Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77851) Wesder válasza Zoleee83 (#77848) üzenetére


Wesder
félisten

Jobb az új generàciót ilyenekkel pumpàlni, mint egy bukott generàcióba önteni a pénzt. Plusz akkor az Acti meg Bethesda sem volt ekkora tràgyàban hogy megvehetőek legyenek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77852) undercover válasza Zoleee83 (#77848) üzenetére


undercover
senior tag

Miért tarolták le volna a piacot? Rengeteg egyéb stúdió maradt így is. Nem kerültek monopolhelyzetbe.

Amugy meg a Sony biztosan tudott már erről szóval készülnek ellen lépéssel. A Sony Gamepass biztosan érkezik mert leállítják a PSN Plusz kártyát értékesítését aztán meglátjuk mivel készülnek még.

Most nagy a hype, de rengeteg ideje van a Sonynak. Ennek a sok felvásárlásnak nem lesz előbb hatása mint 2024-2025, ami igazán jelentős lenne.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#77853) Wesder válasza undercover (#77852) üzenetére


Wesder
félisten

Ezek a felvàsàrlàsok a következő generàcióban fognak igazàn kiteljesedni, ahogy a Sony-nak a PS3-kor elkezdett exklúzív címei értek be a PS4 éràban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77854) GalaHU válasza japunk (#77832) üzenetére


GalaHU
őstag

Teljesen megértelek, ez a Steelseries a számomra legjobban bevált fejes. Kényelmes, praktikus, könnyű, sokáig elmegy. Pedig előtte megfordult pár TurtleBeach, Logi, Senn, és társai…

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#77855) F_Peter válasza undercover (#77852) üzenetére


F_Peter
őstag

"Ennek a sok felvásárlásnak nem lesz előbb hatása mint 2024-2025, ami igazán jelentős lenne."

Már most vannak hatásai, pedig még meg sem történt. Részvények, cègèrtèkek, befektetők hozzáállása (akár ABK, akár Sony, akár MS-hez), Brand èrtèkek, stb.

(#77856) craftsman01 válasza Mizol29 (#77826) üzenetére


craftsman01
senior tag

Szerintem normális,használat közbe még nem kapcsolt ki hálistennek,mert főképp azért vettem mert eger bill használatnál a konti mindig kikapcsolt egy idő után holott igazából használatban volt mert mert bevan dugva füles.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#77857) Zoleee83 válasza undercover (#77852) üzenetére


Zoleee83
addikt

Eléggé nagy fegyvertény hogy az MS ekkora stúdióbázissal, és végtelen pénzzel rendelkezik.
.LnB-nek volt tegnap egy képe a topicban, a mindenkit is megveszek tartalommal, ami remekül illik ide.

A Sony "Game Pass" az egy öszvér valami lesz, olvasva az eddigi pletykákat, messze gyengébb tartalommal mint amit most a GP kínál, és amitől csak tartalmasabb lesz.
Itt már a következő generációra való készülődés látszik, amit iszonyúan megtolhat az MS.
Sony-nál meg adottak az exeket gyártó belsős stúdiók, nem féltem őket, de ez nagyon nem jött most jól nekik. Sokan válthatnak, mert eléggé vonzó lett a zöld oldal, vagy csak sok embernek lesz SeriesS/X pluszban, ami meg az MS-nek megintcsak jó.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#77858) ρσгτσ válasza undercover (#77852) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sony egyébként tudott bármilyen piaci átalakulásra időben reagálni? Mert én imádtam régen a műszaki eszközeit, de már kevés esetben kerül szóba nálam ez a márka, ha valamit keresek. Régen tele voltam Sony cuccokkal, és az nálam nem egy-két dolgot jelent.

Otthoni elektronikai termékeire gondolok, de akár beszélhetünk a telefonokról is.

Félreértés ne essék, én nem akarom temetni a Sony -t. Nagyon nem is örülnék neki, ha egyszer az MS a konzolos üzletágat is bekebelezné. De azért az elmúlt 30 évben több tucat nagy név ment el a süllyesztőbe. Természetesen nem csak konzol piacra gondolok.

