Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) l.skywalker válasza Steve1207 (#40994) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akiknek sima Game Pass-uk van azoknak nincs benne az EA Play. Csak a Game Pass Ultiamte tagoknak. Szóval ez így tényleg elég érdekes, mert ez kábé azt jelenti, hogy ők nem kapnak most csak egy FM2021-et?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41002) l.skywalker válasza Zoleee83 (#40991) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A hónap második felére pletykálnak valami MS event-et, amin valszeg a Zenimax deal lesz megünnepelve. Akkor lehet, hogy bekerül minden Bethesda játék a GP-be. Most ~20 van ami még hiányzik:
• Dishonored Definitive Edition
• Dishonored Death of the Outriders
• DOOM (1993)
• DOOM II (Classic)
• DOOM 3
• DOOM (2016)
• DOOM 64
• Fallout 4
• Fallout: New Vegas
• The Evil Within
• The Evil Within 2
• The Elder Scrolls III: Morrowind
• Oblivion
• Prey
• Rage
• Wolfenstein 3D
• Wolfenstein: The New Order
• Wolfenstein: The Old Blood
• Wolfenstein II: The New Colossus

De persze ez sem akkora döbbenet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41003) Wesder válasza l.skywalker (#41002) üzenetére


Wesder
félisten

Màr a Dishonored is előre temette az Outriders jàtékot? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41004) prokxy válasza l.skywalker (#41002) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem a Dishonored játékok kimaradtak, ideje lesz pótolni. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#41005) jox0425 válasza kory24 (#41000) üzenetére


jox0425
csendes tag

Szia, én használom! 2 PC-s munkatárssal nyomjuk a rocket league-t + deep rock galactic-ot. Összességében annyit mondanék róla hogy legalább van valami. :) A kliens kb nem sokat tud egy discordhoz képest, de a hívás úgy ahogy működik (már amikor nem némulok el, vagy a többieket nem hallom.) Ilyenkor átváltok az appra majd befejezem a hívást és újra csatlakozok. Viszonylag ritkán van ilyen, simán lehet vele élni. Bár egy official discord appnak jobban örülnék azért :)

(#41006) kory24 válasza jox0425 (#41005) üzenetére


kory24
őstag

Köszi majd kipróbálom.
Nekem olyan gondom van, hogy Dauntless-ben ingame chat közben sokszor olyan halk lesz a másik, hogy nem hallom mit mond. Vagy sokszor többször kell létre hozni a partit mire halljuk egymást...

(#41007) hombre[EU] válasza l.skywalker (#41002) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az evil withineket fps boostal bevenné a gyomrom :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#41009) batmanism2x válasza l.skywalker (#41001) üzenetére


batmanism2x
tag

Igen, azért nem a GPU-t kellene "lebutítani" EA-ra, hanem a GPU-t színesíteni EA-val, de amúgy ügyes húzás

(#41010) l.skywalker válasza batmanism2x (#41009) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Meglátjuk hova fut ez ki...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41011) Zoleee83 válasza l.skywalker (#41002) üzenetére


Zoleee83
addikt

Na ez már jól hangzik! :D
Tényleg mikor is zárul a Zenimaxos történet, holnap?
A Doom-ok, Prey, Rage-ek, Dishonored-ek (ez annyira nem mozgat) mind kimaradtak, jó lenne, ha jönnének mind GP-be.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#41012) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Konzol gari ügyintézéshez elég az, ha be van regisztrálva az MS-hez (aktív gari idővel persze), és megvan hozzá a számla?
Külföldi számlás eszközt lehet itthon gariztatni?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#41013) oriic válasza kory24 (#41000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Par honapja probaltam. Szornyu volt. Hang gondok, fagyott, crashelt stb. Lehet azota javitottak, de ketlem.

Live-Die-Respawn

(#41014) l.skywalker válasza Zoleee83 (#41011) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az EU versenyhivatala holnap hoz döntést.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41015) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ezek a csávó azt mondják a Fable-ön dolgozik: [link]

Ilyeneket csinál:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41016) Steve1207 válasza l.skywalker (#41001) üzenetére


Steve1207
veterán

Én pont úgy értem másodkörben már, hogy EA Play-es a játék alapból, de ettől függetlenül így megkapják a sima GP-ak is és ezért hozták GP-os hírnek.

