Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) Bilux


Bilux
veterán

egyébként nagyon jó játék a dl2 :C
Első részt csak végig néztem youtubeon de ezt végig viszem azt tuti.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#80002) Wesder válasza erdey_a (#79998) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, a gomb világítása a konzolon és a controlleren is kikspcsolható.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#80003) [Ixub] válasza erdey_a (#79998) üzenetére


[Ixub]
tag

Pár hónapja jött egy frissítés azóta igen, a gépen is.

(#80004) Wesder válasza Bilux (#80001) üzenetére


Wesder
félisten

Olcsó az első rész, érdemes azt is végigtolni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#80005) erdey_a válasza Wesder (#80002) üzenetére


erdey_a
őstag

na ennek utánajárok

Vérboci

(#80006) Steve1207 válasza Wesder (#80004) üzenetére


Steve1207
veterán

Ezt pont akartam kérdezni, hogy mennyire érdemes vele foglalkozni, mert én is már inkább csak az új játékokkal játszanék már/vásárolnék.
Most a maradék pass-os játékot tolom MS, Bethesda és EA kivételével (bár azokból is, ami érdekel elég sok megvolt vagy megvan), úgyhogy még huszonpár címem van (felfért a boxra :D) és ki lesz végezve a pass 80+ játék végigjátszásával most egy jó év alatt. Innentől meg lehet csak az újakra koncentrálni és időzni velük szépen :)

(#80005) erdey_a: [link]

[ Szerkesztve ]

.

(#80007) Wesder válasza Steve1207 (#80006) üzenetére


Wesder
félisten

Én mai napig ajánlom bárkinek, aki egy remek zombi henteldét keres okés storyval. Főleg co-opban.

Idén kap elvileg Series X|S & PS5 patchet. X-en màr most is 60fps.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#80008) Wesder


Wesder
félisten

Ugye, én mondtam hogy a Halo màr rég nem olyan flagship title, mint azt egyesek szeretnék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#80009) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Sziasztok!

Most azokhoz fordulok akik series S gépet leváltották seires X-re milyen volt a két gép közötti különbség, megérte a plusz költségeket?

Nekem series s gépem van, de nekem hiányzik a lemez része, mivel a store elég drágák szoktak lenni a meglévő játékok (használt piachoz képest), és így a megszerzett lemezt kijátszás után el tudnám adni.

Szerintetek indok lenne emiatt váltani? Nekem maga a 4K felbontás annyira nem izgat, csak a a piaci része...

(#80010) dunc válasza Rathrol (#80009) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen! Már a dupla tárhely miatt is! És ég, és föld a két gép!

(#80011) Madoc


Madoc
veterán

Kontroller Lb-Rb gomb beszerzésre küldene valaki linket!? Ami tuti! Van már 2db kontroller itthon amin gyengélkednek.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#80012) Bilux


Bilux
veterán

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#80013) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mass Effect Legendary Edition haladás.

Végeztem a Mass Effect 2-vel. Ahogy terveztem, jóval tovább tartott mint az első rész. Nagyon sok mellék dolgot is megcsináltam. Az Arrival kivételével például minden DLC-t is. Minden csapat tag Loyal küldetését, stb. A fő küldetés vonal nekem nagyon rövidnek tűnt valamiért. Mint ha három küldetés lett volna, és kész. :)

El is kezdtem már a Mass Effect 3-at. Sőt, bele is ment abba is 10 óra. Leviathan, Omega, From Ashes DLC-k meg is vannak. Ebben a részben kicsit haragszom, a galaxis térképért. A másodikban olyan szépen átlátható volt. Itt meg próbálják rávenni a játékost a felfedezésre. Sok olyan küldetés van, amit nem is jelez a map. És olyan, ahol direkt fel kell fedezni a dolgokat. Ráadásul valami hülye korlátozás is lehet. Mert van küldetésem az Eden Prime-ra, de nem lehet még landolni a bolygón. Csak tudnám, hogy akkor miért aktív a quest?!
Érdekes, hogy a DLC-kkel egy csomó szövetségest gyűjtöttem, a War Assets még se növekedett jelentősen. Remélem csak azért mert a sztorival, az elején járok. Kíváncsi leszek, hogy meddig kell növelni, mennyire megy majd könnyen.
A Citadel tele van ilyen apró-cserpő keresgélős feladatokkal. Kutassak fel dolgokat, és vigyem vissza. Elég ötlettelenek.

