Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120001) pzstm válasza ridiculous (#120000) üzenetére


pzstm
titán

Stabilan 120 FPS? Konzolon? :DDD :C

trollkodsz vagy ironia csak ugye? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#120002) ridiculous válasza pzstm (#120001) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Nem nagyon néztem még utána teszteknek, szóval na.. komolyan kérdeztem :DDD (de nemsokára pótolom)
Sok az fps drop? Benézeget 100FPS alá is?

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#120003) pzstm válasza ridiculous (#120002) üzenetére


pzstm
titán

Ha megvan a 60 akkor orules van ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#120004) Wesder válasza ridiculous (#120002) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nem PC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120005) icemad válasza ridiculous (#120002) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fortnite tudja a 120 fps módot. A többi játékot nem ismerem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#120006) Redneck válasza ridiculous (#120002) üzenetére


Redneck
veterán

Van pár cím amelyeknél van lehetőség ilyesmire, de a játékok 90+ százaléka nem erről szól, és a konzol nem erre készült. :(

CoD Warzonet nyomtam 120Hz-en, de inkább 60-ra raktam, mert úgy szebb és szerintem jobb volt.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120007) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

"Még nem csináltam"

Szóval :) . Az egyik barátom nem tudja eldönteni, hogy melyik konzolt vegye. Jelenleg nekem XSX-van előfizetéssel. Látom, hogy mindkét cégnél van homeolásra lehetőség. Tudunk-e egyidőben két konzolon játszani egy előfizetéssel?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#120008) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Köszi a válaszokat! :R
Akkor lehet inkább egy CPU+VGA kombót kap a jelenlegi PC a BOX árából. :D

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#120009) pzstm válasza ridiculous (#120008) üzenetére


pzstm
titán

Cpu +vga 180-200-bol? Akkor eleg regi masinad lehet ha most egy also-kozep valtas eleg( ha nem kell uj alaplap es tap is neki :DDD )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#120010) consono válasza gianni85 (#119999) üzenetére


consono
nagyúr

Puzzle???? Én most tartok a remasterd felénél lassan, de eddig puzzle nem volt egy sem. Vagy semmi olyan, amit annak lehet nevezni. Séta van folyamatosan a sötétben, meg harc, meg para.... Bejön eléggé :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#120011) ridiculous válasza pzstm (#120009) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Annyira nem régi, csak most G - s proci van benne mert nem játszottam rajta idő hiánya miatt. :DDD
(ahogy nézem egy 6600XT/6700XT + 5600/5600X kijönne az árból használtan mindenképp apróról ami azért nem rossz teljesítményt ad full hd-ba)

..de lehet még a végén box lesz véve, régen volt One S - em és hiányzik a kényelem :D

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#120012) icemad válasza ridiculous (#120011) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugodtan vehetsz xboxot. Itt legalább kevesebb a csaló multiban. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#120013) Norb79 válasza rinpocse (#119995) üzenetére


Norb79
őstag

Kicsit konkrétabban?
Minecraft vagy Minecraft dungeons rá gondolhat? Vagy nem konkrét játékra gondol, hanem csak bármi amiben kis emberkék vannak?
Hat évesnek amúgy Nintendo való inkább mario játékokkal, az kis emberes, de a Minecraft is lefedheti ezt, ha az nincs még neki.

(#120014) NemMo válasza gianni85 (#119999) üzenetére


NemMo
őstag

Köszi, nem tudom még megvegyem-e nem annyira vagyok oda az akció nélküli felfedezés/puzzle-ért. Tudom van valamennyi, de az 1/3 kicsit kevésnek tűnik az én ízlésemnek.

