Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77351) Fesq válasza craftsman01 (#77350) üzenetére


Fesq
tag

Elolvastam.... :) :R

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játsszon, amennyit bír "

(#77352) Bep válasza szimszonos (#77345) üzenetére


Bep
senior tag

Nem tudom mennyire hiteles és teljes értékű, de 10sec gugli, majd egy táblázatba irányított beillesztés és szűrés után én a következőket találtam [innen]
PS3:

XBOX360:

[ Szerkesztve ]

(#77353) vicces válasza Bep (#77352) üzenetére


vicces
addikt

azért javaslom nézzetek gameplayvideókat is az említett "1080p"-s játékokról.
mondjuk az rtx egész jó a gran turismo 5-ben az autómodelleken. a pálya meg olyan mint egy mesefilm. le sem hánynám.
nekem most a rdr2 ami nagyon bejön grafikailag, pedig csak egy fullhd monitoron játszom. és ez is csak egy előző generációs játék. ellenben miután megvettem - én balga - cyberpunkot, azt hittem eldobom az agyam olyan béna a grafika. még a minőségi beállitáson is. akkor viszont szinte már diafilmvetítés. úgyhogy a következő updateig várok vele. tényleg a marketing budget költhették volna a fejlesztésre. emlékszem anno még itt nálunk is állt egy cyberpunkos kamion a mediamarkt parkolójában... de hogy minek? senki le sem tojta. én tudtam mi az, de mivel nem volt nagyon mozgás én sem mentem oda megnézni a promót.

:)

(#77354) Moby válasza Fesq (#77349) üzenetére


Moby
addikt

Én játszottam vele keveset SX-en(30 órát), jó sokat PS5-ön(200 órát), de én ilyen belassulással nem találkoztam. Az is igaz, hogy pár hete már kukáztam, szóval simán benne van, hogy ezek az anyaszomorítók azóta ezt is "kijavították" egy patchel :D

(#77355) 30z.Samu válasza vicces (#77353) üzenetére


30z.Samu
félisten

"de mivel nem volt nagyon mozgás én sem mentem oda megnézni a promót."

Szóval ha mást nem érdekel, akkor Téged sem? ;]

Sic Parvis Magna

(#77356) dunc válasza dunc (#77310) üzenetére


dunc
nagyúr

Erre valaki? :U

(#77357) Herpike


Herpike
tag

Sziasztok
Van itt aki csak WZ-zni szokott?
Adott 1 új Xx, és ilyen hiba üzenet van. Game pass van, 3 hónapos. Próbálok segíteni Neki, Psen nyomom. :)) köszönöm szépen

(#77358) H.Kornél81


H.Kornél81
tag

Sziasztok!
Most 11200 a RDR2 Ultimate Edition.
Kérdés, hogy ez jó ár érték, vagy szokott jóval olcsóbb is lenni?

(#77359) szimszonos válasza Bep (#77352) üzenetére


szimszonos
őstag

Így igaz ezért mondtam hogy kb 20db van ps3-ra és pár db x360-ra.Nem sok de van egy pár,inkább azoknak szántam akik nem hitték el hogy egyáltalán képes a ps3 full hd felbontásra és ki is jött jó pár ilyen játék rá.Én itt találtam egy listát,ezen kicsit több van [link]
Lényegtelen már pár db különbség,inkább érdekesség hogy már a konzol is 15 éve képes volt full hd felbontásra,igaz nem az volt még akkor a jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#77360) AMD Power


AMD Power
titán

:DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77361) homerhamm válasza AMD Power (#77360) üzenetére


homerhamm
addikt

LOL :DDD

Alatta ilyen plakát.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#77362) szimszonos válasza vicces (#77353) üzenetére


szimszonos
őstag

Más volt az biztos.De ez nem csak a konzolokra igaz.Pc-én is már más egy 15 éves játék full hd-ben és más egy mostani vagy akár egy pár éves is.Nem csak a pixel számít,vannak más tényezők is.