.

(#41017) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Van egyáltalán olyan user aki csak sima GamePass-al rendelkezik? :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#41018) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Nálatok minden renbe a home-olassal?
Nalam nem megy valamiért reggel óta. A gold live és a pass nem megy át. Megcsináltuk újra a home -ot akkor se.
series x one s home lenne. Egymás játékait látjuk hogy ki mit vett meg

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#41020) 30z.Samu válasza l.skywalker (#41002) üzenetére


30z.Samu
félisten

Durva, hogy a platform váltással gyakorlatilag ott folytathatom a backlog-om kivégzését, ahol PS4-en abbahagytam. A Wolfenstein-ek, a Doom, Dragon Quest bent vannak a GP-ben. :C

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#41021) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#41020) üzenetére


Zoleee83
addikt

Akkor nem bántad meg ezek szerint. :)
Jó dolog ez a GP nagyon, konzollal is elégedett vagyok.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#41022) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Adott egy Series X vásárlásáról szóló számla, azonban ez sehol sem tartalmazza az S/N számot. Jól van ez így? :F Más papír nincs hozzá. Nyilván egy esetleges gariztatás miatt kérdezem.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#41023) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#41021) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, abszolút nem. :N Amennyit játszom mostanában, bőven elég az S is, de nincs kizárva, hogy a későbbiekben upgrade-elek egy X-re. Bár az S olyan kis elegáns konzol, ezt nagyon szeretem benne, egyszerűen jó ránézni. :D

Sic Parvis Magna

(#41024) oriic válasza AssAssynn (#41022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell szamla gariztatashoz, szoval ez nem nagyon szamit. Akkor lenne gond ha gep honapokig all raktarban es ha megveszi vki kevesebb mint 2 ev garit ir ki rendszer. (Szamla bemutatasaval MS akkor kiboviti garit)

Live-Die-Respawn

(#41025) balazs025 válasza AssAssynn (#41022) üzenetére


balazs025
senior tag

Számla csak akkor kell, ha regisztáláskor kevesebbet akarna adni, mint 2 év. De mivel még csak most jöttek ki a gépek, így valószínűleg sosem lesz rá szükséged. De ezt akár most is le tudod ellenőrizni.

Lassú voltam. :(

[ Szerkesztve ]

(#41026) AssAssynn válasza oriic (#41024) üzenetére


AssAssynn
őstag

és #41025balazs025.

Nagyon köszi a gyors választ. :R

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#41027) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#41023) üzenetére


Zoleee83
addikt

:) Remek!
Én meg elgondolkodtam azon, hogy kellene egy kis SS a másik szobába majd (többen használjuk az XSX-et), hogy ne kelljen kábelekkel vesződni, meg ugye a jel is rosszabb ha x méter HDMI-t elvezetek, plusz nem is olyan egyszerű.
Folyamatos HO miatt egy alap dolgozós' 4k monitornak beállított Hisense 43A7500F-el gondoltam majd kivitelezni. De még csak ötletelek. :B

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#41028) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hirtelen felindulásból felraktam a Dante's Infernót Gamepass-ből (EA Play-es).

Már megjelenéskor úgy éreztem, hogy ez egy remek másodvonalbeli hack & slash a DMC árnyékában, most viszont bőven a hidden gem kategória, remek irányítás, elég nagy kihívás minden harc, észnél kell lenni és rohadt jó az art design, mai napig vicces, ahogy végigvezet a Poklos sztorin, csak közben legyilkolsz (vagy épp felszabadítasz, nézőpont kérdése) félmillió démont meg egyéb helybélit.