[ Szerkesztve ]

(#120015) icemad válasza rinpocse (#119995) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Ezt a kis emberes játékot így hirtelen nem tudom. Az sokat segítene, ha azt is tudná, hogy mit kell az emberekkel csinálni. Mert így elsőre nekem a sims jut eszembe. Ez amolyan élet szimulátor, amiben kis emberek dolgoznak, építkeznek, barátkoznak, berendezik a házukat stb.
Ezen kívül bármelyik Lego játékot szívesen ajánlom, mindegyik gyerekbarát. Itt csak azt kellene tudni, hogy mi érdekli. Ha pl a kalózok, akkor Pirates of the Caribbean, ha a dinoszauruszok, akkor Jurassic World. Ha pl vasember vagy Pókember, akkor Marvel Super Heroes. Ha Batman, akkor Lego Batman 3. Ha a Harry Potter, akkor a Lego Harry Potter. És még van Star Wars-os meg millió másik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#120016) Norb79 válasza icemad (#120015) üzenetére


Norb79
őstag

Ja, igen, Lego játékok, az is jó tipp!

(#120017) pourri


pourri
aktív tag

Nem is tudtam, hogy a felhőalapú játéknál van waiting queue, elindítottam egy játékot és kiírta várjak kb 15 percet. :W :DD Annyi idő alatt le is tölthetném a játékot…

(#120018) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sziasztok,
ha a tv-m 4K-s, de csak egy series s-t szeretnék venni mellé, mi fog történni? nem fogok tudni egyáltalán 4K-ban játszani? vagy fogok tudni mert engedi majd a képfelbontást, csak lassú lesz?
köszi!

(#120019) gianni85 válasza consono (#120010) üzenetére


gianni85
veterán

Régen volt. Nem is klasszikus értelemben vett puzzle-ra gondoltam, de olyan nincs benne, hogy kicsit el kell gondolkodni hogyan tudod a következő pályarészletet megnyitni? Mittomén valamit meglámpázni, vagy hasonló.

(#120020) beyruth82 válasza Tibiajax (#120018) üzenetére


beyruth82
veterán

Felskálázza a tv-d a full hd és 1440p-s bemeneti jelet. Nem lesz olyan minőségű és felbontású mintha már eredetileg is 4K-s lenne a bemeneti jel.

(#120021) Tibiajax válasza beyruth82 (#120020) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

áhá.. tehát maga a konzol csak 1080p és 1440p jelet ad ki. ..aztán azzal csinál majd a tv-m, amit akar
értem. köszi!

(#120022) F_Peter válasza rinpocse (#119995) üzenetére


F_Peter
őstag

Azt kell megtudni hogy mit csinálnak a kisemberek, mert így mindenki másra gondol elsőre. Én például a Groundedre, de nem hiszem hogy ő is erre.

(#120023) darkstreet89


darkstreet89
tag

Forza Motorsport Online részébe yhogy működik ez a k** helyezés. Mert kvalifikációs időm jobb mint az egész mezőnynek és még is vissza tesz vagy 4-5 hellyel( úgy, hogy nincs semmi büntetésem).. Az csak hab a tortán, hogs azért kapok +4.50 büntetés mert valamelyik idióta belém száguld hátulról.. :W

(#120024) válasza gianni85 (#120019) üzenetére



tag

Az AW1 lobotómia után is végigjátszható, az a játék puzzle-ben nulla.

(#120025) ratcache válasza F_Peter (#120022) üzenetére


ratcache
aktív tag

ebbe a vonalba még belefér a roblox (általam érthetetlen módon 6-10 év között minden ismerős gyerek erre függött rá), esetleg stumble guys ami a csapból is folyik (de boxon még megjelenés előtt van, szóval ez nehéz eset lesz, inkább telefon-tablet)

(#120026) rinpocse válasza icemad (#120015) üzenetére


rinpocse
tag

Köszönöm.

(#120027) darkstreet89


darkstreet89
tag

Ez a Lies of P marha jó lenne, ha az első Bossnál már nem kapnék olyan idegrohamot, hogy bele vágnám a TV-be is a kontrollert. :D

(#120028) Wesder válasza darkstreet89 (#120027) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyan már. Ha èn vègigvittem, akkor bárki kèpes rá.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120029) F_Peter válasza Wesder (#120028) üzenetére


F_Peter
őstag

Tetszik az önértékelésed. :D

(#120030) l4cz válasza darkstreet89 (#120027) üzenetére


l4cz
csendes tag

Pedig csak rosszabbak lesznek :D Hajrá :p

(#120031) Wesder válasza F_Peter (#120029) üzenetére


Wesder
félisten

Hát na. Ezt, meg az Elden Ringet tudtam csak Soulsból végigvinni.