Mass Effect 3 kérdés: Az Extended Cut DLC az belesimul a játékba ugye? Azt nem kell külön aktiválni majd, vagy ilyesmi ugye?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80014) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Tegnap behúztam a Dying Light 1 Platinumot, 5k-t simán megért! Bár nem tudom mikor jutok hozzá, még a Gears of war 3 Judgement pörög, amikor van időm játszani....

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#80015) mcwolf79 válasza Wesder (#80004) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem sajnos ki kellett hagynom , mert valami nem 100-as ott a frametime-mal , és a DL1 nézve rövid úton fejfájást okoz , és egyszerűen baxxa a szememet . Sajnos én nagyon érzékeny vagyok ezekre . Ilyen nálam pl. az Evil within . Az is tetszett , de egyszerűen 5-10 percnél tovább nem bírom elviselni a “látványát”. Abban is van ilyen beépített film grain effekt , először arra gyanakodtam az okozza , de hiába kapcsoltam ki , nem segített .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#80016) oriic válasza .LnB (#80013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arrival DLC miért maradt ki?

Live-Die-Respawn

(#80017) Norb79 válasza .LnB (#80013) üzenetére


Norb79
őstag

Belesimul és warasseted nem lesz. Azt úgy lehetett gyűjteni, hogy multiztál (coopban ölted más játékosokkal az npc ellenségeket random pályákon), de az az egy dlc nem része a legendarynak ami a coop-multi, vagy pedig a mobilos appot nyomogattad, amit szerintem már lelőttek ezer éve, meg szerintem az se kapcsolódik a legendaryhoz, csak a sima 3hoz.

(#80018) IntelKiller7 válasza Bilux (#80012) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

HoL a HdR? :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#80019) .LnB válasza oriic (#80016) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom. Nem aktiválódott vagy ilyesmi. Akkor folytattam/fejeztem be a sztorit, amikor már csak egyetlen egy quest volt aktív a főküldetés. Szóval vagy közben jelent meg, vagy a sztori után. Ha viszont meg kellett volna keresni, és akkor aktiválódik, akkor azért. Mert nem használtam guide-ot a végigjátszáshoz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80020) oriic válasza .LnB (#80019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg a Horizon sztori küldetés után aktivizálódik, amikor Hacket hív minket. Talán másfél-két órás küldetés amúgy, utólag szerintem már felesleges, ha már tolod 3-at.

Live-Die-Respawn

(#80021) .LnB válasza Norb79 (#80017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hoppá. Akkor azt a War Asset dolgot nem is kell nézegetni?! Azt hittem, fel kell nyomni jó magasra és majd csak akkor kell befejezni a sztorit. Akkor mitől fog növekedni a Total Military Strength?? Elvileg azt majd 8000 fölé kell vinnem, hogy az összes lehetséges befejezés választható legyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80022) Norb79 válasza .LnB (#80021) üzenetére


