Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125001) Wesder


Wesder
félisten

Avowed Extended Gameplay Breakdown with Obsidian | Official Xbox Podcast

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125002) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Nem tudom mennyire off vagy szabályos, de megkérdezném, hogy GPU vásárlás úgy, hogy az eladó aktiválja a saját profilomon mennyire rizikós?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#125003) oriic válasza DefJamHUN (#125002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván az eladótól és az értékeléseitől függ. Plusz némi bizalom is kell hozzá. De persze alap dolog, hogy minden ilyet csak saját felelősségre. (még akkor is ha rendes tag esetében nem szokott gond lenni belőle.)

Live-Die-Respawn

(#125004) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Van jelenleg Magyar nyelvű játék a GamePass-ban a Fable 2 kivételével? :) :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#125005) Wesder válasza GoTReX (#125004) üzenetére


Wesder
félisten

Ori 2

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125006) GoTReX válasza Wesder (#125005) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm :) És ennyi a lista? :U :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839

(#125007) homerhamm válasza GoTReX (#125006) üzenetére


homerhamm
addikt

Forza Horizon 4 és 5.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#125008) DaVE-1 válasza DefJamHUN (#125002) üzenetére


DaVE-1
tag

Semennyire sem. Mivel team vieweren keresztül megy a dolog és mindent látsz amit csinál a gépeden egy db rizikó sincs benne. Én is mindig úgy veszem mert olcsóbb.

(#125009) Mr X válasza DaVE-1 (#125008) üzenetére


Mr X
veterán

Nem mindegyikük TeamViewr-ezik, van, aki a login adataidat kéri el.

DefJamHUN:

Megbízható eladónál nem gond, itt a Hardveraprón is van, aki kérésre megcsinálja neked, de ha azt választod, magadnak is aktiválhatod, még leírást és programot is mellékel hozzá-

(#125010) icemad válasza smokin (#124998) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyi erővel az Ark-ot készítők is perelhetnek. Vagy a Nintendo duplán, mert a Zeldából is vannak elemek, pl hangok egyazegyben másolva.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#125011) pzstm


pzstm
titán

Nem igazan ertem mi volt anno a hiszti targya….

de en minden percet imadtam

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#125012) Bad Pritt válasza pzstm (#125011) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Volt hiszti?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125013) pzstm válasza Bad Pritt (#125012) üzenetére


pzstm
titán

valami jaaj micsoda s*ar lett ez az AC, nem is jó, meg nem is okés, kritikák is lehúzták.....

meg a szokásos Ubifo*ozás.....ami elnézve most ezt a Mirage, Avatar, új Prince of Persia kombót több mint szánalmas.... :U szerintem

mindenesetre én bátran ajánlom, pláne Ubisoft+-al :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#125014) Bad Pritt válasza pzstm (#125013) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az csak egy szokásos alapzaj, ignorálni kell. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125015) .LnB válasza pzstm (#125013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor most te a semmiből, magadtól, felhoztad az Ubif*sozást. :U
Mi van, hiányzik? :F
Segítsek?! ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125016) persil válasza pzstm (#125013) üzenetére


persil
nagyúr

Mondjuk azt az uj prince of persia-t inkabb elfelejteni kellene az eddigiek alapjan. Azok a szines-szagos tultolt effektek, a hulye hipszter foszereplo, meg ez a kotelezoen beleeroltetett "cool-guy" faktor... Lehet, hogy "csak" egy random jatekkent tok jo, de prince of persia-nak szanalmas.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#125017) gianni85 válasza pzstm (#125013) üzenetére


gianni85
veterán

Hozta az AC a szokásos minőséget. Annak mondjuk örültem, hogy nem egy újabb 200+ órás epizód lett. Viszont a sztoriját bő 2 hónap alatt teljesen elfelejtettem :DDD

(#125018) Bad Pritt válasza persil (#125016) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig baromi jó. Látszik rajta, hogy a Raymanesek csinálták.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125019) persil válasza Bad Pritt (#125018) üzenetére


persil
nagyúr

Mondom, szamomra felemas(nak tunik). Siman elhiszem, hogy baromi jo jatek, de igy, hogy prince of persia - nekem - nagyon nem all ossze. Tul szines, tul gyerekes, tul "hulye".