Vannak sokkal nehezebb Souls játékok is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120032) Wesder válasza l4cz (#120030) üzenetére


Wesder
félisten

Egyèbkènt igen. A játék ⅔-ánál visszagondoltam hogy tulajdonképpen semmivel sem nehezebb, mint egy random Elite amit elèddob a játék késöbb, csak kicsit több HP-ja van talán.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120033) Steve1207 válasza darkstreet89 (#120027) üzenetére


Steve1207
veterán

Itt írtam pár sort kezdőként, hogy mire érdemes figyelni. Nekem ezek beváltak, lehet van benne sok hiba, meg a nagyok nem kimondottan így játszanák, de így is remek élmény volt.
Az még elárulhat pár dolgot a "szintemről", hogy a játék háromnegyedéig azt se tudtam, hogy lehet dobálózni, mert az életben nem használtam sehol és nem érdekeltek az apróbb tárgyak :D

(#120031) Wesder: Sekiro-t ki ne hagyd, egyik legnehezebbnek mondják, de mivel te is kezdőbb vagy és hasonló lehet a játékstílusunk, ahogy toljuk emiatt érdemes bepróbálni, mert meglepő módon a végén torpantam meg csak. Lehet szépen lopakodni, lesből támadni, nagyon jó élményt ad emiatt és így lehet haladni.

[ Szerkesztve ]

.

(#120034) Moby válasza Steve1207 (#120033) üzenetére


Moby
addikt

>Sekiro-t ki ne hagyd, egyik legnehezebbnek mondják

Soha nem értettem miért. A legrövidebb idő alatt platinázott from játékom volt. A főboss kemény csak, a többire már nem is emlékszem ennyi év után. Egyébként szerintem from játékként sem nagy szám. Én nem tartom sokra. Az agyamra ment már a kovácsüllőcsattogás. Szerintem rém egysíkú a harcrendszere.

[ Szerkesztve ]

(#120035) Wesder válasza Steve1207 (#120033) üzenetére


Wesder
félisten

Megvettem kb egy ève. Szekíroztam is vele magam, de nem volt meg az a click, mint itt vagy az ER-nèl. Talán mèg most is fent van a gèpen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120036) beyruth82 válasza Wesder (#120028) üzenetére


beyruth82
veterán

Én meg azt hittem neked egy átlag soulslike olyan mint nekem a cyberpunk easy fokozaton 😂

(#120037) Bad Pritt válasza Wesder (#120031) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha valaki ezt végigviszi az végig tudja vinni bármelyik From vagy akár Team Ninja játékot is, a többiek meg minőségben maradnak el sokkal. Én Elden Ringbe léptem át P után és konkrétan mintha egy lassított felvétel lett volna a játék, annyival könnyebb az egész. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120038) Wesder válasza beyruth82 (#120036) üzenetére


Wesder
félisten

Az nem èn vagyok. Bad Pritt, vagy Moby esetleg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120039) beyruth82 válasza Wesder (#120038) üzenetére


beyruth82
veterán

Aki a lies of p-t végigviszi annak a többi se akadály. :) Én a parade masternál azaz az első bossnál elakadtam benne de a többi soulslikenál is detto. Wo longnál is első bossnál elakadtam, remnantnál persil fórumtárs segítségével végigvittem 2 pályát, ahogy kiszállt a játékból már el is akadtam. Elden ringet meg se probalom mert az nem gp-s és ha megveszem de semmedig se jutok benne annak semmi értelme. Tehat van aki még annyit se tud mint te 😀
Pedig nekem amúgy nagyon bejönnének a soulslike-ok, a hangulatuk, stílusuk csak túl nehezek. Deathloop volt még nagyon nehéz szerintem amit végigvittem bár az nem soulslike de volt fórumtárs aki végigvitt soulslikeot de a deathloopot feladta :D

