Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78851) IntelKiller7 válasza Wesder (#78835) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Attól mert valami GP cím még nem biztos, hogy mindenkit érdekel. Pl én le se töltöttem, mert nem érdekel.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78852) persil


persil
nagyúr

Rebel galaxy-val, vagy rebel galaxy outlaw-val jatszik valaki series x-en?

Az elsot probaltam annak idejen es tetszett, megvennem, de erdekelne, hogy hogy mennek/neznek ki az uj gepeken. Youtube video annyira nem adja at, tesztek/review-k meg mind ezer evesek.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#78853) darkstreet89 válasza minilego (#78845) üzenetére


darkstreet89
tag

Skyrim - Főmenü - Mod - ki keresed, hogy Skyrim SE Hungarian Translation vagy elég annyit a keresőbe írni, hogy Hungarian. Megnyitod a módot - Download és kész. A főmenü nem lesz Magyar, de a játékba szinte minden az. Legalább is SE alatt így volt.

[ Szerkesztve ]

(#78854) AMD Power válasza IntelKiller7 (#78851) üzenetére


AMD Power
titán

Én csak belenéztem a Rainbow-ba. Elég is volt. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#78855) icemad válasza FollowTheORI (#78839) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én úgy emlékszem, hogy motorsport 1-4 nem kapott semmit, nem is fut sx-en. Na majd megnézem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78856) minilego válasza darkstreet89 (#78853) üzenetére


minilego
senior tag

:R
Pedig már telragasztottam a Tv-t a kinyomtatott magyar szöveggel :DD

(#78857) darkstreet89 válasza minilego (#78856) üzenetére


darkstreet89
tag

Végül is az is megoldás, csak legyen aki cserélgeti minden párbeszédnél. :DD Fallout 4-hez szerintem nincs ilyen mód, legalább is én nem találtam a neten. De meg lehet nézni a mód keresőbe, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#78858) SaGa59 válasza Bad Pritt (#78818) üzenetére


SaGa59
őstag

Lehet őket modolni, csak erős korláttal. A Skyrimnál kipróbáltam, 5GB tárhely van a modok számára allokálva, vagyis ha feldobsz egy grafikai modcsomagot, már ki is futottál belőle. Igaz, az AE változatnak nem nagyon kell grafikai mod, de öt gigát a többi modból is hamar össze lehet szedni.
PC-n a telepített Skyrim modkészletem úgy 70 gigára rúgott, mikor leszedtem az ősszel, mert tíz hónap után már kezdtem kicsit besokallni tőle. De nem biztos, hogy két év múlva nem kezdem el megint.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#78859) parandroid válasza icemad (#78855) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

X360-as Forzák közül csak a Horizont ‘portolták’ One-ra. A FH2 eleve két platformra jelent meg, aki az x360-ast vette belőle, annak úgy kellett meg kellett vennie a One verziót is, ha játszani akart vele.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#78860) SaGa59 válasza NoOne1976 (#78825) üzenetére


SaGa59
őstag

Boxra tudtommal nincs, PC-re van.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#78861) GalaHU válasza icemad (#78837) üzenetére


GalaHU
őstag

Ne is mondd: mit nem adnék egy FM4-ért! :O

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#78862) minilego válasza darkstreet89 (#78857) üzenetére


minilego
senior tag

Kar hogy a többi játéknál esek nem megoldhatoak, csak pc-n. Nem hiszem, hogy olyan bonyolult ezeket megoldani.

(#78863) Bad Pritt válasza SaGa59 (#78858) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát nemtom, nekem egy mod kellett a Skyrimhez és a Fallout 4-hez is PS4-re, az pedig az 1MB-os Unofficial Patch. :D Gyakorlatilag egy kötelező telepítés, szerintem az Anniversary-ban is benne kell lennie.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78864) 3L1T3 válasza GalaHU (#78861) üzenetére


