Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121001) Redneck


Redneck
veterán

Az elmúlt két napban megpróbáltam újra hazudozni halál helyett, de béna vagyok, töröltem a fenébe. Totál nem érzem. :(

Veretem inkább a Bramblet meg a Dirt Rally 2.0-át, és behúzom a Callistot melléjük, úgyis belejöttem a stílusba. Nem egész 10 óra alatt hardon is megvolt a DS remake.
Jöhetne a trilógia többi része is felújítva.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#121002) KoNZoLik@ válasza Wesder (#121000) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem :N Az aranyfáról csak a hozzávaló gold coint kapja, újra osztani a 7. fejezetben lehet Victor legyőzése után amit dob kulcsot , megnyílik egy külön hely azon a területen és ott van a nagy fa a kék hajú lánnyal, ott lehet újra osztani kizárólag! Plusz a későbbiekben pedig, ha visszamegy a vonatra ahol a játék kezdődött, ott is újra lehet majd osztani...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121003) Wesder válasza KoNZoLik@ (#121002) üzenetére


Wesder
félisten

1.2-es patch óta nem így van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121004) KoNZoLik@ válasza Wesder (#121003) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jó tudni, mondjuk én megjelenéskor platináztam Ps5-ön, akkor még csak így lehetett :R
Akkor ezen is könnyítettek, ahogy olvastam vissza vették az enemyk nehézséget és néhány bosst is, ami elég gáz, mert amúgy is nagyon könnyű lett ez a játék 🙄 Nem is értem azokat akik panaszkodtak, minek játszanak akkor ilyen stílusú játékkal :W

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121005) Bad Pritt válasza KoNZoLik@ (#120999) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én a p-organt rengetegszer újraosztottam már az elejétől, mert rohadtul nem volt egyértelmű, mi mennyit számít.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121006) KoNZoLik@ válasza Bad Pritt (#121005) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Oké, mint írtam amikor én platináztam akkor még nem így volt...mint elég sok minden sem😅 Csodálkoztam is, hogy most Xboxon játszva kb 10 óra volt végigvinni elsőre, éreztem is, hogy valami nincs rendben 🙄

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121007) Bad Pritt válasza KoNZoLik@ (#121006) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem rá se ismernél a játékra, annyival könnyebb most már. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121008) KoNZoLik@ válasza Bad Pritt (#121007) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pont most írtam, hogy igen gyakorlatilag Xboxon végig szaladtam rajta majdnem zéró halállal 10 óra alatt 🙄 Persze már mindent tudtam, hogy mi merre hány méter 😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121009) Bad Pritt válasza KoNZoLik@ (#121008) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerkesztés előtt válaszoltam, nem láttam. De igen, elég mélyen belenyúltak a játékmenetbe, kíváncsi leszek, hogy követik-e a From hagyományt és a DLC sokkal nehezebb lesz, mint az alap volt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121010) KoNZoLik@ válasza Bad Pritt (#121009) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem hiszem, mert az alapjátékot is teljesen átalakították a userek siralmai miatt🙄 Amúgy jó lett nagyon, nekem év meglepetése, nem véletlenül játszottam végig Xboxon is😅 Lords of Fallen az milyen lett amúgy boxon? Ps5 elég bughalmaz, ezen az oldalon is ugyan olyan, vagy jobb a helyzet?

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121011) tutis


tutis
őstag

steeelseries nova 7x dongle hova megy? kontrollerbe?
egyébként melyik a jobb? 9x vagy nova 7x?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#121012) beyruth82 válasza KoNZoLik@ (#120999) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem nem 1 óra volt eljutni oda hanem majdnem 16. Egész pontosan 15:56 :DDD :DDD :DDD

(#121005) Bad Pritt
Igen egyetéretek.Igaz csak 2 pontom van/volt de úgy érzem az egyiket rossz helyre raktam ezért akarom újra elosztani.

(#121013) KoNZoLik@ válasza beyruth82 (#121012) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:DDD :C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121014) beyruth82 válasza KoNZoLik@ (#121013) üzenetére


beyruth82
veterán

Nagy szivatás ez a pálya amúgy. Tűz és sav labdákat dobalnak rám és a boss is egy savas medencében vár rám. Ok van par darab kemikáliám ami orvosolja ezeket de kb 5 darab ami semmire se elég. Nagyon nehéz a játék (nekem legalábbis), de nagyon tetszik mert igazi kihívást jelent nekem aki eddig egy far cryban is az easy modban játszott.

[ Szerkesztve ]

(#121015) Wesder válasza beyruth82 (#121014) üzenetére


Wesder
félisten

A savat le lehet engedni, utána meg semmi kihívás nincs benne, mert lassú mint a dög. Egyèbkènt az opcionális. Quartzot ad ha legyőzöd.

