Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77901) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga lehetséges megjelenési dátum: április 5. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77902) Lasersailing válasza Norb79 (#77889) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Köszönöm, már rengeteget segítettél!

Most új e-mail címet regisztráltam, ami UTÁN rájöttem mit rontottam el. (azaz ismét elrontottam...)

Szóval az új e-mail címet ismét a rendes e-mailcímem alá regisztráltam, nem az xbox-hoz létrehozott külön e-mail cím alá.

Most megpróbáltam xbox family app-ban a valós e-mail cím alá belépve eltávolítani az összes ottani gyerek fiókot, azonban nem engedi. egy ilyen hibaüzenetet dob fel:

De ez mit jelenthet? nem tudom értelmezni. account.live.com-on kellene, de mit is???

(sajnos már normál e-mail címet nem tudok létrehozni, elhasználtam mindkettőt... :(((

(#77903) F_Peter válasza l.skywalker (#77901) üzenetére


F_Peter
őstag

Pont tőled jön a hír ... Skywalker szaga... :)

[ Szerkesztve ]

(#77904) Phoen|x válasza F_Peter (#77903) üzenetére


Phoen|x
őstag

Elsőkézből... :)

Go Gunners!

(#77905) Joccc07 válasza l.skywalker (#77901) üzenetére


Joccc07
addikt

Várós :C Remélem ez már a tényleges időpont.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#77906) beyruth82 válasza Pumi Powa (#77898) üzenetére


beyruth82
veterán

Te valamit nagyon félre értettél...
Nem forgattam ki a szavaid. Te írtad, hogy aki sajnál 50 ezret az ne játszon. Erre reagáltam, hogy igazából 150 ezer az eredeti ár. Én jelenleg havi 4190-et fizetek és igen sajnálom rá, mert a harmadáért is lehet előfizetni rá. Az emelés résszel pedig teljesen egyetértek. Én is azt írtam, hogy ez nem indokolt. Teljesen világos, hogy itt egységes megbeszélt emelés történt aminek az egyetlen oka, hogy január van (Magyarországon még a szocializmusból ered a januári menetrendszerű áremelés), és az inflációra hivatkozva minden ágazatban és területen emelték az árakat. Senki sem akar ebből kimaradni még a hardveraprós kereskedők sem.

(#77907) negyven2 válasza pzstm (#77900) üzenetére


negyven2
veterán

Ebben az esetben hiába ér kevesebbet az EA mint az Activision-Blizzard, attól még meg tudta volna venni akár ennyiért is amennyit az Microsoft add érte. Volt már példa hasonlóra, hogy kvázi a kisebb értékű cég megvette a nála nagyobb értékű céget (vagyis többet fizetett érte mint ami a cég értéke).

Vagy ott van a Take-Two/Zynga felvásárlás, ahol a 19 milliárdot erő (market cap) Take-Two megveszi 12.7 milliárdért a Zynga-t.

Vagyis megoldható lett volna.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#77908) NyMRooD válasza pzstm (#77900) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az MS mellett az Apple, Amazon, Google trionak is aprópénz lett volna meg talán FB - nek is.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#77909) dj79 válasza beyruth82 (#77906) üzenetére


dj79
senior tag

Igen, viszont ahogy láttam, az alza nem követte le a hardveraprós trendeket, ott még mindig 18e 1 év live.

(#77910) Pumi Powa válasza beyruth82 (#77906) üzenetére


Pumi Powa
csendes tag

):Y "Te írtad, hogy aki sajnál 50 ezret az ne játszon."
Mikor és hol írtam?

" Teljesen világos, hogy itt egységes megbeszélt emelés történt aminek az egyetlen oka, hogy január van (Magyarországon még a szocializmusból ered a januári menetrendszerű áremelés), és az inflációra hivatkozva minden ágazatban és területen emelték az árakat. Senki sem akar ebből kimaradni még a hardveraprós kereskedők sem
"
Nem igazán értem én ezt az eszmefuttatásodat.De ha igaz hogy a boltban 18ezer ahogy dj79 írja akkor lassan miért vegyek tőlük feketén,számla nélkül?Idáig pont azért érte meg mert 5 ezer ft-tal is olcsóbb volt,de már majdnem ugyanannyi náluk is.Hát nem tudom így mennyi embernek éri meg lassan.Szeeintem kicsit túltolták az emelést.1-2 ezer még reális lett volna de így hogy bolti árakon nyomják már érdekes egy kicsit.Az meg hogy te évi 50ezret fizetsz azért amit a boltban feleannyiért vagy alatta is megvehetnéd ahhoz nincs hozzáfűznivalóm :D

