Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101001) sith7


sith7
nagyúr

2023.12.25. - ig van GPU előfizetés, mégis, amikor GP - s, vagy EA play jatékot szeretnék indítani, akkor azt írja ki, hogy lépjek be a megfelelő fiókkal, vagy gpu, gold előfizetést újítsam meg.
Xbox - n be vagyok lépve, ott is kiírja , hogy 2023.12.25. - ig aktív a gpu
Konzolt már újraindítottam, mi lehet a gond ? :F

(#101002) Steve1207 válasza sith7 (#101001) üzenetére


Steve1207
veterán

Accountból ki- és belépés volt? Más is futott hasonló hibába a napokban. Nézd meg máshol böngésző alól, hogy ott tudsz-e cloud-ból játszani pl, mert akkor csak konzolon érzékeli rosszul.

.

(#101003) Bad Pritt válasza Steve1207 (#101000) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De nem tudom, hogy melyiket nem adta be. :D Kontextus: Halo Wars Mr. Punctual achievement, bizonyos idő alatt vigyem végig a kampány minden küldetését heroic nehézségen. A menüben ezt jelzi is mindegyik küldi mellett, de az acsi beakadt 86%-nál (két pályát nem lát), de így nem tudom, melyik kettőt. Azóta már végigvittem a teljes kampányt még egyszer és bizonyos küldiket még egyszer már szinte speedrun sebességgel és meg se mozdul. Vigyem végig az egész kampányt még egyszer PC-n is?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#101004) .LnB válasza Steve1207 (#101000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Játszottam vele egy jót, gondoltam. Eltelt 1-2 óra. Előbb néztem Xbox app-ban, hogy az az 1-2, az 5 óra volt, egy seggel. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#101005) sith7 válasza Steve1207 (#101002) üzenetére


sith7
nagyúr

konzolból ki - vissza léptem, ugyanaz még mindig

(#101006) BeastMode válasza IntelKiller7 (#100991) üzenetére


BeastMode
őstag

Ezt hogy érted?

(#101007) sith7 válasza Steve1207 (#101002) üzenetére


sith7
nagyúr

cloud - ból megy a játék

(#101008) Steve1207 válasza .LnB (#101004) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem is annyi szaladt bele elsőre, valami hajnal 3-kor voltam úgy, hogy mostmár alvás, de még nézzünk rá, mert gyorsan feltelepül... aha, 9-kor tettem le.

(#101003) Bad Pritt: ja azt hittem te is Vampire, mert ott volt ilyen. Halo Wars-nál rákeresve másnak is van ilyen, de úgy néz ki elég bugos az achi rész, pár fórumba beleolvasva így gyorsan nem volt sehol hozzászólás megoldással.

(#101007) sith7: box-on ne a bejelentkezéssel mókolj, hogy ki-be, hanem távolítsd el a fiókot és add hozzá megint. (Elméletileg nem szed le semmit, de így csak leellenőrzi az előfizu állapotát és megjavul)

[ Szerkesztve ]

.

(#101009) FollowTheORI válasza elder troll (#100996) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hajón át tudod rakni az ottani inventoryba, és onnantól nem zavar semmi amit nem tudsz lebontani vagy eladni. :)

Az most nem rémlik hogy az az inv elérhető e máshol is, mert mindig a hajón pakoltam ki. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101010) l.skywalker válasza .LnB (#101004) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A legrosszabb, hogy xCloud-al elég jól játszható mobilon is. Én még egyéb helyeken is ezzel játszottam 😆

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#101011) sith7 válasza Steve1207 (#101008) üzenetére


sith7
nagyúr

megpróbálom, köszi

(#101012) Bad Pritt válasza Steve1207 (#101008) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jahm, olvastam, hogy problémás, ezért gondoltam, hátha lehet resetelni, nem nagy tétel újra végigpörgetni a küldiket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#101013) Steve1207 válasza Bad Pritt (#101012) üzenetére


Steve1207
veterán

Az ilyenre a mentés törlése szokott megoldás lenni (a játék alatt, amit szinkronizál a felhőbe) és akkor a fiókod alól megint nekivághatsz teljesen üres lappal. A meglévő achievementek már a fiókodon vannak úgyis, ha kipattan a hiányzó kipattan, ha annyira bugos, akkor meg sok értelme nincs, kivéve ha nagyon élvezi az ember a játékot.