Egy kart kell meghúzni hogy leengedd a savat. Kicsit el van dugva, egy nagy robot örzi az egyik folyosó vègèn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121016) vonSux válasza tutis (#121011) üzenetére


vonSux
őstag

A konzol usb-c csatijába.
*ami nincs, így kell egy átalakító

[ Szerkesztve ]

(#121017) KoNZoLik@ válasza beyruth82 (#121014) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Későbbiekben lesznek sokkal szivatósabb helyszínek, de igen ha nem vagy Souls játék edzett, akkor bizony igen nehéz ez a stílus! Nem is játszottál ez előtt hasonló játékkal?

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121018) beyruth82 válasza Wesder (#121015) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszi pont ez kéne de ez az amit nem találok. De jó lenne ha meglenne! :DDD

(#121017) KoNZoLik@

Igen az első tulajdonképpen. Remnantot probáltam game passban de csak addig jutottam amíg Persil fórumtárs coopban segített nekem, tovább nem. :DDD

(#121019) KoNZoLik@ válasza beyruth82 (#121018) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor most már nem csodálkozom a 16 órán, már mint, hogy ennyi idő kellett eljutni a gyárig! Nem egy könnyű játékot választottál, minden esetre Souls szűzként 😅 Kitartást kívánok+ farmolj sokat, úgy azért egy fokkal könnyebb lesz...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121020) Wesder válasza KoNZoLik@ (#121019) üzenetére


Wesder
félisten

Nem olyan nehèz egyèbkènt. Nekem csak egy Elden van a hátam mögött, mègis sikerült ezrezni a P-t.

Kezdtem ma egy új runt Surgeben, hátha most jobban megy. Anno talán az első Bosst levertem, most fèl óra után ment a törlés.

Utána kezdem egy új runt Sekiroban, de az is delete lett. Nem akar bejönni.

Megnèzem mèg a Surge 2-t hogy az mit tud, talán jobb lesz mint az 1.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121021) KoNZoLik@ válasza Wesder (#121020) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát azért egy Elden Ring után már nagyjából képben van az ember, de ő neki ez a legelső ilyen stílusú játék 👍

Surge 2 nagyon jó, sokkal jobb mint az első rész volt...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121022) bpmcwap válasza bpmcwap (#120573) üzenetére


bpmcwap
senior tag

Faxom katyvasz az egész :W :W :W Amint meglett a lánynak játék jöttek a gondok... van egy 360 ami szerencsére MÉG leköti a kicsilányt(12)... A nagylányom az én GPUmmal játszik a TV-n appon felhőben ami hétvégén agyvérzés, mert alig tud feljelentkezni, de a HL nem fog neki menni ha jól értem mert hiába GPU és megevett játék, nincs felhőben, szal kell neki a box. A fiunak viszont saját neve alatt van fortnite és Forza, amit szintén csak homeolt xbox alatt tudd játszani... Tök igaza volt annak aki azt írta, hogy nem fogom tudni elkerülni a 2 boxot... esélytelen.... három gyerekkel pláne - még úgy is hogy én nem is játszom! Most vettem egy használt csupasz(kontroller nélküli) ONE-t 80(€)-ért... elvileg szerdán jön. Ha jól értem, akkor a Series S kontrollerei jók lesznek hozzá. Azzal felhőben lehet játszani a frotnite-val és a forzával ugye???? EZ KÉRDÉS VOLT! Viszont egy időben, egy GPUval nem fog menni ha ketten két xboxxal akarnak játszani - egyik felhőben, másik a haverjával...? EZ IS EGY KÉRDÉS VOLT! Akkor kell még egy GPU? Ez is egy kérdés volt! Van nekem még egy régi 360-as accountom... arra gondoltam, arra teszek GPUt... Az eredeti lesz series S-en, ez meg a ONE-on... Ez így működik? EZ is egy kérdés volt!
És itt jön a GPU kérdés.... van ugye 1 éves core, ami 8 hónap GPU konvertálva.(?) Igen, ez is egy kérdés... Ha két 12 hónapos core-t veszek az összeadódik és lesz belőle 24 hónap, amit 16 hónap GPUra tudok konvertálni???
1 bocs hogy ennyire fillérbaxo vagyok, de valamit ennünk is kéne karácsonykor...
2 bocs hogy ennyire hülye vagyok hozzá, de baromira nem kötött le soha a játék - kivéve az NFS undergrund 1-2-t... :D amiről meg lehet ti nem is hallottatok... :D
Köszönöm :R ha valaki veszi az időt, energiát, fáratságot hozzám!
Válaszokat várom a hülye szőke vénember jeligére.... :DD (természetesen felemás cipőkkel :)) )

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#121023) gianni85 válasza Wesder (#121020) üzenetére


gianni85
veterán

Én pont ezért halasztom a souls vásárlásokat… ami passban volt a wo long, az egyelőre ezrezve, majd ránézek a P-re is, de sekiro és elden már vagy egy éve birizgálja a fantáziámat, de nem mertem megvenni :)

(#121024) Wesder válasza beyruth82 (#121018) üzenetére


Wesder
félisten

Piros fèny villog a folyosó vègèn ahol a kar van, ès a kar elött egy deszkafal van, amit áttör a robot ha közel mész hozzá. Arra felè lesz, ahol a kèt Stalker is van. (róka ès fekete macska).

