Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77151) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#77149) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, ha jól értelmeztem, akkor a következőképpen néz ki a teljes Hitman sztori, ha felmész a Store-ba:
- Hitman és GOTY Edition
- Hitman 2 és Gold Edition
- Hitman 3 és Deluxe Edition
- Hitman 3 Access Pass Hitman GOTY Edition
- Hitman 3 Access Pass Hitman 2 Gold Edition
Az első három a három játék és azok minden DLC-je értelemszerűen.
Az utolsó kettő a Hitman 3-hoz megvehető kiegészítők, amik a Hitman 1-et és Hitman 2-t adják hozzá a Hitman 3-hoz, de ezek nincsenek benne a Hitman 3 Deluxe-ban, cserébe jó drágák, 10K meg 30K, én nem vesződnék velük, mert ahogy Fizzie is írja, van hozzájuk 60fps mód és nem néznek ki szarul még ma sem.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77152) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#77151) üzenetére


hombre[EU]
veterán

értem, szóval ez ami jön a gamepassbe One X (quality) minōség mellett 60fps...de ha hitman3 engine alatt akarom (1. és 2. részt) akkor lényegében meg kell vennem azokat a játékokat (mapokat) külön. ugye? :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#77153) Wesder válasza Bad Pritt (#77151) üzenetére


Wesder
félisten

Viszont ha megvan a Hitman Goty és a 2 Gold, akkor nem kell külön megvenni a Pass-okat a 3-hoz, mert azzal a verziókkal megvannak azok is a 3. részben.
Mikor letöltöttem a Starter Pack-ot a 3. részhez, kiírta hogy mivel megvan a Goty meg a Gold letölthetem azokat a részeket, ha szeretnék velük jàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77154) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#77152) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, akkor a két Access Passt kell megvenni a háromhoz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77155) Bad Pritt válasza Wesder (#77153) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, ez is működik így elvileg.
Viszont olyat nem tud asszem, hogy leszeded a GP-s Hitman Trilogy-t és az ottani 1-hez meg 2-höz veszed meg a GOTY meg Gold dlc-ket és azzal próbálod meg a 3 alól elindítani őket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77156) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77157) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass

Mai nappal bekerültek:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77158) Golyo69 válasza l.skywalker (#77157) üzenetére


Golyo69
senior tag

Az Anacrusis-t csak en nem találom? :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#77159) Bad Pritt válasza Golyo69 (#77158) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is írtam már, hogy sehol sincs.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77160) Golyo69 válasza Bad Pritt (#77159) üzenetére


Golyo69
senior tag

Közben láttam hogy írtál.

A másik játék az mar megjelent a listában de ez még nem

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#77161) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Hali!

Ez a kód jó lehet nekem? Feltűnően olcsó, de allkeyshop is listázza. Egy hozzáértő legyen kedves rábézni nekem. Előre is köszönöm! Aktiválásra vagyok leginkább kíváncsi.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#77162) oriic válasza thedivision2 (#77161) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1 review az oldalon és nincs PayPal ha jól látom. Én biztos kihagynám. (Ettől függetlenül lehet hogy valid cuccot ad)

Live-Die-Respawn

(#77163) thedivision2 válasza oriic (#77162) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Jogos, az oldalról is sok a negatív review, inkább veszek itt aprón, köszi! :R

(#77164) AMD Power válasza Golyo69 (#77158) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem annyit ír ,hogy telepités az első napon bla bla....

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77165) Golyo69 válasza AMD Power (#77164) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nekem is....

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#77166) ρσгτσ válasza AMD Power (#77164) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Konzolról nekem jó, nem tudom onnan próbáltátok -e? Vagy már azóta megjavult(?).

Telefonon Game Pass app nekem is azt írja, hogy "Telepítés első napon...". Szintén telefonon Xbox app viszont telepíti.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77167) Ellia válasza thedivision2 (#77161) üzenetére


Ellia
addikt

Trustpilot

Kihagynám.