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#125020) Bad Pritt válasza persil (#125019) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

El kell vonatkoztatni a nevétől. Én sem érzem PoP-nak, viszont metroidvaniaként top kategória, ritka jól összerakott, tartalmas játék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125021) Farkassacred válasza pzstm (#125013) üzenetére


Farkassacred
őstag

Én egy forintot nem adnék annak a cégnek. :K
Majd ha megtanulnak jó történeteket írni a játékaikhoz.. jelenleg mintha ai csinálná ezt a feladatot, lelketlen és felejthető.

(#125022) darkstreet89 válasza persil (#125019) üzenetére


darkstreet89
tag

Gondolták a név is rá segít az eladásokra. Amúgy imádom a Prince of persia szériát és azzal egyetértek, hogy ha ennyire POP, akkor maradhattak volna hűek a képivilághoz, mondjuk a WW darkos világa simán jöhetett volna, ha már a ruha deluxba van. :D

(#125023) Norb79 válasza persil (#125019) üzenetére


Norb79
őstag

Elmúlt tíz év legjobb Prince of Persiája pedig! ;]

(#125024) pzstm válasza persil (#125016) üzenetére


pzstm
titán

kategóriájában bőven esélyes game of the year-re...nálam szinte gerantált, már így januárban is.

Ori magasságig simán eljutott nálam :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#125025) F_Peter válasza persil (#125019) üzenetére


F_Peter
őstag

Ez inkább a 90-es évekbeli játék újra gondolása és nem az új irány folytatása. A régi sem volt kevésbé színész, nekem a mai napig beégett a sok pink háttér meg tarka függöny az emlekeimbe.

(#125026) persil válasza Bad Pritt (#125020) üzenetére


persil
nagyúr

"metroidvaniaként top kategória, ritka jól összerakott, tartalmas játék."

Ezt igy mar siman elhiszem. :R

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#125027) Peat76 válasza pzstm (#125024) üzenetére


Peat76
őstag

Biztos hogy ugyanazzal játszunk...? Nálam a PoP 10 perc után törlés volt...szerintem egy vicc!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#125028) JamesHun válasza DefJamHUN (#125002) üzenetére


JamesHun
addikt

én pl amikor csináltam ilyet, az accountomon be volt lőve az MS féle authenticator és azzal engedtem be.
Így a kódomat nem tudja, és még ha belépve is maradna, fontosabb dolgokhoz nem férne hozzá. De persze így sem árt a bizalom.

SeriesX: JamesSHun

(#125029) pzstm válasza Peat76 (#125027) üzenetére


pzstm
titán

gondolom Te 3D-s dolgot vártál :K

biztos ugyanaz, de még csak 5-6 órám volt rá sajnos

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#125030) Döglött Róka válasza Peat76 (#125027) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Es miert?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125031) consono válasza F_Peter (#125025) üzenetére


consono
nagyúr

Dehogy nem volt kevésbé színes a régi, összesen 4 szín volt: fehér, fekete, magenta meg ciánkék! Ja, lehet, hogy azért mert én CGA monitoron játszottam :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#125032) dropi válasza Döglött Róka (#124933) üzenetére


dropi
aktív tag

Sztem az összes AC és összes FC. Én annak idején még a Brotherhood miatt kezdtem el Xboxozni, de nekem azóta is ünnep minden AC játék. Nekem a régebbiek is tetszettek, de sztem az Odyssey volt a legjobban eltalált az összes közül. Hangulatban, játékmenetben, zenékben. Én imádok csak úgy mászkálni a falvakban, meg a tengerpartokon. Mirage nem volt rossz, de én nem annyira bírom az arab világ hangulatát. Valhalla se volt rossz, azt most játszom másdoszor (Odyssey-t 2x végigjátszottam, Far Cry 5-öt szintén, ami a legjobb FC lett sztem). Nekem ezek a nagyobb RPG AC-k pl sokkal jobban bejönnek, pont ezeken látom, hogy raktak bele munkát sztorikat, nem csak összecsapták. Szal meg egy Ubi rajongó jelentkezik! :)

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#125033) twinfather81 válasza GoTReX (#125004) üzenetére


twinfather81
tag

Watch dogs 2 is magyar. Cyberpunk, Forza 4-5, van még pár azért.

(#125034) dropi válasza dropi (#125032) üzenetére


dropi
aktív tag

*(első mondat) qrva jó :)

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#125035) Frod válasza pzstm (#125011) üzenetére


Frod
addikt

Hiszti sem volt, és a sajtó is szerette. :U

Do you see the white shadow?