3L1T3
addikt

Legjobb volt!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#78865) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78866) pzstm válasza IntelKiller7 (#78865) üzenetére


pzstm
titán

elég régóta elfelejtem Gamepass mellett hogy vannak még ezek a játékok is :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#78867) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78868) batmanism2x válasza SaGa59 (#78858) üzenetére


batmanism2x
tag

Én az Organic modokat rányomtam, tudtommal AE látványosan nem több grafikailag SE-nél. Amúgy én most próbáltam először Skyrim-et, és így első 1 órában nagyon bejön, Gothic 2 után most van először Kaland, játék, kockázat feelingem

(#78869) darkstreet89 válasza minilego (#78862) üzenetére


darkstreet89
tag

Nem tudom, bár én örülök a Skyrimnek is. :C

(#78870) szimszonos válasza FollowTheORI (#78839) üzenetére


szimszonos
őstag

Egyik sem kapott patchet mert el sem indulnak Xbox One/Series gépeken.A Forza Horizon az egyetlen ami fut nem csak 360-on.Sajnos a Motorsport 1-4 még nem került be a listába.

(#78871) Wesder válasza szimszonos (#78870) üzenetére


Wesder
félisten

Nem csak még, de már sem fog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78872) Steve1207 válasza minilego (#78862) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem bonyolult sose a metódus, csak alapvetően a konzol egy zárt rendszer. A játékok úgy futnak, ahogy a fejlesztők megalkották, meg amit beleraktak vagy lehetőséget adtak (ez a mod rész is nagy ritkaság). Pl a fix teljesítmény miatt is. Modok nincsenek tesztelve, elég egy nem hivatalos kiegészítő, teljesítményproblémák vagy összeomlás és máris megy a hiszti a játékosoktól. Ez inkább egy jó nagy előny, meg a konzol ezért is konzol, hogy minden ilyen időhúzó hülyeséggel ne foglalkozzunk.
Persze egy felirat csere nem lenne sehol egy nagy cucc, ha lehetőséget biztosítanának rá valamilyen formában. Sokaknak hasznos is, én se bánnám mert néha jobb is, szeretem, ad egy pluszt legyen bármilyen minőségű is a fordítás. De az előző feltételek nekem mindig is fontosabbak voltak.

.

(#78873) parandroid válasza GalaHU (#78861) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Még mindig tele a piac gombokért x360-akkal. Ha szerencséd van, a kartonnyi játék között, amit adnak hozzá, ott lesz az összes régi forza is. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#78874) szimszonos válasza Wesder (#78871) üzenetére


szimszonos
őstag

Elég baj sajnos.A 3-4 nagy kedvencem volt 360-ra.

[ Szerkesztve ]

(#78875) GalaHU válasza parandroid (#78873) üzenetére


GalaHU
őstag

Van otthon 2db x360, a polcon meg az összes Forza dobozosan. :)

De az egyik masina a nappaliban van a gyerkőcnek kinect-el ugrabugrálni (meg apának a haverokkal guitar hero-zni), a másik a padláson.

Ebből a backward-mizériából egyedül az FM4 érdekelt volna, pont azért mert kényelmesen, újabb masinával meg kontrollerrel (hdmi-vel, fejhallgatóval, stb) való szenvedès nélkül lazán lehetett volna hébe-hóba gurulni egyet…

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#78876) icemad válasza GalaHU (#78875) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

+1 Nekem is kényelmesebb lenne az új gépen. De ez van sajnos...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78877) F_Peter válasza Wesder (#78867) üzenetére


F_Peter
őstag

Jól tudom hogy tesztek csak egy nappal a megjelenés előtt várhatók?
Érdekel, csak nem tudom hogy most vagy inkább várni kell vele. :)

(#78878) Wesder válasza F_Peter (#78877) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ha jól emlékszem 3.-án jönnek a tesztek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78879) hombre[EU] válasza F_Peter (#78877) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tesztekbōl csak a df lesz érdekes, mi a helyzet a 60fps körül. egyébként garantálom neked,hogy nem lesz rossz játék :) a bugokról meg úgysem beszélnek a reviewk :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#78880) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#78881) sith7 válasza homerhamm (#78880) üzenetére


sith7
nagyúr

For Honor 128x :DD
Hányszor volt itt már ?
Ennyire nem megy ?