Kár, hogy ez a hardcore hack & slash kihalófélben van, nem is tudok a DMC-n kívül, ami figyelemre érdemes lenne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41029) Wesder válasza Bad Pritt (#41028) üzenetére


Wesder
félisten

Sajnos a God of War is elhagyta ezt a stílust.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41030) l.skywalker válasza Steve1207 (#41016) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sajnos nem. Írja is a cikk és a képen is látszik: [link]

Annyi, hogy én is tévedtem, mert nem csak az FM2021 hanem az NBA 2K21 is jön sima GP előfizetőknek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41031) l.skywalker válasza 30z.Samu (#41020) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Wolfenstein-ek nincsenek benne most csak a Youngblood. Amiket fent felsoroltam azok azok a Bethesda címek, amik nincsenek benne.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41032) l.skywalker válasza Bad Pritt (#41028) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is toltam 1 éve sokat, de nem fejeztem be. Pedig tetszett :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41033) Bad Pritt válasza Wesder (#41029) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jahm, új God of War már köszönőviszonyban sincs ezekkel, Darksiders Genesis is izometrikus játék lett, Nier Automatában vannak h&s elemek, de nem kifejezetten ilyen.
Az utóbbi évekből a Hellblade meg a DMC 5 jut csak eszembe, pedig 10 éve csomó volt, Dante mellett Bayonetta, MG Rising Revengeance, Darksiders, God of War meg persze a DMC és minden klónja.
Igazából azt tartom gáznak, hogy a puzzle platform elemeket irtották ki belőlük, helyettük átvezetőkkel szakítják meg a hentelést, tipikus kreativitás nélküli megoldás.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41034) Wesder válasza Bad Pritt (#41033) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenesetre erre a Dante-ra rànézek ha màr szóba hoztad. Köszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41035) 30z.Samu válasza l.skywalker (#41031) üzenetére


30z.Samu
félisten

De hátha bekerülnek a lezárás után. :DDD

Sic Parvis Magna

(#41036) l.skywalker válasza 30z.Samu (#41035) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én ebben bízom. Akkor jó lenne a hónap :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41037) Bad Pritt válasza Wesder (#41034) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jóféle, csak a fix kamerát szokni kell manapság, szegény Dante folyton ugrált össze-vissza, mert a jobb joy-jal nem a kamerát forgatod, hanem az a dash képesség minden irányban. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41038) Wesder válasza Bad Pritt (#41037) üzenetére


Wesder
félisten

GoW-ban is így volt, úgy hogy ezzel nem lesz gond szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41039) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Igyenes játéknapok Gold és GPU előfizetőknek


(katt a képre az elérésért)

Január 8. ~12:00ig

#XboxNews

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41040) Wesder


Wesder
félisten

Kérdésem lenne azokhoz, akik végigvitték a Hivebusters-t. Semi-Openworld, mint az alapjàték, vagy lineàris? Illetve mennyire kapcsolódik a kampànyhoz, vagy teljesen spin off?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41041) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

AWAY: Survival series megjelenik xboxra is

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#41042) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv
Talán láma kérdés, de a Cod MW story kampányhoz is kell a Gold?
előre is :R

Zolka

(#41043) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Most szólt a Szegedi Media Markt hogy mehetnék Series X gépért az aktuális áron adva XXX forintért. Ha esetleg valakit érdekel, akkor írjon rám 1 órán BELÜL privátban.

Minden más infó privátban.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#41044) IntelKiller7 válasza Cruzolka (#41042) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#41045) AMD Power válasza oriic (#40993) üzenetére


AMD Power
titán

Ahogy a mai bejelentést elnézem, jövő héttől lesz időm játszani... :U

(#41046) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#41041) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez eskü tök jó kis játéknak néz ki, csak a fizikája rémisztően gagyi a trailer alapján. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41047) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#41046) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja kiprobálnám én is :) meg érdekes a témája(global warm.)

Life, Uh, Finds A Way

(#41048) negyven2


negyven2
veterán

Rockstar owner discusses remasters strategy, says it’s not interested in ‘simple ports’

GTA 5 on PS5 and Xbox Series X Won't Be a 'Simple Port', Says Take-Two CEO

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#41049) hombre[EU] válasza negyven2 (#41048) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ilyen Mafia1 remake minōségben megnézném 3-tól 5-ig a gta szériát :)

Life, Uh, Finds A Way

(#41050) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Sziasztok,

Van olyan itt közületek, aki Series S-szel hűtési problémái vannak?

Vagy én vagyok az akinek néha nem megy a ventije?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.