(#77168) Scholes9 válasza l.skywalker (#77125) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Helyes :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#77169) pzstm


pzstm
titán

Dying Light 2 Stay Human - The Reason - Official Gameplay Trailer - YouTube

Dying Light 2 Stay Human — Dying 2 Know Episode 6 - YouTube

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77170) Ferfiu válasza thedivision2 (#77161) üzenetére


Ferfiu
tag

Előrendeltem a Sherlock Holmes Chapter One-t náluk.
Meg is feledkeztem róla, csak bő egy hónappal később tűnt fel, hogy idő közben megjelent a játék. Persze nem kaptam tőlük semmi üzenetet.
Legalább nem kellett sokat szaladgálnom a pénzemért, egyből visszautalták a pénzt. :U

(#77171) persil válasza stewe780 (#77135) üzenetére


persil
nagyúr

Gigabites netnel is sokkal gyorsabb szimplan atmasolni, nem kell hozza "lassabb" net. Plane, hogy ertelemszeruen az esetek 99%-ban nem tudsz semmit gigabittel tolteni.
Sokunknal van gigabites net regota, ma mar ez minden csak nem erdekesseg.

Ezzel csak oda akarok kilyukadni, hogy ha valakinek keves a gep belso tarhelye, akkor igenis baromi jo opcio egy kulso megoldas meg ugy is, hogy "csak tarolasra" jo.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77172) Wesder válasza pzstm (#77169) üzenetére


Wesder
félisten

Még 3 hét.
Lassan fog telni...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77173) Scholes9 válasza Wesder (#77172) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pont ez volt az első gondolatom. Állati jól néz ki :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#77174) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Mass Effect Legendary edition mióta van bent GP-ban? Vagy csak PC-n van benne? [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77175) beyruth82 válasza .LnB (#77174) üzenetére


beyruth82
veterán

Konzolos verzió is bent van.Pár napja fedeztem fel en is.Nemrég kerülhetett be.

(#77176) Norb79 válasza .LnB (#77174) üzenetére


Norb79
őstag

2022.01.06. :)

(#77177) Steve1207 válasza .LnB (#77174) üzenetére


Steve1207
veterán

Úgy 1,5 hete, a hír is kb a semmiből jött, aztán már benne is volt Play-ben.

.

(#77178) .LnB válasza Steve1207 (#77177) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na frankó. Munkatársamnak néztük a PC-s GP-t, hogy mivel játszon, ha befizet, és akkor láttam csak. Én a héten kezdtem az évet, nem csoda, hogy kimaradt jó pár hír december óta. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77179) yuing


yuing
őstag

A Lake egy göngyszem a GP-ből, twitteren jöttek szembe a pozitív vélemények a játékról, valszeg amúgy sosem próbáltam volna ki.
Baromi aranyos, chilles darab. Néhány óra könnyed kikapcsolódás.

(#77180) Nonameboi


Nonameboi
kezdő

yuing: Xbox series x-en ez volt az első játék amit indítottam és megvettem. Hasonló jókat tudok mondani én is róla. Még több ilyen jöhetne a jövőben,mert hiánycikk maga a stílus is.

[ Szerkesztve ]

(#77181) l.skywalker válasza .LnB (#77174) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az összefoglalóban próbálom naprakészen tartani a GwG, DwG és Game Pass hármast, utóbbihoz a fordulónap körül, havonta 2x megcsinálom az adott hsz szerkesztést és berakom ide is:

Xbox Game Pass (Aktuális) - Január 01 - 15.

Ott tudod követni, hogy melyik nap pontosan mi jön, próbálom előre a már ismert címeket is betáblázni. (most még hiányzik a Hitman és FAR: Changing Tides, de legkésőbb hétvégéig ezeket is berakom)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77182) Roxbury


Roxbury
őstag

Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy mely játékok azok a Warzone-on kívül, amit egyszerre tudunk játszani a barátaimmal multiban? Az egyszerrét úgy értem, hogy az egyik barátomnak Xbox One S van, a másiknak PC, nekem pedig Series X. Warzone-ban ez a 3 különböző gép minden probléma nélkül dolgozik együtt. Ha esetleg tudnátok infót adni, nagyon örülnék neki.