(#78882) Wesder válasza sith7 (#78881) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyire nem megy, meg volt már GwG is, meg lassan 5 éves játék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78883) ρσгτσ válasza icemad (#78876) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem a Classic (S) és a 360 kontrollere jön be a legjobban, de főleg az utóbbi. Szóval nekem simán kényelmesebb azon. :D Persze értem mire gondolsz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78884) hombre[EU] válasza homerhamm (#78880) üzenetére


hombre[EU]
veterán

valkyria4-et érdemes kipróbálni...hátha valaki ezt kereste csak nem tudott róla :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#78885) KoNZoLik@ válasza Wesder (#78835) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pár év és a COD is ennek a sorsára fog jutni, szerintem...ha csak nem találnak ki valami újdonságot (ebbe a műfajban mondjuk nagyon nem lehet mit) mert ez így már nagyon vérszegény/uncsi, az utóbbi pár részt figyelembe véve 🙄

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78886) ρσгτσ válasza KoNZoLik@ (#78885) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én sosem voltam oda ezért a sorozatért, de évek óta a TOP játékok között vannak az aktuális részek. A legtöbbet eladott címeket nézve éves eladások szerint. Egy darabig ez szerintem nem fog változni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78887) AMD Power


AMD Power
titán

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#78888) hombre[EU] válasza ρσгτσ (#78886) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egy fizetōs cod él, az a 19es modern warfare(még úgyis,hogy "szabotálják" :D ), többi mind meghalt a launch után. vanguard konkrétan bukta lett eladásokban is...és ha így folytatják már nem is fogják megvenni az emberek.
3 évente kellene hozni és az IW-nek vezetni a fejlesztés,mert a többi csak mapokat/skineket tud gyártani

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#78889) negyven2


negyven2
veterán

(#78890) KoNZoLik@ válasza ρσгτσ (#78886) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát pedig minden változik a mai világban elég durván, így szerintem ez is fog belátható időn belül 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78891) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#78888) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én az évente megjelenő részekre gondolok. Pont múltkor rakta be az elmúlt éveket l.skywalker PS -en nézve. Mint top download.

Bár a Vanguard tényleg lehetett volna sikeresebb, de szerintem nem panaszkodnak.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78892) NemMo


NemMo
őstag

Nem tudja valaki, hogy a skyrim-ban a módokat játék közben hol lehet konfigurálni? Pl ott van a mágia között egy citizen mód vagy egy varázslós mód ki tudom választani, de konfigolni nem tudom hol kéne, pedig azt írja, hogy lehet

(#78893) F_Peter válasza hombre[EU] (#78879) üzenetére


F_Peter
őstag

"garantálom neked,hogy nem lesz rossz játék"

Én még abban is bízok, hogy jó lesz. :)
De ha már ilyen garanciát kaptam, megyek is előrendelni. :D

(#78894) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Ea Jateknal, hogy tudom a trialt felfuggeszteni, ha megveszem?

most valamiert meghulyult a BF 2042-nel.. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78895) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#78894) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Néha nekem is meghülyül olyankor...vettem már úgy pár játékot. A vége mindig az lett, hogy töröltem az egészet és újra leszedtem.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78896) KoNZoLik@ válasza F_Peter (#78893) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az első sem volt rossz játék, gondolom ezért IS írta, hogy biztos EZ a rész sem lesz rossz👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78897) ρσгτσ válasza KoNZoLik@ (#78890) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem tudom, mert engem sosem vonzott. Csak azt látom, amit a Fifa -nál is. Mindenki panaszkodik rá, de mégis veszik. Néha jobban, néha kevésbé. Sok-sok éve már.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78898) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#78895) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha nalunk lenne a gep meg okes is lenne. 1000/1000

de itt baratnomeknel fel nap mire lejon. :DDD
fszom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78899) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#78898) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Lehet megjavul magától egy idő után...de nekem nem volt idegrendszerem kívárni. :D Egyszer sem.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78900) KoNZoLik@ válasza ρσгτσ (#78897) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze így van, de egyre jobban változik minden, ezért is írtam, hogy szerintem ez is fog/muszáj neki...egy ideig lehet hülyének nézni az embereket akár évekig is, no de ha egyszer besokallnak :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.