegyelmeznék...Telefonszám, hardware, account bann mindenhonnan. Ha ez lenne az általános mentalitás, talán a COD-ok sem lennének már alfa/béta teszt alatt tele csalókkal.

De tudjuk, hogy ez nem érdekük a fejlesztőknek. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78542) Maxxy10 válasza Mizol29 (#78538) üzenetére


Maxxy10
addikt

Elite kettes kontin vannak különböző méretű joy-ok ( remélem az a nevük :DDD ) számomra a legmagasabb volt a nyerő. Sokkal pontosabban és finomabban tudok vele célozni.

Dobok fel képet, hogy mire gondolok.

(#78543) Mizol29 válasza Maxxy10 (#78542) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ok azt megköszönném :D

(#78544) oriic válasza Mizol29 (#78538) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem csak még nem éreztél rá. Amúgy ilyen beállításra nincs lehetőség (mármint a mozgás finomítására).

Strafe sebességre lehet amúgy figyelni, de az fegyvertől is függ, meg a Mobility nagyságától. (Ugyanúgy pl az ADS sebessége is fegyverfüggő)

Live-Die-Respawn

(#78545) Mizol29 válasza oriic (#78544) üzenetére


Mizol29
senior tag

Igen lehet, hogy még csak nem éreztem rá és gyakorolni kell. Mindenesetre élvezem, bill+egér után, még béna vagyok, de legalább valami új :D

(#78546) ρσгτσ válasza Mizol29 (#78545) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Vannak "magasítók" az analógra. Itthon is lehet őket kapni, de külföldről is rendelhető. Itthon pl. KontrolFreek vagy Venom.

Utóbbit érdemesebb először venni, mert ha nem kényelmes, akkor nem költöttél sokat feleslegesen. Vagy ha ráér, akkor van hasonló Kínából is.

Szerk.:
Bár Venom -ból több méret van a csomagban.

Ez pedig a KontrolFreek

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78547) Mizol29 válasza ρσгτσ (#78546) üzenetére


Mizol29
senior tag

Igen én is ezt a Venomos cuccot néztem, Konzolvilágnál is lehet kapni 2500 pénzért. Annyit nekem megér, hogy kipróbáljam. Köszi szépen :)

(#78548) ρσгτσ válasza Mizol29 (#78547) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem rosszak ezek, de minden azon múlik, hogy ezzel együtt mennyire tudod normálisan fogni a kontrollert. Illetve mekkora a kezed.

Páromnak vettem elsősorban, de neki kisebb keze van és nagyon nem tudta úgy használni a kontrollert.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78549) Mizol29 válasza ρσгτσ (#78548) üzenetére


Mizol29
senior tag

Majd elválik, a 4 méretből csak jó lesz valamelyik. Nekem nincs kis kezem, se nagy, olyan átlagos már ha van ilyen :D

(#78550) icemad válasza Steve1207 (#78540) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a baj, hogy ezzel sem oldanak meg semmit. Egy csomó országban ingyenes a sim kártya vagy nagyon olcsó , és a kutya nem ellenőrzi...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.