[ Szerkesztve ]

.

(#101014) Gaboman


Gaboman
nagyúr

YouTubeon néztem a Dead Space 2 végigjátszást, kedvet is kaptam hozzá hogy újra végigjátszam.Ez a game 11 év elteltével is fantasztikus, nincs olyan perc hogy unatkozz benne.Izzad a tenyerem rendesen, pulzus sem a megszokott. :DDD :DDD

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#101015) Bad Pritt válasza Steve1207 (#101013) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na, csak sírnom kellett és beadta. :D Tuti valami szinkronizációs probléma volt, mert egy olyan pályát nem számolt el, ahol ennél sokkal jobb időm is volt már.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#101016) csuvicsuva válasza Bad Pritt (#101015) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Lehet, hogy félre olvastad és a legrosszabb időt kellett menni? ;]

Amúgy a kutyát sem érdekli már, de zsákolható:

Games with Gold

2023. január első játék

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#101017) homerhamm válasza csuvicsuva (#101016) üzenetére


homerhamm
addikt

De jo idők is voltak 2020-ban mikor a Tom Clancy Division első részét, meg a WRC 8-at adták oda GwG-be. :) Pedig már akkor is volt Gamepass. Hát igen, az még más világ volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#101018) Bep válasza csuvicsuva (#101016) üzenetére


Bep
senior tag

(#101019) beyruth82 válasza homerhamm (#101017) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerencsére pár ezer ft és megvan division 1-2 és WArlords of New York. :DD
Most végeztem ki a dlc-t...

(#101020) homerhamm válasza beyruth82 (#101019) üzenetére


homerhamm
addikt

De az a legjobb ami ingyen van. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#101021) Steve1207


Steve1207
veterán

Felfedték a Payday 3 logo-t, steam adatlap aktív lett, konzolok még nincsenek bejelentve hivatalosan (de esélyes a korábbi híresztelések alapján).

.

(#101022) 42861 válasza elder troll (#100996) üzenetére


42861
senior tag

Épp az Origins-t játszom. Van "Hide" opció, mikor a kurzor rajta van a tárgyon.

Egy kérdés nekem is mindenkihez. Általában meddig szoktak game pass-ban lenni a nagy Ubisoft címek? Nagyon bejött most az Origins, valszeg az Odyssey is be fog.

(#101023) persil válasza elder troll (#100996) üzenetére


persil
nagyúr

Rakd be a hajon a ladaba, ami nem kell. 🤷

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#101024) persil válasza 42861 (#101022) üzenetére


persil
nagyúr

Odyssey-ben nincs ilyen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#101025) beyruth82 válasza 42861 (#101022) üzenetére


beyruth82
veterán

Tök random az egész. Én megvettem odyssey-t, Wildlandsot és pár hét múlva mindkettő game pass lett......

(#101026) Bad Pritt válasza csuvicsuva (#101016) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Eskü eszembe jutott, mert egy intervallum van megadva és rendszeresen gyorsabb voltam az ott megadottnál. :D Meg valamiért magyar a játék és a fordítás sincs a helyzet magaslatán, konkrétan az eredetivel ellentétes szövegek vannak a játékban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#101027) csuvicsuva válasza Bad Pritt (#101026) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Meglett, az a lényeg. Magyarul használod a konzolt? Ha igen, akkor az Accessibility menüben általában alapértelmezésben az van beállítva, hogy a konzolon beállított nyelvet használja.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#101028) Bad Pritt válasza csuvicsuva (#101027) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy nem és ez az egyetlen játék, ami magyar valamiért. De így elég autentikus élmény, 2009-es feeling. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#101029) vm93hun


vm93hun
aktív tag

BÚÉK mindenkinek!

