Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77051) Moby válasza Voy15 (#77046) üzenetére


Moby
addikt

Fejlesztőcéget vezetek (HW, SW, főleg embedded vonal), pontosan tudom hogy megy. Azt is, hogy létezik 7-8, meg 12 hónapos késés, olyan viszont nincs, hogy 7 hónappal előtte nem tudjuk, hogy 7 hónap lesz a csúszás. A ganttokat azért még látjuk, mert covid van... ezek főleg kommunikációs problémák, és semmi köze a fejlesztéshez, legalábbis nem ilyen szakmai szinten, hogy covid hatás.

(#77052) Phoen|x válasza l.skywalker (#77018) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nem örülünk Vincent.

Go Gunners!

(#77053) Zoleee83 válasza Moby (#77051) üzenetére


Zoleee83
addikt

Egyébként simán lehet az is, hogy ekkora troll az M$, bedobták a csalit, kitették a storeba, plusz megfuttatták a marketinget, hogy 2022 tavasza a megjelenés.
Ezzel bevonzottak sok megrendelést, merthát' ez platform sale game.
Most meg upsz, bocs srácok elszámoltuk! El b+! 70-80 ezer órával ahogy mondod! :DDD
Simán képben voltak ezzel a nagy "csúszással" már tavaly nyáron-ősszel is, az áprilisi dátum bemondásakor.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#77054) Moby válasza Zoleee83 (#77053) üzenetére


Moby
addikt

Sok minden lehetséges, de azt kizártnak tartom, hogy ennyire elszámolták magukat, úgy, hogy azt csak most vették észre. Vagy korábban hoztak olyan koncepcionális döntést, amit nem akartak ilyen-olyan okból kommunikálni, vagy a valóságban soha nem létezett ez a dátum, ahogy mondod, bármi is lehet. Szerintem amúgy marhára nem dráma az egész, nem csak náluk, máshol sem, de ezeknek a covidhoz annyi köze van jórészt, hogy amióta a coviddal létezünk, több felelőtlen döntést hoznak a cégek és az emberek, mert ez a "covid hatás" körbegyűrűzik a világon. Nem a HO lassítja a munkát, a fejlesztőcégek nagyrészénél (nálunk is) a covid előtt is létezett HO, csak az arányok voltak mások némileg, de nem a szervezési kérdéseken múlik, kicsit romlott a hatékonyság, nem dráma, nem a szervezetlenségből adódnak a bajok, hanem ebből a toxikus hisztériából, amiben minden bajért és elbaszásért a covid a felelős.

(#77055) Voy15 válasza Moby (#77051) üzenetére


Voy15
tag

Lehet rosszul fogalmaztam, vagy rosszul nyomtam a replyt.

A gantt chartokat joreszt meglehet b*szni mert nagyon ritkan mutatnak realis kepet. :)
Ez (altalaban) egy totalisan rossz beidegzodes a manegement (PM/PO) team berkein belul, es nem is ertem, hogy erre meg miert nem jottek ra, holott teljesen trivialis :).

Lehet nezegetni ezeket meg elemezni, meg minden, de az elmelet nagyon-nagyon-nagyon ritkan egyezik meg a gyakorlattal, szoval az egesz borul, habar a stakeholdereket faszan at lehet b*szni ezekkel a diagramokkal, es nekik ez a lenyeg :D

A 7(+, vagy akarmennyi) honapos csuszast egy __normalis__ ceg amugy __szerintem__ nyilvan tudja elore, csak bizik a csodaban (vagy nemtudom miben), es kivar a
vegsokig, hogy ezt lekommunikalja a publiccal.
Rohadtul kellemetlen ezt megtenni, szoval huzzak az idot amig lehet, es csak a vegszukseg eseten jon a feketeleves...

A covid az nagyjabol a bullshit kategoria szvsz, tipikusan egy sales/marketing/kommunikacios eszkoz a delay megmagyarazasara, semmivel sem tobb.

(#77056) AssAssynn válasza Norb79 (#76915) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ezt nem akarom elhinni. 20 ezer óra, az ha minden egyes nap játszol is 8 órát, akkor is közel 7 év.
Nekem is több időm volt fiatalon, de azért nem ennyi. :F Vagy ez valami nagyon no-life, no-iskola, no-emberiség üzemmód lehetett.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#77057) parandroid válasza AssAssynn (#77056) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“ez valami nagyon no-life, no-iskola, no-emberiség üzemmód lehetett.”