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121025) KoNZoLik@ válasza gianni85 (#121023) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pedig az Elden Ring a legjobb ebben a kategóriában, szerintem 👍 Sekiro csak akkor ajánlott ha nagyon érzed a parry szisztémát, ellenkező esetben kínszenvedés lesz a játék...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121026) beyruth82 válasza KoNZoLik@ (#121019) üzenetére


beyruth82
veterán

Tehat akkor ez még tapasztalt soulslike gamerként is egy nehezebb játék? Igyekszem farmolni. Visszmegyek a kezdeti pályákra és ott tök könnyen leverek mindenkit de alig kapok érte Ergo-t. Jelenleg így állok a 3. boss előtt:
[link]

(#121027) gianni85 válasza bpmcwap (#121022) üzenetére


gianni85
veterán

Én úgy tudom xbox one és series külön platform, így lehet egy accounttal egyszerre is használni. Ha majd több series géped lesz akkor lesz gond. Egyébként neked jó lett volna a family csomag, de azt rövid teszt időszak után leépítette az ms.

(#121028) gianni85 válasza KoNZoLik@ (#121025) üzenetére


gianni85
veterán

Azzal nem feltétlen lenne gondom, az lenne a nagyobb baj, ha nincs parry… talán a régi dark souls-ok voltak olyanok? Az idegesítene ha csak dodge-olni lehetne és bedarálnak szűk pályarészeken

(#121029) Bad Pritt válasza beyruth82 (#121026) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ennél nincs jelenleg nehezebb soulslike. Hollow Knight, Crypt of the NecroDancer, Super Meat Boy meg hasonló agymenések vannak, amiktől még egy soulslike játékos haja is megőszül.
Jól ki van balanszolva a fejlődés, nem érdemes visszamenni farmolgatni, inkább azokon a pályákon menj végig többször, ahol épp tartasz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121030) Bad Pritt válasza gianni85 (#121028) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

From játékaiban mindig volt parry.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121031) KoNZoLik@ válasza beyruth82 (#121026) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Kinek mi, van akinek a Sekiro a legnehezebb a parry szisztéma miatt, van akinek a bloodborne, Lies of P-t a közép mezőnybe sorolnám, mert itt lehet sokat farmolni és nem muszáj a parry! De mindenkinek más az ami bejön, vagy könnyebb illetve nehezebb! Én pár éve függtem rá erre a zsánerre, azóta gyakorlatilag mindet végig vittem illetve amit tudtam platináztam, mert a fő platform nálam a Playstation, de azért Xboxon is tolom a dolgokat 😀

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121032) parandroid válasza gianni85 (#121027) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Dehogy külön platform… Ugyanaz a kettő. Csak azoknál a játékoknál van kavarás, aholkülön kell megvenni a series, meg a one verziót, de ez szerencsére ritka. Fortnite, Forza egyik sem ilyen.

Válaszok az eredeti kérdésekre:

Menni fog a kontroller a One-nal is.

Nem kell még egy gpu, egy elég, lehet egyszerre játszani. Az egyik gépet beállítod a sajátprofilod home konzoljának, a másikon beállítod a profilod automatikus bejelentkezésre. Így mindkét gépen akárki bejelentkezik, eléri a játékokat, ami a profilodon van. A felhős játékhoz nem értek, de ahogy eddig ment, úgy ezután is menni fog, akkor is, ha a másik két gyerek a fentiek szerint játszik a két konzolon a sajátprofiljával.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#121033) gianni85 válasza Bad Pritt (#121030) üzenetére


gianni85
veterán

Ebből is látszik mekkora szakértője vagyok a stílusnak. Laikusként nekem akkor van/lenne rendben egy ilyen játék rendszere, ha van block és parry. Blocknál csökkented a bekapott sebzést, parry-nél meg fontos az időzítés, de elkerülöd a sebzést, esetleg stun-olod az ellenfelet.

régi souls játékoknál csak pár videót láttam, lehet pont mindig béna játékosok nyomták, de az lejött hogy nehéz így nem igazán foglalkoztam vele. PS4-en Nioh-t letoltam a setting miatt, de sokan mondják hogy a Nioh meg pl. Wo Long nem is soulslike…

(#121034) gianni85 válasza parandroid (#121032) üzenetére


gianni85
veterán

Úgy értve külön platform, hogy ugyanazon accounttal egyszerre be tudsz jelentkezni egy xone és egy series gépre is. Vagy rosszul tudom??