Norb79
őstag

Régen úgy volt, hogy a végső-végső-deténylegvégső harc kicsit könnyebb volt, ha magas volt a war asset, de valójában én ebből a gyakorlatban semmit se érzékeltem, mert hogy az utolsó harcban 80 vagy 82 ellenfelet kell lelőni az kb tökmindegy, és ilyen szintű különbség volt emlékeim szerint (day1 játszottam még pc-n, utolsó day1 dvd vásárlásom volt anno :D), aztán 19ben vagy 20ban végigjátszottam megint pc-n a sima me3-at, mert anno kimaradt a bővített befejezés, és simán tudtam választani mindhárom befejezést, az a része már csak egy beszélgetés és eltérő záró cutscene, ahogy én láttam, de nem gugliztam utána, hogy még elő lehetett volna e csalni ezen felül még x videót, mint befejezés, de ezek amúgy youtubeon is ugyanolyan módon pótolhatóak, mintha x alkalommal visszatölti az ember az utolsó kimentett állást és a 4. beszélgetési körben egy másik választ jelöl meg.
A játék/játékmenet szempontjából 0 a különbség, szerintem ezért is dobták ezt a dolgot a legendary editionre. Videó meg van youtubeon is. :)

(#80023) persil válasza parandroid (#79965) üzenetére


persil
nagyúr

Miert nekem irod...?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#80024) persil válasza icemad (#79970) üzenetére


persil
nagyúr

A kontira az enyem is immunis, de ugy altalaban sok minden masnal olyan borzaszto fontos a szin/forma/stb. Hat ilyenek na.. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#80025) .LnB válasza Norb79 (#80022) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

REddit-en írják ezt, hogy a Total Military Strength-et 8k fölé kell vinni. Remélem nem lesz nyűg elérni azt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80026) Norb79 válasza .LnB (#80025) üzenetére


Norb79
őstag

Variáltak ezzel, régen Effective Military Strenght (EMS) volt, ami a Total Military Strength (TMS) szorozva a war readinessel, és ez utóbbihoz kellett a multi vagy a mobil app, a TMS meg a sztoriból jön, ahogy mész végig a trilógián és gyűjtöd a szövetségeseket úgy nő és 5000+ EMS kellett a tökéletes befejezéshez az eredeti játékban.
LEben meg elég simán 7800+ TMS, szóval a war readiness már nem kavar be, mivelhogy nem is tud.
EMS-em meg mindig vastagon 5000 fölött volt (és TMS is 10-12ezer fölött), szóval a bővített meg a sima befejezés is megvolt pörfikt verzióban a végigjátszásaim során az eredeti ME3ban, csak ezt akkor nem tudtam miért (mármint, hogy mi a konkrét határszám), csak így dobta a játék, gondolom, hacsak nem rushol az ember, akkor elkerülhetetlenek ezek az értékek, szóval szerintem emiatt ne aggódj.

(#80027) consono válasza Norb79 (#80026) üzenetére


consono
nagyúr

Nem KELLETT, a mobil app meg a multi a LE előtt sem, csak úgy könnyebb volt. Én két éve azok nélkül is össze tudtam szedni a 8K TMS-t a sztori dolgaival meg ilyen olyan mellékküldetésekkel.

"In God we trust. All others must bring data"

(#80028) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#80029) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

"A szolgáltatások néha kimaradnak. Legyen nyugodt! Tisztában vagyunk a kimaradással és dolgozunk a szolgáltatás helyreállításán."
FH 5 indítása után ez fogadott.

(#80030) .LnB válasza ProEvoFan (#80029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor legyél nyugodt. :D

Hétvégén elindítottam a FH5-öt. Megcsináltam a trial-t. Aztán kiléptem, mert semmi kedvem nem volt már vele játszani. Nem éreztem, hogy meg akarom csinálni a heti feladatokat.. Szerintem itt engedem el.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80031) Norb79 válasza consono (#80027) üzenetére


Norb79
őstag

Ez már szemantikai kérdés, a war readinesshez kellett, és akkor még ems-t nézett a rendszer, amiből 5000 kellett, szóval ha nem volt se multi se app, akkor az elvárás 10k tms volt, mivel alapból 50%-os szorzó volt a war readiness. A 10-12k tms meg elérhető normál játékkal szóval a jó befejezéshez valóban nem kellett.
A kiinduló kommentben war asset volt, én meg rég mass effecteztem ami beugrott, hogy war readiness és ahhoz de, kellett. Csak ugye maga a war readiness nem kellett semmire. :)