[ Szerkesztve ]

(#77363) zojjektum válasza H.Kornél81 (#77358) üzenetére


zojjektum
senior tag

Decemberben 9600 volt. [link]

[ Szerkesztve ]

(#77364) nincsnév007 válasza AMD Power (#77360) üzenetére


nincsnév007
őstag

na ennek tényleg örülnék, mert hát sajnos nem lett egy olcsó hobbi :D

(#77365) darkstreet89 válasza H.Kornél81 (#77358) üzenetére


darkstreet89
tag

Island storéba 8K most, ha gondolod. ;)

(#77366) H.Kornél81 válasza zojjektum (#77363) üzenetére


H.Kornél81
tag

Köszönöm, akkor nem várok.

(#77367) H.Kornél81 válasza darkstreet89 (#77365) üzenetére


H.Kornél81
tag

Meglesem, köszi!

(#77368) H.Kornél81 válasza darkstreet89 (#77365) üzenetére


H.Kornél81
tag

Tudnál küldeni egy linket, mert bizisten nem találom. :B

(#77369) dunc válasza H.Kornél81 (#77368) üzenetére


dunc
nagyúr

(#77370) darkstreet89 válasza H.Kornél81 (#77368) üzenetére


darkstreet89
tag

Dunc már elküldte a Linket. :)

(#77371) H.Kornél81 válasza darkstreet89 (#77370) üzenetére


H.Kornél81
tag

Köszönöm a gyors segítséget mindenkinek!
A vásárlás megtörtént. :R

(#77372) Bep válasza AMD Power (#77360) üzenetére


Bep
senior tag

Cyberpunk 2077-nek ez csak jó hír... ;]

[ Szerkesztve ]

(#77373) D1L1ZS válasza dunc (#77369) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Megvettem, de Series S- en nem látom az összes tulajdonomban lévő játékoknál! :F

Arra a profilomra vettem, ami a boxon van beállítva!

MS fiókban a Korábbi rendeléseknél látszik.

Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#77374) Wesder válasza D1L1ZS (#77373) üzenetére


Wesder
félisten

Ott van az, csak nem làtszik. Store megvettnek fogja mutatni. Majd a könyvtàrban is làtni fogod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77375) Steve1207 válasza D1L1ZS (#77373) üzenetére


Steve1207
veterán

Egy konzol teljes újraindítás megoldja pikpak, utána ott lesz egyből, várni se kell.

.

(#77376) Norb79 válasza Wesder (#77374) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem a forza motorsport5 ami nem látszik a library részen, se az owned, se a gold részen. Külön kikeresve tudom telepíteni, de library nem mutatja. FM6 ott a gold résznél, FM7 az ownednél, de az 5 sehol. Ez az egyetlen játék, amivel ez van, nem értem miért.

(#77377) Steve1207


Steve1207
veterán

Game Pass Counter, sima összegző oldal a játékokról, ha valaki gyorsan nézne, keresne valamit, xy elvárás szerint. Néha elég hasznos lehet, dobtam a is a könyvjelzőkbe.

.

(#77378) darkstreet89 válasza H.Kornél81 (#77371) üzenetére


darkstreet89
tag

Szívesen, jó játékot. :)

(#77379) D1L1ZS válasza Steve1207 (#77375) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszi!

Ez bevált! :C :R

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#77380) szimszonos válasza D1L1ZS (#77373) üzenetére


szimszonos
őstag

Ez érdekes de előfordulhat.Nekem a goldos FM5 és FH2 ilyen.Nincs benne a könyvtárban de a storeból telepíthető.

(#77381) Steve1207 válasza szimszonos (#77380) üzenetére


Steve1207
veterán

Elméletileg, ha a tartózkodási helyet átállítod uk vagy us-re akkor megjelennek konzolon is a könyvtárban, amelyeknél ez a helyzet. Volt ilyen gold-os meg régebbi játékoknál, a nemrég gold-os Castlevania is ilyen.