[ Szerkesztve ]

(#77911) tretyak


tretyak
aktív tag

Sziasztok!
Alza-n most van készleten Series X, vagy ez is csak előrendelés? Nem igazán egyértelmű

(#77912) hombre[EU] válasza l.skywalker (#77879) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ah, az nem lesz ott...csak hogy Y-toY +18% :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#77913) japunk válasza zsozsa74 (#77893) üzenetére


japunk
aktív tag

Minden beállítás oké volt, kipróbáltam ma is, nem működött.

The owls are not what they seem.

(#77914) GalaHU válasza Zeki (#77896) üzenetére


GalaHU
őstag

Valószínűleg ezek mod_ok, amik pc-n nem elérhetőek. Vagy az alapverzában ami a Gamepass-ban van nincs benne...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#77915) Zoleee83 válasza Ctrl+Alt~Del (#77897) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hát ekkora volumen mellett már valóban nem a Sony a konkurencia, hanem az Apple! :DDD :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#77916) Zeki válasza GalaHU (#77914) üzenetére


Zeki
nagyúr

Xboxon játszik a fiam. De a videós nem tudom min. :(

(#77918) zzola válasza tretyak (#77911) üzenetére


zzola
félisten

(#77919) beyruth82 válasza Pumi Powa (#77910) üzenetére


beyruth82
veterán

Azt kétlem, hogy drágábban szerzik be a hardveraprós eladók.Gondolom drágább lett az élet, mindenki mindenhol emel (élelmiszerárak, szolgáltatasok, stb) ezért ők is emeltek.Én nem tudtam, hogy boltban ilyen olcsó.Az egyetlen hivatalos forrás amit ismerek az a microsoft saját online boltja.Ott 4190 ft egy hónap gpu ultimate.Egyszeri felhasználoként arra fizettem elő. Ezen akarok majd változtatni.Ha a bolti számlás tényleg ugyan annyi mint hardveraprós akkor viszont boltban fogom venni.Bár én kétlem, hogy 18 ezerért éves gpu-t lehet venni boltban.A legolcsóbb is amit láttam 3 hónap volt 10 ezer ft.

(#77920) tretyak válasza zzola (#77918) üzenetére


tretyak
aktív tag

Mobilon máshogy néz ki, simán kosárba tudom rakni, kiválasztani a szállítási módot, stb. Köszi, akkor keresgélek máshol, mondjuk a januári szállítás 19-én nem vészes.

(#77921) szimszonos válasza beyruth82 (#77919) üzenetére


szimszonos
őstag

Komolyan mondom te nem vagy képben.Ők sem gpu előfizetést árulnak ha nem live goldot és az egészet át lehet konvertálni 1:1-ben gpu előfizetéssé úgy hogy 1 hónap gpu-t veszel rá.Ezt megtudod te is csinálni magadnak nem kell gpu előfizetést venni elég az olcsóbb live gold és arra kell egy hónap gpu.Ne keverd a store 4190ft/hó gpu meg a Hardveraprón árult live goldot.Ők most az éves live goldot 17ezerért adják az a boltban 18 ezer [link]

[ Szerkesztve ]

(#77922) beyruth82 válasza szimszonos (#77921) üzenetére


beyruth82
veterán

Ja értem már! Ezt nem tudtam.Tehát akkor veszek 1 éves live goldot arra 1 havi gpu-t és 1 év gpu lesz belőle, mindezt teljesen hivatalosan.Hát így meg már végképp nem éri meg hardveraprón vásárolni az új árak mellett.