(#80032) ProEvoFan válasza .LnB (#80030) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az vagyok :D
GT 7ig minden nap elindítom, utána a kiegészítőig csak a heti/napi feladatokat fogom megcsinálni.
Mindig találok benne tennivalót, lassan utolérlek kihívás pontokban. :)

(#80033) ρσгτσ válasza .LnB (#80030) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én már annyit sem. :D Megjelenés után 1-2 hétig játszottam vele, azóta már csak alkalmanként járok fel pörgetni. Nekem a "bevált recept" már kicsit unalmas. Majd a kiegészítő érkezésénél szerintem újra rápörgök.

Párom sem annyira lelkes már, pedig ő FH4 -gyel sokkal többet játszott, mint én.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#80034) .LnB válasza ProEvoFan (#80032) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért evidens, hogy egy idő után utolértek. :) Kicsit az zavar, hogy nem lesz meg mindig, minden kocsi, ha nem szedem össze őket a heti feladatokból, de ezek a kínai vacak verdák se hatnak meg.

És az a durva, hogy a GT7 se érdekel most. Nem akarok kocsikázni egy ideig. Túl ráfüggtem a megjelenéskor erre a FH5-re. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80035) SaGa59 válasza .LnB (#80019) üzenetére


SaGa59
őstag

A Horizon buli végén kapsz egy üzenetet, hogy kerestek az Alliance-tól. Kelly, a kiscsaj a galaxis térkép mellett is szól, hogy van egy olvasandó üzenet a terminálodon. Ha elolvasod, megjelenik Hackett egy videohívásban, hogy négyszemközt beszélne veled. Ezért felmész a saját kabinodba és ott mondja el, mit kéne csinálni. Ekkor jelenik meg a küldetések között. Addig csak információ.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#80036) SaGa59 válasza .LnB (#80013) üzenetére


SaGa59
őstag

Nem kell külön aktiválni. Ez az eredeti, eléggé félresikerült befejezés helyett lett betéve, van benne választásod. Eredetileg nem volt. És a leírás szerint, már 3100 EMS is elég hozzá, hogy mindegyik választási lehetőséget megkapd. Egy összefoglaló (vigyázz, kicsit spoileres) szerint 7800 Total Military Strenght kell a perfect endinghez, amit úgy lehet összeszedni, ha:

While there is no way to enumerate how every decision might translate to War Assets, some general rules apply across the trilogy to ensure Shepard gets the maximum scores possible. These are:
Complete as many side missions as possible
Save lives/spare innocents whenever possible
Scan planets and complete mineral quests
throughout the trilogy

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#80037) Herpike


Herpike
tag

Sziasztok!

Fejhallgatót szeretnék ajándékozni a cimborámnak :D viszont 20-30k-m lenne rá. Kezdő, de szereti az igényesebb dolgokat.
Inkább wireless párti, és minden hang a fülesen legyen, tv-n, monitoron semmi. Gyári is szóba jöhet, de minden mást meghallgatok!
Kérném ebben a segítségeteket, ötleteket!

Köszi szépen!

(#80038) .LnB válasza SaGa59 (#80036) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor viszont a Perfect ending nem lesz meg. :(
Mert az első résszel elég hamar végeztem. Másrészt azért annyira sok bolygót nem scanneltem. Csak amikor a második részben bányásztam. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80039) SaGa59 válasza .LnB (#80038) üzenetére