A wow az olyan, napi 8-12 óra bele tud menni, éveken keresztül. Nyilván manapság már nem akkora szám, de a maga korában stílusteremtő, és korszakalkotó cucc volt. Rengeteg emberi roncsot ismertem meg, és néha én is ijesztően közel kerültem a dologhoz, munka és család mellett is. Így utólag borzasztóan szégyellem azt az időszakot, csak az vigasztal, hogy legalább nem piára/cigire/kábszerre/szerencsejátékra szórtam el azt az iszonyatos mennyiségű időt, energiát (még a pénz a legkevesebb, az említettekhez képest ez viszonylag olcsó hobbi).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77058) Norb79 válasza AssAssynn (#77056) üzenetére


Norb79
őstag

Sajnos ahogy parandroid írja. De jöttek szerencsére a gyerekek, és egy korszak lezárult.

(#77059) .LnB válasza parandroid (#77057) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jézusom! Miért szégyenled, hogy sokat WoW-oztál?!
Én ha visszatekintek, játékos pályafutásom legkellemesebb emlékei jönnek elő. Soha többet nem fog megjelenni olyan jelentőségű játék mint a World of Warcraft. Mind nekem, mind a világnak egy olyan játékélményt adott, amit már nem lehet utánozni. Ráadásul a társaság, a raidek...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77060) icemad válasza .LnB (#77059) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én pl évekig szégyelltem magam, mert soha egy percet nem játszottam vele. Körülöttem meg elég sokan, így én voltam a kívülálló. Sokszor azt sem értettem, miről beszélnek...
Nekem az az időszak inkább a féktelen bulizásról, csajozásról meg piálásról szólt. Rengeteg pénzt elvertem akkoriban. Most elég jól jönne az az összeg. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77061) l.skywalker válasza Norb79 (#77058) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én pont a gyerekek születése után kezdtem el nagyban játszani :D Amióta az első megszületett, nem tudok 5 óránál többet aludni és a játék lett a hobbi...

#Btw. a WoW nekem is kimaradt. Megvettem egy Battle Chest kiadást valahogy 2013 környékén, felhúztam egy karaktert az akkori max. szintre de nem voltam egyáltalán még aktív ilyen játékos berkekben, így raid meg ilyenek szóba se jöttek. Egyszer vetődtem egy társasághoz, akik elvittek oda, ahol Leroy Jenkins tette, amit tennie kellett - persze ezt én akkor még nem tudtam - és elmondták, hogy mi a taktika és én simán végiggyalogoltam az összes sárkánytojáson :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77062) Moby válasza Voy15 (#77055) üzenetére


Moby
addikt

"A gantt chartokat joreszt meglehet b*szni mert nagyon ritkan mutatnak realis kepet. :)"

Az olyan helyeken futnak fejetlenül a dolgok, és derülnek ki ilyen unalmas keddeken a deadline előtt 2 héttel, hogy még egy év kell, de ez nem a módszerek hibája, hanem a módszerekhez tufa menedzsmenté :D

(#77063) Moby válasza icemad (#77060) üzenetére


Moby
addikt

Én sosem WoWoztam, és sosem szégyelltem. Nem is foglalkoztam vele, egyszerűen nem volt része az életemnek semmilyen szinten. Én is inkább csajoztam, meg buliztam, mondjuk hatásaiban az sem volt rosszabb :DDD

/valójában egyetlen egyszer láttam wowot. Akkoriban egy mac minim volt, és az egyik barátom áthozta a wow lemezét, mert (állítólag) az volt a nagy truváj, hogy a lemezen rajta volt az osx verza, másrészt kíváncsi volt, hogy hogy fut azon a kis szaron (akkoriban még PPC volt a macekben), és odáig volt, hogy milyen jól ment. Én meg csak pislogtam, hogy minek örül, meg mit esznek ezen ennyire :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77064) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Habár engem kifejezetten érdekel a dolog, pedig csak service management oldalon vagyok tapasztalt, megkérhetlek titeket, hogy ezt a thread-et átvigyük az OFF-ba a fejlesztéssel kapcsolatos témát?
Xbox tulajok OFF topicja - GAMEPOD.hu Hozzászólások

A téma baromi jó, csak lehet, hogy valakit zavar a hossza már.