(#77923) szimszonos válasza beyruth82 (#77919) üzenetére


szimszonos
őstag

Nyerészkedés,nagyobb haszon lehet ragozni de így hogy már bolti áron nyomják meggondolandó szerintem hol vegyen az ember.Én személy szerint nem tartom korrektnek ezt a mértékű emelést.Sokan innen a fórumból már rengetegszer vettünk tőlük ezért érzem egy kicsit arculcsapásnak azt amennyivel megemelték egységesen.Azért 30%-os emelésekről beszélünk amit semmi nem indokolt még az sem hogy az MS felvásárolta az Activisiont :D

[ Szerkesztve ]

(#77924) beyruth82 válasza szimszonos (#77923) üzenetére


beyruth82
veterán

Teljesen egyetértek veled. :K

(#77925) Elderath


Elderath
őstag

Egész jó ez a rainbow extraction. Persze randomok elég bénák még, sokan nem nagyon tudják mit kell csinálni, de tapasztaltabb játékosokkal már sokkal jobb. Tetszik, hogy nem az az agyatlan horda mód coop, hanem lassabb, taktikusabb

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#77926) Steve1207 válasza szimszonos (#77923) üzenetére


Steve1207
veterán

Nyilván itt már kérdéses, hogy ki honnan vásárol, de ez nem arról szól, hogy "nyerészkedés", csak szinten tartják beszerzési ár függvényében, amit eddig is.
Global ára emelkedett, akkor se fogsz kisebb haszonkulccsal dolgozni, mint korábban. Most így kb ugyanoda jön ki, mint a hazai bolti árak, mivel azok nem emelkedtek már lassan 4 éve nagyobb mértékben gold esetén (5-10%-nál nagyobb drágulás tuti nem volt).
Nekik ugyanúgy foglalkozni kell az ügyféllel, beszerzéssel, ha lukra fut és nem tudja a kódot cserélni már hozhatja ki magad mínuszra stbstb. Van egy határ, ahol nekik se éri meg ezzel bajlódni hosszútávon, ha így maradnak az árak.
(De másik oldalról nézve mintha azt mondanád a főninek fizuemeléskor, hogy figyu már "maradj ilyen korrekt továbbra is" nekem elég ez eddigi bér, közben meg minden drágult 10-30%-ot amúgy is a hazai piacon :D)

.

(#77927) .LnB válasza bulikavagyok (#77917) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"70 dolláros árcédulákat is érdemes lenne átgondolniuk abban a világban, ahol a Microsoft összes játékával lehet játszani egy előfizetés áráért."

Na igen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77928) Lasersailing válasza Lasersailing (#77902) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Sikerült megoldanom, természetesen user error volt...

Norb79: köszönöm amiket írtál, nagyon sokat segített amiket írtál!

(#77929) Norb79 válasza Lasersailing (#77928) üzenetére


Norb79
őstag

Örülök, kifogytam a tippekből pont. :)

(#77930) szimszonos válasza Steve1207 (#77926) üzenetére


szimszonos
őstag

Igen valszeg igazad van.Biztos közrejátszik a beszerzési ár,infláció stb.Csak hát na azért az ember felkapja a fejét hogy hirtelen mennyi az annyi.Szerintem sokan nem számítottak ekkora emelésre.Ettől függetlenül biztos van vele munka,kódokra garanciát vállalnak,stb.Én nem biztos hogy kínlódnék ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#77931) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kvázi megerősítették, hogy a Hogwarts Legacy idén jön: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77932) pzstm


pzstm
titán

érdekes párhuzam:

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77933) hombre[EU] válasza pzstm (#77932) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nincs ebben semmi érdekes. az amazon és az apple gazdagabb,mint a bolygó országainak 90%-a. inkább az emberiség szégyene ez

Life, Uh, Finds A Way

(#77934) pzstm


pzstm
titán

death's door elérhető GamePass-ban. Nagyon dicsérik kb mindenhol, tuti meglesem (jobban érdekel engem mint az extraction személy szerint)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77935) vg válasza hombre[EU] (#77933) üzenetére


vg
addikt

Dehát miért? ott él 7millió ember, a másik üzlet meg kiszolgál 1,5 milliárd játékost csak Ázsiában, meg az amerikai lakosság vagy 60%-át, európait meg nem tom, arra nem emélxem, nem? nem kell ez a emberiség szégyene butaság

(#77936) pzstm válasza .LnB (#77931) üzenetére


pzstm
titán

legyen így :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77937) AMD Power


AMD Power
titán

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77938) AMD Power válasza pzstm (#77932) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon brutál. Éreztettni,hogy ez mennyire egy gigantikus összeg volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77939) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass

Január/II.