SaGa59
őstag

Valahol elvileg látni lehet a TMS értéket, ha jól emlékszem.
A legnagyobb hatással a harmadik részben hozott döntéseid lesznek rá. Azért sem mindegy pl, hogy Wrex életben volt-e, mikor az első részt befejezted, vagy hogy ki élte túl a második rész öngyilkos küldetését és azokkal milyen a viszonyod. Mert valahol szinte az összes korábbi szereplő bekavar valamivel a harmadik részben, ha még él. És ha lojális, segít. Vagy nem, de legalább nem hátráltat.
Ha jól értelmezem a második linket,. nem az kell, hogy minden bolygót bescannelj, hanem az, hogy minden szükséges fejlesztéshez elegendő alapanyagot szedj össze. Azt meg meg kellett csináld, különben nem sikerült volna az öngyilkos misszió.
Én most tartok ott a második részben, hogy el kellett döntenem, gyűjtöm még a csapattagokat, vagy megyek az IFF után. Illiumon még nem voltam és Tuchankán sem, de már jó sok haragost sikerült begyűjtenem. Most én vagyok a morcos vanguard, régebben mindig valami harcos voltam, aki mindenkivel haver akar lenni. A mostani csak a saját csapatával akar jóban lenni, mindenki más érdektelen, ha megpróbál szembe szállni, kakukk. Mondjuk Zaeed se maradéktalanul boldog, de lojális.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#80040) dunc válasza Herpike (#80037) üzenetére


dunc
nagyúr

cimbora! :D

(#80041) persil


persil
nagyúr

Találtam egy ilyet , tök durva, hogy ilyen is létezik.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#80042) stewe780


stewe780
őstag

Néha említitek, hogy ennyi meg annyi játékidőt tettetek bele valamelyik game-be. Ezt úgy exhas mondjátok, vagy meg lehet tudni valahol, hogy az egyes játékokkal mennyi időt töltöttem?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#80043) ProEvoFan válasza stewe780 (#80042) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pl xbox app vagy gépen a profilod alatt is megtalálod.

(#80044) persil válasza stewe780 (#80042) üzenetére


persil
nagyúr

Van jatek, ami konkretan kiirja mentesnel/betoltesnel, vagy eppen karaktervalasztonal.

Jellemzoen, aminel "szamit" ott irva is vagyon. Mmorpg, hack'n slash, looter shooter, stb.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#80045) hombre[EU] válasza stewe780 (#80042) üzenetére


hombre[EU]
veterán

all achievements-> játék kiválaszt-> stats

Life, Uh, Finds A Way

(#80046) .LnB válasza SaGa59 (#80039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látni igen. Azért is ijedtem meg, mert mos 1600 körül van. A 7800 elég messzinek tűnik. Pedig már megcsináltam 3 DLC-t a harmadik részben, a másodikban meg egy kivételével az összeset.
Azokat a fejlesztéseket magamtól megcsináltam jó előre. Nem is tudtam, hogy azok feltételek voltak. Mert mire oda jutottam, minden kész volt. Az IFF előtt mindent megcsináltam még. És csak akkor mentem tovább, amikor más quest már nem volt.
Full jófiú vagyok, mindenki haver (lojális), mindenki megmentve.
Szóval, akkor elvileg a Perfect endingel se lesz gond. Remélem is, mert ha már csinálom, úgy akarom befejezni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80047) Guitar14 válasza stewe780 (#80042) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én pl az Xbox appban szoktam nézni.
Profil jobb alul rányomok az eredményeknél az adott játékra és statisztika. De nem mindegyik írja ott. Valamelyik játék sehol, valamelyik játék ingame írja valahol.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80048) .LnB válasza ProEvoFan (#80043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ehh, most megnéztem 260 órám van a FH5-ben. Nem csoda, hogy kicsit elég most belőle. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80049) stewe780 válasza ProEvoFan (#80043) üzenetére


stewe780
őstag

Hálás köszönet mindenkinek! Este megnézem.
Kíváncsi vagyok mennyi időt tölthettem volna a szabadban :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#80050) SaGa59 válasza .LnB (#80046) üzenetére


SaGa59
őstag

Csak szólok, három Perfect ending van, ebből kinek-kinek melyik a Perfect, ne legyél nagyon meglepett, ha nem egészen azt kapod, amire a választásnál gondoltál. Attól "perfect", hogy van választási lehetőséged.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.