Köszi mindenkinek

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77065) Bazsi1987 válasza icemad (#77060) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem is kimaradt a wow, nekem a gaming buli csajok pia jól megfért együtt, a tv nézés maradt ki olyan dolgokhoz nem tudtam hozzá szólni mint a való világ éjjel nappal Budapest stb...
Mostani gyerekeknek a fornite lesz az ő wow-juk sajnos :D

(#77066) l.skywalker válasza Bazsi1987 (#77065) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt válaszoltam :D
Xbox tulajok OFF topicja - GAMEPOD.hu Hozzászólások

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77067) .LnB válasza icemad (#77060) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csakhogy a kettő sosem zárta ki egymást. Én is rengeteget buliztam a WoW + CS + Quake mellett. Hardtechno, Drum and Bass partyk. Sziget, Budapest parádé + after. És ha nem mentünk pestre bulizni, akkor itt helyben, minden hétvégén disco.
Persze sose játszottam top guildekben, még csak magyar top-ban sem, mint a Game is Not Over, vagy az Elemental Gankery. De nyomtuk, sokat. Én is akkor hagytam abba, amikor megtudtuk, hogy gyermekünk lesz. Amikor guild társammal pont mentünk volna át a GiNO-ba. Ott aztán meg lehetett volna mutatni, hogy mennyire tudunk játszani. De ez már a múlt, végül nem játszottam top HC guildben.

Nálam meg ez úgy volt, hogy volt egy nagy barátitársaság. Voltunk mi, a "CS-sek", meg voltak a másik csoport, a "WoW-osok". És mindig húztuk őket, hogy mit lehet élvezni, hogy kis manókkal ugrabugráltok, varázsolgatok stb stb... :D Aztán egyszer kipróbáltam törtön. Fel se húztam maxra a karit, már vettem is meg a Collector's Edition kiadást (+Battlechest), és mentem fizetősre játszani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77068) Herpike


Herpike
tag

Sziasztok!
Xbox-osokhoz egy kérdés. WZ-t game pass-al nem lehet játszani? Kell hozzá mindenképpen az ultimate, vagy mi?!
Nem értek hozzá, ezért kérdezem, egyik Komámnak szeretnék segíteni, ugyanis én ps-n nyomom.
Előre is köszönöm a válaszotokat és elnézést az off-ért!

(#77069) Moby válasza Herpike (#77068) üzenetére


Moby
addikt

Gamepassnak ehhez a világon semmi köze, szerintem a live goldra gondolsz(amit valóban az ultimate taralmaz), de az sem kell hozzá. Nem kell hozzá semmi.

[ Szerkesztve ]

(#77070) l.skywalker válasza Herpike (#77068) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Free to Play játékokhoz (ingyenesen játszható) nem kell sem Game Pass Ultimate sem Xbox Live Gold. Amelyik játék benne van ebben a listában, azok ide tartoznak.
Free to Play Games | Xbox

A Warzone benne van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77071) Bazsi1987 válasza .LnB (#77067) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nem hangzanak rosszul ezek a rendezvények de nekem régen a fix helyem Kecel volt a korona :D szerintem ha most lennék fiatal gondba lennék mert tény a mostani játékok függőség terén durvábban vannak kivitelezve....

(#77072) .LnB válasza Bazsi1987 (#77071) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így: [link] például. :D
Baromira mennék mostanában is egy ilyen buliba. (10 éve nem voltam szerintem.) De amikor belegondolok, hogy mikor kezdődik egy ilyen, én akkor már nem bírok fentmaradni. :D Mumford & Sons-on voltunk legutóbb Szigeten. Az az egy nap, olyan fárasztó volt, hogy 2 nap alatt pihetnem ki (pedig nem is iszok alkoholt). :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77073) Herpike válasza l.skywalker (#77070) üzenetére


Herpike
tag

Nagyon szépen köszönöm, ahogy írtam csak segíteni akarok a Komámnak.

itt lenne akkor még egy kérdésem, első indítás után: Unable to acces online services (sok mindent írtak erről, azért volt az előző kérdésem is )
Ezek szerint akkor más probléma lesz, de micsoda? Tényleg nem vagyok otthon X-ben, PS-n tolom..

@Moby: köszönöm a segítségedet Neked is!

(#77074) Döglött Róka válasza Zoleee83 (#77053) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tegyük tisztába a dolgokat.

Az MS nem rát lá a GSC belső folyamataira, hiszen az egy különálló cég.