Január 18.

Január 20.


Január 27.

Elhagyó a konzol:

Január 31.
• Cyber Shadow
• Nowhere Prophet
• Xeno Crisis

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77940) oriic válasza AMD Power (#77937) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

542 millió like lol :DDD Valaki nagyon ráér, hogy ilyen bejegyzéseket mókol össze. :D

Live-Die-Respawn

(#77941) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2022 / Január II.
(a store linkért kattints a képre)

január 16-tól február 15-ig:

január 16-tól január 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77942) beyruth82 válasza vg (#77935) üzenetére


beyruth82
veterán

Azért mert nem normális dolog, hogy ilyen vagyonok összpontosulnak magánemberek és vállalatok kezében. Szerinted az rendben van hogy a világ 8 leggazdagabb emberének akkora vagyona van mint a világ lakosságának az 50%-anak összessen, azaz 3,5 milliárd embernek? Rendben van az hogy a vilag vezető vállalatai a periférikus és félperiferikus országokat gazdasági függőségben tartják, kiszivattyúzzák onnan a nemzeti össztermékek nagyrészét az anyaországba?Közben tönkre teszik a környezetet és a klimát. Kormányokat döntenek meg, őket kiszolgáló diktátorokat segítenek és tartanak a hatalomban, polgárhaborúkat, puccsokat pénzelnek, hogy a nekik megfelelő politikai klikkek biztosíthassák számukra a megfelelő gazdasági és politikai környezetet és még napestig sorolhatnám miert jelent hatalmas veszélyt az egész emberiségre az ha ilyen mérhetetlen vagyon és hatalom összpontosul emberek és vállalatok kezében. Nem szégyen ez abban igazad van hanem katasztrófa.

(#77943) .LnB válasza l.skywalker (#77939) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Hitman trilogy jól néz ki. Lassan jó lenne utánaolvasnom, hogy ez most mit is tartalmaz pontosan. :) SX patches ez?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77944) l.skywalker válasza .LnB (#77943) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Halvány lövésem sincs, még a store-ba sem került fel, valamikor a nap folyamán lesz elérhető.
Ennyi volt a bejelentés:
HITMAN 3 - Year 2 Reveal - IO Interactive

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77945) Bad Pritt válasza .LnB (#77943) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A 3 elvileg igen, az első kettő nem. Ez csak egy bundle a három alapjátékból.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77946) ρσгτσ válasza AMD Power (#77937) üzenetére


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77947) .LnB válasza l.skywalker (#77944) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ámulok mindig ezen a Hitman-en. Szerintem rendesen megreformálták ezt a stílust. És mindezt nagyon magas minőségben. Ennek ellenére sose játszok vele sokat. :) Valahogy annyira pepecselős nekem. Legutóbb is eljutottam egy drogbárós, tetoválós részig, akkora volt a pálya, hogy elvesztem. És jó nehéz is volt, mert volt három célpont is nagyon távol egymástól. De hihetetlen komplex az egész, le a kalappal. A háromban meg akarom nézni azt az ázsiai helyszínt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77948) l.skywalker válasza .LnB (#77947) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Dettó. Én is mindig játszani akarok vele, de rájövök, hogy ez baromira sok energiát és gondolkodást igényel. A Tutorial pályákra jók vagyok mindig :D

De majd egyszer...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77949) l.skywalker válasza l.skywalker (#77939) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Rainbow Six Extraction már tölthető a mai adagból. Ha valakinek van olyan ismerőse akinek nincs Game Pass előfizetése (létezik ilyen? :D) akkor van 14 napos Buddy Pass benne:

• Includes Buddy Pass: Invite 2 friends to play with you for FREE for 14 days.

Két kispajtást meg lehet hívni játszani úgy, hogy nekik sem a játék, sem az előfizetés nem kell, hogy meglegyen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77950) .LnB válasza l.skywalker (#77949) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ha bármit szeretnétek tudni a játékról, akkor tessék meglátogatni a gamestar.hu-t. Mert (hányinger, ahogy tele pakolták fizetett promóciókkal) nagyon sok "izgalmas, tartalmas" hír, cikk található a játékról... :U

De a tesztben legalább ők (Kaci) is jól lehuzzák a játékot. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.