(#120040) Moby válasza Wesder (#120038) üzenetére


Moby
addikt

Dehogy...én megszenvedek ezekkel. Szenvedtem BB-ban egy bossal, szenvedtem ER-ben is egy bossal, szenvedtem a Sekiroban a főbossal, szenvedtem a Wo Longban az első bossal...minden hasonló játékban megtalálom a szenvedésem tárgyát. Csak kevés dolgot adok fel :D Meg így sok ilyen szar után megtanultam valamennyire játszani ezekkel. Mindig érdekes visszamenni párat, és végignézni, hogy az ember amikkel szevvedett azelőtt, azokat elpusztítja egy köpéssel. Ez a progressz. Anno vagy 100 óra alatt ment le az első köröm BB-ben úgy, hogy nem is ment le az összes boss. Tavaly elővettem soksok év után, 20 óra alatt levertem az összes bosst(opcionálisakat is), és talán volt kettő, amelyik nem ment le elsőre. De egy újal megint szendvednék valahol.

(#120041) oriic válasza Wesder (#120028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rá is nézek akkor. :DDD

Live-Die-Respawn

(#120042) gianni85


gianni85
veterán

Van ebben a LoP-ben rendes parry/deflect, meg normális hitbox? Akkor lehet én is ránéznek. Utóbbi időben csak a Wo Long-ot toltam végig ami talán hasonló, az egyáltalán nem volt nehéz.

(#120043) Bad Pritt válasza gianni85 (#120042) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120044) raziel01 válasza darkstreet89 (#120027) üzenetére


raziel01
veterán

Annak az a titka, hogy legyél mindig közel hozzá. Illetve érdemes megvenni az árustól az elektromos cuccot a fegyverre. Összesen 3 szintet farmoltam kb 5 perc alatt, hogy legyen elég staminám hozzá. Amúgy nem vészes.

(#120045) vicces válasza darkstreet89 (#120027) üzenetére


vicces
addikt

Nyugi én már a legelején elakadtam az első magasabb robotnal.

:)

(#120046) beyruth82 válasza raziel01 (#120044) üzenetére


beyruth82
veterán

De hogy maradsz közel hozzá? Ha elugrálsz akkor nem tudod megütni csak néha. Igazaból nála szerintem parryzni kell, ami viszont tökéletes időzítést igényel (hi-fi rush fanok előnyben) és akkor kivéded az ütéseit sérüles nélkül, nem távolodsz el tőle és ütheted. Nekem ez a tökeletes parry kb 5 próbálkozásból egyszer jött össze. Az pont elég arra, hogy meg is halj :DDD

(#120047) Wesder válasza beyruth82 (#120046) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy maradsz közel hozzá hogy mivel 5x akkora mint te, a lába elè nem feltètlen èr el az ütèse.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120048) Steve1207 válasza beyruth82 (#120046) üzenetére


Steve1207
veterán

Miket fejlesztettél eddig? Ahogy írják 3-4-5 pontnyit összeszedsz percek alatt az elején, ami baromi sokat segít, már csak a bekapott ütésekben is. A legtöbb képességszál ad defend pontot, aztán egy ütéstől jóval kevesebb sebzést kapsz. A többi meg csak plusz, de ha csak attackra rakod akkor ennyi ponttal emelkedig vagy 5-7 pontot az ütésed az elejében, amitől észrevehetően megnől a sebzésed. Sőt úgy emlékszem már egyetlen pont a Motivity-re már érezhető volt egy szimpla 1-2es attackkal.

.

(#120049) Bad Pritt válasza Steve1207 (#120048) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én nem raknám sebzést növelő statra. Az az ökölszabály itt is igaz, hogy az elején érdemes a hp-t és staminát elvinni az első soft capig (mondjuk 20-20), mert a fegyverfejlesztés több plusz sebzést ad, mint a statok húzása.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120050) ridiculous válasza icemad (#120012) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Az lesz végül. :DDD
Utánanéztem a dolgoknak és amire nekem kell Series X tökéletes lesz.
+ alza 190 - be adja MW III - al amit amúgy is meg akartam venni. :DD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.