Az MS (nem M$, ne legyünk már hétköznapi fórumtahók) kiadja/szponzorálja a játékot, nem fejleszti. A fejlesztőcég Ukrán, és a honlapjuk alapján mindent is keresnek. Tekintve hogy milyen állapotban van az ország (nemcsak politikai szemszögből, gazdaságilag nézve) egyáltalán nem lepődnék meg a nagy fluktuáción. Gyors keresés és kiderül hogy az ITs medián bér ~22000 hrivnya, ami cca 245000 forint. Ha én ott lennék programozó, akkor nem lennék ott programozó :)

Persze mindez csak találgatás :)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#77075) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#77074) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Raycevick rakott ki a minap egy videót a Metro Exodus-szal kapcsolatban, annak az első pár perce egy jó kis körkép az elmúlt közel egy évtized ukrán helyzetével kapcsolatban.
Nem látunk rá, de szerintem a GSC-nek a covid, a ho miatti logisztika meg teljesítmény csökkenés lehet a legkisebb gondja jelenleg.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77076) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#77075) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Köszi, témában még nagyon jó (vagyis inkább rémisztő) az Active Measures c. dokumentumfilm.

Mindenesetre szomorú, hogy a játékosok meg annyit reagálnak az egészre, mint amit fentebb látni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#77077) T.Peter válasza Zoleee83 (#77039) üzenetére


T.Peter
őstag

Aki akarta mar megoldotta a ho-bol dolgozast ugyanolyan hatekonysaggal vagy meg jobbal is, ha akarta. Szoval szerintem nem kene meg mindig a covid-ra fogni. A savszelhez meg amugy mi koze? Nem kell napi szinten tobb gigat le- es feltolteni.
teljesen felesleges volt bedobniuk az eddigi aprilisi datumot, mivel ilyen nincs, hogy megjelenes elott 3.5 honappal jonnek ra, hogy amugy meg kene ennek a duplaja pluszban. Ennyi ido alatt komplett elemeket lehet belerakni letesztelve. Lehet ugy dontottek hogy inkabb belerakjak ahelyett, hogy kivagnak a jatekbol.

(#77078) totalwarrior válasza T.Peter (#77077) üzenetére


totalwarrior
tag

Az MS azért dobhatta be ezt az áprilist, hogy elkerüljék azt, hogy nekik egyetlen nagy címük sincs a naptárban az év első felére (bár ha így haladunk a másodikra sem lesz). Sajnos kevés érv maradt az SX/SS mellett, ha valaki most tervez gépet venni. Sifu, Horizon, GT7, Forspoken persze ezek is csúszhatnak. Tudom tudom GP, és pakolják is bele a játékokat, de na.

(#77079) frankdelgado válasza totalwarrior (#77078) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azért a ps-t sem mondanám túlkínálatnak, de ott legalább már lassan 30 ezerbe vannak a játékok, boxon meg egy játék áránál kevesebbért - már ha odafigyelsz - az összeset odatolják az orrod elé, itt van játsszál vele hülyegyerek. :) Ráadásul folytatják a ps4 gyártását, tehát még egy darabig jönnek rá a játékok. ...

(#77080) Wesder válasza totalwarrior (#77078) üzenetére


Wesder
félisten

Még mindig nem a Microsoft hatàrozta meg hogy àprilisban legyen Stalker 2. Azon kívül hogy supportàlja a jàtékot, semmi köze hozzá. Ràadàaul nekik bőven elég ha az év màsodik felét rakjàk tele jàtékkal, ez a tavalyi évből is simàn làtszik. Nemm mellesleg a 3rdparty day1 jàtékoknak GamePassban nagyobb bevonzóereje van, mint azt gondoltuk.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77081) thrill válasza Döglött Róka (#77074) üzenetére


thrill
tag

Így inkább ne tegyük tisztába a dolgokat.
Nem az MS nem adja ki a játékot, hanem a GSC saját maga.
Ennek ellenére nagyon is rálát. Mint platform holder, másrészt azért elég sok lóvét beletoltak az exkluzivitás miatt.

Nagyon egyszerű ami történt. Hol voltatok amikor az első Stalker rengeteget csúszott? Egyszerűen nincsenek készen. Gameplayt sem láttunk sehol.

[ Szerkesztve ]

(#77082) hombre[EU] válasza thrill (#77081) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a stalkerre 3hónapos xbox exkluzivitást vásárolt a microsoft...annyiért aztán biztosan nincs beleszólásuk. ez kb annyi,hogy állják a nyugati marketinget

Life, Uh, Finds A Way

(#77083) thrill válasza hombre[EU] (#77082) üzenetére


thrill
tag

Nem írtam beleszólást, csak belelátást.