.

(#77382) echterion


echterion
nagyúr

Játszik / játszott itt valaki a Yakuza Like a Dragon című csodával? A 9. fejezetnél elég komoly falba ütköztem, a boss-ok 2-3 ütéssel kiütik az emberkéimet, ez így nem buli. Farmoltam kicsit, hogy könnyebb legyen, de bakker, minden boss elott nem akarok órákig farmolni. Csak én vagyok ilyen, hogy nem fűlik ehhez a fogam? Vagy túl béna lennék. :DDD A többi yakuza-ban nem volt gondom a harcokkal, itt meg a 8. után mintha ultra hard-ra kapcsolt volna a gép. :F

**********

(#77383) Alexios válasza echterion (#77382) üzenetére


Alexios
veterán

Lesz még ilyen, bár általában lehetőséget is ad hol kéne farmolni ilyenkor (pl. Sotenboriban végig csinálni az edzőtermet mikor lesz rá lehetőség)
Csináld a mellék küldetéseket, figyelj rá hogy mindenkinek jó felszerelése legyen, nekem ezeken felül nem kellett nagyon extra farmolas a sztorihoz

(#77384) Bilux


Bilux
veterán

Valakinek egy jó egéralátét, Oriic? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#77385) Phoen|x válasza Bilux (#77384) üzenetére


Phoen|x
őstag

Asztaku..... :)) :))

Go Gunners!

(#77386) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén visszataláltam a konzolhoz játszani a PC elől. Arcane megnézése után kicsit LoL-oztam. De kár volt. Már letöröltem, minden oké. (113 meccs után) :D

Elkezdtem a Mass Effect Legendary Edition-t. Most már tényleg be kell pótolnom. Túl nagy cím ez a játék, nekem meg eddig kimaradt (pedig ráadásul sci-fi téma). Eddig akárhányszor elkezdtem, mindig a Citadellás első részig (helyszínig) jutottam. De most már tegnap túljutottam azon a ponton, sőt! Elutaztam egy másik bolygóra, és ott is megcsináltam a küldetést. :) Szóval most már csak lesz belőle valami.. Hltb szerint 60-100 óra. Jó is lennem ha elkapna a flow, és ellennék vele addig.

Így pár óra után, tök korrekt remasternek tűnik nekem. A látvány rendben van. Az irányítás is. AI az bajos, meg a menü. És macera az inventory és a squad kezelés picit. De ezek szokhatóak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77387) oriic válasza Bilux (#77384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A szemem... :O

Live-Die-Respawn

(#77388) zolee1988


zolee1988
tag

pénteken hazavittem az új XSX-et, egy One S-t váltott. nyilván a grafika sokkal jobb. de ami nagyon megfogott, az a Quick Resume funkció. Halo Infinite-t kezdtem kampány módban még a One S-en. este feleségem viszi a gyereket fürdeni, csak lehuppanok, és ott folytatom, ahol előzőleg abbahagytam, nem kell várni a betöltésre :D

(#77389) H1F0N1CS válasza homerhamm (#77361) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Lesz hozzá dlc :DDD ?

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#77390) Norb79 válasza .LnB (#77386) üzenetére


Norb79
őstag

Sztori ami hatalmas és akkoriban elég nagy csavarnak számító fordulat van benne, szóval ha nem nyomkodod el a párbeszédeket, meg a papírokat is tényleg elolvasod, akkor egy jobb sci-fi könyv feletti szintet ad. Engem legalábbis nagyon megfogott a csavar a sztoriban. Nem annyira, mint a kotor1ben, de majdnem.