Szerk.:
Nyilván nem kell túlzásba esni, nem húzzák le a rolót a PS előtt....de azért ez egy elég jelentős felvásárlás.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77859) Pumi Powa válasza Helga0203 (#77780) üzenetére


Pumi Powa
csendes tag

Szerintem te nem nézted a mostani árakat.Múlt héten még kb 14ezer volt szinte mindenkinél.Arra jött rá a gpu 4190 ha nem élt a 300ft akciós.Így volt kb 17-18.Musztii is emelt árat mint a többiek,az 1 éves live goldot már 17 ezeré adják és még venned kell gpu kódot rá 4190ft.Annyi hogy nála van a teamviewer live gold ami más tészta.Az lett 12.450 helyett 13450ft.Az nem sokat emelkedett.Az a többinél nincs mert azzal mókolni kell.Visszatérek a havi 300ft-hoz :D

[ Szerkesztve ]

(#77860) beyruth82 válasza ρσгτσ (#77858) üzenetére


beyruth82
veterán

A világpiaci trendet nem ismerem teljes mélységében, de az biztos, hogy az elmúlt években a samsung és lg letarolta a magyar piacot.Sony műszaki cikket playstationokat leszámítva én még elvétve se látok sehol szinte.Minden háztartasban samsung és lg cuccok garmadája. Úgy emlékszem kb 15 éve még általanosan elterjedtek voltak a sony műszaki cikkei is ma meg igazi unikum ha valahol látok egyet.

(#77861) ρσгτσ válasza beyruth82 (#77860) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az első bekezdésben költői kérdés volt. :D

TV -nél amúgy azóta nagyon bejött/megerősödött (ha márkáról és nem tulajdonosról beszélünk) egyéb más is. Pl. Philips, Hisense, TCL.

De például a Panasonic is látott már szebb napokat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77862) undercover válasza Zoleee83 (#77857) üzenetére


undercover
senior tag

Az, hogy estek a Sony részvényárai nem tőzsdézem de nem 1 nap számít. Ha ők is bejelentenek valamit majd helyreáll.

Sony Game Passban van lehetőség szerintem. Hacsak itt is Day One jönnének az exkluzív játékok szerintem sokan előfizetnének rá.

Sony amugy nem a Microsoftól béreli a PSnowhoz a Cloud szervereket? Szóval akár nekik is lehet egy Cloud szolgáltatásuk és akkor egy Xboxos is megveheti és tolhatja a felhőben majd a Playstation gameket.

Szóval eltudok képzelni egy kiegyenlített harcot is.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#77863) Zoleee83 válasza undercover (#77862) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ha lenne bármilyen Pass, amivel egymás konkurens szolgáltatásait el lehetne érni a másik gépről is, azonnal előfizetnék!
Mennyire jó lenne, ha nem kellene egy másik gépet is tartani, csak feliratkozni a szolgáltatásra, és már mehetne is a játék, hisz a vas erős túlzással ugyanolyan. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#77864) 3L1T3 válasza undercover (#77862) üzenetére


3L1T3
addikt

AWS

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#77865) l.skywalker válasza Zoleee83 (#77863) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na sokmindent nem lehet tudni, de ilyen biztos, hogy nem lesz sohase :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77866) l.skywalker válasza 3L1T3 (#77864) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azure-t bérelnek az MS-től:
Sony and Microsoft team up, Azure to power PlayStation Now | TweakTown

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77867) Wesder válasza Zoleee83 (#77863) üzenetére


Wesder
félisten

Phil pont ezt szeretné hogy PS-en meg Switchen is legyen GamePass, aztàn màr tényleg mindegy lenne hogy mennyi Xboxot adnak el, a fő szepont csak annyi lesz vele szemben hogy a HW kifejlesztése megtérüljön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77868) icemad válasza Zoleee83 (#77863) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ps now most is van. Vagy nem értem mire gondolsz...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77869) Wesder válasza icemad (#77868) üzenetére


Wesder
félisten

PC-re, de nem Xboxra. PS-re sincs GamePass.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77870) l.skywalker válasza Wesder (#77867) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem ez a hajó elment még Phil-nek is, főleg a tegnapi nap után.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77871) Wesder válasza l.skywalker (#77870) üzenetére


Wesder
félisten

Elképzelhető

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77872) st6969 válasza Pumi Powa (#77859) üzenetére


st6969
őstag

"Visszatérek a havi 300ft-hoz"

Azt hogy csinálod? Havonta új reg?

(#77873) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#77848) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem tudom,ez a spencer nekem még mindig az a "hülegyerek" (biztosan van esze csak én saját pénzem nem bíznám rá), aki apuci pénzét költi :D nekem qrvajó,hogy ingyen dobálja majd hozzám day1 a játékokat, de mint vezetō...5éve pénzt éget és a piacon szinte egy helyben toporog :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#77874) ρσгτσ válasza l.skywalker (#77870) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem az a hajó csak kifutott, de azóta sem látta senki. :D

Sony -ról nem tudnám elképzelni, hogy bármi hasonlóban is partner lenne.