Év eleji elhagyó:
The Anacrusis (Preview)
Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition
Nobody Saves the World
Pupperazzi
Windjammers 2

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#101030) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Most nézem, hogy ez a Vampire Survivors telefonra is elérhető (natívan) 😁

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#101031) csuvicsuva válasza Bad Pritt (#101028) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na az érdekes. Ha Wesder előkerül, kíváncsi vagyok, nála mi a helyzet. Szerintem annyira beszippantotta a PS, hogy már az üzeneteimre sem válaszol. ;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#101032) hombre[EU] válasza Rigormortiis (#101030) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kb odavaló :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#101033) l.skywalker válasza hombre[EU] (#101032) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Te játszottál vele? :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#101034) AMD Power


AMD Power
titán

Az Assassin's Creed: Syndicate most elég fura a Odyssey utan. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#101035) hombre[EU] válasza l.skywalker (#101033) üzenetére


hombre[EU]
veterán

persze,még steamen. az elsō órái nem voltak rosszak...de utána ugyanaz,mint egy nyerōgép a kaszinóban. ülsz,nem csinâlsz semmit,bámulod a displayt és örülsz a számoknak :D zombie módba kell rakni hozzá az agyat :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#101036) sNk77


sNk77
aktív tag

Búék mindenkinek!

Ha másnál is van ez a zavaró fps drop Valhallában akkor a quick resume lesz a bűnös, nekem legalábbis azóta remekül fut. Tehát zárjuk be a játékot és indítsuk újra, ne quick resumeoljon. Performance módban, qualityben is valószínűleg jelen van ez a probléma.

Egyébként az Origins, Odyssey, Valhalla hármasból nekem eddig ez tetszik a legjobban. Az Odyssey után szokni kell a lassabb harcot, de idővel szerintem ez jobb is. Kicsit soulos, de pont annyira, hogy csak érezd van kihívás benne. A kérdőjeles részek is nem csak annyiból állnak, hogy odamész levágod ki lootolod és rohansz tovább. Ez már jóval szebb is, akcióban nekem megérte mindenképp.

Még1 zavaró bug? HDR-ben nem engedi állítani a fényerőt és kontrasztot, fixen 5-5-ön állnak és nekem Lg c11el max luminance és exposure-al is zavaróan sötét volt a játék és a menü is. Xbox beállításokban nyomjuk ki a HDR-t és utána állíthatóak lesznek, állítsuk fentebb majd nyomjuk vissza a HDR-t. Megjegyzi az értékeket.

nádpálca

(#101037) l.skywalker válasza hombre[EU] (#101035) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tele van rejtett dolgokkal, feloldható új karakterekkel, fejlesztésekkel és új pályákkal amiket másképp lehet végig vinni sikeresebben. Kifejezetten üde meglepetés volt számomra ez a játék a tavalyi év megjelenései közül. Persze nem vagyok egyformák, de erős kijelentés, hogy mobilra való a VS.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#101038) hombre[EU] válasza l.skywalker (#101037) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én csak természetvédelmi okokból mondtam...kár emiatt száz wattokat égetni xboxon, bōven elég rá a telefon is ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#101039) l.skywalker válasza hombre[EU] (#101038) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kontrollerrel könnyebb irányítani :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#101040) oriic válasza Rigormortiis (#101030) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még mindig megpróbálok ellenállni neki. :D

Live-Die-Respawn

(#101041) hombre[EU] válasza l.skywalker (#101039) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tessék [link] ennyi elég hozzá...még sok is :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#101042) l.skywalker válasza hombre[EU] (#101041) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na de így már drága a játék még a Game Pass-ban is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#101043) hombre[EU] válasza l.skywalker (#101042) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha neked ennyit sem ér a bolygónk... :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#101044) Rigormortiis válasza oriic (#101040) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Amúgy mobilra szerintem sokkal jobb a survival.io, ami kb ennek a továbbfejlesztett változata. Azzal sokat játszottam/játszok, de ez a stílus valóban ide való.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#101045) AMD Power válasza AMD Power (#101034) üzenetére


AMD Power
titán

Fura de nem rossz. Sokat dob mondjuk rajta a magyar felirat. :B :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#101046) NJanika


NJanika
aktív tag


Q1 nem lesz gyenge :Y

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#101047) homerhamm válasza NJanika (#101046) üzenetére


homerhamm
addikt

Mondjukcmég ezt nem venném biztosra, bármi késhet még. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#101048) hombre[EU] válasza NJanika (#101046) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha ROMS alatt emulatort értesz akkor ToTK-hoz hozzáadhatsz még pár száz napot :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#101049) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nagyon elkapott ez a Back 4 Blood. Ha esetleg megvenném belőle a fullos dlc-s verziót, az kompatibilis lesz a GP-s sima verzió mentéseivel?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#101050) Wesder válasza hombre[EU] (#101048) üzenetére


Wesder
félisten

A többi is ROMS lenne, csak szerencsére azokat nem tudja lelopni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.