(#125036) icemad válasza twinfather81 (#125033) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Cyberpunk és szerintem a Wd2 sincs gamepassban.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#125037) Tasunkó válasza dropi (#125034) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Mint AC Milánó és FC Barcelóna, bár nem szeretem a focit, inkább valami settenkedő bérgyilkos lennék aki a templomos lovagrenddel rivalizál, de akár egy trópusi szigeten is lennék autodidakta kommandós.

Kérek egy számot a jútútú

(#125038) DaVE-1 válasza twinfather81 (#125033) üzenetére


DaVE-1
tag

Sajnálom ,hogy a WD 2 nem kapott semmiféle next gen upgrade-et. Szenecsétlen nagyon csúnya rece rece hátán..

(#125039) Wesder


Wesder
félisten

Lepörgött a PoP:TLC stáblista.

Aki szereti a szereti a Metroidvania műfajt, egy havi Ubi+-t mindenfèlekèppen szánjon rá mert megèri.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125040) homerhamm


homerhamm
addikt

Imádom a Microsoftot, ki kellett húznom az áramból az Xboxot, hogy párosodjon a kontroller. :)) Még nem tapasztaltam ilyet, pedig nem csatlakoztattam le a kontrollert.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#125041) Mrdevil válasza Wesder (#125039) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja, én 5k-ért, be húztam egy avatart, popot, miraget, meg max feb elején jön egy skull and bones. Ennyit megérnek ezek bőven. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#125042) Dinomano válasza persil (#125016) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én is ezek miatt teljesen ignorálom. Nem mondok rá rosszat (DE mégis, a továbbiakban :) ), aki akar, játsszon vele. Néztem pár gameplay videót, a továbbjutós ügyességi részekben van fantázia; de Nekem ez ennyi. Azért sem tetszik, mivel látvány vissza van véve mobilok miatt, kb. ps3-on szebb programok vannak. Nem minden a grafika, de na... Főleg, hogy mióta várunk egy jó PoP kalandra, és kapjuk ezt, ez így gyenge.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125043) Dinomano válasza darkstreet89 (#125022) üzenetére


Dinomano
senior tag

Anno a WW-t is fikázták, hogy nem mesebeli, hanem metal-os a herceg. :-) De milyen jó is volt az a felújított trilógia anno! Még úgy is, hogy stílusban nem volt koherens.

Az új nekem kimarad, mert:
- Nem PoP, 2D-s, cartoon grafika (alapból nem csipázom annyira), hipster félvérgyerek.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125044) Dinomano válasza dropi (#125032) üzenetére


Dinomano
senior tag

Odyssey vége fele vagyok, majd Valhalla jön nemsokára (talán). Szeretem a játékaikat (több indokot is fel tudok sorolni, hogy miért), de mindenképpen érdemes szünetet tartani a játékaik között, mert eléggé egy kaptafa a játékmechanika, és bele lehet fásulni a monotonításba..
Nem újráznám a játékaikat. Az FC 5-öt kijátszottam, de felétől untam.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125045) Döglött Róka válasza Dinomano (#125043) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az utolsó kifogást tényleg nem értem, nem prince of scotland a címe elvégre.

Najó az elsőt se :D

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125046) Wesder


Wesder
félisten

Like a Dragon: Infinite Wealth | Reviews

10 - RPG Site
10 - Shacknews
9.5 - GamingTrend
9 - IGN
9 - PSU
9 - AOTF
9 - Press Start
9 - PCGamesN
9 - Videogamer
9 - GamingBolt
9 - Push Square
5/5 - VGC
5/5 - VG247
4/5 - Eurogamer
4/5 - GamesRadar
4/5 - Digital Trends

MC: 91

OC: 90

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125047) Frod válasza Mrdevil (#125041) üzenetére


Frod
addikt

És egy hónap alatt ezekkel mind végzel is?

Do you see the white shadow?

(#125048) pzstm válasza Frod (#125047) üzenetére


pzstm
titán

én a 3 cím miatt 3 hónapra neveztem be, még úgyis bőven megérős :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#125049) AMD Power válasza pzstm (#125011) üzenetére


AMD Power
titán

De ügyes vagy! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#125050) AMD Power válasza AMD Power (#124919) üzenetére


AMD Power
titán

Ma volt időm játszani vele. Minimálisan haladtam is vele , ehhez képest. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.