(#77391) persil válasza Norb79 (#77390) üzenetére


persil
nagyúr

Erdekes, de engem soha nem sikerult berantania, pedig "pont nekem valo" es megsem. Scifi is, rpg is, sztori-orientalt is, de semmi, egyszeruen nem erdekel.
Mindegyik resszel jatszottam par orat, aztan abbamaradt. Utana jott, hogy csak nem adtam eleg idot, ujraproba es megint felbehagytam.

A kotor 2-vel is ez volt. Az elsot n+1 alkalommal toltam vegig, szo szerint emlekszem belole mindenre. Aztan a kettot leraktam nehany ora utan es soha tobbet.

Nem ertem az ilyeneket. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77392) Norb79 válasza persil (#77391) üzenetére


Norb79
őstag

Én a witcherekkel vagyok így. :) Néha van, hogy vminek minden paraméter alapján be kellene találnia aztán mégis országos kapufa. :(
Nekem a mass effectek nagyot ütöttek, de akkor sincs gáz, ha vkinek nem.

(#77393) persil válasza Norb79 (#77392) üzenetére


persil
nagyúr

"Néha van, hogy vminek minden paraméter alapján be kellene találnia aztán mégis országos kapufa. :("

Na ja. Erdekes. Pedig az ME sorozatnak en vagyok a celkozonsege konkretan. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77394) beyruth82 válasza Norb79 (#77392) üzenetére


beyruth82
veterán

Witcher 3-at már én is 2x kezdtem el még pc-n de abbahagytam az elején mert nem kötött le.Nemrég megvettem xbox-ra a GOTY verziót. megjön rá a nextgen patch utána nekiállok harmadjára is, hátha csak az elején kell túllépnem és beindul a sztori.

[ Szerkesztve ]

(#77395) .LnB válasza persil (#77391) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan ez van nálam is. :) Bár én csak az elsőt próbáltam többször. Ez most a sokadik alkalom, na de most jutottam eddig a legtovább. :DDD És nem rossz remaster, teljesen elfogadható így 2022-ben is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77396) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Crossplay/platform játèkoknál van lehetőség hogy csak konzolosokkal játszon az ember?

Előre is köszönöm!

(#77397) consono válasza .LnB (#77395) üzenetére


consono
nagyúr

A második rész a legjobb a trilógiából, szerintem. Próbálj meg addig eljutni :D
Nagyon sokáig nekem is csak pihent a 360-on, egyszer nekifutottam, de még az elején elengedtem (leginkább azért, mert béna voltam még kontrollerrel, asszem). Azt hiszem 2 éve ültem le elé megint és nem bírtam abbahagyni. Megvettem a 2-3-at is lemezen, ez a trilógia ment egész nyáron :D Megérte.
Ha megúntam a Skyrimet én is ennek tervezek nekiállni újra, már fent van a Series S-en :D Persze, lehet, hogy ez pár hét, hónap múlva lesz, a Skyrim is most először húzott be úgy rendesen...

"In God we trust. All others must bring data"

(#77398) Bad Pritt válasza Norb79 (#77392) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem ez nagyban visszavezethető a stílusukra, a Witcherek engem sem húztak be, első kettőt még azért játszottam végig, mert rövidebbek voltak, a harmadikkal sosem végeztem, a Cyberpunk a nyilvánvaló technikai gondjai mellett sem tetszett igazán.
A BioWare játékai viszont a két Baldur's Gate-től kezdve kedvencek, utána a két Kotor, három Mass Effect és az első Dragon Age is nagyon tetszett, a modern játékaik viszont katasztrofálisak, abszolút nem érti sem az EA, sem az új embereik, mitől is voltak a legjobb nyugati rpg-k a BioWare játékai majdnem másfél évtizeden át.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77399) Döglött Róka válasza persil (#77391) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Miért lenne pont neked való? :) Ez érdekel.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#77400) persil válasza Döglött Róka (#77399) üzenetére


persil
nagyúr

Scifi, rpg, sztori-orientalt, dontesek, artwork, stb.

De nem igazan ertem, hogy ezen mi magyaraznivalo van. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.