(#121035) bpmcwap válasza parandroid (#121032) üzenetére


bpmcwap
senior tag

:R Köszönöm a segítséget!!!! :R Nem kapkod, próbál, tapasztal, nem idegeskedik, kérdez és csak azután cselekszik!!! Köszönöm és elnézést, de engem teljesen frusztrál ez a gamer világ... :U nem szeretnék xar apa lenni, meg lúzer se a szemükben. Mindent SE akarok megadni nekik és elkényeztetni őket, de nem akarom, hogy miattam szaladjanak bele valami pofonba... :((

Túrista vagyok

(#121036) Bad Pritt válasza gianni85 (#121033) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na hát akkor a Lies of P a te játékod, mert itt pontosan így működik. :D Illetve az új Lords of the Fallenben is kicsit hasonló a szisztéma.

Mi soulslike és mi nem egy elég ingoványos téma, én pl. a Sekirót nem tartom annak, a Team Ninja játékait viszont nagyon is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121037) Wesder válasza gianni85 (#121034) üzenetére


Wesder
félisten

Be tudsz jelentkezni, de játszani egyszerre nem fogsz tudni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121038) parandroid válasza gianni85 (#121034) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bejelentkezni be lehet, csak ha mindkettőn játszani akarsz, az egyik játékból kidob.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#121039) parandroid válasza bpmcwap (#121035) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi para, nem egyszerű a dolog, pláne nem magától értetődő, ezért is válaszolunk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#121040) Thunder23


Thunder23
csendes tag

Hello.
Jól emlékszem hogy a Microsoft Xbox Controller mellé adnak 1 hónapos game pass előfizetést?

[ Szerkesztve ]

(#121041) Wesder válasza Thunder23 (#121040) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem a generáció kezdete óta már nem adnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121042) Zin


Zin
senior tag

XSX-hez kotelezo a gyari fules? PC rol akarom a cuccaim ra kotni mennyire jo otlet? Eger,bill fulesem ugye van,csak azzal tudok gamelni joy felejtos nalam.

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#121043) consono válasza Zin (#121042) üzenetére


consono
nagyúr

Csalódni fogsz, nem minden támogatja az egér +billentyűt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#121044) icemad válasza Zin (#121042) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a kontroller nálad felejtős, akkor a konzol is az lesz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#121045) sityuka80 válasza icemad (#120983) üzenetére


sityuka80
tag

Hogyan tudom bezárni őket, ha nincs exit lehetőség?

(#121046) icemad válasza sityuka80 (#121045) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De van. A nagy világítós xbox gombot megnyomod és ott kezdőlap talán. (Sajnos nem vagyok gép előtt, így a pontos nevét nem tudom, reflexből nyomom ezeket.) Utána a játék ikonján maradva megnyomod a nagy világító xbox gombtól jobbra lévő kis apró gombot. Akkor bejön egy kis menü, annak az alján van a kilépés/bezárás gomb.

Így bonyolultnak hangzik és lehet, hogy rosszul is írtam, szóval aki gép előtt van és tudja miről van szó, az nézze már meg. :D Ha meg rosszul írtam, akkor javítson már ki. Köszönöm! 👍

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#121047) Wesder


Wesder
félisten

Bret Robbins CEO of Ascendant Studios says Immortals of Aveum will be coming to XboxGamePass & PsPlus

"Yes, we are talking to them about getting the game onto both of those services. We don't have a date yet, I'm pretty sure it's gonna happen, though."

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121048) dreed


dreed
tag

Sziasztok! Fiaimnak, 9 és 11 éves, cserélném le karácsonykor a PS3-at SS-re. Hétvégente egy délelőttöt szoktak játszani, többnyire egymással. Kedvenc játékaik a Minecraft, Fifa, Lego szériák. A nagyobbiknál régi vágy a Forza. Ezeket mindenképp fel kéne varázsolnom a konzolra. Ha jól értem, a legjobb és legolcsóbb megoldás, hogy minimum 12 hónapos Goldot vásárolok az aprón és az aktiválás után hozzácsapok egy hónap GPU-t, így lesz 12 hónapos ultimate előfizetésem. Még akkor is ez lenne a legjobb megoldás, ha Legokból csak egyet találtam, így valószínűleg máshonnan kell beszereznem majd?

Üdv: Károly

(#121049) skroy válasza dreed (#121048) üzenetére


skroy
senior tag

12 hónapból 8 hónap gpu lesz.
SS-ből ha lehet, az 1tb-os verziót vedd.

(#121050) dreed válasza skroy (#121049) üzenetére


dreed
tag

Csak 8? Akkor jobban megéri, ha egyszerre 13hós GPU-t veszek. 21ért láttam valahol.

Üdv: Károly

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.