Nintendo meg leportol még 50 régi címet Switch -re, és viszik mint a cukrot. 20 ezerért darabját. :D A többit meg bedobja a duplájára emelt előfizetésébe. Mellé kiad majd egy v2 OLED -et, ami akár már 2 irányba is letámasztható lesz. :D Ők nagyon jól el vannak ezen az úton.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77875) MakkMarc


MakkMarc
csendes tag

(#77876) kirkri válasza MakkMarc (#77875) üzenetére


kirkri
addikt

Igen, én itt vettem. Kicsit lassan küldik a kódot, de küldik. (van, hogy egy óráig is eltart)

21 éve a Prohardveren! ™

(#77877) zsozsa74 válasza japunk (#77802) üzenetére


zsozsa74
senior tag

De megy boxon jackkel. Legalábbis én így használom... Amúgy miért ne menne? Szerintem minden jackes füles megy a boxal...

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#77878) MakkMarc válasza kirkri (#77876) üzenetére


MakkMarc
csendes tag

Szuper! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#77879) l.skywalker válasza hombre[EU] (#77873) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Majd nézd meg a 2023-as Q4-es jelentést, amikor megjelenik a kiadások között egy 70 milliárdos tétel :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77880) craftsman01 válasza Pumi Powa (#77859) üzenetére


craftsman01
senior tag

3 évre 50 ropi,ha valaki ennyit sajnál az inkább játszon szekérkerékkel az udvaron. :F

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#77881) beyruth82 válasza craftsman01 (#77880) üzenetére


beyruth82
veterán

Igazából havi 4200 és az 3 évre 150 ezer ft.
Mindenki elmehetne szekérkerékkel játszani aki mindenféle nem hivatalos kerülő úton 50 ezerért 3 éves előfizetést vesz.

[ Szerkesztve ]

(#77882) MakkMarc válasza craftsman01 (#77880) üzenetére


MakkMarc
csendes tag

Van az 35 is, ha a fentebb említett VPN-es megoldást veszed meg. Ennyiért meg már ingyen van. :DD

(#77883) everest140


everest140
tag

Nem tudja valaki esetleg, hogy a holnap bekerülő GPU címek (Hitman Trilogy, Rainbow Six Extraction) hány órától lesznek elérhetőek? Ma éjfél után esetleg? Vagy csak a nap folyamán később.

(#77884) icemad válasza everest140 (#77883) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én Holland oldalakon este hatot láttam. Előtöltés viszont már megy az xbox appban.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77885) everest140 válasza icemad (#77884) üzenetére


everest140
tag

Köszi, akkor gondolom leghamarabb csak holnap este mindkét játék esetében.

(#77886) icemad válasza everest140 (#77885) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk a rainbow sixre meg itt azt írják, hogy déltől...


Szóval passz. :) Valamikor holnap.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77887) Lasersailing válasza Norb79 (#77833) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Szia,

Ez tetszene, de elakadtam.
A lányom elvileg be van állítva jól, este megnézem, hogy lát-e 18+-as játékokat, elvileg csak 12ig van neki engedélyezve.

Fiamnál viszont bajban vagyok:
1) csináltam egy régi t-online-os e-mailcímből neki accountot MS-nél.
2) ez valamiért felnőtt volt. most kidobtam
3) csináltam korábban egy outlook-os e-mailcímet neki (jelszót sem tudja még hozzá)
4) azt viszont nem tudom meghívni a családba:
a) A kiküldött meghívóra kattintva azt mondja, hogy már egy család tagja a fiam, az tel kell hagynom:

a go to family group-ra kattintva, viszont nem látok ilyen opciót, hogy "leave family group":

Ha lányom accountjával belépek, akkor látok ilyen opciót:

Fiamnál viszont nem:

(mondjuk azt sem értem, hogy egyik miért angol, másik miért magyar, de azon túllépnék)

És hogy még szebb legyen: a MS accountnál a fiam látja családtagként a lányomat és engem, lányom meg a fiamat és engem.

Van valakinek ötlete,hogy mi lehet a gond?