(#77084) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az Xbox nem képes megformázni magának a rádugott külső winyót?
Hugom hívott, hogy formázzam már meg PC-vel, a pasija winyóját. Én meg nem értettem, hogy miért kell.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77085) Döglött Róka válasza thrill (#77081) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Erre nem is gondoltam, tényleg azért csúsznak mert nincsenek készen?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#77086) thrill válasza Döglött Róka (#77085) üzenetére


thrill
tag

Biztosat csak a tűzhöz közel állok tudnak, de ez tűnik a legvalószínűbbnek.

(#77087) Redneck


Redneck
veterán

Az utóbbi napokban, pár alkalommal idegesített a konzol, pedig amúgy nagyon szeretem. Az alábbi kis, de annál bosszantóbb hibákkal találkoztam:

MK 11: nem szereti a VRR-t, ki kell kapcsolni.
Halo Infinite: VRR csak performance módban működik. Egyszer crashelt, random dashboardra dobott pár óra játék után.
FM7: vendég profilt kell beállítani a második kontrollerre a split screenhez, de a második játékos nem használhatja az elsőn megvett autókat. Bérlésre van lehetősége, de akkor nem kaphat XP-t.
FIFA 21: ha vendég profil van a második kontin, az csak harmadik játékos lehet, első vagy második nem.

Ez a profilozás szerintem egy nettó faszság, local coop esetén, felesleges bonyolítás. Ha már profilozni kell, miért nem kell minden játékhoz, és a vendég profilt miért nem lehet egyedire csinálni? Mondjuk elnevezni, más képet adni, stb.
Egyszer "nincs jel HDMI1-n" hibát is kaptam, amit csak a konzol újraindítása oldott meg.

Ettől függetlenül imádom, fasza kis gép, csak az ilyen menüben turkálásokat, egy kis célirányos fejlesztéssel meg lehetne oldani.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#77088) frankdelgado válasza Wesder (#77080) üzenetére


frankdelgado
őstag

Kicsit felmérgeltem magam a R.A.P.S.I.C. 2 miatt, de igazatok van, jöjjön ha készen van. Karácsonyi időszakre pont jó lesz :)

(#77089) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sci-fi túlélőjáték lesz a Forever Skies
Dátum még nincs, jön konzolokra is, de elsőként PC Early Access-t kapunk csak.

Live-Die-Respawn

(#77090) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Division2 new yorkos dlc-hez "kellenek" (tudom,hogy elindul anélkül is) seasonpass dolgok vagy az alapjátékból lehet rámenni? loot-xp része érdekel, nem a story

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#77091) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lehetséges Starfield gyűjtői kiadás egy részlete? Nem tűnik rossznak az óra, kérdés, hogy ha valóban ezt adják majd, mennyibe kerül majd a csomag.

Live-Die-Respawn

(#77093) frankdelgado válasza oriic (#77089) üzenetére


frankdelgado
őstag

Na az nálam bejövős, de ezek szerint konzolra még odébb van....

(#77094) Herpike válasza hombre[EU] (#77090) üzenetére


Herpike
tag

Szia, a SP az külön vásárolható volt, mikor én játszottam, (több cuccot kapsz meg, felső az alap, alsó a SP) :D nem most volt.
Azt hiszem ennyi, loot-xp bárhol gyűjthetsz, de ha PVP orientált vagy és gyors fejlődés akkor DZ.
Ha nem van egy csomó XP glitch videó TeCSőn! :D
Hajrá, jó loot-olást 4000 óra játék után hagytam abba :D és a megjelenés óta játszottam vele!

(#77095) oriic válasza frankdelgado (#77093) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha tippelnem kellene idén csak steam early access, aztán jövőre 1.0 és vele együtt konzol release.

Live-Die-Respawn

(#77097) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Raven Software on Twitter:
"We'd like to provide an update regarding #Warzone performance on console platforms. 🎮 With the mid-season patch tomorrow, we will be shipping initial fixes in order to help alleviate a number of different issues encountered on both Xbox and PlayStation."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77098) Bad Pritt válasza oriic (#77096) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Helyes, az ott bejelentett játékok közül semminek se kéne már prevgenre megjelennie.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77099) Elderath válasza l.skywalker (#77097) üzenetére


Elderath
őstag

Mi lenne ha így 1 évvel a konzolok megjelenése után csinálnának nextgen verziót is az egyik legtöbbet játszott brhoz? Őrült gondolat tudom...

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#77100) oriic válasza l.skywalker (#77097) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez jó dolog, bár inkább foglalkozhatnának azzal az a köcsög játék ne kérjen rendes telepítés után Data Pack-eket folyamatosan.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.