Nagyon köszönöm előre is! :R

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#77183) l.skywalker válasza Roxbury (#77182) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sok ilyen játék van már, de nem mind Warzone kategória. Amit én tudok, hogy Cross Platform multi pl. a Destiny 2, Halo Infinite Multiplayer része. A többiek tuti mondanak még :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77184) Roxbury válasza l.skywalker (#77183) üzenetére


Roxbury
őstag

Nagyon köszi. :C

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#77185) 3L1T3 válasza l.skywalker (#77183) üzenetére


3L1T3
addikt

Sea of Thieves , Grounded FH5

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#77186) icemad válasza Roxbury (#77182) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Minecraft. :K

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77187) Roxbury válasza 3L1T3 (#77185) üzenetére


Roxbury
őstag

Nagyon köszönöm! Neked is icemad! :R

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#77188) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

PC Game Pass-ból holnap kerül ki a Ghost of a Tale c. játék és én mindig megnézem azokat a játékokat mindkét platformon, amik kiesnek, kábé mondhatni demónak használom őket és ez a játék annyira megtetszett, hogy rögtön végig is játszottam. ~10 órás volt az egész, de látványos, fluid és aranyos a története, megfűszerezve fejtörőkkel.
Ghost of a Tale | Xbox

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77189) stewe780 válasza Roxbury (#77182) üzenetére


stewe780
őstag

A kedvencem ki ne maradjon: FORTNITE :))
A Minecraft az egy furcsa állat. Pc-re van egy Java-s verzió. Na azzal nem lehet az xbox platformra kapcsolódni. A Minecraft for Windows-t kell megvenni, na azzal már lehet xbox-al egy világban játszani.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#77190) Roxbury válasza stewe780 (#77189) üzenetére


Roxbury
őstag

Köszi! :C

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#77191) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Öröm az ürömben. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77192) Norb79 válasza Roxbury (#77187) üzenetére


Norb79
őstag

Remnant from ashes, back 4 blood, gears4-5, outriders. Forza horizon4.
Én ezeket is nyomtam crossplatform coopban.

(#77193) kecsu10


kecsu10
aktív tag

Kaptam egy adag gp-t számítógépre. Már tölti az új Halot, nagyon szeretném ha tetszene, alapvetően nem szeretem az fps műfajt, remelem ez a játék tud rajta változtatni. :)

(#77194) Roxbury válasza Norb79 (#77192) üzenetére


Roxbury
őstag

Nagyon köszi! :R

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#77195) AMD Power


AMD Power
titán

Srácok ez az új Halo nagyon baba lett. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77196) frankdelgado válasza ρσгτσ (#77191) üzenetére


frankdelgado
őstag

Igaz, hogy játsszon vele az, akinek 6 anyja van, de azért megnyugtat a tudat, h kevés lesz a csíter.... :DDD

(#77197) icemad válasza Roxbury (#77194) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nézd csak! Találtam egy oldalt, ahol pont a cross platform játékokat gyűjtötték össze: [link]
Figyelni kell kicsit, mert van közte olyan, ami Playstation és pc között működik, de kiindulási pontnak jó lehet.

Ez a szűrt lista Windows pc és xbox one között: [link]

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77198) Roxbury válasza icemad (#77197) üzenetére


Roxbury
őstag

Nagyon köszi! :C

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#77199) Roxbury válasza icemad (#77197) üzenetére


Roxbury
őstag

Tehát konkrétan az én esetemben minimum ennek a 3 platformnak szerepelnie kell és akkor tudunk játszani.
Nagyon köszi még egyszer. Ezt az oldalt egyszer sem dobta be még, hiába kerestem cross platform-ra. :DD

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#77200) icemad válasza Roxbury (#77199) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, így jó lesz.
Ebben a listában már biztos lesz olyan, ami tetszik nektek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.