Vagy kezdjem előlről a családi beállításokat? Egyáltalán lehet?
Az e-mail címeket direkt az xbox-hoz hoztam létre, bár hosszabb távon lehet használnák másra is, "jó" e-mailcímek

(#77888) negyven2 válasza everest140 (#77885) üzenetére


negyven2
veterán

Vannak olyan ismerőseim akik már játszanak vele. Gondolom New Zealand régióra állították át a gépet.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#77889) Norb79 válasza Lasersailing (#77887) üzenetére


Norb79
őstag

Én szerintem regisztrálj egy új emailcímet (outlook.hu, hogy egyből MS account is legyen egyben) a gyereknek, és amikor a rendes életkorát/születési dátumot, akkor úgyis kérni fogja, hogy ki a szülő, és akkor belépve a saját ms accountoddal párba állnak, mint ahogy a lányodnál.
Így ránézésre nem tudom megmondani miért nem passzol a fiadé, mi és hol ment félre, meg szerintem élő ember nem tudja megmondani, szóval hacsak nem vásároltál a fiad accountjára bármit is súlyos pénzekért, akkor még most az elején dobó, és csinálj egy hasonlóan jó emailcímet, amit később használni is tud, de párba is áll a te szülői accountoddal.
Nekem ez a meglátásom, mivel a konkrét össze nem találással kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni, a képek alapján tippem sincs hol futott félre, sorry.

(#77890) AMD Power válasza zozika84 (#77819) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem aggódok miattuk. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77891) japunk válasza zsozsa74 (#77877) üzenetére


japunk
aktív tag

Igen, én hallok másokat, hallom a játékot, viszont ők nem hallanak engem. Hiába van bekapcsolva direkt a mikrofon a fejhallgatóra, akkor sem.

The owls are not what they seem.

(#77892) 30z.Samu válasza japunk (#77891) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem lehet, hogy Ők némítottak le? ;]

Sic Parvis Magna

(#77893) zsozsa74 válasza japunk (#77891) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Boxban a chatmixer beállításai rendben vannak?

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#77894) Zeki


Zeki
nagyúr

Üdv! A Flight Szimulátor, ami a gamepassban van, hogy lehet légitársaságok repülőit előszedni?

(#77895) st6969 válasza Zeki (#77894) üzenetére


st6969
őstag

Van topicja :), igaz nem nagyon pörög.
Biztos, hogy elő lehet szedni légitársaságok gépeit? Én nem találkoztam ilyennel.

(#77896) Zeki válasza st6969 (#77895) üzenetére


Zeki
nagyúr

Magyar videó van róla, ahol a csóka mutogatja a Malév, meg Wizz meg a többi Airbus gépeket. Nem tudom mit vett meg, hogy lehet előszedni?

(#77897) Ctrl+Alt~Del válasza hombre[EU] (#77873) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Phil csak alkalmazott. Ezek nem az ő döntései, nem ő égeti a pénzt a piacon. Amúgy szerintem korrekt arc, a nyilatkozataiban is, normálisan beszél a konkurenciáról, ami ugyan szerinte már nem a Sony és nem a Nintendo, biztos a Fordra meg a Ciscora gondol.

W | W | H | W | W | W | H

(#77898) Pumi Powa válasza beyruth82 (#77881) üzenetére


Pumi Powa
csendes tag

Ne forgasd ki a szavaimat,mert nem a pénzt sajnálom.Csak azt furcsállottam amit többen is előttem hogy hirtelen egyik napról a másikra egységesen emelt a 4-5 kolléga ugyannyival mint ha összebeszéltek volna :D.Ráadásul nem indokolja semmi,a piacon nem történt emelés gondolom nekik sem emelt a forrásuk.De ennyi erővel a te felfogásod szerint lehetne akkor 100 ezer is 3 évre náluk mert még az is olcsóbb mint a gyári 150 ezerért :D

MakkMarc köszi az infot azért a 11200ft már jobban hangzik és azon is van haszon már szerintem.Musztii tramviewer live goldja ami korrekt ár.A többi meg mehe a levesbe.

[ Szerkesztve ]

(#77899) negyven2


negyven2
veterán

EA Was Reportedly In The Mix For Activision Blizzard Deal

Kotick hinted that Microsoft wasn't the only company interested in a deal with Activision Blizzard

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#77900) pzstm válasza negyven2 (#77899) üzenetére


pzstm
titán

Csak mas szereplo nem annyira tudott volna a deal kozelebe sem kerulni….esetleg ha a tizedesvesszot elmozgatjuk balra… :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.